Νέα

Αν η Ελλάδα έμπαινε σε πόλεμο με κάποια χώρα θα πολεμούσατε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα avnanovic
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 212
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αν η Ελλάδα έμπαινε σε πόλεμο με κάποια χώρα πώς θα αντιδρούσατε;

  • Θα ριχνόμουνα στην μάχη περήφανα και χωρίς δεύτερη σκέψη.

    Ψήφοι: 76 56,7%
  • Θα ριχνόμουνα στην μάχη αναγκαστικά φοβούμενος τις συνέπειες μιας λιποταξίας.

    Ψήφοι: 9 6,7%
  • Θα προσπαθούσα να την σκαπουλάρω με κάθε κόστος.

    Ψήφοι: 49 36,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    134

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
κομουνιστικο παραληρημα!!!!!!
αγνοι ανταρτες οι εθνοπροδοτες δοσιλογοι εαμοβουλγαροι κομουνιστες δολοφονοι και βιαστες νηπιων που δινατε μακεδονια και θρακη στους βουλγαρους συντροφους σας προκειμενου ναρπαξετε την εξουσια και να μας επιβαλετε την αρωστημενη θρησκεια σας τον μπολσεβικισμο σας σφαζοντας εκατομμυρια ελληνες ως αντιδραστικους οπως σφαξατε δεκαδες εκατομμυρια ρωσους και ουκρανους πολιτες οταν τους κατακτησατε??????
τι πινεις και δεν μας δινεις ερυθροφασιστα μπολσεβικιστη που θα μας το παιξετε και θυματα εσεις τα μεγαλυτερρα καθαρματα και θυτες της ιστοριας....
Λακη παλι καινουριο προφίλ εφτιαξες?Δεν βαριεσαι ρε τυπε τοσα μπαναρισματα που εχεις φαει?
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Οπως πχ αυτοι που αφησαν τη Σμυρνη? Εσυ απλα η συνθετα?
Αυτοι που αφησαν την σμυρνη δεν την αφησαν οντας δειλοι. Μπηκαν μεσα στα σπιτια τους και τους σφαγιασαν και οσοι δεν σφαγιαστηκαν,τους πεταξαν εξω απο τα σπιτια τους και τους φορτωσαν σε βαρκες. δεν μπηκαν μονοι τους σε βαρκες πληρωνοντας αδρα οπως οι βρωμιαρηδες που ερχονται εδω...μαθε λιγο μπαλιτσα πριν πεις τη μαλακια σου....
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
αυτοι οι 44 που ψηφισαν οτι θα την σκαπουλαραν εχω να τους πω οτι ειναι σκατοπουστακια χειροτερα και απο τον λιλα...τουλαχιστον ο λιλας το δηλωνει...αυτοι ειναι κρυφοπουστες και καλο θα ειναι να φυγουν απο τωρα...
 

achtung

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
691
Like
3.161
Πόντοι
446
αυτοι οι 44 που ψηφισαν οτι θα την σκαπουλαραν εχω να τους πω οτι ειναι σκατοπουστακια χειροτερα και απο τον λιλα...τουλαχιστον ο λιλας το δηλωνει...αυτοι ειναι κρυφοπουστες και καλο θα ειναι να φυγουν απο τωρα...

Αφού το θέτεις έτσι πάω να ετοιμάσω βαλίτσα.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
αυτοι οι 44 που ψηφισαν οτι θα την σκαπουλαραν εχω να τους πω οτι ειναι σκατοπουστακια χειροτερα και απο τον λιλα...τουλαχιστον ο λιλας το δηλωνει...αυτοι ειναι κρυφοπουστες και καλο θα ειναι να φυγουν απο τωρα...
η πλάκα τύπε ξέρεις ποιά είναι; ότι τσακαλοι σαν εσένα που είναι μα και μου συνήθως είναι μόνο λόγια και στρίβουν δια του αρραβωνος ή καβατζωνονται υποδειγματικά
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
η πλάκα τύπε ξέρεις ποιά είναι; ότι τσακαλοι σαν εσένα που είναι μα και μου συνήθως είναι μόνο λόγια και στρίβουν δια του αρραβωνος ή καβατζωνονται υποδειγματικά
μην κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια φιλε μου...μιλα για τον εαυτο σου...δεν προκειται να ειμαι απο αυτους που λες. αν εσυ εισαι,λυπαμαι ειλικρινα...πρεπει καποιος να πολεμησει για αυτη τη γαμημενη χωρα. την εχουν γαμησει που την εχουν γαμησει,ας μην την δωσουμε και στο χερι...
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
μην κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια φιλε μου...μιλα για τον εαυτο σου...δεν προκειται να ειμαι απο αυτους που λες. αν εσυ εισαι,λυπαμαι ειλικρινα...πρεπει καποιος να πολεμησει για αυτη τη γαμημενη χωρα. την εχουν γαμησει που την εχουν γαμησει,ας μην την δωσουμε και στο χερι...
για να μαστε λιγάκι σοβαροί, είμαστε σ ένα φόρουμ με κοινό ενδιαφέρον το γαμήσι, την ελευθερία λόγου που μας δίνει το φόρουμ ταυτο και το να λέμε διάφορες θέσεις μας ο καθένας σε τέτοια ζητήματα, εγώ το βλέπω γελοίο. Τουλάχιστον εδώ. Επίσης η "επίθεση" δεν είναι προσωπική, παρά μόνο σε αντίστοιχες ιδεαλιστικες θέσεις - απόψεις. Δεν γνωρίζω κανέναν και δεν έχω τίποτα με κανένα
 

Λάχης

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Kαλά εάν αυτή η καταφρονεμένη και αδικημένη γενιά των νέων Ελλήνων που έχει φάει κυριως αυτη τα σκατά της οικονομικής κρίσης και δεν τους κάθεται ελεηνιδα, εάν αυτη η γενιά πολεμήσει και νικήσει η πατριδα θα πρέπει να τους χρωστά αιώνια και άμεση ευγνωμοσύνη και να τους στηθει κανα μνημείο. Θα ειναι πολύ καλύτεροι των πατεράδων τους γιατι ενώ δεν ειδαν καμια χαρά στην πατριδα τους έδωσαν τα πάντα σε αυτήν.
 

achtung

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
691
Like
3.161
Πόντοι
446
Kαλά εάν αυτή η καταφρονεμένη και αδικημένη γενιά των νέων Ελλήνων που έχει φάει κυριως αυτη τα σκατά της οικονομικής κρίσης και δεν τους κάθεται ελεηνιδα, εάν αυτη η γενιά πολεμήσει και νικήσει η πατριδα θα πρέπει να τους χρωστά αιώνια και άμεση ευγνωμοσύνη και να τους στηθει κανα μνημείο. Θα ειναι πολύ καλύτεροι των πατεράδων τους γιατι ενώ δεν ειδαν καμια χαρά στην πατριδα τους έδωσαν τα πάντα σε αυτήν.

Μπα δεν θα κάτσουμε. Βαλιτσούλα και σ'άλλη παραλία.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Στο πόλεμο μπορείς να έχεις μαζί σου και το smartphone..?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom