Νέα

Αλεξανδρούπολη παίζει κάτι;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Arour13

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2017
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Μέχρι πριν κάνα μήνα το girls ήταν ορθανοιχτο. Τα κορίτσια είναι συνήθως μέτρια και ακριβά να τα πάρεις σπίτι. Έρχονται όμως. Μου είχε ζητήσει μια ξανθούλα 200 ευρώ για το σπίτι. Νομίζω ότι μπορείς να το παζαρεψεις όμως. Άμα κεράσεις κάνα ποτό και γνωριστητε όλα γίνονται. Επίσης όπως θα σου πουν και οι ίδιες με χαρά το δίνουν και επιτόπου.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Παίδες να φανταστώ ότι η ιστορία που βγήκε στη φόρα με το κωλόμπαρο στην Αλεξανδρούπολη που είχε εγκατεστημένες κάμερες αφορά το "Girls", έτσι; Ταιριάζουν τόσο οι περιγραφές... Ας επιβεβαιώσουν οι ντόπιοι γιατί εμείς ήμεθα περαστικοί. Θα δούμε τον εαυτό μας σε κανένα xhamster και δε θα το πιστεύουμε, χαλάλι του όμως γιατί το γαμήσι που έκανα εκεί μέσα ήταν αξέχαστο!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
υπαρχουν νεοτερα??

Ένα μήνα έχω ενημερώσει τώρα για το θέμα και περιμένω κάποιον που να είναι από Αλεξανδρούπολη να γράψει κάτι εδώ μέσα, αν ξανάνοιξε το μαγαζί κ.λπ. αλλά ούτε φωνή, ούτε ακρόαση. Εμένα ποσώς μ' ενδιαφέρει καθώς μπορεί να κάνω χρόνια πάλι να πάω στην Αλεξανδρούπολη, εσείς είναι το θέμα να ενημερωθείτε. 
 

teros321

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ένα μήνα έχω ενημερώσει τώρα για το θέμα και περιμένω κάποιον που να είναι από Αλεξανδρούπολη να γράψει κάτι εδώ μέσα, αν ξανάνοιξε το μαγαζί κ.λπ. αλλά ούτε φωνή, ούτε ακρόαση. Εμένα ποσώς μ' ενδιαφέρει καθώς μπορεί να κάνω χρόνια πάλι να πάω στην Αλεξανδρούπολη, εσείς είναι το θέμα να ενημερωθείτε. 

ναι ισχυει..το θεμα ειναι παντως οτι το συγκεκριμενο μαγαζι νομιζω οτι δουλευει  κανονικα ολη αυτη τη περιοδο( απ,οτι καταλαβαινω απο τον φωτεισμο της πινακιδας απεξω)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
ναι ισχυει..το θεμα ειναι παντως οτι το συγκεκριμενο μαγαζι νομιζω οτι δουλευει  κανονικα ολη αυτη τη περιοδο( απ,οτι καταλαβαινω απο τον φωτεισμο της πινακιδας απεξω)

Τί να σου πω, δεν ξέρω και το νομοθετικό πλαίσιο γι' αυτές τις περιπτώσεις... Το δημοσίευμα έκανε λόγο για συλλήψεις υπευθύνου και των κοριτσιών, αναζήτηση της αφεντικίνας κ.λπ., πώς μπορεί να δούλεψε ξανά άμεσα μετά απ' όλ' αυτά; Δεν ξέρω...
 

killaaah

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2014
Μηνύματα
53
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες, συγγνώμη για την καθυστέρηση. Όντως έπαιζε θέμα με κάμερες στο Girls αλλά μόνο και μόνο γιατί οι γκόμενες εκεί πηδιόντουσαν και έπαιρναν αυτές τα λεφτά και όχι το μαγαζί. Όλα καλά, δεν έπαιξε θέμα με εκβιασμούς κλπ, άνοιξε κανονικά το μαγαζί ξανά αλλά όταν πήγα ήταν 10 φορές χειρότερες οι γυναίκες μέσα από πριν. Ελληνίδες, πατσοκοίλια, βιαστικές, γερόντισσες! Δυστυχώς, σε μια στιγμή αδυναμίας μου, έσβησα και όλα τα τηλέφωνα που είχα πριν για γυναίκες που έρχοταν στον χώρο σου με των 50€. Δεν ήθελα να παρασυρθώ, έκανα αποχή! Αν βρω κάτι θα επανέλθω
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Καλησπέρα παίδες, συγγνώμη για την καθυστέρηση. Όντως έπαιζε θέμα με κάμερες στο Girls αλλά μόνο και μόνο γιατί οι γκόμενες εκεί πηδιόντουσαν και έπαιρναν αυτές τα λεφτά και όχι το μαγαζί. Όλα καλά, δεν έπαιξε θέμα με εκβιασμούς κλπ, άνοιξε κανονικά το μαγαζί ξανά αλλά όταν πήγα ήταν 10 φορές χειρότερες οι γυναίκες μέσα από πριν. Ελληνίδες, πατσοκοίλια, βιαστικές, γερόντισσες! Δυστυχώς, σε μια στιγμή αδυναμίας μου, έσβησα και όλα τα τηλέφωνα που είχα πριν για γυναίκες που έρχοταν στον χώρο σου με των 50€. Δεν ήθελα να παρασυρθώ, έκανα αποχή! Αν βρω κάτι θα επανέλθω

Εγώ ακόμα να ξεχάσω την πίπα της Ναταλί πέρσι το Σεπτέμβρη εκεί που βρέθηκα για δουλειά... Πραγματικά πρέπει να είναι από τις καλύτερες και πιο λυσσασμένες πίπες που μου έχουν πάρει ποτέ, ούτε σε τσόντα τέτοια! Κι ένα ισπανικό όνειρο στις βυζάρες της...
 

goukou

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
παίρνω και εγώ εξαιρετικές πίπες αν θέλετε
 

captainRoger

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2015
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ ακόμα να ξεχάσω την πίπα της Ναταλί πέρσι το Σεπτέμβρη εκεί που βρέθηκα για δουλειά... Πραγματικά πρέπει να είναι από τις καλύτερες και πιο λυσσασμένες πίπες που μου έχουν πάρει ποτέ, ούτε σε τσόντα τέτοια! Κι ένα ισπανικό όνειρο στις βυζάρες της...

Για λεγε μαστορα που την βρισκουμε αυτη τη Ναταλι ;;
 

captainRoger

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2015
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες, συγγνώμη για την καθυστέρηση. Όντως έπαιζε θέμα με κάμερες στο Girls αλλά μόνο και μόνο γιατί οι γκόμενες εκεί πηδιόντουσαν και έπαιρναν αυτές τα λεφτά και όχι το μαγαζί. Όλα καλά, δεν έπαιξε θέμα με εκβιασμούς κλπ, άνοιξε κανονικά το μαγαζί ξανά αλλά όταν πήγα ήταν 10 φορές χειρότερες οι γυναίκες μέσα από πριν. Ελληνίδες, πατσοκοίλια, βιαστικές, γερόντισσες! Δυστυχώς, σε μια στιγμή αδυναμίας μου, έσβησα και όλα τα τηλέφωνα που είχα πριν για γυναίκες που έρχοταν στον χώρο σου με των 50€. Δεν ήθελα να παρασυρθώ, έκανα αποχή! Αν βρω κάτι θα επανέλθω

Killah αρχοντα μας εκαψες... αυτο με των 50€ ακουγεται δελεαστικο. Μπορεις να ξαναβρεις τα τηλ ή κατι παρομοιο ;;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Για λεγε μαστορα που την βρισκουμε αυτη τη Ναταλι ;;

Δεν έχω ιδέα φίλε, εγώ την είχα πάρει πέρσι το Σεπτέμβρη που είχα βρεθεί στην Αλεξανδρούπολη για δουλειά. Δεν είχα κρατήσει και τηλέφωνο ή κάτι τέτοιο γιατί δε συχνάζω Βόρεια Ελλάδα και τη θεώρησα χαμένη περίπτωση. Ήταν Ρωσίδα chubby για πολλά γαμήσια. Πάντως στο "GIRLS" μάλλον δύσκολο να την ξαναβρείς αν κρίνω απ' τις πληροφορίες που μας έδωσε ο φίλος παραπάνω ότι μετά το σκάνδαλο με τις κάμερες όπου ξανάνοιξε το μαγαζί το επίπεδο των γυναικών έπεσε τραγικά.
 

vig736

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Άκουσα από ένα ντόπιο φιλαράκι ότι πέρυσι barwoman που δούλευε σε γνωστό club της πόλης έκανε και βίζιτες.
Ισχύει κάτι τέτοιο;;;;
 

manpolis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα.ψηνεται καποιος να παμε μαζι στο κωλομπαρο girls και να παρουμε παρτουζα καμια απο εκει περα?(χωρος δεν υπαρχει)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
καλησπερα.ψηνεται καποιος να παμε μαζι στο κωλομπαρο girls και να παρουμε παρτουζα καμια απο εκει περα?(χωρος δεν υπαρχει)

Τί να τον κάνεις εσύ το δικό σου χώρο; Έχει εκεί το μαγαζί
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
828
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Έχω το τη μιας Ρωσίδας από κάποιο μαγαζί του σταθμού. Στείλτε pm αλλά είναι από το 2015.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Έχω το τηλ. μιας Ρωσίδας από κάποιο μαγαζί του σταθμού. Στείλτε pm αλλά είναι από το 2015.

Αν έχεις της Ναταλί που δούλευε πριν δυο χρόνια τουλάχιστον στο "GIRLS" με ενδιαφέρει όσο δεν μπορείς να φανταστείς!
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.270
Like
719
Πόντοι
96
Αν έχεις της Ναταλί που δούλευε πριν δυο χρόνια τουλάχιστον στο "GIRLS" με ενδιαφέρει όσο δεν μπορείς να φανταστείς!
Συνάδελφε επειδή προσπαθώ να θυμηθώ κι εγώ: η Νάταλι ήταν παλιότερα στον Παπαγάλο? Ήταν φίλες με την Αφροδίτη όταν ήταν στο Girls? Ξανθιά με ωραίο στήθος ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom