Νέα

Αλβανοί , οικοδόμοι ή ντελιβεράδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Man29_Athens
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.606
Πόντοι
3.346
Φιλαρα δεν εχεις ιδεα ποσοι πανε με αντρες γυρω σου ενω ειναι "μουνακηδες" μονο αν το ζησεις θα καταλαβεις.μην πιστευεις οτι βλεπεις
Να σας μαζεψουμε ολους να σας βαλουμε σε πουλμαν (τα εξοδα δικα μας) και να πατε αλβανια,σκοπια,βουλγαρια..να σας :zfuck: ολη μερα..να καθαρισει και η Ελλαδα απο εσας! σκεψου ετσι θα βγουμε κερδισμενοι ολοι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.902
Like
1.786
Πόντοι
216
Αν εχεις χωράφια φίλε έκανες τη τύχη σου. Θα σου κάνουν και τις αγροτικές και τις ερωτικες δουλειές.
 
OP
OP
M

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0
Να σας μαζεψουμε ολους να σας βαλουμε σε πουλμαν (τα εξοδα δικα μας) και να πατε αλβανια,σκοπια,βουλγαρια..να σας :zfuck: ολη μερα..να καθαρισει και η Ελλαδα απο εσας! σκεψου ετσι θα βγουμε κερδισμενοι ολοι.
Χαχαχα φαντασου ποσο πολυ φοβασαι τις κρυφες σου επιθυμιες για να σου ξεσπαει ενα ποστ τοση χολη. Καλη συνεχεια !
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.606
Πόντοι
3.346
Χαχαχα φαντασου ποσο πολυ φοβασαι τις κρυφες σου επιθυμιες για να σου ξεσπαει ενα ποστ τοση χολη. Καλη συνεχεια !
Ναι αντε γεια..και που εισαι σε ψαχνουν στο ελμπασαν ?
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.008
Κριτικές
94
Like
46.311
Πόντοι
17.311
Να σας μαζεψουμε ολους να σας βαλουμε σε πουλμαν (τα εξοδα δικα μας) και να πατε αλβανια,σκοπια,βουλγαρια..να σας :zfuck: ολη μερα..να καθαρισει και η Ελλαδα απο εσας! σκεψου ετσι θα βγουμε κερδισμενοι ολοι.
παιχτη αλλο σου λεει ο @Man29_Athens και αλλο του λες εσυ :confused:
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Με καυλώνουν πολύ αυτές οι κατηγορίες αλλά δυστυχώς τους Αλβανούς τους έχω πετύχει μόνο με πληρωμή ενώ οι άλλες δυο κατηγορίες δεν μου έχουν τύχει ποτε. Ρε αγόρια υπάρχουν μέρη , σαιτ ή τρόποι να βρω τέτοια άτομα να τους πάρω ενα καλό τσιμπούκι να με χύσουν και τέλος;
Έχω να σου προτείνω έναν οικοδόμο σε φτιάχνει και τα πλακάκια και σε σοβατιζει αν θες ?
 

heteroflexible94

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2021
Μηνύματα
63
Like
79
Πόντοι
0
Να σας μαζεψουμε ολους να σας βαλουμε σε πουλμαν (τα εξοδα δικα μας) και να πατε αλβανια,σκοπια,βουλγαρια..να σας :zfuck: ολη μερα..να καθαρισει και η Ελλαδα απο εσας! σκεψου ετσι θα βγουμε κερδισμενοι ολοι.
Το με ποιους θα καθαρίσει η Ελλάδα αν φύγουν κάποιοι, πήγαινε σε έναν καθρέφτη να το πεις μαζί με τις μισαλλόδοξες αποψουλες σου
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.129
Πόντοι
3.556
Με καυλώνουν πολύ αυτές οι κατηγορίες αλλά δυστυχώς τους Αλβανούς τους έχω πετύχει μόνο με πληρωμή ενώ οι άλλες δυο κατηγορίες δεν μου έχουν τύχει ποτε. Ρε αγόρια υπάρχουν μέρη , σαιτ ή τρόποι να βρω τέτοια άτομα να τους πάρω ενα καλό τσιμπούκι να με χύσουν και τέλος;
Μεγάλε απο οικοδόμους ξέρω αρκετούς να σου γνωρίσω. Μου φαίνεται λίγο απίθανο όμως ν ασχοληθούν μαζί σου.Τέρμα μουνάκιδες είναι οι άνθρωποι, οι περισσότεροι παντρεμένοι και με γκόμενα, όπως κάθε νορμάλ παντρεμένος.
 
OP
OP
M

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0
Μεγάλε απο οικοδόμους ξέρω αρκετούς να σου γνωρίσω. Μου φαίνεται λίγο απίθανο όμως ν ασχοληθούν μαζί σου.Τέρμα μουνάκιδες είναι οι άνθρωποι, οι περισσότεροι παντρεμένοι και με γκόμενα, όπως κάθε νορμάλ παντρεμένος.
Ναι γιατι αν τον εδιναν σε αντρες θα στο ελεγαν
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.129
Πόντοι
3.556
Ναι γιατι αν τον εδιναν σε αντρες θα στο ελεγαν
Ρε παιδια το πρόβλημα μ εσάς τους gay είναι ότι δεν καταλαβαίνετε ότι σ' εμάς τους straight μόνο αηδία μας προκαλείτε.
Άντρας με γυναίκα και γκόμενα , πιστεύεις ότι θα καθίσει ν ασχοληθεί με πούστρες???
Κατα τ 'αλλά δικαίωμα σας να κάνετε ότι γουστάρετε με τον κώλο σας και το σώμα σας γενικά.
 
OP
OP
M

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0
Ρε παιδια το πρόβλημα μ εσάς τους gay είναι ότι δεν καταλαβαίνετε ότι σ' εμάς τους straight μόνο αηδία μας προκαλείτε.
Άντρας με γυναίκα και γκόμενα , πιστεύεις ότι θα καθίσει ν ασχοληθεί με πούστρες???
Κατα τ 'αλλά δικαίωμα σας να κάνετε ότι γουστάρετε με τον κώλο σας και το σώμα σας γενικά.
Αυτος που βρισκομαι δυο χρονια ειναι παντρεμενος με 3 παιδια αρρενωποτατος με γκομενα κ ερχεται σε μενα και βγαζουμε γουστα.και αλλοι φιλοι μου παλι τα ιδια θα σου πουν . Δεν λεω πως ολοιιιιι ειναι ετσι αλλα πολλοι απλα εισαι κοντοφθαλμος και δουλος της εικονας
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.129
Πόντοι
3.556
Αυτος που βρισκομαι δυο χρονια ειναι παντρεμενος με 3 παιδια αρρενωποτατος με γκομενα κ ερχεται σε μενα και βγαζουμε γουστα.και αλλοι φιλοι μου παλι τα ιδια θα σου πουν . Δεν λεω πως ολοιιιιι ειναι ετσι αλλα πολλοι απλα εισαι κοντοφθαλμος και δουλος της εικονας
Οχι φιλε, δεν ειμαι κοντοφθαλμος,απλα δεν συναναστρεφομαι με τρυπιους
:tooth: :tooth::tooth:
 
OP
OP
M

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0
Οχι φιλε, δεν ειμαι κοντοφθαλμος,απλα δεν συναναστρεφομαι με τρυπιους
:tooth: :tooth::tooth:
Πω πω ποσο αδαής και υπεροπτης εισαι . Η βεβαιοτητα σου για την απουσια κρυφων πλευρων οσων ειναι γυρω σου δικαιολογειται μονο αν εισαι ως 25. Δεν γινεται να εισαι παραπανω και να πιστευεις μονο οσα βλεπεις και να κλεινεις τ αυτια σε οτι υπαρχει παραπερα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: msakis

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.129
Πόντοι
3.556
Πω πω ποσο αδαής και υπεροπτης εισαι . Η βεβαιοτητα σου για την απουσια κρυφων πλευρων οσων ειναι γυρω σου δικαιολογειται μονο αν εισαι ως 25. Δεν γινεται να εισαι παραπανω και να πιστευεις μονο οσα βλεπεις και να κλεινεις τ αυτια σε οτι υπαρχει παραπερα.
Ρε φιλε σε πειραζω. Ας κανει ο καθ ενας οτι θελει.
 

MR-STRANGER27

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2012
Μηνύματα
66
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
990
Ενας που παει με τραβελι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΕΙΤ οτι παραμυθι και αν λετε στους εαυτους σας στρειτ ειναι αυτος που κ μονο η ιδεα να τον δωσει σε ντυμενο με γυναικεια ρουχα αντρα ξερναει
Πρεπει να ξερναμε οπωσδηποτε;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.612
Πόντοι
4.546
Με καυλώνουν πολύ αυτές οι κατηγορίες αλλά δυστυχώς τους Αλβανούς τους έχω πετύχει μόνο με πληρωμή ενώ οι άλλες δυο κατηγορίες δεν μου έχουν τύχει ποτε. Ρε αγόρια υπάρχουν μέρη , σαιτ ή τρόποι να βρω τέτοια άτομα να τους πάρω ενα καλό τσιμπούκι να με χύσουν και τέλος;

Τον @podolagnos_1985 τί τον έχεις;;;; ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Με καυλώνουν πολύ αυτές οι κατηγορίες αλλά δυστυχώς τους Αλβανούς τους έχω πετύχει μόνο με πληρωμή ενώ οι άλλες δυο κατηγορίες δεν μου έχουν τύχει ποτε. Ρε αγόρια υπάρχουν μέρη , σαιτ ή τρόποι να βρω τέτοια άτομα να τους πάρω ενα καλό τσιμπούκι να με χύσουν και τέλος;
πάλι καλα που δε σε καυλώνουν και οι ταρίφες ...μου κανεις τη δουλεια πιο ευκολη :confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom