Νέα

Αίσθηση αμηχανίας στις ρεσεψιόν πριν το ραντεβού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannSL
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giannSL

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2021
Μηνύματα
10
Like
18
Πόντοι
0
θα ηθελα να θεσω ενα ζητημα το οποιο δεν ξερω αν εχει συζητηθει ποτε, πριν το ραντεβου σας με καποιο call girl ή σε επισκεψη με την γκομενα ,κατα την ωρα εισοδου στην ερωτικη σας φωλια , νιωθετε καποια αμηχανια στη ρεσεψιον?
απο ελαχιστες εως λιγες εμπειριες μπορω να πω πως καποιες ρεσεψιονιστ κοιταζουν περιπαιχτικα , μειδιαζουν και αλλες φορες ειναι φουλ αδιαφορες και ταυτοχρονα διακριτικες.
επισης υπαρχει και μια αμηχανη ευγενεια με αλλα ζευγαρια που παραχωρουν τη σειρα στο ασανσερ με τις συνοδους τους να φαινονται αναψοκοκκινισμενες και ετοιμες για το μελλουμενο στο δωματιο ....
δε ξερω αλλα ολο αυτο το αντιμετωπιζω καπως αμηχανα , ωστοσο πιστευω πως η καβλα υπερτερει αυτης της αμηχανιας
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.017
Κριτικές
32
Like
11.576
Πόντοι
11.746
θα ηθελα να θεσω ενα ζητημα το οποιο δεν ξερω αν εχει συζητηθει ποτε, πριν το ραντεβου σας με καποιο call girl ή σε επισκεψη με την γκομενα ,κατα την ωρα εισοδου στην ερωτικη σας φωλια , νιωθετε καποια αμηχανια στη ρεσεψιον?
απο ελαχιστες εως λιγες εμπειριες μπορω να πω πως καποιες ρεσεψιονιστ κοιταζουν περιπαιχτικα , μειδιαζουν και αλλες φορες ειναι φουλ αδιαφορες και ταυτοχρονα διακριτικες.
επισης υπαρχει και μια αμηχανη ευγενεια με αλλα ζευγαρια που παραχωρουν τη σειρα στο ασανσερ με τις συνοδους τους να φαινονται αναψοκοκκινισμενες και ετοιμες για το μελλουμενο στο δωματιο ....
δε ξερω αλλα ολο αυτο το αντιμετωπιζω καπως αμηχανα , ωστοσο πιστευω πως η καβλα υπερτερει αυτης της αμηχανιας
Τύπε με προβλημάτισες :think:
δηλαδή σε ποια ξενοδοχεία πας?
Με το που μπαίνεις βλέπεις το σύνθημα ( φωτο)
και λες θέλω δωμάτιο

20211018_002313.jpg
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
372
Like
650
Πόντοι
81
Εγω θελω να σας ρωτησω κατι αλλο , σας εχει τυχει ποτε να κανετε φλερτ με την ρεσεψιονιστ το οποιο επιασε τοπο? γαμηθικατε? ή ειναι παντα αδιαφορες ?
Επισης , νηματοθετη σιγα μην σκας σε νοιαζει η αποψη τους ? αφου στο συγκεκριμενο χωρο πας για σεξ και οχι για ανακριση
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.089
Κριτικές
13
Like
1.650
Πόντοι
506
θα ηθελα να θεσω ενα ζητημα το οποιο δεν ξερω αν εχει συζητηθει ποτε, πριν το ραντεβου σας με καποιο call girl ή σε επισκεψη με την γκομενα ,κατα την ωρα εισοδου στην ερωτικη σας φωλια , νιωθετε καποια αμηχανια στη ρεσεψιον?
απο ελαχιστες εως λιγες εμπειριες μπορω να πω πως καποιες ρεσεψιονιστ κοιταζουν περιπαιχτικα , μειδιαζουν και αλλες φορες ειναι φουλ αδιαφορες και ταυτοχρονα διακριτικες.
επισης υπαρχει και μια αμηχανη ευγενεια με αλλα ζευγαρια που παραχωρουν τη σειρα στο ασανσερ με τις συνοδους τους να φαινονται αναψοκοκκινισμενες και ετοιμες για το μελλουμενο στο δωματιο ....
δε ξερω αλλα ολο αυτο το αντιμετωπιζω καπως αμηχανα , ωστοσο πιστευω πως η καβλα υπερτερει αυτης της αμηχανιας
γιατι "καποιες" και οχι καποιοι?
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.089
Κριτικές
13
Like
1.650
Πόντοι
506
Τύπε με προβλημάτισες :think:
δηλαδή σε ποια ξενοδοχεία πας?
Με το που μπαίνεις βλέπεις το σύνθημα ( φωτο)
και λες θέλω δωμάτιο

20211018_002313.jpg
προφανως σε μεγαλη αλυσιδα ημιδιαμονης παει ο τυπος.....
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.210
Like
4.124
Πόντοι
456
Τι αμηχανία ρε τύποι;
15 χρονών είμαστε; :idiot:
 

Dilfaros

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
150
Like
326
Πόντοι
21
Βασικά πολύ χαλαρά και στα παπαρια μου αν θα με/μας κοιτάξει η/ο ρεσεψιονίστ.
Όλοι εκεί για τον ίδιο σκοπό πάνε.

Και με την ευκαιρία θυμήθηκα ένα αστείο γεγονός.
19 χρόνων πάω με γκομενάκι στον Ιβίσκο. Δεν υπήρχαν κινητά, ήταν αργάμιση, έπρεπε να ειδοποιήσω το σπίτι ότι θα αργήσω…
"Να κάνω ένα τηλέφωνο;", "Βεβαίως" λέει ο ρεσεψιονίστ.
Καλώ σπίτι, είχαν τσακωθεί οι δικοί μου και ξεσπάνε σε μένα. Να μην ακουμπάω το ακουστικό στο αυτί γιατί ουρλιάζανε. Ο ρεσεψιονίστ τα άκουγε και τον είχαν πιάσει τα γέλια. Προσπαθούσε να μην το δείχνει αλλά φαινότανε. Τον κοιτάω, με κοιτάει και σκάμε στα γέλια…
Από το ακουστικό να ακούγεται "Γαϊδούρι, γελάς κιόλας…" :grin:
 
OP
OP
G

giannSL

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2021
Μηνύματα
10
Like
18
Πόντοι
0
γιατι "καποιες" και οχι καποιοι?
τις περισοτερες φορες εχω συναντησει γυναικες στις ρεσεψιον και λιγοτερες αντρες .
οταν παω με την δικια μου ειμαι πιο ανετα απο οταν παω μονος μου ζητωντας δωματιο περιμενοντας στη σειρα με μπροστα και πισω ζευγαρια .δε ξερω αν εχει τυχει και σε κανεναν αλλον
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.917
Like
7.141
Πόντοι
1.056
Εγω θελω να σας ρωτησω κατι αλλο , σας εχει τυχει ποτε να κανετε φλερτ με την ρεσεψιονιστ το οποιο επιασε τοπο? γαμηθικατε? ή ειναι παντα αδιαφορες ?

Μου έχει τύχει σκηνικό παλιά…
Αλλά δεν ευόδωσε … :sad2:

Μύστη...
Τί μου θύμησες τώρα.?

Παρόμοιο σκηνικό στο ίδιο ξενοδοχείο...

Έχω παραγγείλει ποτά και τα φέρνει μία κοπέλα...

Εγώ γυμνός, τέρμα καυλωμένος και η γκόμενά μου στο κρεβάτι γυμνή...

Ανοίγω πόρτα, παίρνω το δίσκο με τα ποτά να τον ακουμπήσω στο τραπέζι και η κοπέλα ψηνόταν να περάσει μέσα στο δωμάτιο μαζί μας...

Η δικιά μου γκόμενα το χάλασε γιατί δε γούσταρε...

Μου έχει μείνει απωθημένο με την ηλίθια που πηδούσα τότε...

Ούτε το γαμήσι δεν ευχαριστήθηκα εκείνο το βράδυ...
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.017
Κριτικές
32
Like
11.576
Πόντοι
11.746
τις περισοτερες φορες εχω συναντησει γυναικες στις ρεσεψιον και λιγοτερες αντρες .
οταν παω με την δικια μου ειμαι πιο ανετα απο οταν παω μονος μου ζητωντας δωματιο περιμενοντας στη σειρα με μπροστα και πισω ζευγαρια .δε ξερω αν εχει τυχει και σε κανεναν αλλον
Ε μη πηγαίνεις ώρες που έχει πολύ κόσμο τότε.
Τεσπα δε γράφω για να μπαχαλέψω το θρέντ, νομίζω η αμηχανία είναι στο μυαλό σου,
επαγγελματίες είναι τα πορνοχοτέλια, δεν είναι τίποτα κουτσομπόλες :uglystupid:
Πας στη ρεσεψιόν Λες θέλω δωμάτιο σου λένε τι υπάρχει πληρώνεις και τέλος.
Όλα τα άλλα είναι να έχουμε να λέμε.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.468
Like
11.029
Πόντοι
3.556
επαγγελματίες είναι τα πορνοχοτέλια, δεν είναι τίποτα κουτσομπόλες :uglystupid:

Ακριβως

Βασικα μπορεις να τις δεις σαν τσατσαδες πολυτελειας

Σε ενδιαφερει ποτε τι σκεφτεται η τσατσα στο ντελο;
 

Jarilo

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
35
Like
390
Πόντοι
20
οταν παω με την δικια μου ειμαι πιο ανετα απο οταν παω μονος μου ζητωντας δωματιο περιμενοντας στη σειρα με μπροστα και πισω ζευγαρια .δε ξερω αν εχει τυχει και σε κανεναν αλλον
Σε κατι τετοιες περιπτωσεις εχει ακομα πιο πολυ γουστο.. γτ κοιτας κοβεις το ζευγαρι και διακρινεις μια 'πουτανο-ντροπη' στις γυναικες, που ξερει.. οτι ξερεις ... πως εχει πάει να γαμηθει...
ΠΡΟΣΟΧΗ!! λειτουργει και αντιστροφα :2funny:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.813
Like
14.452
Πόντοι
2.256
Πού να δεις αμηχανία που έχει η ρεσεψιονίστ όταν σκάω μύτη εγώ ο άσχημος παππούς με 3-4 μουνάρες και της κλείνω το μάτι λέγοντας... "άμα έχεις χρόνο, ξέρεις που θα είμαστε"!!! :cheesy::cheesy::cheesy:
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.854
Κριτικές
37
Like
5.268
Πόντοι
5.595
Πού να δεις αμηχανία που έχει η ρεσεψιονίστ όταν σκάω μύτη εγώ ο άσχημος παππούς με 3-4 μουνάρες και της κλείνω το μάτι λέγοντας... "άμα έχεις χρόνο, ξέρεις που θα είμαστε"!!! :cheesy::cheesy::cheesy:
Σωραίος!
 

Deltafox

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
134
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
21
Εγώ ρε μαγκα οταν πάω Αθήνα, πάω καμιά φορά με την γυναίκα μου στον Πρίαμο. Και είμαστε άνετοι και ωραίοι με όποιον κι αν είναι μέσα στο ξενοδοχείο, γιατί έτσι κι αλλιώς όλοι για σεξ πήγαμε.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.210
Like
4.124
Πόντοι
456
Ναι παιδιά έχω αμηχανία αυτό είναι
όχι μου λείπουν 249 ευρώ για να πάρω έσκορτ των 250 :idiot:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.362
Κριτικές
18
Like
16.619
Πόντοι
4.546
Ναι παιδιά έχω αμηχανία αυτό είναι
όχι μου λείπουν 249 ευρώ για να πάρω έσκορτ των 250 :idiot:
Δηλαδή τύπε μου, δεν έχεις αμηχανία όταν λες στην τσατσά ποια κορασίδα γουστάρεις;

Θα αναρωτιέται η τσατσά από μέσα της, γιατί διάλεξες την συγκεκριμένη: μεγάλος η μικρός κωλος, μεγάλα ή μικρά βυζια, φάτσα κορασιδος, ύψος, ηλικία, κ.λ.π.

Φυσικά, όλα τα παραπάνω θα τα συγκρίνει και με την πάρτη σου, το παρουσιαστικο σου, καθαριότητα, κόλαση λέμε.

Πώς να κοιτάξεις μετά αυτή την γυναίκα στα μάτια τύπε μου;
Εγώ θα έκανα μεταβολή και θα έφευγα.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.672
Κριτικές
34
Like
4.466
Πόντοι
7.195
Λοιπόν κοιτάξτε πώς πάει τύποι μου.
Η κοπέλα στη ρεσεψιόν παίρνει τρείς κι εξήντα (άντε 3.80 με κανα φιλοδώρημα) και βλέπει παρέλαση να κονομάνε οι πουτανάρες, άρα φυσικό να νιώθει περίεργα.. και καμμιά φορά να της βγαίνει επιθετικότητα στους πελάτες.

(Η τσατσά που είπε παραπάνω ο φίλος δεν είναι ίδια περίπτωση γιατί σχεδόν πάντα έχει δουλέψει κι αυτή πουτάνα)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom