Νέα

Αναμνήσεις των μασαζόβιων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 331
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
534
Like
625
Πόντοι
86
Πετραλωνα Νεφεληs θυμαται κανειs την Ελενη την ξανθια πανεμορφη γυναικα
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
178
Κριτικές
2
Like
203
Πόντοι
1
Γαλατσίου 1-3 και απέναντι στο 2-4 δυο ανταγωνιστικές μασαζερί πριν χρόνια.
Αυτη στο 1-3 -δίπλα στο κουρείο, σε ομορφη παλια πολυκατοικία με μαρμαρένια σκαλια, είχε μια πολυλογού, αγενή ξανθιά Ρωσίδα σερίφισσα που έμπαινε και δωματιο, ενώ έφερνε κατα καιρούς καλές αλεπουδίτσες απ'ολο τον κόσμο. Εκεί έχω πάρει νεαρά από τη Σρι Λανκα και διάφορα εγχωρια χρέπια.
 

rainbow1

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
63
Like
127
Πόντοι
0
Γαλατσίου 1-3 και απέναντι στο 2-4 δυο ανταγωνιστικές μασαζερί πριν χρόνια.
Αυτη στο 1-3 -δίπλα στο κουρείο, σε ομορφη παλια πολυκατοικία με μαρμαρένια σκαλια, είχε μια πολυλογού, αγενή ξανθιά Ρωσίδα σερίφισσα που έμπαινε και δωματιο, ενώ έφερνε κατα καιρούς καλές αλεπουδίτσες απ'ολο τον κόσμο. Εκεί έχω πάρει νεαρά από τη Σρι Λανκα και διάφορα εγχωρια χρέπια.

Στο 1-3 υπήρχαν για ένα διάστημα 2 μασατζίδικα. Στον 3ο και στο ισογειο αν θυμάμαι καλά. Σε αυτό του 3ου είχαν γίνει τρελά πάρτυ!!!
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.425
Κριτικές
99
Like
25.027
Πόντοι
26.236
Γαλατσιου 1-3 με τις 2 Επιλογές στις σκάλες να ανέβεις . Η από αριστερά η από δεξιά !!!! Τι θυμηθήκατε τώρα ! Με τη συρόμενη πόρτα που χώριζε το χωλ από το σαλόνι κ με στριμωγμένες 6-7 πιτσιρίκες κ μη να περιμένουν να διαλέξουμε .
Εκει με είχε λιώσει ένα 20 Μολδαβό με απίστευτο κορμί .
 

C-3PO

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
117
Like
103
Πόντοι
1
μπορω να θυμηθώ τουλάχιστον 20 με 25 μασατζιδικα στα νοτια προαστεια ...
βεβαια αγαπημενο ηταν ενα στην εισοδο της Ηλιουπολης , διπλα απο κει που ειναι το Πριαμος suites σημερα ...
Δουλευα και σχεδόν δίπλα ...Εθνικός ευεργέτης ειχα ανακυρηχθει
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
963
Like
820
Πόντοι
86
Σε στενάκι κάθετο της Ηλιουπόλεως, οχι Κελσου αλλα πολύ κοντά.... μια Ελένη, μισή Ρωσίδα μισή ελληνίδα, χωρίς όμως καθόλου προφορά....λεπτή πολύ ,σχεδόν στεγνή....έκανε φοβερό μασάζ....φοβερή αίσθηση..... και το α' μέρος και το β' ..... δούλευε μόνη της.. δεν ηταν νέα ,πενηντάρα...
??????
ξέρει κανείς...? ... θυμάται κανείς....?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.587
Κριτικές
36
Like
35.007
Πόντοι
18.565
Ευτυχιδου, Παγκράτι, στην αρχή της, κοντά στη πλατεία Πλαστήρα, θυμάμαι έπαιζε από σκέτο μασσαζ, έως πλήρες σέρβις, ανάλογα τη κοπέλα. Είχα πάει πολλές φορές, 3 θα μου μείνουν για πάντα στη μνήμη. Θυμάμαι μια χοντρή, που έκανε μασσαζ με τα ρούχα, αλλά όταν της έβαλα χέρι δεν φόραγε εσώρουχο, μια πιτσιρίκα Βραζιλιάνα με πλήρες σέρβις, και μια μελαχρινή μιλφαρα που φόραγε παντα πολύ σέξι εσώρουχα.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.243
Κριτικές
110
Like
17.699
Πόντοι
20.686
Ευτυχιδου, Παγκράτι, στην αρχή της, κοντά στη πλατεία Πλαστήρα, θυμάμαι έπαιζε από σκέτο μασσαζ, έως πλήρες σέρβις, ανάλογα τη κοπέλα. Είχα πάει πολλές φορές, 3 θα μου μείνουν για πάντα στη μνήμη. Θυμάμαι μια χοντρή, που έκανε μασσαζ με τα ρούχα, αλλά όταν της έβαλα χέρι δεν φόραγε εσώρουχο, μια πιτσιρίκα Βραζιλιάνα με πλήρες σέρβις, και μια μελαχρινή μιλφαρα που φόραγε παντα πολύ σέξι εσώρουχα.
Στην ξεβρακωτη χοντρη,μονο χερι εβαλες?:woldman:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.587
Κριτικές
36
Like
35.007
Πόντοι
18.565
Ευτυχιδου, Παγκράτι, στην αρχή της, κοντά στη πλατεία Πλαστήρα, θυμάμαι έπαιζε από σκέτο μασσαζ, έως πλήρες σέρβις, ανάλογα τη κοπέλα. Είχα πάει πολλές φορές, 3 θα μου μείνουν για πάντα στη μνήμη. Θυμάμαι μια χοντρή, που έκανε μασσαζ με τα ρούχα, αλλά όταν της έβαλα χέρι δεν φόραγε εσώρουχο, μια πιτσιρίκα Βραζιλιάνα με πλήρες σέρβις, και μια μελαχρινή μιλφαρα που φόραγε παντα πολύ σέξι εσώρουχα.
Στην ξεβρακωτη χοντρη,μονο χερι εβαλες?:woldman:
Κοίτα. Έχουν περάσει 30+ χρόνια, αλλά θυμάμαι ότι μου έκανε μασσαζ σε στρώμα, στο πάτωμα. Όπως ειμουνα μπρούμυτα, και αυτή αρχικά είχε καθήσει πάνω στους μηρούς μου, κατάλαβα ότι δεν φορούσε βρακί, και το γυμνό μουνι της, τριβόταν στο πόδι μου. Υπ όψιν ότι εκείνη την εποχή πολλές κοπέλες δεν το ξύριζαν. Από ότι θυμάμαι, γύρισα ανάσκελα και εχωσα το χέρι μου κάτω από τη φούστα και της χαϊδεύα την τρυχωτη μουναρα της. Δεν μπορώ να θυμηθώ παρακάτω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

rainbow1

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
63
Like
127
Πόντοι
0
Το μασατζίδικο της Γιάννας στην Αχαρνών και μετά στη Βούρβαχη στο 23 αν θυμάμαι καλά... Τι γυναικάρες είχε για 80's - 90's!!! Αστέρια όλες.
Κόλαση στα δωμάτια, τρελά γούστα!!! Και αμα ήθελες και ήσουν σωστός, μπορούσες να πάρεις και για το σπίτι!!!
Μετά τα παράτησε, είχε μαζέψει τρελό χρήμα και άνοιξε μαγαζί με ρούχα στον Ν. Κόσμο. Εκτοτε αγνοείτε η τύχη της.
 

Christos098

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
154
Κριτικές
2
Like
427
Πόντοι
21
Θυμάμαι μια τέλη 90 παράλληλος Θησεως Ελληνίδα milf ξανθιά σε υπόγειο. Πραγματικός μουναρος.
Επίσης ίδια περίοδο κάπου στην Κυψέλη κοντά στην Αγ Μελετιου ένα διώροφο. Πρέπει να είχε πάνω από 10 γυναίκες όλες μουναρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom