Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

coka

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
67
Πόντοι
0
H Λίτσα το τραβελάκι από 104 στον όροφο που έχει χαθεί?Μου είχε δώσει τηλ αλλά το έχασα.Ξέρει κανείς?
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Την Νικολουλη την ξερετε?? :grin:
Μπορειτε να απευθυνθειτε και εκει ;)
 

averel_dalton

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
άννα trans από πιπίνου..δούλευε μέχρι πέρσι. τέλειο κορμί..μήπως ξέρει κανείς?
 

Thanassis

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2006
Μηνύματα
33
Like
3
Πόντοι
0
Αν και βλέπω περισσότερες ερωτήσεις από απαντήσεις θα το παλέψω κι ότι γίνει:Μήπως έχει κανείς σας ιδέα τι απέγινε μια κοπέλα που λεγόταν Μία (τώρα που το σκέφτομαι είναι αστείο:"μια κοπέλα που λεγόταν Μία"... :dancing:);Ήταν μελαχροινή,Γερμανίδα (έτσι τουλάχιστον έλεγε) και τελευταία φορά την πέτυχα στην Φυλής 71,φέτος,το Μάρτιο.Ξέρω ότι δούλευε στη Φυλής του λάχιστον ενάμιση χρόνο-έκτοτε όμως έχασα τα ίχνη της.Περιμένω με αγωνία τα φώτα σας! :helpplea:
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
Αν και βλέπω περισσότερες ερωτήσεις από απαντήσεις θα το παλέψω κι ότι γίνει:Μήπως έχει κανείς σας ιδέα τι απέγινε μια κοπέλα που λεγόταν Μία (τώρα που το σκέφτομαι είναι αστείο:"μια κοπέλα που λεγόταν Μία"... :dancing:);Ήταν μελαχροινή,Γερμανίδα (έτσι τουλάχιστον έλεγε) και τελευταία φορά την πέτυχα στην Φυλής 71,φέτος,το Μάρτιο.Ξέρω ότι δούλευε στη Φυλής του λάχιστον ενάμιση χρόνο-έκτοτε όμως έχασα τα ίχνη της.Περιμένω με αγωνία τα φώτα σας! :helpplea:
συναγωνιστη δουλευε μεταξουργειο μετα ταμεσανυχτα νομιζω ιασωνοσ 37β.τσεκαρε και πες μου
 

matakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
145
Πόντοι
1
Υπαρχει κανενα νεο απο την αντζυ την βυζαρου που ηταν στο μεταξουργειο ηταν milf ζορικο δουλευε μεγ.κωνσταντινου
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ρε παιδια ξερει κανεις τι εχει απογινει η Λαρα η Γερμανιδα που επαιζε Φυλης 54 το καλοκαιρι του 2006? Και η Αφροδιτη η Κυπρια απο Βριλησσου?
 

averel_dalton

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
άννα trans από πιπίνου..δούλευε μέχρι πέρσι. τέλειο κορμί..μήπως ξέρει κανείς?
 

Souter

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Η Ντιάνα η τουρκάλα που δούλευε Φυλής και η Μαρία,ένα ξανθό με κωλάρα και μικρό βυζάκι Ελληνίδα που δούλευε στο Φυλής 59 ξερουμε που βρίσκονται?Στο 59 πριν καμια 3ετία δούλευε  και η Τάνια η πιο μουνάρα πουτάνα που έχω δει ξανθιά ελληνίδα και αυτή.Που εξαφανίστηκε αυτό το μωρό?Θυμάμαι ότι έπαιρνε 30 ευρώ ενώ δεν θυμάμαι στα άλλα μπουρδέλα αν έπαιζε καν 25αρι,όλα με 20 ήταν.Μιλάμε για μουνί που έβαζε κάτω πολλά μοντέλα που μας ζαλίζουν τα αρχίδια και καλά στην τηλεόραση.Άμα το είχε σταμπάρει κανένας θα επιβεβαιώσει...
 

Επισκέπτης
Η Κατερίνα η μελαχροινή που δούλευε Αλκαμένους στο κάτω με τις τεράστιες βυζάρες ξερει κανεις που ειναι ?
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Αν και βλέπω περισσότερες ερωτήσεις από απαντήσεις θα το παλέψω κι ότι γίνει:Μήπως έχει κανείς σας ιδέα τι απέγινε μια κοπέλα που λεγόταν Μία (τώρα που το σκέφτομαι είναι αστείο:"μια κοπέλα που λεγόταν Μία"... :dancing:);Ήταν μελαχροινή,Γερμανίδα (έτσι τουλάχιστον έλεγε) και τελευταία φορά την πέτυχα στην Φυλής 71,φέτος,το Μάρτιο.Ξέρω ότι δούλευε στη Φυλής του λάχιστον ενάμιση χρόνο-έκτοτε όμως έχασα τα ίχνη της.Περιμένω με αγωνία τα φώτα σας! :helpplea:

Η "ΜΙΑ" ήταν Ουγγαρέζα.Την είχα δοκιμάσει 2 φορές.Τίποτα το αξιόλογο,και με αξύριστα πόδια.Την ίδια εποχή "έπαιζε" στην ίδια αλυσίδα (71,134) μια Ρωσίδα ονόματι Σάντυ,αδυνατούλα,αλλά special!Δυστυχώς εξαφανίστηκε από την Φυλής....
 

Thanassis

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2006
Μηνύματα
33
Like
3
Πόντοι
0
συναγωνιστη δουλευε μεταξουργειο μετα ταμεσανυχτα νομιζω ιασωνοσ 37β.τσεκαρε και πες μου
Πριν από δέκα περίπου μέρες πήγα στο συγκεκριμένο μπουρδελάκι.Ήταν γύρω στις επτά το απόγευμα,η κοπέλα που βγήκε ήταν πολύ όμορφη αλλά δεν ήταν η Μία.Σηκώθηκα να φύγω κι ένας συνάδελφος ρώτησε την τσατσά:"Η Μία δεν είναι εδώ;".Η τσατσά απάντησε:"Τώωωρα η Μία;Γύρισε Γερμανία,δεν πιστεύω να ξανάρθει" και σκόρπισε την απογοήτευση... :'(
 

Thanassis

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2006
Μηνύματα
33
Like
3
Πόντοι
0
Η "ΜΙΑ" ήταν Ουγγαρέζα.Την είχα δοκιμάσει 2 φορές.Τίποτα το αξιόλογο,και με αξύριστα πόδια.Την ίδια εποχή "έπαιζε" στην ίδια αλυσίδα (71,134) μια Ρωσίδα ονόματι Σάντυ,αδυνατούλα,αλλά special!Δυστυχώς εξαφανίστηκε από την Φυλής....
  Την πρώτη φορά που την είδα μου είπε πως ήταν Ουγγαρέζα,τη δεύτερη και την τρίτη Γερμανίδα.Τρέχα βγάλε άκρη... :think:
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Καλά μην περιμένεις να σου πουν την αλήθεια ποτέ.Και η Σάντυ έλεγε ότι ήταν από τη Ρωσία και τελικά ήταν από το Καζακστάν!!!
 

EMPIRE

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα.μηπως εχει κανεις υποψιν του μια 45-50 ευσωμη με μεγαλους βυζους ονοματι κατερινα που δουλευε πριν 3-4 χρονια μεταξουργειο,στην κολωνου και στο λειωμενο της ιασσωνος?εγλυφε απο πανω μεχρι κατω,και εκανε αναποδο ισπανικο, στον επαιζε με τα μπουτια της και αλλες τετοιες ψαλιδοκολιες.μου ειχε δωσει τηλεφωνο αλλα το εχασα.μηπως ξερει κανεις κατι???
 

Επισκέπτης
παιδια καλησπερα.μηπως εχει κανεις υποψιν του μια 45-50 ευσωμη με μεγαλους βυζους ονοματι κατερινα που δουλευε πριν 3-4 χρονια μεταξουργειο,στην κολωνου και στο λειωμενο της ιασσωνος?εγλυφε απο πανω μεχρι κατω,και εκανε αναποδο ισπανικο, στον επαιζε με τα μπουτια της και αλλες τετοιες ψαλιδοκολιες.μου ειχε δωσει τηλεφωνο αλλα το εχασα.μηπως ξερει κανεις κατι???

Τετοια τηλεφωνα φιλε μου τα προσεχουμε δεν τα χανουμε ετσι!
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
Πριν από δέκα περίπου μέρες πήγα στο συγκεκριμένο μπουρδελάκι.Ήταν γύρω στις επτά το απόγευμα,η κοπέλα που βγήκε ήταν πολύ όμορφη αλλά δεν ήταν η Μία.Σηκώθηκα να φύγω κι ένας συνάδελφος ρώτησε την τσατσά:"Η Μία δεν είναι εδώ;".Η τσατσά απάντησε:"Τώωωρα η Μία;Γύρισε Γερμανία,δεν πιστεύω να ξανάρθει" και σκόρπισε την απογοήτευση... :'(
η μια συχνα παει γερμανια αλλα ξαναγυρναει.μπορει να πηγε για γιορτες.ειναι γερμανοουγγαρεζα.για αυτο λεει μια γερμανιδα και μια ουγγαρεζα.η λογικη λεει οτι θα την ξαναδουμε.να εισαι στο σταντμπαι και θα το παρακολουθουμε το θεμα
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Παίδες την Μία την ψάχνω και εγώ. Λένε πως έχει ωραία και μεγάλα βυζιά. Πριν περίπου δύο μήνες είχε γραφτεί πως δούλευε απογευματινή στο Φ71 το κάτω νομίζω. Πήγα να δω όμως η τσατσά το έπεζε κινέζα.
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Παίδες την Μία την ψάχνω και εγώ. Λένε πως έχει ωραία και μεγάλα βυζιά. Πριν περίπου δύο μήνες είχε γραφτεί πως δούλευε απογευματινή στο Φ71 το κάτω νομίζω. Πήγα να δω όμως η τσατσά το έπεζε κινέζα.

Από τις τσατσάδες μην περιμένεις να ακούσεις αλήθεια.Αν και τις περισσότερες φορές δεν ξέρουν τίποτα,και αν ξέρουν,δε θα σου πουν για να σου πασάρουν την κοπέλα που έχουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom