Νέα

Αλβανίδες πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 22K
  • Ετικέτες
    αλβανίδες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Αμπελαλες, η μιση φυλης, που συχναζεις κιολας, αποτελειται απο αλβανιδες(και αστες να λενε απο ρουμανια και ελλαδα). Τωρα σου ηρθε η ορεξη για αλβανικο μουνι  :S.

Ναι κατι με πιασε να σκισω σκιπικο κωλοτρυπιδη, βασικα σε βρισκω αλβανιδα να δινει κωλο και να γλυφει αρχιδια. Μα ποτε ομως.  :huh:
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Ναι κατι με πιασε να σκισω σκιπικο κωλοτρυπιδη, βασικα σε βρισκω αλβανιδα να δινει κωλο και να γλυφει αρχιδια. Μα ποτε ομως.  :huh:

Μια τσεχα, λεμε τωρα  :grin:, στα φωκαίας 17 εδινε αραια και που κωλαρακι  ;). Αν και εχω καιρο να την δω. Οσο για να γλυφει αρχιδια και εκει ειχα μια αλλη περιπτωση που ναι μεν δεν το ανακοινωνε στο σαλονι, καποιες φορες μου ειχε κανει 3-4 γλυφοπερασματα απο τα αρχιδια. Ξανθο, μοντελε κορμι, ρουμανα αυτη ξαναλεμε τωρα  :P, απο την πρωτη βαρδια φυλης. Αυτην εχω ακομα περισσοτερο καιρο να την δω. Παει, χαθηκε.
 

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
Ουυυυ από Αλβανίδες πουτάνες να φαν κι οι κότες.Βασικά αν η Αλβανία είχε τον πληθυσμό της Ρουμανίας θα έπαιζαν με τις υπολοιπες εθνικότητες σε αναλογία 10 προς 1 πιστεύω.
Σε ότι αφορά Φυλής το μαγαζί που μου έρχεται πρώτο πρώτο στο μυαλό είναι το Φ67.Καθαρά Αλβανιδομάγαζο.ΟΛΕΣ εκεί μέσα είναι αλβανίδες και ΟΛΕΣ δηλώνουν Ρουμάνες ή Τσέχες ανάλογα με το πως θα ξυπνησουν.Αντίνα Αλίσια Λάουρα Κλαούντια Μαρία.Οι δύο πρώτες έκαναν παλιά φουλ αλλά τώρα απλό ενώ η τελευταία κάνει πρωκτικό που ζήτησε και ο φίλος παραπάνω.
Άλλη Αλβανίδα και μάλιστα ομορφούλα είναι η Σόνια από το Φωκαίας 9.Στο ίδιο μαγαζί παίζει και η Βίκυ που δεν είναι όμορφη μεν αλλά κάνει πρωκτικό.
Στο Φυλής 74 η Άννα είναι Αλβανίδα και κάνει πρωκτικό και στο Φ134Γ η Νίκη που ήταν παλιότερα στο 61.Και η Νικόλ από το κωνλεως υπόγειο είναι Αλβανίδα και κάνει πρωκτικό.Η τελευταία είναι και όμορφη μάλιστα.
Αλβανίδα είναι και η Τζώρτζια στο Διδύμου 7.Στανταράκι μου με απλό πρόγραμμα.
Και στο Φυλής 71 η Τζουλιάνα και η Λάουρα είναι Αλβανίδες.Η πρώτη κάνει πρωκτικό η δεύτερη απλό αλλά είναι μουνάρα.
Τώρα σε ότι αφορά ρουφαύγουλο πραγματικά δεν ξέρω καμία.Αμυδρά θυμάμαι την Αλίσια από Φ67 να γλείφει @@.Βέβαια δεν είμαι και ο κατάλληλος να μιλήσει για την εν λόγω υπηρεσία γιατί τα @@ μου τα χω μονίμως στην τρίχα και μου τα σνομπάρουνε  :grin:
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
980
Κριτικές
4
Like
3.293
Πόντοι
446
αυτή την Αλβανίδα εγώ ξέρω και ξεμουνιάζω συχνά. Ελληνίδα λέει αλλά ξέρω πως είναι Αλβανίδα μεγαλωμένη εδώ κώλος καλός και βυζιά το ίδιο. 50 ευρώ στο χώρο της

Εξυπηρετικό το γραφείο ???
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Καλησπερα συναγωνιστές, χθες αφού καταγαμησα μια αλβανιδα ταναπου μου είπε ότι αν και έλληνας γαμαω καλύτερα και από αλβανός και ότι δε το περίμενε αφού λέει ότι οι περισσότεροι έλληνες είναι κρυφοπουστες αφού ζητάνε δάχτυλα και στραπονι η πλειοψηφια.

:effemine: 

Τι έγινε ωρε τσολιάδες μας βγαλαν το όνομα τα σκιπια?  :huh:

Από δω και πέρα ξεμουνιασμα και ξεκολιασμα σε αλβανες κομμωτριες τανεσπου.  :fuck2:
 

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
μου είπε ότι αν και έλληνας γαμαω καλύτερα και από αλβανός
Χωρίς παρεξήγηση αλλά με την έννοια που έχει ο Αλβανός στις μέρες μας προσβολή ήτανε :grin:

Πέρα από την πλάκα απλά δεν έχει καμία σημασία τι θα σου πει μια γυναίκα ασχέτως αν είναι πουτάνα ή όχι.Είναι φτιαγμένες για να ανοίγουν το στόμα τους και αν δεν βάλουν πούτσα μέσα να ξεφουρνίσουν ότι μαλακία τους έρθει εκείνη την ώρα στο μυαλό που κατά πάσα πιθανοτητα θα αναιρέσουν πολύ σύντομα όταν θα αλλάξει η διάθεση τους.
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300
Λοιπόν τραβα κόντρα ξουρα στα παπαρια σου και βουρ στη τζουλιανα φ69 όροφος πρωινή βαρδια.. Απίστευτη στο κωλογαμησι και αν είσαι γυαλί από κάτω θα στα μουλιασει
 

kntonetskkostas

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
19
Like
12
Πόντοι
0
Γνωρίζετε κάποια αλβανίδα call girl για οutcall?
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ψάξε αυτές που δηλώνουν Ελληνίδες, οι μισές από αυτές είναι αλβανέζες..

Τώρα πως θα το καταλάβεις δε ξέρω, παίξτο 50/50

Και οι άλλες μισές Αλβανέζες είναι.
Άρα δεν θα ρισκάρει τίποτα.

:2funny:
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Οι πιο κάργιες και αδιστακτες ειναι οι αλβανίδες πουτάνες.. ουτα ένα ευρώ σε αλβανίδες, το παιζουν καλές αλλά ειναι ύπουλες..
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.605
Κριτικές
9
Like
3.306
Πόντοι
736
Καλησπερα, οσο αφορα το θεμα που ανοιξατε με τις αλβανες ιεροδουλες :thubsdown: :thubsdown: :vomit: :vomit: μακρια απο αυτες!! ειχα κακη εμπειρια!! χιλιες φορες με ρουμανες και ρωσιδες!! :happy:αν και εγω προσωπικα προτιμω τις ρουμουνες που ειναι και καυλιαρες και μουναρες και περναω τελεια!! :respect: :respect: :kneel: :kneel:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom