Νέα

Anal και σπάσιμο προφυλακτικού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fean0r
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.818
Πόντοι
7.046
Ευχαριστώ για την απάντηση. Δηλαδή για να καταλάβω, το ότι δεν πρέπει να υπάρχει αέρας τονίζεται για το ενδεχόμενο αυτός να διευκολύνει ενδεχόμενο σπάσιμο και επομένως μετάδοση ΣΜΝ. Όχι γιατί από μόνα τους τα σημεία αέρα μπορούν (με κάποιον τρόπο) να διευκολύνουν τη μετάδοση ΣΜΝ. Σωστά;
Η καποτα δεν είναι ελαστικό ποδηλατου δρόμου με 100psi. Ηρεμησε σου ειπα. Όταν μιλάει ο Διανοούμενος είναι εγγυηση.
Μαλλον έχεις μικρό πουλι ή σου φόρεσε μεγάλη καποτα. Όλα καλά.
 

Giorgos88

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
6
Like
281
Πόντοι
1
γι αυτό σας λένε αγροίκους :confused:
δες βρε μην έχει μείνει έγκυος το κορίτσι...
Όταν ένας άνθρωπος φτάνει στο σημείο να ρωτάει τέτοια πράγματα, σημαίνει ότι τον απασχολεί το ζήτημα. Αν δεν είσαι σε θέση να συνεισφέρεις, άσε τις εξυπνάδες. Το τελείωμα έγινε εκτός κόλπου.
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.747
Κριτικές
30
Like
19.999
Πόντοι
8.746
Όταν ένας άνθρωπος φτάνει στο σημείο να ρωτάει τέτοια πράγματα, σημαίνει ότι τον απασχολεί το ζήτημα. Αν δεν είσαι σε θέση να συνεισφέρεις, άσε τις εξυπνάδες. Το τελείωμα έγινε εκτός κόλπου.
αν ένας άνθρωπος ψάχνεται πραγματικά για σοβαρά θέματα υγείας σε νήμα που ανοίγει στο μπου, η απάντησή μου είναι η πλέον κατάλληλη...
κάνε μας τη χάρη...
 

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.723
Like
7.375
Πόντοι
1.056
Ευχαριστώ για την απάντηση. Δηλαδή για να καταλάβω, το ότι δεν πρέπει να υπάρχει αέρας τονίζεται για το ενδεχόμενο αυτός να διευκολύνει ενδεχόμενο σπάσιμο και επομένως μετάδοση ΣΜΝ. Όχι γιατί από μόνα τους τα σημεία αέρα μπορούν (με κάποιον τρόπο) να διευκολύνουν τη μετάδοση ΣΜΝ. Σωστά;
Αητός είσαι λεβέντη μου.
Τον αέρα τον βγαζουμε από την καπότα για να μη γινόμαστε αερογάμηδες.
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.747
Κριτικές
30
Like
19.999
Πόντοι
8.746
Όταν ένας άνθρωπος φτάνει στο σημείο να ρωτάει τέτοια πράγματα, σημαίνει ότι τον απασχολεί το ζήτημα. Αν δεν είσαι σε θέση να συνεισφέρεις, άσε τις εξυπνάδες. Το τελείωμα έγινε εκτός κόλπου.
και προφανώς δεν κατάλαβες ούτε το χιούμορ...
 

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.723
Like
7.375
Πόντοι
1.056
Όταν ένας άνθρωπος φτάνει στο σημείο να ρωτάει τέτοια πράγματα, σημαίνει ότι τον απασχολεί το ζήτημα. Αν δεν είσαι σε θέση να συνεισφέρεις, άσε τις εξυπνάδες. Το τελείωμα έγινε εκτός κόλπου.
Εκτός κόλπου ή εκτός κώλου;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.818
Πόντοι
7.046
Έχεις μπερδέψει τα μπουτια σου φίλε, από τη στιγμή που η ουρηθρα σου και η βαλανος επισης δεν ήρθαν ΚΑΘΟΛΟΥ σε επαφη κοιμήσου ήσυχος. Μην το ψάχνεις άλλο. Καταλαβαίνω την αγωνία σου αλλά αν έγιναν το πραγματα οπως είπες όλα καλά, αν δεν έγιναν όμως τότε πρεπει να μου στειλεις προσωπικο μυνημα με το τι ακριβώς έγινε και θα σου δωσω κατευθυντήριες οδηγίες 100% σωστές.
 

Giorgos88

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
6
Like
281
Πόντοι
1
αν ένας άνθρωπος ψάχνεται πραγματικά για σοβαρά θέματα υγείας σε νήμα που ανοίγει στο μπου, η απάντησή μου είναι η πλέον κατάλληλη...
κάνε μας τη χάρη...
Σοβαρά για θέματα υγείας εγώ ξέρω πόσο ψάχνομαι και ψάχνομαι πάρα πολύ. Δεν ψάχνω διάγνωση εδώ μέσα αλλά μια γνώμη, αν κάποιος ξέρει, για να ηρεμήσω λίγο επειδή είμαι αρκετά αγχώδης.
 

Giorgos88

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
6
Like
281
Πόντοι
1
Έχεις μπερδέψει τα μπουτια σου φίλε, από τη στιγμή που η ουρηθρα σου και η βαλανος επισης δεν ήρθαν ΚΑΘΟΛΟΥ σε επαφη κοιμήσου ήσυχος. Μην το ψάχνεις άλλο. Καταλαβαίνω την αγωνία σου αλλά αν έγιναν το πραγματα οπως είπες όλα καλά, αν δεν έγιναν όμως τότε πρεπει να μου στειλεις προσωπικο μυνημα με το τι ακριβώς έγινε και θα σου δωσω κατευθυντήριες οδηγίες 100% σωστές.
Έτσι ακριβώς όπως τα είπα! Προφυλακτικό υπήρχε από την αρχή μέχρι το τέλος. Από το στοματικό ακομα. Δεν έσπασε το έλεγξα και εννοείται ούτε η βάλανος ούτε η ουρήθρα ήρθε σε επαφή με τη γυναίκα. Σε ευχαριστώ ακόμα μια φορά για την απάντηση.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.818
Πόντοι
7.046
Έτσι ακριβώς όπως τα είπα! Προφυλακτικό υπήρχε από την αρχή μέχρι το τέλος. Από το στοματικό ακομα. Δεν έσπασε το έλεγξα και εννοείται ούτε η βάλανος ούτε η ουρήθρα ήρθε σε επαφή με τη γυναίκα. Σε ευχαριστώ ακόμα μια φορά για την απάντηση.
Εδώ είμαστε για να βοηθάμε. Τώρα αν κάποιος κάνει και λίγο χαβαλέ μην τον παρεξηγεις. Στο Bou είσαι, οχι σε κανα forum με "σπασικλες".
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.818
Πόντοι
7.046

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom