Νέα

Αναπάντεχη θωπεία από σελέμπριτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DoBeL
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 109
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.733
Κριτικές
56
Like
17.905
Πόντοι
13.636
Εγώ απλώς καταγράφω. Δεν πιστεύω ότι έπαιξε ρόλο το όντως γλυκό καβλι μου, απλώς έτυχε να κάτσω δίπλα της.
Πιστεύω δε ότι η τυπισσα το έχει κάνει και σε άλλους.
Η φάση θύμιζε πορνογερο σε τσοντοσινεμα.
Πάνω στην υπόκλιση σηκώθηκε και έφυγε. Ούτε βλέμμα δεν μου ‘ρίξε
not scared snake GIF by The Ed Bassmaster Show
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
21
Like
5.893
Πόντοι
2.846
Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Ομοιοπαθής εδώ. Eiναι μην μπλέξεις με σελέμπριτυ. Και εγώ τα ιδια τραβάω με αυτές οταν μου την πεφτουν . Μου έχουν γινει στενος κορσές ορισμενες. Δεν με αφήνουν σε ησυχία με τίποτα, τι μάνατζερ βάζουνε, τι τηλέφωνα με απόκρυψη, τι λουλούδια μου στέλνουν , τι κουδούνια μου χτυπάνε , τι ερωτικές επιστολές στο παρμπρίζ μου αφήνουν, άστα. Δράμα η κατάσταση. Εχω χάσει τον ύπνο μου. Αμα σε βάλουν στο μάτι θα σου ρουφήξουν και την ψυχή να πούμε..:grin:
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
....στα φοιτητικα μου χρονια (την Ιουρασια εποχη) , ενα βραδυ στο "Κεντρι" βγαινοντας με φορα απο τις τουαλετες επεσα πανω, στην κυριολεξια, στην Βισσυ (την Αννουλα) και παρθηκαμε αγκαλια! Παιζει να ειναι θωπευση κ σαρκικη επαφη κ αυτο?!?!? Να το περασω στο παλμαρε μου?!?!?! :think::think::think:
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.592
Like
7.717
Πόντοι
1.056
....στα φοιτητικα μου χρονια (την Ιουρασια εποχη) , ενα βραδυ στο "Κεντρι" βγαινοντας με φορα απο τις τουαλετες επεσα πανω, στην κυριολεξια, στην Βισσυ (την Αννουλα) και παρθηκαμε αγκαλια! Παιζει να ειναι θωπευση κ σαρκικη επαφη κ αυτο?!?!? Να το περασω στο παλμαρε μου?!?!?! :think::think::think:
Μπα, δεν μετράει, τόχω πάθει κι εγώ με την Μακρυπούλια όταν ήταν ακόμα πιτσιρίκα αλλά ανάποδα, αυτή έβγαινε από τις τουαλέτες σε καφετέρια στην Βουλιαγμένη.
Κάτι μου θύμιζε, ήταν πολύ μικρή τότε, δεν καταλάβαινα ποια είναι και μετά φεύγοντας την αναγνώρισε η (τότε) γυναίκα μου ...
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
Μπα, δεν μετράει, τόχω πάθει κι εγώ με την Μακρυπούλια όταν ήταν ακόμα πιτσιρίκα αλλά ανάποδα, αυτή έβγαινε από τις τουαλέτες σε καφετέρια στην Βουλιαγμένη.
Κάτι μου θύμιζε, ήταν πολύ μικρή τότε, δεν καταλάβαινα ποια είναι και μετά φεύγοντας την αναγνώρισε η (τότε) γυναίκα μου ...
...ρε γμτ μου, και θα ηταν καλη προσθηκη το κοντοπουτανο gilf!!!! :cheesy::cheesy::cheesy:
btw. αυτη η Μακρυπουλια δεν ειναι που κανει λευκους γαμους με αδελφες?!?!!? :think:
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.592
Like
7.717
Πόντοι
1.056
...ρε γμτ μου, και θα ηταν καλη προσθηκη το κοντοπουτανο gilf!!!! :cheesy::cheesy::cheesy:
btw. αυτη η Μακρυπουλια δεν ειναι που κανει λευκους γαμους με αδελφες?!?!!? :think:
Ναι, αυτή είναι.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odin_
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.997
Πόντοι
3.936
15 χρόνια πριν πήγα σε θέατρο του κεντρου με τη φίλη μου για να παρακολουθήσουμε μια κωμωδία. Δεν θα αναφέρω τίτλο και συντελεστές. Αρκετά μεγάλο θέατρο, και η πλατεία γεμάτη.
Δίπλα μου εκτός από την φιλη που φλέρταρα τότε, έτυχε να κάτσει μια τότε σχετικά χοτ ηθοποιός. Πρωταγωνιστούσε σε δραματική σειρά. Έκτοτε έχει ψιλοχαθει.
Χωρίς να γνωρίζω κουτσομπολιά μου δημιουργήθηκε η εντύπωση πως είχε κάποιου είδους σύνδεση με έναν από τους πρωταγωνιστές της παράστασης που βλέπαμε καθώς αντιδρούσε θερμά μόνο στις δικές του ερμηνευτικές φιοριτούρες. Εκείνος ήταν και παραμένει από τα πρώτα ονόματα στον χώρο.
Σε κάθε του κουβέντα, η διπλανή μου, γέλαγε δυνατά, χειροκροταγε μέχρι που κάποια στιγμή σφύριξε κιόλας. Τους άλλους του θιάσου τους αγνοούσε επιδεικτικά.
Γύρισα και την κοίταξα, με κοίταξε κι εκείνη χαμογέλασα αμήχανα και γύρισα το βλέμμα μου στη σκηνή. Με την άκρη του ματιού μου ομως καταλάβαινα πως εκείνη συνέχιζε να με κοιτάζει. Την ξανά κοίταξα με απορία.
Και τότε εκείνη, προς μεγάλη μου έκπληξη έβαλε τα χέρια της στα μάτια μου να μη βλέπω. Δίπλα η φιλη μου χασκογελαγε με το θεατρικό, χαμπάρι δεν πήρε.
Η σελέμπριτι λοιπόν αφού μου άνοιξε πάλι τα μάτια έστρεψε το κεφάλι μου προς την σκηνή. Έβαλε το χέρι της μέσα στο παντελόνι μου και άρχισε να μου τον παίζει. Μου ψιθύριζε συνέχεια «μη με κοιτάς μη με κοιτάς». Τότε ήμουν πιτσιρικάς καβλωνα και με τις πρίζες. Έχυσα στα χέρια της.
Έβγαλε τα χέρια της από το παντελόνι μου σκούπισε τα χύσια πάνω μου (!) και δεν είπαμε τίποτα για το υπόλοιπο της παράστασης.
Σε πιστεύω τύπε.

1696283514316.gif
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.718
Πόντοι
6.925
....στα φοιτητικα μου χρονια (την Ιουρασια εποχη) , ενα βραδυ στο "Κεντρι" βγαινοντας με φορα απο τις τουαλετες επεσα πανω, στην κυριολεξια, στην Βισσυ (την Αννουλα) και παρθηκαμε αγκαλια! Παιζει να ειναι θωπευση κ σαρκικη επαφη κ αυτο?!?!? Να το περασω στο παλμαρε μου?!?!?! :think::think::think:
Εχω θωπεύσει και εγώ την Αννούλα και συγκεκριμένα την εσωτερική πλευρά της παλάμης της στην πρεμιέρα των Δαιμόνων (Κρητιδική περίοδος)
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Odin_

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
Εχω θωπεύσει και εγώ την Αννούλα και συγκεκριμένα την εσωτερική πλευρά της παλάμης της στην πρεμιέρα των Δαιμόνων (Κρητιδική περίοδος)
...εννοεις χειραψια προφανως?!?!?! :cheesy::cheesy::cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom