Νέα

Αλίκη petite

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jacktrades
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
135
Πόντοι
1
Παιδιά ξέρεις κάνεις κάτι για το κορίτσι;
Αλίκη petite
Είναι κοντά σε αυτό που βλέπουμε ή άλλο από κοντά;
 

Deeper21

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2022
Μηνύματα
31
Like
50
Πόντοι
0
Όσες φορές έχω πάει και πάω συχνά Έχω περάσει καλά , μικρή η διαφορά από της φωτογραφίες στο λινκ που έβαλες αλλά πανέμορφη
Πάντα καθαρή ,πάντα με πρόσφατες εξετάσεις που είναι σημαντικό ,βέβαια έχει κ εκείνη τα στραβά της σχεδόν όπως όλες . Εδώ έχει και κάποιες κριτικές ,https://distintas.net/alice-petite-ts αλλά πήγαινε και γράψε μας κι εσύ μιας που ξεκίνησες το νήμα για την Πετιτ!
 
OP
OP
J

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
135
Πόντοι
1
Όσες φορές έχω πάει και πάω συχνά Έχω περάσει καλά , μικρή η διαφορά από της φωτογραφίες στο λινκ που έβαλες αλλά πανέμορφη
Πάντα καθαρή ,πάντα με πρόσφατες εξετάσεις που είναι σημαντικό ,βέβαια έχει κ εκείνη τα στραβά της σχεδόν όπως όλες . Εδώ έχει και κάποιες κριτικές ,https://distintas.net/alice-petite-ts αλλά πήγαινε και γράψε μας κι εσύ μιας που ξεκίνησες το νήμα για την Πετιτ!
Ευχαριστώ αδερφέ μου. Θα πάω κ θα γράψω. Πιστεύω σύντομα,απλά ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν ξέρω πότε θα έχω ρεπό κ δουλεύω πρωί βράδυ ...
Είσαι ωραίος
Όσο για τις κριτικές κάτι τέτοιες από σελίδες που είναι κ ανώνυμες δεν τις παίρνω σοβαρά γιατί άντε να καταλάβεις αν είναι γνήσιες ή φυτευτές ... Μου αρκεί η απάντηση σου.
 

Deeper21

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2022
Μηνύματα
31
Like
50
Πόντοι
0
Ευχαριστώ αδερφέ μου. Θα πάω κ θα γράψω. Πιστεύω σύντομα,απλά ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν ξέρω πότε θα έχω ρεπό κ δουλεύω πρωί βράδυ ...
Είσαι ωραίος
Όσο για τις κριτικές κάτι τέτοιες από σελίδες που είναι κ ανώνυμες δεν τις παίρνω σοβαρά γιατί άντε να καταλάβεις αν είναι γνήσιες ή φυτευτές ... Μου αρκεί η απάντηση σου.
Και εδώ ανώνυμοι είμαστε , βέβαια υπάρχουν και κάποια μελοι ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ που οι κριτικές τους είναι βοηθητικές(κάνε μια αναζήτηση στο φόρουμ και θα βρεις πληροφορίες)και είναι άνθρωποι που τιμάνε όντως τα κορίτσια με την παρουσία τους ...
 

shin_

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
0
Πήγαινε και δεν θα χάσεις.. την έχω επισκεφθεί 5-6 φορές και έχω περάσει καλα
 
OP
OP
J

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
135
Πόντοι
1
Και εδώ ανώνυμοι είμαστε , βέβαια υπάρχουν και κάποια μελοι ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ που οι κριτικές τους είναι βοηθητικές(κάνε μια αναζήτηση στο φόρουμ και θα βρεις πληροφορίες)και είναι άνθρωποι που τιμάνε όντως τα κορίτσια με την παρουσία τους ...
Δεν είναι το ίδιο αδερφέ μου εδώ αν μη τι άλλο αν κάποιος πει μαλακίες, πας το το λες εδώ στον οποίο σχόλιο η έστω γίνεται διάλογος ... Σε αυτά τα site που είναι εξ ορισμού διαφημιστικά είναι από κάτω ένα κάτι κ τρέχα γυρευεαν ισχύει η όχι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πήγαινε και δεν θα χάσεις.. την έχω επισκεφθεί 5-6 φορές και έχω περάσει καλα
Έχει παρθεί η απόφαση. Το ρεπό να δω
 
  • Like
Αντιδράσεις: shin_

georst

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
213
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
1
Όσες φορές έχω πάει και πάω συχνά Έχω περάσει καλά , μικρή η διαφορά από της φωτογραφίες στο λινκ που έβαλες αλλά πανέμορφη
Πάντα καθαρή ,πάντα με πρόσφατες εξετάσεις που είναι σημαντικό ,βέβαια έχει κ εκείνη τα στραβά της σχεδόν όπως όλες . Εδώ έχει και κάποιες κριτικές ,https://distintas.net/alice-petite-ts αλλά πήγαινε και γράψε μας κι εσύ μιας που ξεκίνησες το νήμα για την Πετιτ!

τι εννοεις τα στραβα της?γιατι για καποιους μπορει να ειναι ανεκτα για αλλους ασημαντα κ για καποιους σημαντικα
 

Deeper21

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2022
Μηνύματα
31
Like
50
Πόντοι
0
Δεν είναι το ίδιο αδερφέ μου εδώ αν μη τι άλλο αν κάποιος πει μαλακίες, πας το το λες εδώ στον οποίο σχόλιο η έστω γίνεται διάλογος ... Σε αυτά τα site που είναι εξ ορισμού διαφημιστικά είναι από κάτω ένα κάτι κ τρέχα γυρευεαν ισχύει η όχι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Έχει παρθεί η απόφαση. Το ρεπό να δω
Συμφωνώ απόλυτα ,για αυτό είπα πως εδώ υπάρχουν ΚΑΙ αξιόλογα μέλη
 

Deeper21

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2022
Μηνύματα
31
Like
50
Πόντοι
0
τι εννοεις τα στραβα της?γιατι για καποιους μπορει να ειναι ανεκτα για αλλους ασημαντα κ για καποιους σημαντικα
Από τα στραβά της είναι ότι είναι λίγο δύσκολο να την βρεις στο τηλ ,είναι με τα φεγγάρια της να πω .. Βέβαια από κοντά αν την σεβαστείς θα περάσεις τέλεια ...εγώ την έχω στης 3 top επιλογές μου και πηγαίνω συχνά .
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.918
Κριτικές
14
Like
3.695
Πόντοι
2.777

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom