Νέα

Αι γυναίκαι είναι άπισται

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Termin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 121
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
δεν ειναι ακριβως ετσι τερμιν- ερχομαι απο διπλα απο το νημα με το καρμα - αμαρτησες και εκραξες πολυ τις γυναικες στην επομενη ζωη μαλλον θα γεννηθεις γυναικα :confused: σορρυ
Ο χρυσαυγιτης γίνεται στην αλλη ζωη κνιτης, ο ομοφοβικός γίνεται gay, ο ηλίθιος γίνεται αστέρι της Mensa, ο πλούσιος γίνεται φτωχός, και η Σολωμού από νταλικερης γίνεται μουναρα.....
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
που ειναι αυτος ο σκληρος χυστης;
Ψιθυρίζεται ότι πήγε να τα χωσει στην αυταρχική Αλεξάνδρα, και τον γάμησε μέχρι και από τα αυτιά. .... Από τότε έχασε την ικανότητα πληκτρολόγησης πως λέμε αφωνια, απληκτρολογια.....
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.053
Like
1.872
Πόντοι
216
Nα δώσω μερικές οδηγίες κατευθύνσεις σε όλους τους φίλους.

Πλέον οι άντρες πρέπει να αποδεχθούν οτι περνάμε σε νέα εποχή, οι Ελληνίδες γυναίκες έχουν αλλάξει, όποιος το καταλάβει όσο πιο νωρίς τόσο πιο καλύτερα για αυτόν.

Οι γόνιμες ηλικίες των γυναικών παντρεύονται πετάνε 1-2 παιδιά και μετά χωρίζουν, ή αν δεν χωρίσουν γαμιούνται αβέρτα απο γαμιάδες εκτός των συζύγων τους. Πάνω από όλα για την σημερινή γυναίκα είναι η καλοπέραση της, τα σεα της τα μεα της οι γκουρμέδικες πουτσες.
Στο μουνί τους τα παιδιά τους τα παρατάνε στις γιαγιάδες ενίοτε και στους συζύγους να τα μεγαλώσουν.

Κάποια στιγμή είχαμε συζητήσει εδώ μέσα να κατασκευάσουμε τον αλγόριθμο που ανακαλύπτει αυτές τις τρελαμένες διψασμένες για σεξ και κραιπάλες μουνοκαταθλιπτικές.
Ο μεγαλύτερος ρουφιάνος του ιντερνετ και το καλύτερο εργαλείο είναι φυσικά το facebook. Mόλις βλέπεις αναρτήση απο παντρεμενη τύπου
Πήρα απόφαση να μη ξαναστεναχωρήσει κανένας σημαίνει η πορτούλα έχει ανοίξει και όποιος περπατάει ελαφρια μεν, χωστικά δε, έχει πιθανότητες να βουτήξει τον Περικλή σε απιστο υγρο μουνί.

Έχω χαζέψει και εγώ ο ίδιος με τις δυνατότητες του facebook, μπορώ να ψυχολογήσω σχεδόν 100% απο τις αναρτήσεις άντρες γυναικες.
Πριν κατι μέρες πήρα εύσημα απο φιλαράκι που του είπα αυτή η συγκεκριμένη γαμιέται απο ξενη πούτσα. Έκοβε φλέβες ότι όχι. Αλλά ήρθε και μου το ειπε ρε μαλάκα πως το καταλαβες. Αν έβλεπες είχε ένα pattern περιπου 4 μηνών παντρεμενης μουνοκοταθλιψης αναρτήσεις τύπου,

Μην αφήνεις τους τοξικούς ανθρώπους να σου χαλάνε την μέρα και λοιπα

και ξαφνικά ποσταρε

Γι' αυτό σου λέω είναι μικρή η ζωή
Αγάπησέ με πριν να έρθει τ' άλλο πρωί
Πέσε μες στη φωτιά με τα χέρια ανοιχτά
Πιο βαθιά στη μουνα μου πιο βαθιά.....


Του λέω αυτή χθες γαμηθηκε με αλητη πουτσο,
και μου λέει την ειδα να βγαινει απο ξένο αυτοκινητο σε στενάκι.........
Φοβόσαστε μην χάσετε την πρωτιά στην απιστία?
 
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Τι εφιάλτης ήταν αυτός ρε παίδες, που είδα απόψε στον ύπνο μου;

Ήμουν λέει γαμπρός, ωραίο παιδί, έλαμπα ολόκληρος, κουστουμια, όμορφος και μάγκας με αυτοπεποίθηση και ξαφνικά σκύβω και κοιτάζω αντί για σκαρπινια φορούσα ......παντόφλες!
Ξυπόλητος πρίγκηψ.....

Έχει δει κανένας τέτοιο φρικτό όνειρο; Τι σημαίνει;
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
Τι εφιάλτης ήταν αυτός ρε παίδες, που είδα απόψε στον ύπνο μου;

Ήμουν λέει γαμπρός, ωραίο παιδί, έλαμπα ολόκληρος, κουστουμια, όμορφος και μάγκας με αυτοπεποίθηση και ξαφνικά σκύβω και κοιτάζω αντί για σκαρπινια φορούσα ......παντόφλες!
Ξυπόλητος πρίγκηψ.....

Έχει δει κανένας τέτοιο φρικτό όνειρο; Τι σημαίνει;
τα ονειρα μπορει να τα εξηγησει μονο ο ιδιος που τα βλεπει εκτος απο καποια κοινα πανανθρωπινα ονειρα οπως αυτο της πτησεως που βλεπουμε σε μικρη ηλικια η το αλλο της φυγης απο καπου που τελικα ξυπναμε κτλ κτλ.

τωρα ειδικα με τα δικα μου βιωματα δεν μπορω να πω οτι σημαινει κατι το δικο σου ονειρο εκτος ισως απο το οτι δεν εχεις λεφτα και ετσι και νυμφευτεις θα πας πιπα κωλο
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.959
Κριτικές
10
Like
1.356
Πόντοι
506
Τι εφιάλτης ήταν αυτός ρε παίδες, που είδα απόψε στον ύπνο μου;

Ήμουν λέει γαμπρός, ωραίο παιδί, έλαμπα ολόκληρος, κουστουμια, όμορφος και μάγκας με αυτοπεποίθηση και ξαφνικά σκύβω και κοιτάζω αντί για σκαρπινια φορούσα ......παντόφλες!
Ξυπόλητος πρίγκηψ.....

Έχει δει κανένας τέτοιο φρικτό όνειρο; Τι σημαίνει;
βρηκες γυναικα να παντρευτεις και μας το λες εμμεσα..
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Termin
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
τα ονειρα μπορει να τα εξηγησει μονο ο ιδιος που τα βλεπει εκτος απο καποια κοινα πανανθρωπινα ονειρα οπως αυτο της πτησεως που βλεπουμε σε μικρη ηλικια η το αλλο της φυγης απο καπου που τελικα ξυπναμε κτλ κτλ.

τωρα ειδικα με τα δικα μου βιωματα δεν μπορω να πω οτι σημαινει κατι το δικο σου ονειρο εκτος ισως απο το οτι δεν εχεις λεφτα και ετσι και νυμφευτεις θα πας πιπα κωλο
Mπορει να κάνω πτηση-γαμο;
 

corleone1967

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2023
Μηνύματα
9
Like
22
Πόντοι
0
Παντρεμενες που ποσταρουν φωτογραφιες με τον αντρα τους και γραφουν λεζαντα ποσο τυχερες ειναι μαζι με αυτον τον ανθρωπο της...ζωης τους. Εκει ποσο σιγουρο το εχεις οτι του τα φοραει του τυπου.
Εάν έχει φωτογραφίες κ όλας μαζί του και δείχνει πόσο ευτυχισμένη είναι έχει πέσει ο πουτσος του αιώνα..
 
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Εάν έχει φωτογραφίες κ όλας μαζί του και δείχνει πόσο ευτυχισμένη είναι έχει πέσει ο πουτσος του αιώνα..
Όλα κομπλέ,
Ρίχνει και ο σύζυγος ο κερατάς κανα πουτσακο, η παντρεμένη λόγω ενοχων και τύψεων δίνει και λίγο κωλο να θολώσει τα νερά....
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.157
Κριτικές
42
Like
25.860
Πόντοι
25.846
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Την έχουμε ηδη χαμενη εδω και χρονια. Μας ανατρεψστε και εκει.

Κυρια Μαντω, καλησπερα σας! Πως ειστε;
Έχουμε και την Μαντώ με τον Χαριτοδιπλωμένο, μέλη; Από mature σε granny pappa disco....
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.616
Like
16.350
Πόντοι
3.656
Τυπε οι μισοι γνωστοι μου (και παραπανω) ειναι σογαμπροι.
Επισης, συνηθως οταν 2 αδερφια ειναι αγορι-κοριτσι, το πρωτο σπιτι προικα που θα δοθει θα παει στο κοριτσι, οποτε γενικα οι γυναικες εχουν περισσοτερα σπιτια ως προικα πανελλαδικως, που σημαινει περισσοτεροι σογαμπροι απ οτι εχοντες δικο τους σπιτι.
Επισης ξερω παρα πολλα ζευγαρα ανειδικευτων υπαλληλων ιδιωτικου τομεα παντρεμενους με δημοσιες υπαλληλους, οπου η γυναικα βγαζει περισσοτερα και εχει παντα δουλεια, ενω ο αντρας λιγοτερα και με περιοδους ανεργιας, οποτε εμεσσα η γυναικα τσονταρει περισσοτερα στο γαμο.
Το περιεργο ειναι πως ολα σχεδον αυτα τα ζευγαρια ζουν αρμονικα
Τύπε ... είναι καμία από αυτές πάνω από 6/10 ;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.616
Like
16.350
Πόντοι
3.656
Μεχρι 7 οι πιο πολλες.
8αρια και πανω πανε ολες με πιο φραγκατους και κωλοπετσομενους
Ναι αλλά όχι πάντα. Υπάρχουν μουνέτα>7 , που δεν είναι ινφλουενσερο-σελεμπριτο-γούστων .
Εκεί μετράει τρέλα, να τουε βγει καψούρα, να είστε γνωστοί από μικροί , να είσαι αλλόκοτος και συνδιασμοί .
 
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Τι εγραψε στον τοίχο της απόψε η άπιστη γυναίκα;;;;;

Keep going mama!

Καλοί μου φίλοι σαν να βλεπω ταινία είναι! Το πρωί στα καρναβάλια με τα παιδιά και τον καρνάβαλο κερατά, το μεσημέρι με τον χωστημπηχτη, και το βράδυ keep going mama!
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Δεν γαμιούνται οι άπιστες, εμένα ο χαρταετός πέταξε πιο ψηλά από όλους, πάλι φέτος.
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.919
Like
6.885
Πόντοι
1.056
Τι εγραψε στον τοίχο της απόψε η άπιστη γυναίκα;;;;;

Keep going mama!
και εμας τι μας νοιαζει και που μας βλαπει αυτο? μου φαινεται εισαι κοσμοκαλογερος και οπαδος του ου μοιχεύσεις:grin:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.343
Like
15.991
Πόντοι
3.656
Τυπε οι μισοι γνωστοι μου (και παραπανω) ειναι σογαμπροι.
Επισης, συνηθως οταν 2 αδερφια ειναι αγορι-κοριτσι, το πρωτο σπιτι προικα που θα δοθει θα παει στο κοριτσι, οποτε γενικα οι γυναικες εχουν περισσοτερα σπιτια ως προικα πανελλαδικως, που σημαινει περισσοτεροι σογαμπροι απ οτι εχοντες δικο τους σπιτι.
Επισης ξερω παρα πολλα ζευγαρα ανειδικευτων υπαλληλων ιδιωτικου τομεα παντρεμενους με δημοσιες υπαλληλους, οπου η γυναικα βγαζει περισσοτερα και εχει παντα δουλεια, ενω ο αντρας λιγοτερα και με περιοδους ανεργιας, οποτε εμεσσα η γυναικα τσονταρει περισσοτερα στο γαμο.
Το περιεργο ειναι πως ολα σχεδον αυτα τα ζευγαρια ζουν αρμονικα

Η δ.υ θα πάρει ανειδίκευτο (ή γενικά κάποιον με κατώτερο επάγγελμα) μόνο αν δεν βλέπεται ή τα έχουν απ'το σχολείο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom