Νέα

αναζηση κυριας για να με συνοδευσει σε tour στα swinger club στην αθηνα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mikechios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leathal

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
229
Κριτικές
4
Like
7
Πόντοι
1
από 250 ευρο  μεχρι και 400  ευρο από 3 μεχρι 6 ωρες γνωρίζω εγω κοπελες  που πανε συνοδεια  σε μαγαζια  και κανουν τα παντα από παρτουζες λεσβιακα  ομαδικα χυσίματα  γαμισια σε πιλοτες  σε παρκα  σε σινεμαδες παντου αρκει να μην εισαι τσιγκουνιδες  και καβουροφωνιαδες
δώσε καμμία πληροφορία σύντροφε
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
από 250 ευρο  μεχρι και 400  ευρο από 3 μεχρι 6 ωρες γνωρίζω εγω κοπελες  που πανε συνοδεια   σε μαγαζια   και κανουν τα παντα από παρτουζες λεσβιακα  ομαδικα χυσίματα  γαμισια σε πιλοτες  σε παρκα  σε σινεμαδες παντου αρκει να μην εισαι τσιγκουνιδες  και καβουροφωνιαδες
Και σε ΠΙΛΟΤΕΣ ρε τυπε??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sant7

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
114
Like
65
Πόντοι
1
αναζητηση δεποινιδος-κυριας για να με συνοδευσει σε swinger club, δεν χρειαζεται να σημειωσω οτι ολα τα εξοδα θα καλυφθουν απο εμενα.
Καλησπερα... Ευκολο μπορεις να βρεις.. Αν μπορεις να διαθεσεις απο 150-200 ευρω για συνοδια... Εκτος και πας με φιλη σου.. 
λοιπον κύριοι μην το επιχειρήσετε κατι τέτοιο γιατι δεν θα περάσετε καλά εσείς.για να περσασρις καλα σε τετοια μαγαζια πρέπει να εισαι με παρτενερ να το γουστάρει πανε πολλοι ετσι το ξερω αλλα και τι έγινε?σσ τη μυγα μες το γάλα φαίνονται.
 

stellla

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Αν δεν βρηκατε αυτο που ψαχνετε, μπορειτε να ερθετε σε επαφη μαζι μου. Ολες οι λεπτομεριες/αποριες μπορουν να προσυμφωνηθουν ωστε να νιωθετε απολυτως ανετα και να διασκεδασετε πραγματικα
 

xapostolosx

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
18
Like
7
Πόντοι
0
Αν βρεις κυρία για αννταλλαγή στο Club, να παίξεις τζόκερ
 

paris.str

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2017
Μηνύματα
114
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
από 250 ευρο  μεχρι και 400  ευρο από 3 μεχρι 6 ωρες γνωρίζω εγω κοπελες  που πανε συνοδεια   σε μαγαζια   και κανουν τα παντα από παρτουζες λεσβιακα  ομαδικα χυσίματα  γαμισια σε πιλοτες  σε παρκα  σε σινεμαδες παντου αρκει να μην εισαι τσιγκουνιδες  και καβουροφωνιαδες
Ενδιαφέροντα φαίνονται αυτά που γράφεις!
Στείλε pm με λεπτομέρειες αν θες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom