Νέα

Αλήθεια, εδώ στην Ελλάδα ποιος πηδάει ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα toympa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 888
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.697
Πόντοι
606
Ο vibrator σε όλα τα βίντεο που ανεβάζει,έχει thumbnail μια γκόμενα να τον φιλάει.Φαντάζομαι πριν γίνει γνωστός μέσω youtube,δεν θα είχε φιλήσει ποτέ γι'αυτό και έχει τόση κάψα να το δείχνει.
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Βέβαια να ξέρεις ότι ο συγκεκριμένος για κάθε επιτυχία που ανεβάζει έχει φάει και 10 άκυρα που δεν τα έβαλε στο video.Αλλά σίγουρα το χιούμορ και το να είσαι ετοιμόλογος είναι μια καλή αρχή.Άμα έχεις και μια σχετικά καλή εμφάνιση έχεις αρκετές πιθανότητες.

την Νάσια την ξέρω......

συμπατριώτισσα μου και αξιόλογη κοπέλα....

ο τύπος , εάν κατάφερε να κάνει κάτι μαζί της, χτύπησε κελεπούρι ....

δεν κάνω πλάκα....
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
την Νάσια την ξέρω......

συμπατριώτισσα μου και αξιόλογη κοπέλα....

ο τύπος , εάν κατάφερε να κάνει κάτι μαζί της, χτύπησε κελεπούρι ....

δεν κάνω πλάκα....

Η κοκκινομάλλα στο βίντεο είναι?
Όντως ωραία κοπέλα!
 

Επισκέπτης
Ο vibrator σε όλα τα βίντεο που ανεβάζει,έχει thumbnail μια γκόμενα να τον φιλάει.Φαντάζομαι πριν γίνει γνωστός μέσω youtube,δεν θα είχε φιλήσει ποτέ γι'αυτό και έχει τόση κάψα να το δείχνει.
Χαχαχα! Κλασικη μπουρδελοφατσα ο βαιπρεηντορ.
 

Επισκέπτης
Και τί να κάνεις ρε τύπε,να σταματήσεις εκείνη την ώρα και να τους μιλήσεις;Το πιο πιθανό είναι να τρομάξουν και τζάμπα θα χαλαστείς κι εσύ.

Κι εμένα με κοζάρουν κάποιες στο δρόμο,αλλά δεν ξέρω εαν είναι επειδή τους αρέσω ή θέλουν επιβεβαίωση ότι τις κοιτάω κι εγώ.
Αν ηταν μα μιλαμε σε οποια μας κοιταζει θα μας ειχαν κλεισει στο τρελαδικο σαν επικινδυνους!

Οι γυναικες ειναι αυταρεσκες και τους αρεσει να επιβεβαιωνονται.

Τωρα αν σε κοιταει επι 1 λεπτο επιμονα κατι παιζει αλλα ενα βλεμμα που διασταυρωθηκε στο δρομο και μια υποψια χαμογελου ειναι απλη αυταρεσκεια.
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
Εδω στην ελλαδα πηδανε ο ...φαν νορτεν, ο πικερ , ο τασος 78 και η δωρα86!

Τι; Οχι;

:S
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Αν ηταν μα μιλαμε σε οποια μας κοιταζει θα μας ειχαν κλεισει στο τρελαδικο σαν επικινδυνους!

Οι γυναικες ειναι αυταρεσκες και τους αρεσει να επιβεβαιωνονται.

Τωρα αν σε κοιταει επι 1 λεπτο επιμονα κατι παιζει αλλα ενα βλεμμα που διασταυρωθηκε στο δρομο και μια υποψια χαμογελου ειναι απλη αυταρεσκεια.
στην γαλλια και στην ελβετια αυτό είναι φυσιολογικο, αυτές που σε κοιταν τις μιλας και σου κάθονται. μερικες μαλιστα σου μιλανε πρωτες αυτές.

εδώ υπαρχει μονο αυτή η τρελα να σου ξυνισουν με την μια για να μην τις πεις ευκολες και πουτανες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom