Νέα

Ακροδεξιοι και ακροαριστεροι: απλα ηλιθιοι η και ψυχικα διαταραγμενοι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα asia_fun
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 177
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
asia_fun

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
UK elections' ukip 0 seats  :wanker:
 
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
στην αμερικη την περασμενη βδομαδα, ψυχοπαθης μαχαιρωσε και σκοτωσε 2 ανθρωπους μεσα σε τραινο. ο τυπος βλεπει 2 μουσουλμανες με μαντυλα και τις αρχιζει στο μπουλινγκ, φυγετε απο δω, ζωα και τα γνωστα εμετικα των ακροδεξιων, τοτε 2 αμερικανοι μπαινουν στη μεση και του ζηταν το λογο, βγαζει τοτε μαχαιρι και τους σφαζει και τους 2, ευτηχως το τραινο σταματησε αμεσως και η αστυνομια τον επιασε. η ταυτοτητα του δραστη? γνωστος ακροδεξιος στις αρχες, γραμμενος σε ναζιστικες οργανωσεις για την ανωτερωτητα της αρειας φυλης!

Πες μας πρώτα για τους βιασμούς, τις ληστείες, τις τρομοκρατίες, τα γκέτο και τις δολοφονίες λευκών από ισλαμογούρουνα και μετά κούνα το δάχτυλο :jerking2:
 
OP
OP
asia_fun

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
ακροδεξιος ψυχανωμαλος εριξε φορτηγακι πανω σε πληθος μουσουλμανων που εβγαινε απο τζαμι, τα ξημερωματα στο λονδινο, σκοτωσε 2 και τραυματισε αρκετους, ο ακροδεξιος λοβοτομημενος φωναζε οταν τον συνελλαβαν, "θελω να πεθανουν ολοι οι μουσουλμανοι"
 
OP
OP
asia_fun

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
ο ακροδεξιος ναζισταρας μακελαρης και συμπαθων τα χρυσαυγουλα, μπρειβικ αλλαξε το ονομα του και θα λεγετε χανσεν! πιο διαταραγμενος απο ποτε πλεον
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
ακροδεξιος ψυχανωμαλος εριξε φορτηγακι πανω σε πληθος μουσουλμανων που εβγαινε απο τζαμι, τα ξημερωματα στο λονδινο, σκοτωσε 2 και τραυματισε αρκετους, ο ακροδεξιος λοβοτομημενος φωναζε οταν τον συνελλαβαν, "θελω να πεθανουν ολοι οι μουσουλμανοι"

μονο 2;
 
OP
OP
asia_fun

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
ολο και καινουργιοι ακροδεξιοι και ακροαριστεροι κλωνοι εχουν γεμισει το σαιτ, και προσπαθουν να μας πεισουν οτι ειναι και πλειοψηφια  :jerking:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
δεν χρειαζεται να είναι πλειοψηφια μπορουν να παρουν την εξουσια αλλαζοντας το πολίτευμα και με λιγοτερο από το 50% ακριβως γιατι είναι ακραιοι και επομένως δεν σεβονται τους αντιθετους.
βρες μου μια χωρα να απεκτησε κομμουνιστικο συστημα ή εθνικιστικη δικτατορια εχοντας στις προηγούμενες εκλογες 50%? μεταπολεμικα τουλάχιστον δεν υπαρχει.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.284
Κριτικές
15
Like
5.782
Πόντοι
1.496
ολο και καινουργιοι ακροδεξιοι και ακροαριστεροι κλωνοι εχουν γεμισει το σαιτ, και προσπαθουν να μας πεισουν οτι ειναι και πλειοψηφια  :jerking:
Και συ ομως που ουτε ακροδεξιος εισαι ουτε ακροαριστερος,φροντιζεις να αποδεικνυεις με καθε ευκαιρια οτι εισαι απλα ηλιθιος η και ψυχικα διαταραγμενος.Οποτε βλεπουμε οτι τα κομματα δεν εχουν σχεση σ αυτο,μη τα συγχεουμε.
 
OP
OP
asia_fun

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Και συ ομως που ουτε ακροδεξιος εισαι ουτε ακροαριστερος,φροντιζεις να αποδεικνυεις με καθε ευκαιρια οτι εισαι απλα ηλιθιος η και ψυχικα διαταραγμενος.Οποτε βλεπουμε οτι τα κομματα δεν εχουν σχεση σ αυτο,μη τα συγχεουμε.
λεει ψυχακια εμενα ενας ακροδεξιος που στο αλλο θρεντ μας παραθετει μια απαισια πρακτικη των ναζι για να διμιουργησουν γενιτσαρους, και αναρωτιετε εμμεσα αφου αυτο δουλεψε και οι γεννησεις αυξηθηκαν μηπως θα μπορουσε να γινει και εδω, για να λυσουμε το δημογραφικο
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
λεει ψυχακια εμενα ενας ακροδεξιος που στο αλλο θρεντ μας παραθετει μια απαισια πρακτικη των ναζι για να διμιουργησουν γενιτσαρους, και αναρωτιετε εμμεσα αφου αυτο δουλεψε και οι γεννησεις αυξηθηκαν μηπως θα μπορουσε να γινει και εδω, για να λυσουμε το δημογραφικο


Ας είμαστε δημιουργικοί και ας αντιπροτείνουμε κάτι σύντροφε.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.284
Κριτικές
15
Like
5.782
Πόντοι
1.496
λεει ψυχακια εμενα ενας ακροδεξιος που στο αλλο θρεντ μας παραθετει μια απαισια πρακτικη των ναζι για να διμιουρφησουν γενιτσαρους, και αναρωριετε εμμεσα αφου αυτο δουλεψε και οι γεννησεις αυξηθηκαν μηπως θα μπορουσε να γινει και εδω, για να λυσουμε το δημογραφικο
Και ξαναρωταω αφου στο αλλο δεν απαντησες ποτε.Για δειξε μας που ειπα εγω οτι θελω να γινει κι εδω;Εκτος του οτι ειπα τι ισχυε εκεινη τη περιοδο ως ιστορικο γεγονος.Αν πω δηλαδη οτι ο δικτατωρ Παγκαλος επι εξουσιας του,ειχε επιβαλλει στις γυναικες να μη φορανε κοντα φορεματα,με το θολωμενο σου μυαλο θα σημαινει οτι το υμνω σαν κινηση και το επικροτω και προτεινω να εφαρμοστει σημερα στην Ελλαδα απο τον Τσιπρα;Περιμενω.Παρε το χρονο σου.
 
OP
OP
asia_fun

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Και ξαναρωταω αφου στο αλλο δεν απαντησες ποτε.Για δειξε μας που ειπα εγω οτι θελω να γινει κι εδω;Εκτος του οτι ειπα τι ισχυε εκεινη τη περιοδο ως ιστορικο γεγονος.Αν πω δηλαδη οτι ο δικτατωρ Παγκαλος επι εξουσιας του,ειχε επιβαλλει στις γυναικες να μη φορανε κοντα φορεματα,με το θολωμενο σου μυαλο θα σημαινει οτι το υμνω σαν κινηση και το επικροτω και προτεινω να εφαρμοστει σημερα στην Ελλαδα απο τον Τσιπρα;Περιμενω.Παρε το χρονο σου.
ξεκαθαρα στο κειμενο αναριωτιεσε ΑΝ θα μπορουσε νσ εφαρμοστει και εδω! οσο και να υπεκφευγεις εισαι ενας ακροδεξιος ψυχανωμαλος ναζισταρας που εν ετη 2017 αναρωτιετε αν θα μπορουσαν και σημερα οι πρακτικες του χιτλερ να ειχαν εφαρμογη
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.284
Κριτικές
15
Like
5.782
Πόντοι
1.496
ξεκαθαρα στο κειμενο αναριωτιεσε ΑΝ θα μπορουσε νσ εφαρμοστει και εδω! οσο και να υπεκφευγεις εισαι ενας ακροδεξιος ψυχανωμαλος ναζισταρας που εν ετη 2017 αναρωτιετε αν θα μπορουσαν και σημερα οι πρακτικες του χιτλερ να ειχαν εφαρμογη
Με αυτη σου την απαντηση δειχνεις και το ποσο ψυχικα ασταθης εισαι.Ευτυχως υπαρχει το αρχικο μηνυμα στο θεμα και ολοι μπορουν να βγαλουν τα συμπερασματα τους.Και συ και γω κρινομαστε απ αυτους που διαβαζουν.Ασε καλυτερα να κρινουν οι αλλοι και για τους δυο μας.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.284
Κριτικές
15
Like
5.782
Πόντοι
1.496
ξεκαθαρα στο κειμενο αναριωτιεσε ΑΝ θα μπορουσε νσ εφαρμοστει και εδω! οσο και να υπεκφευγεις εισαι ενας ακροδεξιος ψυχανωμαλος ναζισταρας που εν ετη 2017 αναρωτιετε αν θα μπορουσαν και σημερα οι πρακτικες του χιτλερ να ειχαν εφαρμογη
Και κουρασε στη τελικη και το συνεχες  κομπλεξ σου επειδη εισαι εν  μερει Ασιατης.Αλλος ειναι μαυρος.Τι θα πει αυτο;Αλλος ειναι κοντος.Ολοι ανθρωποι ειμαστε και κρινομαστε απο το χαρακτηρα και τη συμπεριφορα μας.Το κομπλεξ σου θα χρειαστει ομως ειδικο,δε μπορω να σε βοηθησω εγω και ουτε και εχω την ορεξη.Σαν ανθρωπος κατανοω το προβλημα σου,δε μπορω να κανω κατι ομως γι αυτο.
 
OP
OP
asia_fun

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Και κουρασε στη τελικη και το συνεχες  κομπλεξ σου επειδη εισαι εν  μερει Ασιατης.Αλλος ειναι μαυρος.Τι θα πει αυτο;Αλλος ειναι κοντος.Ολοι ανθρωποι ειμαστε και κρινομαστε απο το χαρακτηρα και τη συμπεριφορα μας.Το κομπλεξ σου θα χρειαστει ομως ειδικο,δε μπορω να σε βοηθησω εγω και ουτε και εχω την ορεξη.Σαν ανθρωπος κατανοω το προβλημα σου,δε μπορω να κανω κατι ομως γι αυτο.
λες οτι εισαι ανθρωπος με κατανοηση, ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΝΕΟΝΑΖΙ δεν ειναι ταυτοσημες εννοιες ομως. εμφανισιακα μοιαζω περισσοτερο με ελληνα απ τον κασιδιαρη που τον λες και λιβανεζο, και ειμαι και αρκετα ψηλοτερος, οποτε τι κομπλεξ μας τσαμπουνας, εκτος αν εννοεις κομπλεξ την απεχθεια μου για το ρατσισμο που το κομμα συμμορια σου, οι χρυσαυγουλοι απο την αρχη της κρισης εχουν σπειρει τη ρητορικη του μισους. οσο σιχαινομαι το ρατσισμο βεβαια αλλο τοσο ειμαι οπαδος της νομιμοτητας, και πιστευω πως οσοι ειναι παρανομοι στη χωρα πρεπει νσ απελαθουν, το προβλημα μου απ οτι καταλαβες ειναι η μισανθρωπια και η σκατοψυχια σας, ο φιλος σου στο αλλο θρεντ με τους μεταναστες ποσταρε σαπουνια, οτι θα τους κανει δηλαδη σαπουνια οπως ο λατρεμενος σας χιτλερ! αυτη ειναι η ανθρωπια σας
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.284
Κριτικές
15
Like
5.782
Πόντοι
1.496
λες οτι εισαι ανθρωπος με κατανοηση, ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΝΕΟΝΑΖΙ δεν ειναι ταυτοσημες εννοιες ομως. εμφανισιακα μοιαζω περισσοτερο με ελληνα απ τον κασιδιαρη που τον λες και λιβανεζο, και ειμαι και αρκετα ψηλοτερος, οποτε τι κομπλεξ μας τσαμπουνας, εκτος αν εννοεις κομπλεξ την απεχθεια μου για το ρατσισμο που το κομμα συμμορια σου, οι χρυσαυγουλοι απο την αρχη της κρισης εχουν σπειρει τη ρητορικη του μισους. οσο σιχαινομαι το ρατσισμο βεβαια αλλο τοσο ειμαι οπαδος της νομιμοτητας, και πιστευω πως οσοι ειναι παρανομοι στη χωρα πρεπει νσ απελαθουν, το προβλημα μου απ οτι καταλαβες ειναι η μισανθρωπια και η σκατοψυχια σας, ο φιλος σου στο αλλο θρεντ με τους μεταναστες ποσταρε σαπουνια, οτι θα τους κανει δηλαδη σαπουνια! αυτη ειναι η ανθρωπια σας
Εσυ λες συνεχεια για τη καταγωγη σου.Καταραμενη κοινωνια που ειμαι και λιγο Ασιατης και δε μου φερεσαι καλα.Κλαψα συννεφο.Κομπλεξ συνεχεια.Ασε τον περιγυρω μου να ξερει καλυτερα για τον χαρακτηρα μου.Και μια και ειπες και για κομματα.Εσυ ολους ακραιους τους κρινεις,αρκει να μη σε βολευει η αποψη τους.Και τη ΧΑ,ΤΟ ΛΑΟΣ,τους ΑΝΕΛ,τη ΝΔ,το πατριωτικο ΠΑΣΟΚ,τον Λεβεντη,το πατριωτικο ΔΗΚΚΙ παλιοτερα,τον Κωστη Στεφανοπουλο παλιοτερα,τον Σαμαρα,σχεδον ολους.Οποτε τετοια σχιζοφρενικη αποψη ενος ψυχακια που του αρεσει να ταυτιζεται απολυτως με κατι σαν να μη μπορει να εχει δικη του αποψη και να κραταει οτι βρισκει σωστο και να απορριπτει οτι δε του αρεσει,ειναι ιδιον της σχιζοειδους κομπλεξικης προσωπικοτητας σου.
 
OP
OP
asia_fun

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Εσυ λες συνεχεια για τη καταγωγη σου.Καταραμενη κοινωνια που ειμαι και λιγο Ασιατης και δε μου φερεσαι καλα.Κλαψα συννεφο.Κομπλεξ συνεχεια.Ασε τον περιγυρω μου να ξερει καλυτερα για τον χαρακτηρα μου.Και μια και ειπες και για κομματα.Εσυ ολους ακραιους τους κρινεις,αρκει να μη σε βολευει η αποψη τους.Και τη ΧΑ,ΤΟ ΛΑΟΣ,τους ΑΝΕΛ,τη ΝΔ,το πατριωτικο ΠΑΣΟΚ,τον Λεβεντη,το πατριωτικο ΔΗΚΚΙ παλιοτερα,τον Κωστη Στεφανοπουλο παλιοτερα,τον Σαμαρα,σχεδον ολους.Οποτε τετοια σχιζοφρενικη αποψη ενος ψυχακια που του αρεσει να ταυτιζεται απολυτως με κατι σαν να μη μπορει να εχει δικη του αποψη και να κραταει οτι βρισκει σωστο και να απορριπτει οτι δε του αρεσει,ειναι ιδιον της σχιζοειδους κομπλεξικης προσωπικοτητας σου.
που εχω γραψει για τη καταγωγη μου και οτι ειμαι ασιατης ρε λοβοτομημενε ναζισταρα? απ το μυαλο σου τα βγαζεις, ακρα ειναι ξεκαθαρα χρυση αυγη,κκε, ανταρσυα δεν ειπα ποτε για τα αλλα κομματα
 
OP
OP
asia_fun

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
οι κου κλουξ κλαν και οι αμερικανοι νεοναζι βαψαν τα χερια τους με αιμα στη βιρτζινια και ο τραμπακουλας δεν τους καταδικασε
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom