Νέα

Αλβανίδες Θεές !!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
560
Like
249
Πόντοι
26
Οι Ρωσσίδες έχουν δυνατά γονίδια.

Ωστόσο οι Αλβανίδες τα τελευταία 20 έχουν κάνει άλματα.
Ας είναι καλά και η επιδραση Ελλάδας και Ιταλίας.

image.jpg
 

mixalis mixoy

Μέγας
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.578
Κριτικές
16
Like
949
Πόντοι
3.925

Ελβανα βόθρος και στη σαντορινη.Οι χειρότερες γκομενες οι αλβανιδες οχι σαν τις ρωσσιδες τις αρχοντισσες.
Συγκρίνονται οι αλβανίδες (=Βόθρος) με τις ΡΩΣΣΙΔΕΣ (=ΡΕΤΙΡΕ)?
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.014
Like
3.869
Πόντοι
456
ΑΓΑΠΩ...Soni Malaj.....
...αυτο που λεγαμε στον στρατο,πιπα-κωλο-εμπλοκη ! :takethis:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.538
Πόντοι
25.015
παντως προσωπικα και σε πολυ νεαρη ηλικια, αλβανιδα μου πηρε το καλυτερο τσιμπουκι που μου εχει κανει ποτε γυναικα. και δεν ηταν επαγγελματιας η κοπελα. μιλουσαμε με προστυχολογα με sms και με το που βρεθηκαμε αρχισαμε το φασωμα κατευθειαν, ε μετα την πηγα σπιτι και εγινε πανυγηρι. ηλικια 17 χρονων εγω, 15-16 αυτη.
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
588
Like
421
Πόντοι
26
Οσες ελληνοαλβανιδες εχω γνωρισει δεν μου αρεσε καμια. Καποιος αν ξερει να μας πει γιατι παντρευονται σε ηλικια 22, 23.? Μια φιλη ελληνοαλβανιδα μου ειπε οτι τους Αλβανους τους ξεχωριζει απο το σβερκο. Ειναι δυνατες στο τσιμπουκι, ειναι ομως και υπουλες γυναικες 
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Οσες ελληνοαλβανιδες εχω γνωρισει δεν μου αρεσε καμια. Καποιος αν ξερει να μας πει γιατι παντρευονται σε ηλικια 22, 23.? Μια φιλη ελληνοαλβανιδα μου ειπε οτι τους Αλβανους τους ξεχωριζει απο το σβερκο. Ειναι δυνατες στο τσιμπουκι, ειναι ομως και υπουλες γυναικες 

Παντρεύονται στα 22-23 γιατί θέλουν νά κάνουν παιδιά καί θέλουν οίκογένεια, καί ΟΧΙ σάν κάτι άλλες άχρηστες.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.218
Like
1.278
Πόντοι
266
Οι Ρωσσίδες έχουν δυνατά γονίδια.

Ωστόσο οι Αλβανίδες τα τελευταία 20 έχουν κάνει άλματα.
Ας είναι καλά και η επιδραση Ελλάδας και Ιταλίας.

image.jpg
πως την λενε αυτην την μουναρα αδελφε;
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.093
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
μαγκες μενω Πειραια και στην γειτονια μετακομισε μια αλβανοοικογενεια που η κορη παει τριτη λυκειου ειναι απιστευτη οπως απιστευτη ειναι και μια μουναρα φιλη της που ερχεται καθε πρωι και πηγαινουν σχολειο. Μιλαμε οτι ταχω παιξει ....
Ξερει κανεις μεχρι ποτε θεωρειται αποπλανηση ανηλικου ποια ηλικια εννοω?
γιατι και οι δυο μικρες ειναι για παρα πολλα
:fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

Jepp

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2018
Μηνύματα
356
Like
19
Πόντοι
1
Καλά ρε συ, πόσο τρόμπες είναι οι Αλβανοί; Είχανε αυτό το θεόμουνο στο διαγωνισμό για Μις Αλβανία και πήγανε και βγάλανε ένα άβυζο, άκωλο φρικιό.  :vomit:

Ελα ρε συ, αφού ξέρεις όπως όλοι μας πως δουλεύουν αυτά τα θέματα. Ρώτα τον τραμπ, όταν ηταν στις επιτροπές μις κόσμος.
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
588
Like
421
Πόντοι
26
Ξερουμε κανενα στεκι στην Ελλαδα που να συχναζουνε μονο ΑΛβανιδες? 
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.218
Like
1.278
Πόντοι
266
Καλά ρε συ, πόσο τρόμπες είναι οι Αλβανοί; Είχανε αυτό το θεόμουνο στο διαγωνισμό για Μις Αλβανία και πήγανε και βγάλανε ένα άβυζο, άκωλο φρικιό.  :vomit:

Trejsi Sejdini
σε ευχαριστω
 

tsapgeo

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2007
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
6
μαγκες μενω Πειραια και στην γειτονια μετακομισε μια αλβανοοικογενεια που η κορη παει τριτη λυκειου ειναι απιστευτη οπως απιστευτη ειναι και μια μουναρα φιλη της που ερχεται καθε πρωι και πηγαινουν σχολειο. Μιλαμε οτι ταχω παιξει ....
Ξερει κανεις μεχρι ποτε θεωρειται αποπλανηση ανηλικου ποια ηλικια εννοω?
γιατι και οι δυο μικρες ειναι για παρα πολλα
:fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
από 16 ετών και πάνω είναι νόμιμο. με την συγκατάθεσή της πάντα εννοείται.
 

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
560
Like
249
Πόντοι
26
Καλά ρε συ, πόσο τρόμπες είναι οι Αλβανοί; Είχανε αυτό το θεόμουνο στο διαγωνισμό για Μις Αλβανία και πήγανε και βγάλανε ένα άβυζο, άκωλο φρικιό.  :vomit:

Trejsi Sejdini

Μου αρέσεις γιατί εισαι κι εσύ μερακλής!
Πρέπει να ειναι και θεόχαζη πάντως.
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Πάντως έγώ πού τό έχω μελετήσει τό θέμα έχω άποφασίσει ότι:

Οί Έλληνες θά ήταν πιό εύτυχισμένοι μέ Άλβανίδες γυναίκες γιατί καί καλές νοικοκυρές είναι καί ξέρουν νά γαμάνε καλά.

Οί Έλλεϊνΐδες θά ήταν πιό εύτυχισμένες μέ Άλβανούς γιατί γουστάρουν γυφταριό, ξεφτύλα, φτύσιμο καί ξύλο, πράματα πού ό Άλβανός μοιράζει άπλόχερα ένώ ό Έλληνας είναι πολύ μαλθακός γιά νά τά κάνει.

Μέ άλλα λόγια, ή Άλβανίδα έρχεται έκπαιδευμένη σέ τούτο τόν κόσμο ένώ ή Έλλεϊνίδα θέλει είδική έκπαίδευση καί άν μάθει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom