Νέα

Αν δουλεύεις σε στούντιο ή μασάζ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pdorison
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
και σημερα δε δουλεβεις και θελεις να βγαλεις το "μεροκαματο" με λιγοτερο κοπο και χρονο επικοινωνησε μαζι μου με πμ. για σημερα και αυριο. αθηνα
 

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
γαμο τιν ωρθογραφοια μου μαισα....-απο τον τιτλο κ μονο φαντασου τοι δουλυεσ θα καναιτε.. :headbang:
 
OP
OP
P

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
σιγα ρε φιλε για ενα Β δηλαδη λες και το ταρκετ γκρουπ ειναι αστερια στην ορθογραφια?? σε αλλα μας νιαζουν να ειναι αστερια
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.414
Like
1.855
Δεν μπορώ να καταλάβω την ουσία εδώ μέσα για το τίτλο  [size=17pt]"Αν δουλεύεις  σε στούντιο ή μασάζ..."[/size] :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
μπορείτε  να με εξηγήσετε ??? :think: :think: :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
και σημερα δε δουλεβεις και θελεις να βγαλεις το "μεροκαματο" με λιγοτερο κοπο και χρονο επικοινωνησε μαζι μου με πμ. για σημερα και αυριο. αθηνα
χτιζεις καναν τοιχο;εγω δουλευω και πετρα αμα λαχει να πουμε.....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Δεν μπορώ να καταλάβω την ουσία εδώ μέσα για το τίτλο  [size=17pt]"Αν δουλεύεις  σε στούντιο ή μασάζ..."[/size] :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
μπορείτε  να με εξηγήσετε ??? :think: :think: :think:
λεει αν εχεις ρεπο σε φορτωνει για σπιτι.....δεν ειν κακη ιδεα αλλα καμια δεν θα παει προφανως.... :grin: :grin:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Δεν γίνονται έτσι αυτές οι δουλειές....αλλά ποτέ δεν ξέρεις......
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.414
Like
1.855
λεει αν εχεις ρεπο σε φορτωνει για σπιτι.....δεν ειν κακη ιδεα αλλα καμια δεν θα παει προφανως.... :grin: :grin:
Μάλιστα, τώρα κατάλαβα  ;) ;) ;) ;)!!!!


Αν εχουμε ρεπο; κόβουμε το γ.... :knockinb:...χαχα :2funny: για να φορτώσουμε τις μπαταρίες :cheesy:!!!  
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
και σημερα δε δουλεβεις και θελεις να βγαλεις το "μεροκαματο" με λιγοτερο κοπο και χρονο επικοινωνησε μαζι μου με πμ. για σημερα και αυριο. αθηνα
  εχειs  στενεψει και τα χρονικα περιθωρια παρα πολυ.  χλωμο το βλεπω.    και αν σου πει καμμια ,γεια σου μωρο μου  εγω βγαζω μεροκαματο  300-500  τι θα κανειs?  και θα πρεπει να την δειs κιολαs. 
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Μάλιστα, τώρα κατάλαβα  ;) ;) ;) ;)!!!!


Αν εχουμε ρεπο; κόβουμε το γ.... :knockinb:...χαχα :2funny: για να φορτώσουμε τις μπαταρίες :cheesy:!!!  
ε προφανως.....εκτος αν εισαι ρεπατζου μακρας διαρκειας οποτε κοβεις τα ρεπο να πιασεις το γαμησι.....


οχι εσυ φυσικα..... :grin: :grin:
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.414
Like
1.855
ε προφανως.....εκτος αν εισαι ρεπατζου μακρας διαρκειας οποτε κοβεις τα ρεπο να πιασεις το γαμησι.....


οχι εσυ φυσικα..... :grin: :grin:
για αυτό δεν πολύ περνώ ρεπό; για να μην κόψω το γαμ...:fuck2: :fuck2: :fuck2:!!!χαχα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

     
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.414
Like
1.855
και σημερα δε δουλεβεις και θελεις να βγαλεις το "μεροκαματο" με λιγοτερο κοπο και χρονο επικοινωνησε μαζι μου με πμ. για σημερα και αυριο. αθηνα
αααχ, παρόν που δεν έχω ρεπό,θα σου χαρίσω καυτές στιγμές με "πμ"καύλα ;)......
 
 

booklover

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Δεν μπορώ να καταλάβω την ουσία εδώ μέσα

μπορείτε  να με εξηγήσετε ???

Τι δε μπορείς να καταλάβεις?

Ο άνθρωπας άνοιξε μαγαζί, αλλά ελλείψει προσωπικού το δουλεύει μόνος του.

Κουράστηκε, και ψάχνει να βρει προσωπικό.

Προφανές είναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom