Νέα

Αλλη μια τραγωδια στο Hollywood !!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα glaskos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
Σε λιγο θα πουνε οτι δε ξερουν ουτε τον Μαγκαιβερ. Ολοι πιτσιρικαδες θα ειναι.

Ξερουμε την μπονατζα το μικρο σπιτι στο λιβαδι την βιονικη γυναικα τον ανθρωπο που στοιχισε  πολλα

Ωραιες εποχες ασπρομαυρες
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.379
Πόντοι
506
Ξερουμε την μπονατζα το μικρο σπιτι στο λιβαδι την βιονικη γυναικα τον ανθρωπο που στοιχισε  πολλα

Ωραιες εποχες ασπρομαυρες
Πολύ βία όλα αυτα
Εγω έβλεπα Καντυ Καντυ
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
Thunderbirds%2B5.jpg
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.236
Like
1.666
Πόντοι
216
<<Ο γνωστός ηθοποιός Jan Michael Vincent πέθανε σε ηλικία 74 ετών από ανακοπή καρδιάς. Ο Vincent νοσηλευόταν σε νοσοκομείο στη Βόρεια Καρολίνα, έπειτα από καρδιακή ανακοπή που υπέστη και άφησε την τελευταία του πνοή στις 10 Φεβρουαρίου, ωστόσο, ο θάνατός του έγινε γνωστός μόλις σήμερα.

Ο Vincent ξεκίνησε την καριέρα του το 1967 κσι έκτοτε είχε συμμετάσχει σε δεκάδες ταινίες και τηλεοπτικές σειρές, ενώ ο πιο χαρακτηριστικός του ρόλος ήταν στην ταινία “Airwolf”, το 1984.

Στη συνέχεια, η συγκεκριμένη ταινία έγινε τηλεοπτική σειρά, όπου ο Vincent ήταν ο βασικός πρωταγωνιστικής στα δύο χρόνια που παίχτηκε στην τηλεόραση. Εκείνη την περίοδο, μάλιστα, αμειβόταν με 200.000 δολάρια το επεισόδιο και ήταν ο πιο ακριβοπληρωμένος ηθοποιός στην αμερικανική τηλεόραση.>>

Ήταν η μεγάλη ελπίδα και το ανερχόμενο αστέρι στο Χόλλυγουντ την δεκαετία του '70 αλλά έπεσε στα ναρκωτικά και το αλκοόλ...Μπαινόβγαινε σε Κλινικές απεξαρτήσεως...
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
ρε δεν μου γαμιεστε... σοκ στα 74 λεει ....
σε λιγο κοντραρε μαθουσαλα ξερω γω
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.236
Like
1.666
Πόντοι
216
91evFDgkwvL._SY445_.jpg


κολλημα δεν πηγαινα στα αγγλικα για να το δω

καπου εχω ενα επεισοδιο

Έχω δύο πακέτα με dvd της Μάχης...γύρω στα πενήντα τεμάχια...τα καλύτερα επεισόδια που είχα δει ήταν τα εξής α) hills are for heroes (διπλό επεισόδιο) και β)bridgehead
(όταν κυκλοφορούσε η εφημερίδα "Παρασκευή και 13" του Αιμιλίου Λιάτσου...τα έδινε ως δώρο...)
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.379
Πόντοι
506
Έχω δύο πακέτα με dvd της Μάχης...γύρω στα πενήντα τεμάχια...τα καλύτερα επεισόδια που είχα δει ήταν τα εξής α) hills are for heroes (διπλό επεισόδιο) και β)bridgehead
(όταν κυκλοφορούσε η εφημερίδα "Παρασκευή και 13" του Αιμιλίου Λιάτσου...τα έδινε ως δώρο...)
Τον φάγανε κι αυτόν τα κυκλώματα ουστ ρε
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
Έχω δύο πακέτα με dvd της Μάχης...γύρω στα πενήντα τεμάχια...τα καλύτερα επεισόδια που είχα δει ήταν τα εξής α) hills are for heroes (διπλό επεισόδιο) και β)bridgehead
(όταν κυκλοφορούσε η εφημερίδα "Παρασκευή και 13" του Αιμιλίου Λιάτσου...τα έδινε ως δώρο...)

τυχερε

εγω μονο τις τσοντες που εβαζε εχω

κατι απο benny hill

κατι ντοκυμαντερ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom