Νέα

amateur βιζιτου, fuck share...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ACHILEAS77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Τύπε ανανια πάρτο χαμπάρι η πλειοψηφία μυαλό δεν βάζει
Πώς στις ειδήσεις θα δεις έναν μαλακα κάθε πρωι να σκοτωνεται σε τροχαίο και την επομενη μερα θα εισαι εσύ η "είδηση" χωρίς να εχεις διδαχθει καθόλου;

Ετσι και για τα παππουδια που σπιτωνουν κάθε καρυδιάς καρυδι, και αίσθημα αυτοπροστασιας μηδεν και καμια προσοχη  στο βραδινο δελτίο ειδήσεων
-------------
παπουδι τυπε δεν ειμαι, ο τυπος στα 63, δεν ξερεις τι κονε εχει αν του "τυχει" κατι.
Δεν διαφωνω σε αυτα που λες περι προστασιας, οκ?
Ακομη και μια γκομενα που θα γνωρισεις το ιδιο  βραδυ κ θα την πας σπιτι, δεν ξερεις αν σου λουφαρει κατι απο το σπιτι.
Δεν εγραψα καπου οτι το εκανα με την πρωτη τυχαια φαση,και αυτο αρχικα ηταν πριν 5-6 μηνες,
το σκεφτηκα καλα.και το βασικοτερο,γνωριζω κ εμαθα αρκετα για την τυπισσα.
------------
παραδειγμα οπως ειχα γραψει 4-5 φορες με παραλαγαν να μεινει γκομενα σε μενα καμια βδομαδα,
χωρις να την ξερω,ασχετα αν ηταν φιλη φιλου...κτλ...ολες αρνηθηκα.
Τωρα εκτος ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΣΕΛΦΙ,τα παπουδια πιο πολυ να φοβουνται μην τους τα φανε ολα.
Αν ΠΑς ΟΜΩς ΤΥΠΕ ΣΕ ΗΛΙΚΙΕΣ 70-75+ ξερεις τι θα σου πουν???
"75 ειμαι στα α@@@" δηλαδη στην δυση τους, δεν τους νοιαζει καθολου.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Γράψτους στ'αρχίδια σου Αχιλλέα  :headbaning2:
 
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
ANANIA...
Ο σκοπος εδω και 1 μηνα περιπου ηταν να κανω κατι διαφορετικο,βαρεθηκα τις τσαρκες, ξενοδοχεια κτλ.
οπως ειχα βαρεθει μουρμουρα,δεσμευση,με γκομενες.
Παντοτε ειχα επιλογη να φερνω βιζιτα σπιτι, το εκανα 4,5 φορες μονο,παντοτε ξενοδοχειο.
αλλοι λυπουνται το 25αρι,40αρι του ξεν/χειου και περνουν σπιτι.
πονηρες ειναι και οι γκομενες(πχ ακαποτο γαμησι μετα απο καποιο καιρο), μια εγκυμοσυνη κ game over.
στην ποικιλια θα συμφωνησω ειναι ομως περιοδοι που αισθανεσαι κομπλε ΘΕΩΡΙΤΙΚΑ ,κ δεν ψαχνεσαι για αυτο.
Αν ειχα τρελα λεφτα θα ειχα 10 διαφορετικες την βδομαδα, αλλα μιλαμε για εφικτα πραγματα.
οικονομικα δινω 380,αν το πας με δεδομενα μεταξι στο περιπου 15 η 20 ανα γαμησι...
150/200 η φυλης 20/300 οι διαφορες δεν ειναι μεγαλες...
ο τυπος δεν ειχε αναγκη να μοιραστει τα εξοδα, απλα το προτεινε για χαβαλε στην αρχη το οποιο μετα απο μηνες εγινε πραξη.
Για ανωνυμια τυπε ειδικα για c.c /στουντιο κτλ, να ξερεις οποιος θελει σε "φακελωνει" με 1,000 τροπους.
 
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Γράψτους στ'αρχίδια σου Αχιλλέα  :headbaning2:
---
μερικως εχουν δικιο, δεν εξηγησα την ολη φαση, και ακουστηκε σαν ιδανικη περιπτωση.
τιποτα δεν μπορει να ειναι 1000% πετυχημενο ποτε.
οπως και στον τυπο εγραψα "χαλαρωσε" που του φανηκε τελειο σχεδιο.
----------
ερωτηση...
πολυ καιρο σκεφτομουν το couchsurfing", δεν το εκανα αν και εχω το χωρο να μεινουν 3 ατομα σε ξεχωριστο σπιτι,αν ειναι ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ ΠΧ.
εκει αν σου κατσει καμια phycho  τι κανεις, και μην πει κανεις το συστημα εχει τα στοιχεια της.
κοπελες σε αντιθεση, βιαστηκαν, κ μερικες  την φαγανε.
εκει γιατι δεν εχει ρισκο.
Η στο facebook  ρε τυποι δεν φαγανε τον αλλον στην δαφνη 26-27ετων παιδι.
εδω βγαινεις με μια γκομενα χωριζεις ωραια και αν ειναι ψυχακι και μεσα της δεν το δεχτει...υποφερεις μετα...
 
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Για μενα η μαλακια ειναι να εχεις καλο ΓΑΜΟ και να εχεις σταθερη γκομενα, με κινδυνο να κλεισεις το σπιτι σου και να γινεις ο μπαμπας των /Σ/Κ.
για μενα μαλακια ειναι να χεις σταθερη σχεση η γαμο, και να παιρνεις ΡΙΣΚΑ ΣΤΟ ΣΕΞ με πουτανες η one night stand....το ιδιο ισχυει και για ελευθερους.
malakia ειναι και το να θες ΥΠΕΡΜΟΥΝΑΡΟ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΝΕΟΤΕΡΟ κ να πιστευεις οτι σε γουσταρει 24/7...
ΑΥΤΑ    ΕΙΝΑΙ        ΜΑΛΑΚΙΕΣ.
---
ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
3
Like
1.461
Πόντοι
216
Για μενα η μαλακια ειναι να εχεις καλο ΓΑΜΟ και να εχεις σταθερη γκομενα, με κινδυνο να κλεισεις το σπιτι σου και να γινεις ο μπαμπας των /Σ/Κ.
για μενα μαλακια ειναι να χεις σταθερη σχεση η γαμο, και να παιρνεις ΡΙΣΚΑ ΣΤΟ ΣΕΞ με πουτανες η one night stand....το ιδιο ισχυει και για ελευθερους.
malakia ειναι και το να θες ΥΠΕΡΜΟΥΝΑΡΟ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΝΕΟΤΕΡΟ κ να πιστευεις οτι σε γουσταρει 24/7...
ΑΥΤΑ    ΕΙΝΑΙ        ΜΑΛΑΚΙΕΣ.
---
ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΠΙΛΟΓΕΣ

πολύ σωστα τα παραπανω, και δεν υπαρχει κανενα επιχειρημα που να τα καταρριπτει!
Απλα μωρε, προσωπικα εγω το ευχαριστιεμαι φουλ το καταδρομιλικι τυπου ξενοδοχεια/σκηνικα/τηλεφωνα/ψαξιμο/ποικιλια με τις αγοραιες, γι αυτό και το εν λογω σεναριο μου προκαλει αποστροφή.
Γουστάρω ρε τυποι πχ να βρεχει, να μια στο τσαρδι μου καυλωμενος, και να κανονιζω ποια θα μπριζολιασω, και να φτιαχνω εναλλακτικα Plan B σεναρια εάν δεν κατσει πχ, να μπαινω στην κουρσα φρέσκος-φρέσκος, να βαζω εκει κανα manowar battle hymn ως μεσο εξυμνησης της πορνοκαταδρομικης αποστολης, βουρ στις κωλοσυνοικιες, να κανω τα γουστα μου, και μετα να επιστρεφω στον άλλο μου κοσμο, με τους φιλους/φιλες μου να βγαινουμε καπου ωραια για φαι, ποτα κτλπ.
Να ναι ολοι ετσι κυριλλε να λενε τα νεα τους, κι εγω μονος μου να στοχάζομαι στο μυαλο μου τι γαμησι εκανα, και αν ηταν VFM η όχι!

ξεροχυσα ηδη μονο που τα εγραψα!

Το να ερχεται μια σπιτι μου ταχα για νοικοκυριο και να την βελάζω, μου αναιρει ολη αυτή την χαρα της αποστολης του ταγματος των ευσεβών πορνοκαταδρομεων!
Ασε που με τις οικειότητες θα σε ρωτάει 'τι είναι αυτό/γιατι ετσι/γιατι το άλλο/ γιατι οσο ναναι θα χεις να κανεις με ανθρωπο, και η περιεργεια θα ιντριγκαρει.

Κι αν της την βαρεσει και σε γουσταρει μετα τυπε τι κανεις?
Να της βγει κανα κακιασμενο παθος μετα, μπορει να σου δημιουργησει προβλήματα!
Και που ξερεις τι 'παρεες' εχει για να την βαζεις μες στο σπιτι σου?
Ποντάρεις στο ότι δεν θα σου βγει τρελη η άλλη?

Εγω με τοσα που γινονται ρε τυποι, πειτε με φοβιτσιαρη δεν με νοιαζει, προτιμω να είμαι επιφυλακτικος και να κραταω αποστασεις-οχι ντε και καλα επειδή είναι ιεροδουλες, αλλα ακομα και γκομενα ξεμπαρκη να τυχει δεν θα την βαλω σπιτι μου ευκολα.
Προτιμω να την γαμησω σε κανα χοτελ κι ας δωσω 20-25 Ευρω, και να δω πως θα παει το πραγμα, παρα να την μπασω και να μην μπορω να την ξεφορτωθώ μετα!

Θελει προσοχή τυποι!




 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.337
Κριτικές
16
Like
13.430
Πόντοι
5.577
Ωραιο το συστημα του αχιλλεα, δεν κανει για παντρεμενους  :S
 

cuckold_cleaner

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2017
Μηνύματα
121
Like
32
Πόντοι
1
πολύ σωστα τα παραπανω, και δεν υπαρχει κανενα επιχειρημα που να τα καταρριπτει!
Απλα μωρε, προσωπικα εγω το ευχαριστιεμαι φουλ το καταδρομιλικι τυπου ξενοδοχεια/σκηνικα/τηλεφωνα/ψαξιμο/ποικιλια με τις αγοραιες, γι αυτό και το εν λογω σεναριο μου προκαλει αποστροφή.
Γουστάρω ρε τυποι πχ να βρεχει, να μια στο τσαρδι μου καυλωμενος, και να κανονιζω ποια θα μπριζολιασω, και να φτιαχνω εναλλακτικα Plan B σεναρια εάν δεν κατσει πχ, να μπαινω στην κουρσα φρέσκος-φρέσκος, να βαζω εκει κανα manowar battle hymn ως μεσο εξυμνησης της πορνοκαταδρομικης αποστολης, βουρ στις κωλοσυνοικιες, να κανω τα γουστα μου, και μετα να επιστρεφω στον άλλο μου κοσμο, με τους φιλους/φιλες μου να βγαινουμε καπου ωραια για φαι, ποτα κτλπ.
Να ναι ολοι ετσι κυριλλε να λενε τα νεα τους, κι εγω μονος μου να στοχάζομαι στο μυαλο μου τι γαμησι εκανα, και αν ηταν VFM η όχι!

ξεροχυσα ηδη μονο που τα εγραψα!

Το να ερχεται μια σπιτι μου ταχα για νοικοκυριο και να την βελάζω, μου αναιρει ολη αυτή την χαρα της αποστολης του ταγματος των ευσεβών πορνοκαταδρομεων!
Ασε που με τις οικειότητες θα σε ρωτάει 'τι είναι αυτό/γιατι ετσι/γιατι το άλλο/ γιατι οσο ναναι θα χεις να κανεις με ανθρωπο, και η περιεργεια θα ιντριγκαρει.

Κι αν της την βαρεσει και σε γουσταρει μετα τυπε τι κανεις?
Να της βγει κανα κακιασμενο παθος μετα, μπορει να σου δημιουργησει προβλήματα!
Και που ξερεις τι 'παρεες' εχει για να την βαζεις μες στο σπιτι σου?
Ποντάρεις στο ότι δεν θα σου βγει τρελη η άλλη?

Εγω με τοσα που γινονται ρε τυποι, πειτε με φοβιτσιαρη δεν με νοιαζει, προτιμω να είμαι επιφυλακτικος και να κραταω αποστασεις-οχι ντε και καλα επειδή είναι ιεροδουλες, αλλα ακομα και γκομενα ξεμπαρκη να τυχει δεν θα την βαλω σπιτι μου ευκολα.
Προτιμω να την γαμησω σε κανα χοτελ κι ας δωσω 20-25 Ευρω, και να δω πως θα παει το πραγμα, παρα να την μπασω και να μην μπορω να την ξεφορτωθώ μετα!

Θελει προσοχή τυποι!


:hi: :hi: :hi:

Οπως λένε οι Άγγλοι " You don't shit where you eat " ...
 

xaris42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
177
Πόντοι
281
Οπως ειχε πει ενας μεγαλοτεραστιος δεν ξερω ποιος

Δεν τις πληρώνεις για να έρθουν τις πληρωνεις για να φυγουν.

Καλη φαση αλλα θα το βαριομουνα σε 4-5 μηνες
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
-------------
παπουδι τυπε δεν ειμαι, ο τυπος στα 63, δεν ξερεις τι κονε εχει αν του "τυχει" κατι.

το παππουδι πηγαινε στο τι βλεπουμε στις ειδησεις, και δεν ητανε σε καμια περιπτωση προσωπικος χαρακτηρισμος :hi:

μου αρεσουνε το κεφι σου, το μπριο σου, ο ενθουσιασμος σου για την συμφωνια σου και οτι στην τελικη ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ, παρολο που ΕΓΩ δεν θα το εκανα και για λογους αισθητικης, να το πω ετσι στα προχειρα


ο λογος που διεκοψα τον χαριτωμενο μονολογο σου ειναι ακριβως αυτος: η ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΣΟΥ:
ο τυπος στα 63, δεν ξερεις τι κονε εχει αν του "τυχει" κατι

και ο πρεσβης που τον φαγανε, ειχε κονε αμα του τυχει κατι οπως φανηκε απο τον ΑΡΙΘΜΟ ΑΤΟΜΩΝ ΠΟΥ ΨΑΞΑΝΕ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ
ομως αμα βαλεις το φιδι στον κορφο σου, αργα ή γρηγορα, θα σε δαγκωσει
σε σενα δεν εχω ιδεα αν ειναι φιδι
αλλα υποχρεουμουν απο την συνειδηση μου να γραψω οτι ολο αυτο που περιγραφεις ειναι ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΣΟΥ
τα υπολοιπα, οτι και σε μια σχεση, ξυπναει ο αλλος και τρελαινεται ή οτι και σε ενα one night stand ανοιγεις το σπιτι σου, δεν αναιρουν αυτο που ειπα

αυτα απο μενα, καλη συνεχεια στο τοπικ  σου και στην ζωη σου βεβαια
 
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
πολυ σωστα οτι λες τυπε, το να εισαι υποψιασμενος παντα βοηθαει.
 
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Οπως ειχε πει ενας μεγαλοτεραστιος δεν ξερω ποιος

Δεν τις πληρώνεις για να έρθουν τις πληρωνεις για να φυγουν.

Καλη φαση αλλα θα το βαριομουνα σε 4-5 μηνες
------------
ολα τα βαριεσαι σε καποια φαση φιλε ΟΛΑ-
ΕΧΩ δει τυπαδες με φραγκα πολλα να γαμανε στο μεταξι παλιοτερα,πριν το χαλι της αθηνας.
πηγαιναν για την καλτιλα και οχι για την τιμη.
αλλοι απο φυλης --στουντιο--σουιτα ξενοδοχειου κτλ....
καπου ερχεται η βαρεμαρα ΑΚΟΜΗ και η διαφορετικη γκομενα καταληγει διαφορετικη τρυπα...
ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ τον ανθρωπο παντα.
εγω ξερω αυτην την φαση σε 1-2 μηνες απο τωρα θα την εχω βαρεθει,θεμα χρονου ειναι.-
----
 
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:απο αλλο παπουδι, του εφαγε 550 ευρω....
-------------
67 χρονος ο παπους και του πα μην φερνεις ασχετες στο σπιτι...
εχει λεφτα και αυτος ομως.
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
787
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
------------
ολα τα βαριεσαι σε καποια φαση φιλε ΟΛΑ-
ΕΧΩ δει τυπαδες με φραγκα πολλα να γαμανε στο μεταξι παλιοτερα,πριν το χαλι της αθηνας.
πηγαιναν για την καλτιλα και οχι για την τιμη.
αλλοι απο φυλης --στουντιο--σουιτα ξενοδοχειου κτλ....
καπου ερχεται η βαρεμαρα ΑΚΟΜΗ και η διαφορετικη γκομενα καταληγει διαφορετικη τρυπα...
ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ τον ανθρωπο παντα.
εγω ξερω αυτην την φαση σε 1-2 μηνες απο τωρα θα την εχω βαρεθει,θεμα χρονου ειναι.-
----


Από τότε που το διάβασα το σκέφτομαι το σύστημα σου πολύ συχνά. Τελικά τι έγινε βαρέθηκες ή συνεχίζεται;
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.102
Πόντοι
3.556
Ούπς!!Τώρα το διάβασα  κι εγώ όλο το θέμα. Ενδιαφέρον ακούγεται αλλά πολλά λεφτά ρε παιδιά για να γαμάς την ίδια γκόμενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom