Νέα

Αλλοπρόσαλλες συμπεριφορές γυναικών στη σχέση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα boobssucker
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
boobssucker

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.055
Κριτικές
1
Like
185
Πόντοι
16
Καλημέρα τύπε. Κάτι άλλο βρήκε σίγουρα, που στο στενόμυαλο εγκέφαλο της το θεώρησε πιο συμφέρον. Αυτό μπορεί να είναι: Από... Μέχρι..  Άβυσσος το μο.νί
μιάς γυναίκας. Επομένως το κουβαδάκι σου και σε άλλη παραλία.
Εννοειται οτι αυτο παει ως πρωτη σκεψη...Δεν μπορω φυσικα να το αποδειξω,και δεν θα μπω σε διαδικασία,αλλα επειδη το εχω ξαναδει το εργο,οποτε γυναικα που εκφραζεται και δειχνει φουλ ερωτευμενη εξαφανιστει ή δειξει αποτομη αλλαγη και δεν δεχεται συζητηση,99% ειναι γκομενικο το θεμα
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.322
Like
44.134
Πόντοι
6.256
Μια γκομενα που εχει λιγο μυαλο ειναι προσεκτικη στην αρχη,δεν λεει πολλα και κοιταει να σε μαθει καλα.
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Το να έχεις πολλές γκόμενες να παίζεις είναι υπερτιμημένο. Μία γκόμενα αν υπάρχει πάθος μεταξύ σας, πέφτουν έντονα γαμήσια και περνάτε καλά γενικώς φτάνει για να σε γεμίσει.

περνας καλα εσυ ... αυτη θα εχει στο μυαλο της οτι ισως βρει κατι καλυτερο.
Τα τελευταια 2-3  χρονια εχω αλλαξει σταση σχετικα με αυτες τις γυναικειες μαλακιες. Απο νορμαλ εως αδιαφορη αντιμετωπηση , ωραιος τροπος μεχρι να τις ριξω και μετα  εξυπνη αδιαφορια ( να την κανεις να σε ρωταει αυτη και οχι εσυ ) ... Το αποτελεσμα ειναι να ζει ο πουτσος μου τις καλυτερες μερες του  ever )))))))))  
 
OP
OP
boobssucker

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.055
Κριτικές
1
Like
185
Πόντοι
16
περνας καλα εσυ ... αυτη θα εχει στο μυαλο της οτι ισως βρει κατι καλυτερο.
Τα τελευταια 2-3  χρονια εχω αλλαξει σταση σχετικα με αυτες τις γυναικειες μαλακιες. Απο νορμαλ εως αδιαφορη αντιμετωπηση , ωραιος τροπος μεχρι να τις ριξω και μετα  εξυπνη αδιαφορια ( να την κανεις να σε ρωταει αυτη και οχι εσυ ) ... Το αποτελεσμα ειναι να ζει ο πουτσος μου τις καλυτερες μερες του  ever ))))))))) 
Οταν δεν υπαρχει συναισθηματικο δεσιμο με μια γυναικα,τοτε ειλικρινα,περνας τελεια..Αν κανεις το "λαθος" και δειξεις αδυναμος,σε ξεσκισαν οι καριολες
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Οταν δεν υπαρχει συναισθηματικο δεσιμο με μια γυναικα,τοτε ειλικρινα,περνας τελεια..Αν κανεις το "λαθος" και δειξεις αδυναμος,σε ξεσκισαν οι καριολες

συναισθηματικο δεσιμο δεν ειναι κακο.ισα ισα που βγαινει καλυτερη χημεια .  κακο ειναι να ερωτευτεις εσυ και αυτη να το καταλαβει αλλα να ειναι πολυ εγωιστρια ή να μην νιωθει τιποτα για σενα ... Τοτε σε ξεσκισε.
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.245
Πόντοι
2.736
Το να έχεις πολλές γκόμενες να παίζεις είναι υπερτιμημένο. Μία γκόμενα αν υπάρχει πάθος μεταξύ σας, πέφτουν έντονα γαμήσια και περνάτε καλά γενικώς φτάνει για να σε γεμίσει.
Και κάπως έτσι ξεκινά ο μονόδρομος της μονογαμίας,
που με τον καιρό φθίνει.. και γίνεται αγαμία!
 
OP
OP
boobssucker

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.055
Κριτικές
1
Like
185
Πόντοι
16
συναισθηματικο δεσιμο δεν ειναι κακο.ισα ισα που βγαινει καλυτερη χημεια .  κακο ειναι να ερωτευτεις εσυ και αυτη να το καταλαβει αλλα να ειναι πολυ εγωιστρια ή να μην νιωθει τιποτα για σενα ... Τοτε σε ξεσκισε.
Nαι...το θεμα ειναι,οτι επειδη κρατιεμαι και ΔΕΝ ερωτευομαι,ειδα κινησεις,εκφρασεις,μηνυματα κτλ μια γενικοτερη σταση απο αυτην,αφεθηκα και τωρα ...ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!! Στα εντελως ξαφνικα.

Το οτι σε ξεσκιζουν,σε ξεσκιζουν...γι αυτο θελει χαλιναρι..Αλλα να,αν τυχει καμια φορα ,δενμ μπορεις να το ελεγξεις.Και πρεπει
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Καλημέρα σας συνάδελφοι,

Ανοίγω θέμα το οποίο νομίζω σας έχει τύχει όλους. Σε όλες τις ηλικίες,και σε όλες τις φάσεις της ζωής σας.

Αφορμή; Προσωπική ιστορία,με γυναικα η οποία μ εριξε από τα σύννεφα με την αλλοπρόσαλη στάση της. Εκεί που με ειχε ανεβασει με τη συμπεριφορά της,δηλαδή ηταν τρυφερη,γλυκια,όμορφα λόγια,προτάσεις για ταξίδια, κτλ...δηλαδή εν γένει άψογη συμπεριφορα,ξαφνικά, γεια σας!!!!!!!!

Δεν θελω να σας κουραζω φυσικα με λεπτομέρειες,οπότε επειδη το έχω ξαναδεί το έργο, ξέρω τί παιζει.
1. Ειναι αλλοπρόσαλλη,δηλαδη μια ολα σουπερ,τελεια,ενθουσιασμός και μια της βαραει στα ξαφνικα και χωριζει με αφορμή του στυλ "δεν ταιριάζουμε" (ενω η καθημερινη συναναστροφή το αντιθετο εδειχνε)
2. Λεει ψεμματα αφου γυναικα ερωτευμενη (κατα δηλωση της) δεν φευγει αν δεν βρει κατι αλλο.Επομενως, γκομενικός ο λογος και ψαχνει για αλλοθι.

Αλλοπρόσαλλες συμπεριφορες,που εκει που λες να ανοιχτεις,να εμπιστευτεις κτλ,ξαφνικα εξαφανιζονται,αρχιζουν θεωριες κτλ...

Ξερω τι θα μου πειτε: Αλλος "γραψτην στ αρχιδια σου", αλλος " παιξ το cool,δεν εγινε και κατι", αλλος " βρισ την", αλλος "κανε συζητηση με υπομονη"¨..κτλ Ολα δεκτα...καθε περίπτωση φυσικα και διαφορετική,αλλα σε γενικες γραμμες, πως αντιδράτε οταν σας παρατησει στα κρυα του λουτρου,αφου σας εχει κανει πρωτα Θεό και σας εχει κανει να νιωθετε οτι ειναι πραγματικα μαζι σας?

Αυτό ακριβός κάνουμε και εμείς αφού την πηδήξουμε οσο γουστάρουμε και βαρεθούμε, δεν μας κρατάει κάτι πέρα από την εμφάνιση και πάμε για άλλα, νορμάλ είναι ....
 
OP
OP
boobssucker

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.055
Κριτικές
1
Like
185
Πόντοι
16
Αυτό ακριβός κάνουμε και εμείς αφού την πηδήξουμε οσο γουστάρουμε και βαρεθούμε, δεν μας κρατάει κάτι πέρα από την εμφάνιση και πάμε για άλλα, νορμάλ είναι ....
4 φορές τη γαμησα,την εκανα να χυνει,να σπαρταραει,τρελαθηκε...ποτε προλαβε να βαρεθει? Εκτος κι αν απλα ηθελε να ξεκαβλωσει
 

serafin

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
21
Like
956
Πόντοι
1.011
Σκουπιδιασμα όλες και το μυαλό στη δουλειά να βγάλουμε χρήματα να γαμάμε καλές πουτάνες.
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
4 φορές τη γαμησα,την εκανα να χυνει,να σπαρταραει,τρελαθηκε...ποτε προλαβε να βαρεθει? Εκτος κι αν απλα ηθελε να ξεκαβλωσει

μπορεί να μην ήρθε για σεξ μαζί σου αυτό που νόμιζε ότι είχες τελικά δεν το είχες και πάει για άλλα .......έτσι είναι
Ολοι την έχουμε πατήσει και οι περισσοτεροι το έχουμε κάνει ....
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.507
Like
13.456
Πόντοι
3.656
Καλημέρα σας συνάδελφοι,
Ανοίγω θέμα το οποίο νομίζω σας έχει τύχει όλους. Σε όλες τις ηλικίες,και σε όλες τις φάσεις της ζωής σας.
Αφορμή; Προσωπική ιστορία,με γυναικα η οποία μ εριξε από τα σύννεφα με την αλλοπρόσαλη στάση της. Εκεί που με ειχε ανεβασει με τη συμπεριφορά της,δηλαδή ηταν τρυφερη,γλυκια,όμορφα λόγια,προτάσεις για ταξίδια, κτλ...δηλαδή εν γένει άψογη συμπεριφορα,ξαφνικά, γεια σας!!!!!!!!
Δεν θελω να σας κουραζω φυσικα με λεπτομέρειες,οπότε επειδη το έχω ξαναδεί το έργο, ξέρω τί παιζει.
1. Ειναι αλλοπρόσαλλη,δηλαδη μια ολα σουπερ,τελεια,ενθουσιασμός και μια της βαραει στα ξαφνικα και χωριζει με αφορμή του στυλ "δεν ταιριάζουμε" (ενω η καθημερινη συναναστροφή το αντιθετο εδειχνε)
2. Λεει ψεμματα αφου γυναικα ερωτευμενη (κατα δηλωση της) δεν φευγει αν δεν βρει κατι αλλο.Επομενως, γκομενικός ο λογος και ψαχνει για αλλοθι.
Αλλοπρόσαλλες συμπεριφορες,που εκει που λες να ανοιχτεις,να εμπιστευτεις κτλ,ξαφνικα εξαφανιζονται,αρχιζουν θεωριες κτλ...
Ξερω τι θα μου πειτε: Αλλος "γραψτην στ αρχιδια σου", αλλος " παιξ το cool,δεν εγινε και κατι", αλλος " βρισ την", αλλος "κανε συζητηση με υπομονη"¨..κτλ Ολα δεκτα...καθε περίπτωση φυσικα και διαφορετική,αλλα σε γενικες γραμμες, πως αντιδράτε οταν σας παρατησει στα κρυα του λουτρου,αφου σας εχει κανει πρωτα Θεό και σας εχει κανει να νιωθετε οτι ειναι πραγματικα μαζι σας?

Κάνε τη χάρη στον εαυτό σου και διάβασε για τα Shit Tests. Αυτό σου κάνει, για να σε υποτάξει και να σε έχει σήκω - κάτσε, κάτσε - σήκω. Μόνο τότε θα δεις καθαρά την κατάσταση και θα τα αναγνωρίσεις. Δεν είναι τρελή, ούτε αλλοπρόσαλλη. Μια χαρά παίζει το ρόλο της. Αυτό που θέλει είναι να της φερθείς σαν Άλφα Αρσενικό, δηλ. να τη βάλεις στη θέση της 

 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.507
Like
13.456
Πόντοι
3.656
:rose:                                                                                                :rose:
ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕIΝΑΙ ΣΑΝ ΤΙΣ ΜΑΪΜΟΥΔΕΣ. ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΠΟΤΕ ΕΝΑ ΚΛΩΝΑΡΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΤΕΙ ΠΡΩΤΑ ΣΕ ΑΛΛΟ !!

Συμπλήρωση. Αν δεν έχουν πιαστεί σε ΨΗΛΟΤΕΡΟ κλωνάρι (ή αν  ΕΛΠΙΖΟΥΝ ότι μπορούν να πιαστούν και να ανέβουν σε ψηλότερο κλωνάρι)  
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520


:rose:                                                                                                :rose:
ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕIΝΑΙ ΣΑΝ ΤΙΣ ΜΑΪΜΟΥΔΕΣ. ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΠΟΤΕ ΕΝΑ ΚΛΩΝΑΡΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΤΕΙ ΠΡΩΤΑ ΣΕ ΑΛΛΟ !!
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.636
Πόντοι
456
Αλλοπροσαλλη συμπεριφορα σημαινει οτι η αλλη παιζει και αλλου,ειτε σαν πηδημα,ειτε σαν καψουρα κλπ ή οτι δεν εμεινε ικανοποιημενη οσο φανταζοταν απο εσενα (σε ολα τα επιπεδα συμπεριλαμβανουμενου και του πηδηματος).Τι κανεις? πολυ απλα φιλε μου,πηδας για οσο σου καθεται,αλλα ψαχνεις για αλλα.Σε καμια περιπτωση μην ασχοληθεις σοβαρα,θα το μετανιωσεις αργοτερα.
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
4 φορές τη γαμησα,την εκανα να χυνει,να σπαρταραει,τρελαθηκε...ποτε προλαβε να βαρεθει? Εκτος κι αν απλα ηθελε να ξεκαβλωσει
Δεν σε βαρεθηκε φιλε μου. Η γκομενα μαλον δεν ηθελε μονο σεξ αλλα και συναισθημα μαζι σου , οποτε μαλον δεν της εκανες το πειβοητο ΚΛΙΚ . γαμηθηκε μαζι σου και αφου περασε καλα την πρωτη φορα ξαναδοκιμασε για να βεβαιωθει οτι δεν κανει λαθος. Το κακο ειναι οτι εσυ τα εδινες ολα για να την κανεις να περναει καλα και αυτη δοκιμαζε αν τελικα σε γουσταρει ή οχι... αφου στο ηλιθιο μυαλο της τα ζυγιασε προτιμησε να χασει το σουπερ σεξ για κατι αλλο πιο εγκεφαλικο. Ειναι να σε πιανει εγκεφαλικο με το γυναικειο μυαλο :) :) :) :) .
Το παντρεμενο Μιλφ που γαμαω τα τελευταια 2 χρονια ακριβως τα ιδια εκανε . επειδη ομως και οι 2 παντρεμενοι ειχαμε ξεκαθαρισει οτι ειμαστε παρεα μονο για να περναμε καλα και αφου την ειχα απογειωσει απο το τρελο γαμισι που τις εκανα την αφησα λιγο στο περιμενε. απο τοτε τα εκοψε ολα αυτα τα κουλα και ριχνω μαζι της τα καλυτερα γαμισια της μεχρι τωρα ζωης μου.... :wanker: :wanker:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Μήπως πρέπει να ανοικτει θέμα "φυσιολογικές συμπεριφορές γυναικών"? Γιατί εγώ ξέρω ότι οι γυναίκες είναι ΟΛΕΣ παράλογες, αλλοπροσαλες και απρόβλεπτες. Αν είχατε κάποια εμπειρία όπου γυναίκα φέρθηκε φυσιολογικά, λογικά  και είστε σίγουροι ότι δεν πρόκειται για τρανσέξουαλ θα με ενδιέφερε να ακούσω στα 37 μου πρώτη φορά για κάποια γυναίκα που φέρθηκε σε κάποιον με λογικη
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.725
Κριτικές
26
Like
591
Πόντοι
4.475
Οι γυναίκες έχουν σαφώς μια περισσότερο ανερμάτιστη συμπεριφορά στο ερωτικό γιατί έχουν μάλλον γαλουχηθεί από μικρές ότι κάποτε θα γνωρίσουν τον άντρα των ονείρων τους, ένα υπερφυσικό αρσενικό με αντιφατικές πολλές φορές ιδιότητες (αρρενωπός, σκληρός αλλά και ευαίσθητος, επιχειρηματίας αλλά με αρκετό διαθέσιμο χρόνο για αυτές, ανηλεής γαμιάς αλλά μετά και αγκαλίτσας - μελισσάκης). Όπως όμως συμβαίνει με τα όνειρα συνθλίβονται στις μυλόπετρες της σκληρής πραγματικότητας. Η ανερμάτιστη συμπεριφορά τους είναι αποτέλεσμα των εσωτερικών τους αντιφάσεων και επιθυμιών που ενισχύονται από τον κινηματογράφο, τα κοσμικά περιοδικά και προφανώς από την μαμά.

Θυμάμαι όταν πριν κάποια χρόνια γνώρισα μια γιατρίνα, αρκετά εμφανίσιμη, πρόσφατα χωρισμένη από σχέση και φάνηκε ότι πήγαινε καλά το πράγμα. Κάποια φορά της έγραψα σε μήνυμα ότι όλες οι γυναίκες είναι λίγο πουτανίτσες. Αυτό ήταν, τέλος. Μου είπε ότι ήταν λόγω του πρόσφατου χωρισμού. Δεν το πίστεψα. Όταν βρεις ακριβώς αυτό που ψάχνεις, όλα τα άλλα τα αφήνεις πίσω. Με τις γυναίκες μια μαλακία αρκεί ... και τέλος. Άλλωστε οι γυναίκες ποτέ δεν ξεχνούν. ΠΟΤΕ.

Τώρα κανένας δεν γουστάρει την απόρριψη, συμπεριλαμβανομένου και του γράφοντος, αλλά θα πρέπει με ψυχρή λογική να κατανοήσουμε πως δεν γίνεται να αρέσουμε σε όλες, όπως δεν γίνεται να μας αρέσουν όλες. Εξαφανίστηκε γιατί πιθανόν δεν ήσουν αυτό που έψαχνε ή γιατί εμφανίστηκε άλλη σημαντικότερη για αυτήν καβάντζα. Αυτό δεν σημαίνει ότι σε απέρριψε για το σεξ ή για την εμφάνισή σου. Η γυναίκα λαμβάνει πολλούς παράγοντες υπόψιν, πολλές φορές αντιφατικούς μεταξύ τους, όπως προανέφερα.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.830
Κριτικές
8
Like
1.363
Πόντοι
216
Καλημέρα σας συνάδελφοι,

Ανοίγω θέμα το οποίο νομίζω σας έχει τύχει όλους. Σε όλες τις ηλικίες,και σε όλες τις φάσεις της ζωής σας.

Αφορμή; Προσωπική ιστορία,με γυναικα η οποία μ εριξε από τα σύννεφα με την αλλοπρόσαλη στάση της. Εκεί που με ειχε ανεβασει με τη συμπεριφορά της,δηλαδή ηταν τρυφερη,γλυκια,όμορφα λόγια,προτάσεις για ταξίδια, κτλ...δηλαδή εν γένει άψογη συμπεριφορα,ξαφνικά, γεια σας!!!!!!!!

Δεν θελω να σας κουραζω φυσικα με λεπτομέρειες,οπότε επειδη το έχω ξαναδεί το έργο, ξέρω τί παιζει.
1. Ειναι αλλοπρόσαλλη,δηλαδη μια ολα σουπερ,τελεια,ενθουσιασμός και μια της βαραει στα ξαφνικα και χωριζει με αφορμή του στυλ "δεν ταιριάζουμε" (ενω η καθημερινη συναναστροφή το αντιθετο εδειχνε)
2. Λεει ψεμματα αφου γυναικα ερωτευμενη (κατα δηλωση της) δεν φευγει αν δεν βρει κατι αλλο.Επομενως, γκομενικός ο λογος και ψαχνει για αλλοθι.

Αλλοπρόσαλλες συμπεριφορες,που εκει που λες να ανοιχτεις,να εμπιστευτεις κτλ,ξαφνικα εξαφανιζονται,αρχιζουν θεωριες κτλ...

Ξερω τι θα μου πειτε: Αλλος "γραψτην στ αρχιδια σου", αλλος " παιξ το cool,δεν εγινε και κατι", αλλος " βρισ την", αλλος "κανε συζητηση με υπομονη"¨..κτλ Ολα δεκτα...καθε περίπτωση φυσικα και διαφορετική,αλλα σε γενικες γραμμες, πως αντιδράτε οταν σας παρατησει στα κρυα του λουτρου,αφου σας εχει κανει πρωτα Θεό και σας εχει κανει να νιωθετε οτι ειναι πραγματικα μαζι σας?

Τυπε την γαμησες ?? Μαλλον γι αυτο σε παρατησε μπας και την γαμησει κανας αλλος χαχα

Προφανως δεν προλαβες να κανεις τιποτα περα απο την κερασεις κανενα καφε για καμια ωριτσα στην οποια σε βαρεθηκε τοσο που σε εστειλε
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
Δεν σε βαρεθηκε φιλε μου. Η γκομενα μαλον δεν ηθελε μονο σεξ αλλα και συναισθημα μαζι σου , οποτε μαλον δεν της εκανες το πειβοητο ΚΛΙΚ . γαμηθηκε μαζι σου και αφου περασε καλα την πρωτη φορα ξαναδοκιμασε για να βεβαιωθει οτι δεν κανει λαθος. Το κακο ειναι οτι εσυ τα εδινες ολα για να την κανεις να περναει καλα και αυτη δοκιμαζε αν τελικα σε γουσταρει ή οχι... αφου στο ηλιθιο μυαλο της τα ζυγιασε προτιμησε να χασει το σουπερ σεξ για κατι αλλο πιο εγκεφαλικο. Ειναι να σε πιανει εγκεφαλικο με το γυναικειο μυαλο :) :) :) :) .
Το παντρεμενο Μιλφ που γαμαω τα τελευταια 2 χρονια ακριβως τα ιδια εκανε . επειδη ομως και οι 2 παντρεμενοι ειχαμε ξεκαθαρισει οτι ειμαστε παρεα μονο για να περναμε καλα και αφου την ειχα απογειωσει απο το τρελο γαμισι που τις εκανα την αφησα λιγο στο περιμενε. απο τοτε τα εκοψε ολα αυτα τα κουλα και ριχνω μαζι της τα καλυτερα γαμισια της μεχρι τωρα ζωης μου.... :wanker: :wanker:
συμφωνω φιλε ειναι πιο ξεκαθαρισμενα τα πραγματα αν και οι 2 ειναι παντρεμενοι και μοναδικος σκοπος ειναι το καλο πηδημα και να περνανε καλα....χωρις συναισθημα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom