Νέα

Αναρχικοί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jules_Jordan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 310K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
390
Like
450
Πόντοι
21
Ετσι ετσι

Βρομά,πουτανων γιοι αναρχικοι μαυροι νεγροι μαμπουινοι και λοιπα τετοια αλλα αμα περασουν απο διπλα σας εκρινετε ορμονες ΓΥΝΑΙΚΑΣ και ερχεστε μετα εδω και πονατε.



 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Συντοπιτες της Κασσιανης και μουνοβαγονια απ το Ελμπασαν :confused::confused::confused:
18χρονα παιδακια ειναι ρε οοο
Εμεις ειμαστε 30χρονοι ολοι μερα στα γυμναστηρια με 80κιλες μπαρες αρασε.
Παλια σε συμπλοκη ειχα ρηξει κλωτσια σε ενα και εφυγε φουρλετσικο 4 μετρα παραπερα
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Το καλύτερο θα είναι να στέλνουν το λογαριασμό με τα σπασμένα στις μανάδες τους. Και τότε θα έχουν φάει τις φάπες από τα ΜΑΤ, όταν γυρίσουν σπίτι θα τους περιλάβει η μάνα τους με την παντόφλα! Τόσο λουλούδες είναι! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Η κυβερνηση λεει οτι δε φταιει αυτη, το νομικο πλαισιο μια χαρα υπαρχει, αλλα τα ριχνει στους ακαδημαικους, αυτοι φταινε που δεν ειδοποιουν την αστυνομια.
Γι΄αυτό και βλέπω να αλλάζει το νόμο και να το κάνει αυτεπάγγελτα χωρίς να χρειάζεται κάποιος πρύτανης να πάρει τηλέφωνο :grin:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
ολο και καποιος συριζαιος θα τσιμπησει να τους υποστηριξει κι ετσι να κρατανε τον τσιπρα στο 15%

τη Χα που δεν τη θελανε τον μπουλο

κκε αστεια πραγματα, φωφη δεν κανει κλικ, λοιποι τρελοκομειο
Nα ρωτήσω κάτι? Γιατί νομίζω ότι το έχεις ξαναπεί αυτό σε άλλο νήμα...!

Anyway, αυτό που θέλω να πω είναι ότι ο ίδιος λες πως:

- αλεξέγιεφ στο 15%
- η ΧΑ τον μπούλο
- ΚΚΕ αστείοι
- Φώφη δεν κάνει
- Λοιποί τρελοκομείο

... και φταίει η φαμίλια που θα κυβερνάει 100 χρόνια? Πως? Γιατί? :grin:

 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
18χρονα παιδακια ειναι ρε οοο
Εμεις ειμαστε 30χρονοι ολοι μερα στα γυμναστηρια με 80κιλες μπαρες αρασε.
Παλια σε συμπλοκη ειχα ρηξει κλωτσια σε ενα και εφυγε φουρλετσικο 4 μετρα παραπερα
Παλι ΨΕΜΑΤΑ ρε ? :2funny: Τυπε εκει στο Ελμπασαν βαζεις υδραυλικο σωληνα με τενεκεδες τυριου πακτωμενους με τσιμεντο και κανεις αρασε πινωντας μπυρωνια ? :jerking2:
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.415
Πόντοι
2.356
Σιγα μη κανει κ σπαγγατο στις νταλικες ο βαν κλον πουσταμ...

Κοπελιτσα ειναι οπως ολα τα κουμουνια εδω μεσα...:confused:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Αυτός που μιλάει πολύ, έχει ανάγκη να μιλήσει... κι όταν μιλάει μέσω internet, έχει ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ανάγκη να μιλήσει!

Οπότε, μάλλον μιλάμε για κάναν κοντούλιακα κομπλεξικό και μάλλον υπέρβαρο όπου κάθεται και βλέπει ταινίες προσπαθώντας να ταυτιστεί με τους ήρωές του! :grin:
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.415
Πόντοι
2.356
Εγω λεω μηπως και...στο μυαλο του κατεβηκε για πορεια στις 17! :grin:
 

edigno

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2020
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Γιατι δεν λετε για την χρυση αυγη τιποτα
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.360
Κριτικές
16
Like
13.471
Πόντοι
5.577
ολο και καποιος συριζαιος θα τσιμπησει να τους υποστηριξει κι ετσι να κρατανε τον τσιπρα στο 15%

τη Χα που δεν τη θελανε τον μπουλο

κκε αστεια πραγματα, φωφη δεν κανει κλικ, λοιποι τρελοκομειο
Nα ρωτήσω κάτι? Γιατί νομίζω ότι το έχεις ξαναπεί αυτό σε άλλο νήμα...!

Anyway, αυτό που θέλω να πω είναι ότι ο ίδιος λες πως:

- αλεξέγιεφ στο 15%
- η ΧΑ τον μπούλο
- ΚΚΕ αστείοι
- Φώφη δεν κάνει
- Λοιποί τρελοκομείο

... και φταίει η φαμίλια που θα κυβερνάει 100 χρόνια? Πως? Γιατί? :grin:

Τυπέ δεν καταλαβαίνω το νόημα του ποστ
Αμα είσαι ικανοποιημένος με τη φαμίλια στηρίζεις
Όποιος δεν είναι κάνει κριτική :confused:
 

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
Μιας και γαμας και δερνεις ρε ζαν θα ηθελες να μιλησουμε σε κανα σκαιπ η οπου αλλου θες ΑΝΤΡΙΚΑ και μετα να ανεβασουμε το βιντεο εδω ?
Εγώ τον έχω δει τον ζαν η αλλιώς σχιζο οπως τον λεμε απο κοντά μιας και είμαστε φίλοι.
Τούμπανο είναι το παιδί,μάγκας δεν μασάει τίποτα,τον θυμάμαι με τα μακρια μαλλια να πλακωνετε με 2 γυφτους και να τα ισοπέδωνει με λαβες ή την άλλη φορά που πλακωθηκε με εναν χοντρό και του δίνει κλωτσιά στον αέρα και πέφτει πάνω σε κάτι τραπέζια δεν έμεινε λαμπογυαλο.
Σχιζο τον λέμε γιατί αν τα πάρει δεν υπολογίζει τίποτα.
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.415
Πόντοι
2.356
Τυπε αν ειναι σχιζο... εχω κατι κουτια ταβορ στιρπνοξ και κουεπιν που μου περισσευουν... του τα πουλαω 3€ εκαστο..:confused::confused:
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Μιας και γαμας και δερνεις ρε ζαν θα ηθελες να μιλησουμε σε κανα σκαιπ η οπου αλλου θες ΑΝΤΡΙΚΑ και μετα να ανεβασουμε το βιντεο εδω ?
Εγώ τον έχω δει τον ζαν η αλλιώς σχιζο οπως τον λεμε απο κοντά μιας και είμαστε φίλοι.
Τούμπανο είναι το παιδί,μάγκας δεν μασάει τίποτα,τον θυμάμαι με τα μακρια μαλλια να πλακωνετε με 2 γυφτους και να τα ισοπέδωνει με λαβες ή την άλλη φορά που πλακωθηκε με εναν χοντρό και του δίνει κλωτσιά στον αέρα και πέφτει πάνω σε κάτι τραπέζια δεν έμεινε λαμπογυαλο.
Σχιζο τον λέμε γιατί αν τα πάρει δεν υπολογίζει τίποτα.

Και αρα δεν θα εχει προβλημα μιας και δεν "μασαε"ι τιποτα στο να εμφανισει την φατσα του και εγω φυσικα και την δικη μου, στο να κανουμε ενα βιντεο συζητησης ακομα και λαιβ αν θελει (ζωντανα Η ξυλοκοπος) καταλαβες κλων...εχμμ φιλε του ζεν κλαουντ ?

Το ιδιο ισχυει και για βαγονια ...

Μιας και δεν μασατε και οικογενεια δεν... και μου το παιζετε μπετα μειλ και Α αντρες δεν νομζω να εχετε κανα προβλημα για τις φατσες σας, ακομα σαπιοδοντιδες, εδω βγηκε ο αλλος ο λιγδιαρης απ τα αιρετικα:confused:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom