Νέα

Αμμόχωστος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cyprusxlc
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 145
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

George002

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2023
Μηνύματα
25
Like
4
Πόντοι
0
Το θέμα δεν είναι αν υπάρχουν άκρες για να γσμησει ο κάθε ένας, εγώ προσωπικά δεν έχω έλλειψη από μουνι αλλά ποτέ δεν λέω όχι σε κάτι νέο, ο τύπος πιο πάνω και μας την είπα και μας έβρισε αλλά δεν με νοιάζει ,ούτως ή άλλως κάθε σαββατοκύριακο είμαι Αγία Ναπα και γαμαω εδώ και χρόνια τον καιρό που άρχισα Αγία Ναπα ο μικρός ήταν αγέννητος, ας μάθει να σέβεται και να μην ειρωνεύεται, το απρόσωπο ίντερνετ μια χαρά δουλεύει ζ καλή συνέχεια σε όλους
Εντάξει εσύ και σφαλιάρες είσαι ...έλα γερό να δείξεις τα περιβόλια μου ....και που σε εβρισα;;; το μοναδικό που μπορώ να σου πω βουτυρολευκωσιατουιν ,α έχω καμία 25 άρια λευκωσιατουες 20αρχονες αν θες αν και δεν θα σου κάθονται πλέον
 

Angelo_CY

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2020
Μηνύματα
152
Like
133
Πόντοι
1
Εντάξει εσύ και σφαλιάρες είσαι ...έλα γερό να δείξεις τα περιβόλια μου ....και που σε εβρισα;;; το μοναδικό που μπορώ να σου πω βουτυρολευκωσιατουιν ,α έχω καμία 25 άρια λευκωσιατουες 20αρχονες αν θες αν και δεν θα σου κάθονται πλέον
Ρε παιδιά ηρεμία. Δεν κάνουμε διαγωνισμό ποιος γαμαει περισσότερα ή καλύτερα μουνια. Ανταλλάσσουμε απόψεις και περιπτώσεις που έχει ο καθένας. Από εκεί και πέρα είναι θέμα γούστου του καθενός τι θέλει να γαμησει. Άλλος μπορεί να την βρίσκει με μεγαλες, άλλος με χοντρές. Κάποιων τα γούστα θα ταιριάξουν και θα μπορέσουν να βολευτουν και οι 2 ανταλλάσσοντας πληροφορίες, κάποιων όχι και απλά πάμε παρακάτω . @George002 στείλε τηλέφωνο από 20χρονο
 

Xaris90

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2023
Μηνύματα
14
Like
4
Πόντοι
0
Ρε παιδιά ηρεμία. Δεν κάνουμε διαγωνισμό ποιος γαμαει περισσότερα ή καλύτερα μουνια. Ανταλλάσσουμε απόψεις και περιπτώσεις που έχει ο καθένας. Από εκεί και πέρα είναι θέμα γούστου του καθενός τι θέλει να γαμησει. Άλλος μπορεί να την βρίσκει με μεγαλες, άλλος με χοντρές. Κάποιων τα γούστα θα ταιριάξουν και θα μπορέσουν να βολευτουν και οι 2 ανταλλάσσοντας πληροφορίες, κάποιων όχι και απλά πάμε παρακάτω . @George002 στείλε τηλέφωνο από 20χρονο
Συμφωνώ αλλά οφείλω να παραδεκτό το μικρό 2 τηλεφωνα που μου έδωσε αλλά δεν..... το χει ο πουστις
 

Xaris90

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2023
Μηνύματα
14
Like
4
Πόντοι
0
Δλδ να δώσω διαμαντάκια και να πάρω τι???? Και να πληρώσω κιόλας .....
Δώσε ρε τσιγκουνι των παππούδων μου δώσε και μένα μια αλλά δεν δέχτηκε και μου είπε είναι εύκολη .....πιτσιρίκες 20 χρονών πούνα δεχτούν με μας τους κολογερους
 

Anty37

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
37
Like
10
Πόντοι
0
Kanena til Agia Napa gia ena grigoro eimai diakopes
 

Vasco Da Gamage

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
145
Like
235
Πόντοι
21
Καλησπέρα συναγωνιστές. Όποιος έχει καμιά καλή άκρη να δώσει. Ενδιαφέρομαι βασικά για Κυπριες αλλά δέχομαι και άλλες εθνικότητες. Όχι πάνω από 35 χρονών και όχι από τηλέφωνα που υπάρχουν ήδη στο ίντερνετ. Πληρώνω €50 με revolut ή crypto για κάθε τηλ που μου δίνετε. Για να είμαστε συνεννοημένοι και χωρίς παρεξηγήσεις, η πληρωμή θα γίνεται μετά που θα επισκευθώ την κοπέλα. Όσοι ενδιαφέρεστε επικοινωνήστε. Ευχαριστώ.
 

georgies

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2022
Μηνύματα
35
Like
6
Πόντοι
0
χαιρετε... παιδια εχει καποιος κατι καλο στις περιοχες? ενδιαφερομαι και για μασσαζ με εκτονωση και για σεξακι μονο
 

Cyprusguy

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2022
Μηνύματα
66
Like
70
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα!! Εκανα photoshoting μια νέα κοπέλα Αγία Νάπα βρίσκεται για όποιον ενδιαφέρεται τηλέφωνο και φωτός στο λινκ! Ο φωτογράφος τις καρδιάς σας !!



 

Kalikantzaros48

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
256
Like
166
Πόντοι
1
Συναγωνιστές ξέρουμε χοτέλ για 2 ώρες στην περιοχή πρωταρά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom