Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Ambiance massage", Στριγγάρη 3 Αγιος Δημήτριος (Δάφνη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 60
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.393
Κριτικές
14
Like
3.363
Πόντοι
4.895
Λοιπόν, ας κόψω την κορδέλα με τις κριτικές περί του νέου οίκου.

Καταρχήν όπως έγραψαν και οι φίλοι πιο πάνω είναι σε κεντρικότατο-κοσμικότατο σημείο, πάνω από το Abacus (το αναφέρω διότι η διεύθυνση αναγράφεται δημόσια). Η είσοδος βασικά είναι φάτσα φόρα σε όλους, το μόνο μεμπτό (λέμε τώρα) είναι ότι από αυτήν πας μόνον στο μασατζίδικο, ο οίκος δεν είναι σε πολυκατοικία αλλά στον άνω όροφο διωρόφου. Ευτυχώς κάτω δεν έχει κουδούνι και δεν "εκτίθεσαι" περιμένοντας, είναι ανοιχτά και απλά ανεβαίνεις πάνω (ένα είναι πάνω το κουδούνι). Αν μελλοντικά μαθευτεί τι παίζει τότε είναι ξεκάθαρο που πας αν σε δουν στην είσοδο. Άρα για τους επώνυμους γείτονες αντενδείκνυται, ως επιλογή υψηλού ρίσκου.

.....

Προπλήρωσα (αυτό στα μείον, δεν είναι το σύνηθες) και πέρασα στο μεγάλο (δηλαδή τεράστιο) δωμάτιο-σαλόνι ακριβώς πάνω από την πλατεία. Μοντέρνο, με καλό μασαζοκρέβατο, καναπέ, και ντουσιέρα. Όλα καινούργια και λειτουργικά. Είχε και επώνυμο/ωραίο αφρόλουτρο (μη σύνηθες και αυτό, στα συν).

Έκανα ντουσάκι και ξεκίνησα. Άρχισα με αναγνωριστικά χάδια που συνεχίστηκαν με αγώνα σημαντικής διάρκειας (μπορεί και 20'), στην συνέχεια μασάζ, και κλείσιμο με handjob. Η κοπέλα εμφανισιακά είναι μέτρια, αλλά σαφώς πάνω από τον μέσο όρο γενικά του χώρου. Ευγενική κοπέλα και πολύ καθαρή παντού. [size=10pt]Εξαρχής μου ξεκαθάρισε ότι κάνει τα πάντα μόνον με ασφάλεια, το οποίο είναι σεβαστό.[/size] Φιλιά λίγα στην αρχή, μέτρια στην συνέχεια, ποτέ δεν ξεπεράσαμε την μετριότητα. Πίπα πολύ καλή, βαθιά και χωρίς χέρια. Συμμετοχή καλή, με κραυγές αληθοφανείς, με διάρκεια, χωρίς μα και μου. Αν και την ζόρισα (μάλλον, στην χρονική διάρκεια αναφέρομαι) δεν δυσανασχέτησε καθόλου. Η κοπέλα έχει πλούσιο σώμα (όχι χοντρή) και είναι απολαυστική. Κάνει και ισπανικό. Παιδιά γράφετε να αλληλοβοηθιόμαστε!
Μόνο αυτό με χάλασε.. Ελπίζω να φορά Αλίνα και όχι τη γενική πολιτική του ιδρύματος...
Θα διαπιστωθεί

αααα. καμία με φούλ ?
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Στριγγαρη... Οταν εχει τετοιο ονομα η οδος καταλαβαινεις με τη μια περι τινους προκειται...
 
Εγγρ.
15 Σεπ 2018
Μηνύματα
113
Κριτικές
17
Like
975
Πόντοι
1.011
Μαριάννα. Γυναικάρα Κορμαρα. Καμία σχέση με το κοριτσάκι στις φωτογραφίες. Ψηλή . Φοβερό σώμα 1.5 στήθος αλλά ένα ς κωλος που όμοιο δεν έχω ξαναδεί! Πολύ γυμνασμένη και τρελή όρεξη για σεξ. Μασάζ δυνατό με χάδια και φιλιά. Τα πάντα με προφύλαξη γτ προτιμώ έτσι. Αξίζει πραγματικά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.307
Πόντοι
5.946
Καλά που μας ενημέρωσες για τα πάντα με προφύλαξη...
Να ξέρουμε τι πορεία θα χαράξουμε...
 
Εγγρ.
15 Σεπ 2018
Μηνύματα
113
Κριτικές
17
Like
975
Πόντοι
1.011
Καλά που μας ενημέρωσες για τα πάντα με προφύλαξη...
Να ξέρουμε τι πορεία θα χαράξουμε...

Ο κάθε άνθρωπος χαράζει την πορεία του. Εμείς εδώ μέσα κάνουμε τις επιλογές μας.  Στο τέλος κάνουμε ταμείο. Θεωρώ θεμιτό και ασφαλές το με προφύλαξη. Θυμίζω όπως στην κριτική μου ότι σε 30 λεπτά μπήκαν 6-7 αλλοι μέσα. Συνθήκες υψηλότερου ρίσκου από το στάνταρ μασάζ των 3-5 ατόμων τη μέρα για την κάθε  κοπέλα.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.307
Πόντοι
5.946
Αμα μπώ εγώ μη φοβάσαι!!! Το σπέρμα μου τα σκοτώνει όλα...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.307
Πόντοι
5.946
Πάντως ότι σε 30 λεπτά μπήκαν άλλοι πεντ-εξη μέσα δείχνει πόσο πεινασμένο είναι το κοινό μας για φρέσκο μουνί...
 

marlog

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
166
Κριτικές
35
Like
1.929
Πόντοι
2.391
Περασμα την Παρασκευη απο τον χωρο .
Βρισκεται στον πεζοδρομο κοντα στον Σκλαβενιτη.
Σε διωροφο κτιριο , μπανεις απο τα πλαγια και η κατω πορτα ανοιχτη
Ανεβαινεις στον πρωτο οροφο .
Μου ανοιξε μια ευγενικη κυρια και μου παρουσιασε τις 2 ελευθερες κοπελες Μαριαννα και Αλινα
Μαριανα λεπτο σκινυ κορμι , συμπαθητικο προσωπο γυρω στα 22 και η Αλινα πιο μπαμπατσικη με ρωφοειδες χειλια περιπου στην ιδια ηλικια απο Ουκρανια , επειδη η Αλινα μου φανηκε πιο συνεσταλμενη και ντροπαλη επελεξα Μαριαννα μια ωρα 80 ευρω
Χωρος πολυ προσεγμενος και καθαρος , σφραγισμενη πετσετα, σαγιοναρες οχι σφραγισμενες , καναπες και ολα μια χαρα.
Ερχεται η νεαρα με σατεν ρομπιτσα και σεξυ εσωρουχα απο μεσα , πολυ εξυπηρετικη να με βοηθησει να κανω ντουσακι, στα ορια του αγχους ,
Πρεπει να ειναι καινουργια στο κουρμπετι
Ξαπλωνω και αρχιζει ενα πολυ αδιαφορο μασαζ με συνεχεις ερωτησεις αν θελω πιο δυνατο η πιο απαλο και αν μου αρεσει , σε κανα 20λεπτο την σταματαω και αναλαμβανω δραση , τις βγαζω τα εσωρουχα , στηθακι πολυ μικρο ,ενα τατουαζ πανω απο το ωραιο κολαρακι της και νινακι δυστυχως οχι καλα αποτριχωμενο .
Δεκτικη σε γλωσοφιλα , περιποιηση στο νινακι με καλη ανταποκριση , στη συνεχεια τρομπονακι με ομπρελα
:headbang:  :headbang:
και στησιμο στο μασαζοκρεβατο για ιεραποστολικη καταθεση .
Στον υπολοιπο χρονο που εμεινε προσφερθηκε να μου ξανακανει μασαζ αλλα αποχωρηασα
Επομενη φορα Αλινα , ελπιζοντας σε αφιλτρα
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.307
Πόντοι
5.946
Απαιτώντας άφιλτρα!
 

marlog

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
166
Κριτικές
35
Like
1.929
Πόντοι
2.391
Ελπιζω να δουλευει τα αφιλτρα γιατι τα δυο ουκρανακια με φλωμοσαν στο λατεξ.
Δοκιμασα και Αλινα το Σαββατο και ηταν ολο μη και μη συν του οτι ηταν μεσα στην ξινιλα και στην κακοκεφια .
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.307
Πόντοι
5.946
Ελπιζω να δουλευει τα αφιλτρα γιατι τα δυο ουκρανακια με φλωμοσαν στο λατεξ.
Δοκιμασα και Αλινα το Σαββατο και ηταν ολο μη και μη συν του οτι ηταν μεσα στην ξινιλα και στην κακοκεφια .
και η Μαριάννα?
 

marlog

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
166
Κριτικές
35
Like
1.929
Πόντοι
2.391

και η Μαριάννα?

Η Μαριαννα μαλλον ειναι αναλογα με τα κεφια της σε αλλους κανει και σε αλλους οχι.Σε μενα εβαλε.
Παντως πολυ σκινυ σωμα και βυζι σχεδον ανυπαρκτο και μη ανταποκρισιμο
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
Ελπιζω να δουλευει τα αφιλτρα γιατι τα δυο ουκρανακια με φλωμοσαν στο λατεξ.
Δοκιμασα και Αλινα το Σαββατο και ηταν ολο μη και μη συν του οτι ηταν μεσα στην ξινιλα και στην κακοκεφια .

σε εμενα η Αλινα ηταν μια χαρα
βεβαια την πηρα πρωτη ημερα που ανοιξε το μαγαζι
ισως λιγο κουραστηκε δεν ξερω.

οσο για Ξενια μιλαμε για αλογο κουρσας και πολεμου
αμασητη συν του οτι για εμενα απο εμφανιση και κορμι ειναι διαγαλαξιακη υπερμιλφαρα.
 

marlog

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
166
Κριτικές
35
Like
1.929
Πόντοι
2.391
σε εμενα η Αλινα ηταν μια χαρα
βεβαια την πηρα πρωτη ημερα που ανοιξε το μαγαζι
ισως λιγο κουραστηκε δεν ξερω.

οσο για Ξενια μιλαμε για αλογο κουρσας και πολεμου
αμασητη συν του οτι για εμενα απο εμφανιση και κορμι ειναι διαγαλαξιακη υπερμιλφαρα.

μαλλον κουραστηκε , η μπορει και να  ξεψαρωσε , παμε λοιπον για αλλα ,,,, Ξενια εντος της εβδομαδας μιας και ειμαι και κοντα
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.307
Πόντοι
5.946
Μη και μη και ξινίλα....
Πάμε γιά άλλα δηλαδή; Κανας άλλος με εντυπώσεις;
Πέρασα για να τσεκάρω Μαριάννα (στο δωμάτιο δυστυχώς) αλλά είδα μόνο Ξένια... θωρηκτό πρέπει να κάνει σωματοδομική... εγώ που είμαι της σοδομικής δεν το τόλμησα...
Έχει και μία από την Αραβία... στο δωμάτιο κι αυτή... η Αλίνα σαν νοικοκυρούλα...
Αποχώρησα άπρακτος φοβούμενος το λάτεξ...
 

marlog

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
166
Κριτικές
35
Like
1.929
Πόντοι
2.391
σε χθεσινη μου απογευματινη μου βολτα , ειπα να δοκιμασω την νεα αφιξη Ερρικα , φτανονοντας ομως στο ιδρυμα, διαπιστωσα οτι ηταν κλειστο .
Εμαθα απο τυπο εξω απο το μαγαζι , μαλλον συναθλητη , οτι εγινε πεσιμο απο στρουμφακια , και  μαζεψαν απαντες τις κορασιδες και 1-2 πελατες  :headbang: :headbang: :headbang:
Οποτε χλωμο το βλεπω να ξανανοιγει , τουλαχιστον οχι συντομα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom