Νέα

Αναστασία Γιούσεφ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Thomas.s

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2024
Μηνύματα
78
Like
188
Πόντοι
0
Ψάχνουμε απεγνωσμένα κονέ
Συνάδελφε το κονέ που ψάχνεις σίγουρα δεν θα το βρεις από εδώ πρέπει να είσαι φραγκατος και να κινείσαι σε συγκεκριμένους κύκλους για να πηγαίνεις με ανθυποσελεμπριτιτσες
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
844
Κριτικές
5
Like
4.799
Πόντοι
726
Γνωστός μου επιμένει ότι έχει μπει στην Γιουσέφ με ένα χιλιάρικο ...
Και έχει κάτσει 2 ώρες μαζί του...
Εγώ δεν τον πιστεύω ...
Έχει κανένας παρόμοια εμπειρία...
Ας μου κάνει κονέ να το δοκιμάσω και να σου πω
 

Lux84

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
65
Like
73
Πόντοι
0
Γνωστός μου επιμένει ότι έχει μπει στην Γιουσέφ με ένα χιλιάρικο ...
Και έχει κάτσει 2 ώρες μαζί του...
Εγώ δεν τον πιστεύω ...
Έχει κανένας παρόμοια εμπειρία...
Λες για τον κύριο πουε κάνε διαδικτυακι εκπομπή Παρασκευή;
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.576
Κριτικές
1
Like
4.989
Πόντοι
456
Θα έδινα κ 5ψηφιο αλλά με πολλά χαστούκια στο πρόγραμμα..κ κατουριμα...
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
105
Like
199
Πόντοι
1
Να μην την πω δευτεραντζα, να μην τη πω τριταντζα, να την πω εκατοτζαντζα...? Μου θυμίζει γκόμενες από Εύοσμο, Νεάπολη, Κορδελιό που βγαίνουν για καφέ με νύχι δύο μέτρα και δωδεκαποντα. Φυσικά, θα την έσκιζα στο αρνταν...
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
397
Like
1.358
Πόντοι
201
Να μην την πω δευτεραντζα, να μην τη πω τριταντζα, να την πω εκατοτζαντζα...? Μου θυμίζει γκόμενες από Εύοσμο, Νεάπολη, Κορδελιό που βγαίνουν για καφέ με νύχι δύο μέτρα και δωδεκαποντα. Φυσικά, θα την έσκιζα στο αρνταν...
Εννοείται ότι είναι δευτερατζα για αυτό την συζητάμε και εδώ μέσα.Ολοι να την γαμησουν θέλουν και σε αυτό δεν πειράζει καθόλου που είναι δευτερατζα γαμησι θέλουν όλοι από αυτήν όχι γάμο.
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
397
Like
1.358
Πόντοι
201
τα ιδρωνει τα εργαλεια της δουλειας η κοπελα
Ναι η άτιμη.Πας να πιεις ένα ποτό και έτσι όπως χορεύει μπροστά σου σε κάνει ηφαίστειο ανυπομονείς να γυρίσεις σπίτι να την παίξεις.
 

Thomas.s

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2024
Μηνύματα
78
Like
188
Πόντοι
0
φροντιζει καθε μερα για τη μαλακια μας
Σταθερή αξία η Αναστασία εδώ και 10 χρόνια μόλις μας πιάσουν καύλες διαλέγουμε μια φωτογραφία της και κάνουμε την δουλειά μας ειδικά το facebook της είναι γεμάτο.
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
397
Like
1.358
Πόντοι
201
αυτο ειναι μαγιο. ξερει τι να φορεσει για να μας κανει πυραυλους
Πιο αποτυχημένη φωτογράφιση κοσμημάτων δεν έχω ξαναδεί δεν πρέπει να υπάρχει κανείς που να τα πρόσεξε με φάτσα φόρα βυζάρες και κωλαρα μέσα σε τζακουζι πάλι καλά που είπε τι διαφημίζει αλλιώς κανείς δεν θα καταλάβαινε.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.650
Like
28.825
Πόντοι
6.056
Πιο αποτυχημένη φωτογράφιση κοσμημάτων δεν έχω ξαναδεί δεν πρέπει να υπάρχει κανείς που να τα πρόσεξε με φάτσα φόρα βυζάρες και κωλαρα μέσα σε τζακουζι πάλι καλά που είπε τι διαφημίζει αλλιώς κανείς δεν θα καταλάβαινε.
Και διαφήμιση Σπα και διαφήμιση κοσμήματα, όλα μαζί. Τα κοσμήματα ίσα που τα δείχνει και αυτό από μακριά... Τραγική προωθητική ενέργεια, μπράβο στους μαλάκες που την πληρώνουν!
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
397
Like
1.358
Πόντοι
201
Και διαφήμιση Σπα και διαφήμιση κοσμήματα, όλα μαζί. Τα κοσμήματα ίσα που τα δείχνει και αυτό από μακριά... Τραγική προωθητική ενέργεια, μπράβο στους μαλάκες που την πληρώνουν!
Τώρα τα διαφήμισε μέσα σε τζακουζι σε σπα την περασμένη φορά μαζί με μαγιό και πάντα με τις ανάλογες πόζες αναρωτιέμαι ποιος έχει αυτές τις ιδέες το μόνο που δεν παρατηρεί κανείς είναι τα κοσμήματα που διαφημίζονται.
 

Thomas.s

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2024
Μηνύματα
78
Like
188
Πόντοι
0
Και διαφήμιση Σπα και διαφήμιση κοσμήματα, όλα μαζί. Τα κοσμήματα ίσα που τα δείχνει και αυτό από μακριά... Τραγική προωθητική ενέργεια, μπράβο στους μαλάκες που την πληρώνουν!
Η τύπισσα είναι τσακάλι με ένα giveaway διαφημίζει και τα παίρνει από 3 πλευρές την εταιρεία με τα κοσμήματα,το σπα και τον φωτογράφο όλους τους αναφέρει και τους γράφει στα στορυ και είναι και αυτη κερδισμένη και το μαγαζί με τα χρυσαφικά κάνει φωτογράφηση χωρίς να βρει χώρο,χωρίς να βρει φωτογράφο τους φέρνει αυτή και ο φωτογράφος που ζητάει συνεργασία από αυτήν για να διαφημιστή και έπρεπε να βρει και να πληρώσει χώρο για φωτογράφιση τον έχει έτοιμο και τσάμπα και το σπα δεν πληρώνει ούτε αυτό φωτογράφο για το προμο του win win δηλαδή.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.650
Like
28.825
Πόντοι
6.056
Για πολλά γαμήσια η γκόμενα αλλά στο mute. Ιδανική για παρτούζες ένας να γαμάει και ένας να πιπώνει.
Αστερακια μου και χαχανισματα... οτι ποιο αντικαυλωτικο υπαρχει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom