Νέα

Αν είχατε μπροστά σας όλες τις πουτάνες της ζωής σας, τί θα τους λέγατε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lustforlife
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 131
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thanasis_tmrf

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
16
Κάποια πράγματα πρέπει να μένουν ανάμεσα σε δύο ανθρώπους και μόνο. Ιδιαίτερα σ' αυτές τις περιπτώσεις.  ;)
Συμφωνω απολυτα..!! προφανως παρερμηνευσα το προηγουμενο ποστ σου..!
 

General_Patwn

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
αν ειχα ολες τις πουτανες μπροστα μου προφανως θα ημουν ο πρωθυπουργος της Ελλαδας... :2funny:
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
αν τις ειχατε μαζεμενες ολες τις πορνες που εχετε πηδηξει σ ενα δωματιο,ολες μαζι(!) τι θα τους λεγατε? :dancing:
Ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

http://[URL unfurl="true"]www.stanton-company.com/wp-content/uploads/2010/01/crowd.jpg[/img[/URL]]
[/quote][QUOTE="lustforlife, post: 2663922"]
αν τις ειχατε μαζεμενες ολες τις πορνες που εχετε πηδηξει σ ενα δωματιο,ολες μαζι(!) τι θα τους λεγατε? :dancing:


[img]http://[URL unfurl="true"]www.stanton-company.com/wp-content/uploads/2010/01/crowd.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
θα τους πρότεινα ένα μεγαλοφυές πρόγραμμα μάρκετινγκ ώστε να αυξήσουνε την πελατεία τους κι εγώ να πήγαινα μαζί τους τσάμπα...χαχαχα
 

asteriks

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Θα της εβαζα να μου πλυνουνε και να σιδερωσουνε κανενα πουκαμισο...για να αισθανθουνε και λιγο ΓΥΝΑΙΚΕΣ οι παλαιο ΠΟΥΤΑΝΕΣ  !!! :2funny: :2funny:
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
σε κάποιες θα έλεγα
"πού είσαστε κ σας έψαχνα στο μπουρδέλα.κομ τόσο καιρό"
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.944
Κριτικές
14
Like
3.759
Πόντοι
2.777
σαν μαθημα τυπε ε;για να δουν πως βγαινει το μεροκαματο χωρις να συμμετεχει το κατω ημισυ του σωματος; :grin:

ναι κάπως έτσι και καπάκι να πιάσουν και τις σουπιές οι καριόλες να γεμίσουν μελάνια
 

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
Αγαπηται πορναι , σας μαζεψα εδω σημερα για να σας ανακοινώσω κατι που σοβαρο ...

Ειμαι εγκυος !
Και θα κοίταζες επίμονα μια από αυτές. Τότε, με τη μουσική υπόκρουση του "caruso" (
)
αυτή θα σηκώνονταν, θα σε κοίταζε και δε θα μιλούσατε για λίγο, όλες οι άλλες στο δωμάτιο είτε θα κοιτούσαν με απορία ή θα είχαν καταλάβει και θα είχαν συγκινηθεί.

Τότε θα σου έλεγε με τρεμάμενα χείλη: "είναι.... είναι....." και θα τη διέκοπτες βάζοντας τον δείκτη σου στο στόμα της κάνοντας νόημα να σιωπήσει λέγοντας: "ναι... είναι δικό μας".

Θα φιλιόσασταν και το κοινό θα χειροκρόταγε.

Α να χαθείς με συγκίνησες παλιόπαιδο...
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.744
Κριτικές
10
Like
2.113
Πόντοι
3.187
Σας ευχαριστώ όλες για τις υπέροχες στιγμές που μου χαρίσατε. Τα χρήματα που σας έδωσα για μένα δεν παίζουν κανενα απολύτως ρόλο μιας και στον έρωτα οτι πληρώνεις είναι το φτηνότερο. Συγγνώμη αν σας ορισμένες απο εσας σας απογοήτευσα αλλα ολοι οι παίκτες έχουμε και τις άσχημες στιγμές. Καλή συνέχεια στο δύσκολο αλλα φιλάθρωπο έργο σας!!!!
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
αν τις ειχατε μαζεμενες ολες τις πορνες που εχετε πηδηξει σ ενα δωματιο,ολες μαζι(!) τι θα τους λεγατε? :dancing:


http://[URL unfurl="true"]www.stanton-company.com/wp-content/uploads/2010/01/crowd.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
giasas!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616

Θα τους έλεγα :


Πείτε μου γλυκιές μου, αγαπημένες
πουτάνες της ζωής μου τιμημένες
Τώρα που όλες μαζί βρεθήκατε
την πούτσα,....την  βαρεθήκατε ?



ΥΓ : Πάντα είχα αυτήν την απορία,... :think:
 

nikos111969

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
739
Like
4
Πόντοι
6
Καλα γαμισια και να ριξουν τις τιμες.
 

DOGBABY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
410
Κριτικές
13
Like
2
Πόντοι
601
Πείτε μου δεν ήμουν ο καλύτερος  ? :hmm:

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom