Νέα

Ακαδημία του Σεξ» στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα papias69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.068
Like
1.981
Πόντοι
216
ποια θα διδασκει? η αγαμητη η χειρηδαρη? :jerking:

 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.627
Like
14.611
Πόντοι
3.656
σχολείο του σεξ, απευθυνόμενο σε άτομα σεξουαλικά υγιή, που θέλουν να βελτιώσουν την εμπειρία.

Δουλειά δεν είχε το μουν@ και μαθαινε τσαγκάρης.



τυπε τι να κλασει η σχολη του σεξ μπροστα στα φροντιστηρια του μεταξιου και της φυλης;    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Πόσο χαμηλότερα θά πέσουμε άκόμα; Τί θά δούμε/άκούσουμε άκόμα;
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
η πρακτική γίνεται πάνω σε ομοιώματα τα οποία δίνονται μέσα στην αίθουσα του workshop.

 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
τι μωρο τρελο ειναι η χειρδαρη!
 

Επισκέπτης
τυπε τι να κλασει η σχολη του σεξ μπροστα στα φροντιστηρια του μεταξιου και της φυλης;    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
Φιλε χαθηκαμε,εχω να μπω πολυ καιρο.Τρελλαθηκα γιατι ποσταρησα χθες Λιλα σε fb  και σου δινω το λογο της τιμης μου οτι ενας τυπος τον ανεγνωρισε και μου το εγραψε κατευθειαν!! Τον εχεις κανει διασημο. :2funny: :2funny:
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Φιλε χαθηκαμε,εχω να μπω πολυ καιρο.Τρελλαθηκα γιατι ποσταρησα χθες Λιλα σε fb  και σου δινω το λογο της τιμης μου οτι ενας τυπος τον ανεγνωρισε και μου το εγραψε κατευθειαν!! Τον εχεις κανει διασημο. :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μικρό adjustments να κάνει η Χειρδάρη και θα είμαστε όλοι εκεί. Ή μάλλον ένα adjustment: Να είναι εκείνη αντι για πλαστική κούκλα.

Σημείωση: Έχει πλάκα να ακούς την Μπάρμπα με την βαριά μπάσα φωνή της να λέει "γυναίκες είμαστε θέλουμε στοργή και αγάπη". Τα λέει σχετικά καλά όμως.
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
701
Κριτικές
128
Like
6.567
Πόντοι
17.336
ποια θα διδασκει? η αγαμητη η χειρηδαρη? :jerking:

γενικο συμπερασμα.....γαμας την δασκαλα στα 4 απο μουνι και κωλο εναλαξ η μπαρμα κωλογλυφαδα και αρχιδογλυψιμο σκουπιζει λαρυγκοτα το καυλι που και που και την ωρα που την γαμας η κυρα δασκαλα δασκαλα κανει γλυφομουνι στην μενεγακι της χωνει μαυρο πλαστικο στον κωλο και εσυ γλυφεις της βυζαρες της....παω για μεταπτθχιακο η οχι????
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Μάγκα, όχι μεταπτυχιακό...και μάστερ και ντοκτορά και όλα παίρνεις μαζι με τις γκόμενες. :2funny:
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
τυπε τι να κλασει η σχολη του σεξ μπροστα στα φροντιστηρια του μεταξιου και της φυλης;    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

Είσαι λάθος τύπε, τα συγκεκριμένα δεν είναι φροντιστήρια. Καιμπριτζ και Οξφορδη μαζί δεν πιάνουν μια μπροστα στο μεταξι και την φυλης  :S :S :S
 

maik19755

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
79
Like
16
Πόντοι
0
μονο κουκλεσ θα εχει στην πρακτικη η και live γυναικεσ οπσ εδω στο βιντεακι ο τυποσ?
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.880
Like
23.227
Πόντοι
6.056
μονο κουκλεσ θα εχει στην πρακτικη η και live γυναικεσ οπσ εδω στο βιντεακι ο τυποσ?
το θεμα ειναι πανω στο μαθημα
να τον βουτηξουμε στη χειρδαρη τυπε μου...

κουκλες και μαλακιες δεν μας ψηνουν

:2on1:
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
γενικο συμπερασμα.....γαμας την δασκαλα στα 4 απο μουνι και κωλο εναλαξ η μπαρμα κωλογλυφαδα και αρχιδογλυψιμο σκουπιζει λαρυγκοτα το καυλι που και που και την ωρα που την γαμας η κυρα δασκαλα δασκαλα κανει γλυφομουνι στην μενεγακι της χωνει μαυρο πλαστικο στον κωλο και εσυ γλυφεις της βυζαρες της....παω για μεταπτθχιακο η οχι????
Τύπε τι μεταπτυχιακό. Εσύ είσαι για διδακτορικό απευθείας.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Πρέπει το μπου να στείλει αντιπροσωπεία. Τα μαθήματα ξεκίνησαν. Προτείνατε άτομα.Θελω να μάθω τι σοι Ελληνίδες θα πάνε και τι γκριμάτσες θα κάνουν. Το τελευταίο για να το μάθουμε πρέπει να στείλουμε γυναικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom