Νέα

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 113
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

2017

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
367
Like
10
Πόντοι
1
Καποια που να ειναι κατω απο 50 σου αρεσει τυπε  :think: :S :S :S

μια μικρή λεπτομέρεια. έχω γράψει μηνύματα εδώ στο σάιτ σε πόσες γνωστές που είναι νέες σε ηλικία και πολύ κάτω από 50 και μάλλον δεν τα έχεις δει οπότε άκυρο αυτό που έγραψες
 

2017

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
367
Like
10
Πόντοι
1
αυτος οτι εχει μουνι το βλεπει κουκλαρα. Η στερημενος ειναι, η καμια 12ρια χρονων και μολις τον πλακωσαν οι ορμονες.

φίλε απλά μην κρίνεις,βγάζεις εύκολα συμπεράσματα για άλλους που δεν ξέρεις και απλά βλέπεις κάποια σχόλια τους στο Ίντερνετ. δεν στο λέω μόνο για μένα αλλά και γενικά
 

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
φίλε απλά μην κρίνεις,βγάζεις εύκολα συμπεράσματα για άλλους που δεν ξέρεις και απλά βλέπεις κάποια σχόλια τους στο Ίντερνετ. δεν στο λέω μόνο για μένα αλλά και γενικά

τι μη κρινω ρε παπαρα 350 ποστ σε 3 μερες ολα μουναρα αυτη κουκλαρα η αλλη. Λαστιχο το χεις κανει το δυσμοιρο το πουλακι σου ολη μερα δω περα
 

2017

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
367
Like
10
Πόντοι
1
αυτος οτι εχει μουνι το βλεπει κουκλαρα. Η στερημενος ειναι, η καμια 12ρια χρονων και μολις τον πλακωσαν οι ορμονες.

και πίστεψε με. είσαι τελείως λάθος σε όλο αυτό που έγραψες για μένα. τελείως λάθος. αλλά δεν νιώθω και την ανάγκη να κάτσω να ασχολούμαι συνέχεια και να αποδείξω σε εσένα ή σε οποιαδήποτε άλλο πιστεύει,λέει αυτά ότι είσαι,είστε λάθος. αν θες λοιπόν πίστευε το. δεν θα σου αλλάξω γνώμη με το ζόρι. απλά για την ιστορία να ξέρεις ότι είσαι λάθος. και τελειώνει εδώ το θέμα. δεν θέλω να συνεχιστεί αυτή η κουβέντα γιατί δεν θα βγάλει πουθενά και δεν έχει και νόημα
 

2017

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
367
Like
10
Πόντοι
1
τι μη κρινω ρε παπαρα 350 ποστ σε 3 μερες ολα μουναρα αυτη κουκλαρα η αλλη. Λαστιχο το χεις κανει το δυσμοιρο το πουλακι σου ολη μερα δω περα

δεν έχεις δίκιο αλλά άστο. πάμε παρακάτω. δεν θέλω να δώσω συνέχεια. απλά να ξέρεις ότι δημοκρατία έχουμε και όχι λογοκρισία ή χούντα για να μετράμε πόσα σχόλια θα γράφουμε. γράφουμε όσα γουστάρουμε και ότι γουστάρουμε και όπου γουστάρουμε. επίσης δεν υποχρεώνω κανέναν να διαβάζει και να μετράει πόσα σχόλια γράφω. οπότε φίλε μου σόρρυ αλλά εσύ έχεις θέμα. και από τόσα σχόλια ασχολείσαι μόνο με τα δικά μου. αλλά ας τελειώσει εδώ
 

2017

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
367
Like
10
Πόντοι
1
τι μη κρινω ρε παπαρα 350 ποστ σε 3 μερες ολα μουναρα αυτη κουκλαρα η αλλη. Λαστιχο το χεις κανει το δυσμοιρο το πουλακι σου ολη μερα δω περα

α και μίλα καλύτερα. δεν σε έβρισα. και δεν με ξέρεις. αλλά μάλλον δεν έχεις μάθει τρόπους. τέλος πάντων. δεν σε παρεξηγώ. λέγε ότι θες. δείχνεις το επίπεδο σου έτσι. και δεν χρειάζεται να μου απαντήσεις άλλο. δεν θέλω να δοθεί συνέχεια. ας σταματήσει εδώ. και για το πουλάκι μου νομίζω ότι δεν σου πέφτει λογαριασμός τι το κάνω ούτε σου πέφτει λογαριασμός πόσα σχόλια γράφω σε αυτό το σάιτ. λεπτομέρειες φαντάζομαι αυτά για σένα. δεν ασχολούμαι με σένα μην ασχολείσαι με μένα. τόσο απλά. μην διαβάζεις τα σχόλια μου. δεν σε υποχρεώνει κανείς. υπάρχουν άλλα τόσα σχόλια στο σάιτ
 

2017

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
367
Like
10
Πόντοι
1
τι μη κρινω ρε παπαρα 350 ποστ σε 3 μερες ολα μουναρα αυτη κουκλαρα η αλλη. Λαστιχο το χεις κανει το δυσμοιρο το πουλακι σου ολη μερα δω περα

α και την επόμενη φορά δεν θα το ξεχάσω. θα σε ρωτήσω πρώτα να πάρω άδεια πόσα σχόλια θα γράφω και τι να κάνω με το πουλάκι μου. εντάξει τώρα ?  ικανοποιημένος κύριε τροχονόμε,γκεστάπο του σάιτ ?  εντάξει. τέλος τώρα. κουράστηκα
 

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
3 πλη απαντηση. ρεκορ.

ε τουλαχιστον δε με ειπες μουναρα, προοδος.
 

2017

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
367
Like
10
Πόντοι
1
3 πλη απαντηση. ρεκορ.

ε τουλαχιστον δε με ειπες μουναρα, προοδος.

και μια μικρή λεπτομέρεια. το έχω γράψει και αλλού στο σάιτ. έτσι γράφω εγώ. για να μην γράφω ένα ολόκληρο σχόλιο κατεβατό επειδή εγώ γράφω πολλά και για να μην κουράζω τον άλλο που το διαβάζει , γράφω σε ξεχωριστά σχόλια. οπότε σόρρυ για το τεράστιο έγκλημα μου να γράφω πολλά σχόλια σε απάντηση σε άλλους. μην με σταυρώσεις σε εκλιπαρώ. μόνο ισόβια βάλε με
 

2017

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
367
Like
10
Πόντοι
1
3 πλη απαντηση. ρεκορ.

ε τουλαχιστον δε με ειπες μουναρα, προοδος.

και σου είπα κάτι. σταμάτα να μου απαντάς. οκ έχεις σε όλα δίκιο και τα ξέρεις όλα. ας σταματήσει το θέμα. τέλος. κούρασε
 

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
μηπως ξεχασες να παρεις τιποτα χαπακια?
 

2017

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
367
Like
10
Πόντοι
1
μηπως ξεχασες να παρεις τιποτα χαπακια?

έχεις γεμίσει με posts πόσα άρθρα αυτές τις ημέρες. 400 posts κάθε μέρα. δεν βαρέθηκες πια ?    όλο θες να παίζεις το πουλί σου ?    αμάν πια. γράφεις σε πόσες μουνάρα και τέτοια. και γράφεις και 3 σχόλια για απάντηση. ρεκόρ φίλε. σε παραδέχομαι
 

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
ωραια μας τα πες, πισω στο ασπρο καπιτονε δωματιο τωρα.
 

2017

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
367
Like
10
Πόντοι
1
ωραια μας τα πες, πισω στο ασπρο καπιτονε δωματιο τωρα.
 

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
αυτος οτι εχει μουνι το βλεπει κουκλαρα. Η στερημενος ειναι, η καμια 12ρια χρονων και μολις τον πλακωσαν οι ορμονες.

παλι διανα επεσα

δεν ειναι τιποτα τυπε, ορμονες, 5-6 χρονακια θα περασει, μαζι με την ακμη. Και μη ξεχνας, τα χερακια εξω απο το παπλωμα η μαλακια τυφλωνει
 

2017

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
367
Like
10
Πόντοι
1
σε βλέπω. βγάλε τα χεράκια από το πάπλωμα. βγάλτα τώρα. καλό παιδάκι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom