Νέα

Αγοραίος έρωτας και άτομα με ειδικές ανάγκες (ΑΜΕΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Πολυ λιγες πορνες στην φυλης και φωκαιας δεχονται τα /ΑΜΕΑ/....Για Μεταξυ δεν θα πω διοτι εκει μπορει η μια στις 10 να δεχτη τα /ΑΜΕΑ/....Και αυτη που θα δεχτη το μονο συγουρο ειναι οτι μπορει να τα αποτελειοση......Εδω καλα ειμαστε και προσπαθουμε πολλες φορες και ειδηκα στο μεταξη να διαφυλαξουμε την σαρκα μας να μην σκιστη κτλ....και πολλα αλλα...πως τα /ΑΜΕΑ/ που χρηζουν ειδικης μεταχειρισις θα ερθουν σε οργασμο !!! και μην πει κανεις οτι εχω αδικο!οι πιο πολλοι καταλαβαν ...... :rockon: :rockon:
Οι πιό πολλές κοπέλλες νομίζω ότι θα απέφευγαν κάποιον με σοβαρή αναπηρία διότι θα φοβόντουσαν μηπως του κάνουν κακό. Δεν μιλάμε για απλές περιπτώσεις τυφλών ή να τους λείπει ένα μέλος κτλ. Μιλάμε για 67% αναπηρία. Συνεπώς θα έπρεπε το ΚΕΕΛΠΝΟ ή το υπουργείο υγείας να κάνει μία σειρά σεμιναρίων σε όσες ιερόδουλες επιθυμούν να προσφέρουν τις υπηρεσίες τους σε ΑΜΕΑ ώστε να διασφαλίζεται ότι θα γίνουν τα πραγματα όπως πρέπει χωρίς να συμβεί κακό στα άτομα αυτά είτε από απροσεξία είτε από αγνοία. Αν μπορούν βέβαια να γίνουν τέτοιου είδους σεμινάρια.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Οι πιό πολλές κοπέλλες νομίζω ότι θα απέφευγαν κάποιον με σοβαρή αναπηρία διότι θα φοβόντουσαν μηπως του κάνουν κακό. Δεν μιλάμε για απλές περιπτώσεις τυφλών ή να τους λείπει ένα μέλος κτλ. Μιλάμε για 67% αναπηρία. Συνεπώς θα έπρεπε το ΚΕΕΛΠΝΟ ή το υπουργείο υγείας να κάνει μία σειρά σεμιναρίων σε όσες ιερόδουλες επιθυμούν να προσφέρουν τις υπηρεσίες τους σε ΑΜΕΑ ώστε να διασφαλίζεται ότι θα γίνουν τα πραγματα όπως πρέπει χωρίς να συμβεί κακό στα άτομα αυτά είτε από απροσεξία είτε από αγνοία. Αν μπορούν βέβαια να γίνουν τέτοιου είδους σεμινάρια.
:rockon: :rockon: :rockon:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.598
Κριτικές
61
Like
39.459
Πόντοι
21.555
Επί της ούσίας ΛΟΠΟΝ..........τα ζητήματα που άπασχολούν τά ΑΜΕΑ είναι τα ζητήματα τού όποιουδήποτε άνθρώπου.
Μπορεί ακόμα και σήμερα η σεξουαλικότητα να είναι θέμα ταμπού άλλά αυτό έχει να κάνει με το συντηρητισμό της κοινωνίας καί υπάρχει καί συνάμα μία λανθασμένη πληροφόρηση........
Επειδή έζησα στήν Σαουδική Αραβία άρκετά χρόνια, ίδιαίτερα η αποκατάσταση των ατόμων μέ άναπηρία περιλαμβάνει καί τη σεξουαλική ζωή..........

Καλό θά είναι γιά όποιον θέλη άσ δή τήν ταινία  The sessions !!

 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Επειδή έζησα στήν Σαουδική Αραβία άρκετά χρόνια, ίδιαίτερα η αποκατάσταση των ατόμων μέ άναπηρία περιλαμβάνει καί τη σεξουαλική ζωή..........

πριν η μετά τον λιθοβολισμό της πουτάνας ?  :2funny:
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
που ησουν Σ.Αραβια?σε pm αν θελεις.
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
εχει χρόνια που γύρισες?
 

malastoumasG7RJ11

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν μάγκες, ξεθάβω το topic γιατί έχει σχέση με το πρόβλημα για το οποίο γράφτηκα στο site. Θέλω να ξέρω αν υπάρχει η δυνατότητα και με ποιο τρόπο να επικοινωνήσω με γραφείο για house call  :knockinb: Bλέπετε η αναπηρία μου (κινητική) δε μου επιτρέπει πολλές μετακινήσει και προτιμώ τη λύση της επικοινωνίας με ένα γραφείο για να έρθει το πρόσωπο σπίτι μου. Υπάρχει λοιπόν τρόπος να γίνει αυτή η δουλεία εύκολα γρήγορα και με κατανόηση; Έχετε να προτείνετε καμιά υπηρεσία εσείς; Γιωτομπαλίδικες οι ερωτήσεις, αλλά θα εκτιμούσα τις απαντήσεις σας  :hi:

(υγ) φυσικά αναφέρω την κατανόηση γιατί δεν έχω δυστυχώς πολλές ερωτικές εμπειρίες και γιατί δε γουστάρω να έρθει η άλλη, να δει πως κάτι δε πάει καλά με το βάδισμα μου, να φρικάρει και να λακίσει. Δεν είμαι ο Κουασιμόδος ούτε είμαι ανήμπορος ή καθηλωμένος σε καροτσάκι, αλλά στην Ελλάδα και λίγο στραβό μάτι να έχεις σε κοιτάνε πολλές φορές λες και είσαι έτοιμος για ευθανασία
 

lovegangbang

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
97
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
0
Βάζω τον ανώτερο τίτλο μιας και σε μια πρωινή μου επίσκεψη στην φυλής σταματάει ένα ταξί και κατεβαίνει άτομο με ειδικές ανάγκες λες και ήταν υπνωτισμένος, λες και τον τραβούσε μαγνήτης. . Και μπαίνει σε οίκο! Από πίσω του ακολούθησε και μια κυρία 50 / 60 ετών .. Στον ίδιο οίκο πήγαινα και εγώ οπότε και σε λίγα δευτερόλεπτα βρεθήκαμε και οι τρεις στην αναμονή. . Βγαίνει το ξανθό άλογο και κάνει το γνωστό σαλονάρισμα, του παίχτη του έτρεχαν τα σάλια  (δεν κάνω πλάκα) μου λέει πάμε; Απάντησα θα κάνω μια βόλτα πρώτα. .Κατά την διάρκεια που έκανα να φύγω φώναξε τον παίχτη με το όνομα του και τον πέρασε στον δωμάτιο. .
Μετά από κανένα δεκάλεπτο επέστρεψα για να πάρω την πτάνα . . Ήταν στο σαλόνι λογικά με την μάνα του παιδιού και συζητούσαν. .

Στο δια ταύτα μου έκανε εντύπωση το όλο σκηνικό αλλά και το έργο που επιτελεί σε μια κοινωνία η πουτάνα καθώς και η επιλογή της μάνας . .
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Βάζω τον ανώτερο τίτλο μιας και σε μια πρωινή μου επίσκεψη στην φυλής σταματάει ένα ταξί και κατεβαίνει άτομο με ειδικές ανάγκες λες και ήταν υπνωτισμένος, λες και τον τραβούσε μαγνήτης. . Και μπαίνει σε οίκο! Από πίσω του ακολούθησε και μια κυρία 50 / 60 ετών .. Στον ίδιο οίκο πήγαινα και εγώ οπότε και σε λίγα δευτερόλεπτα βρεθήκαμε και οι τρεις στην αναμονή. . Βγαίνει το ξανθό άλογο και κάνει το γνωστό σαλονάρισμα, του παίχτη του έτρεχαν τα σάλια  (δεν κάνω πλάκα) μου λέει πάμε; Απάντησα θα κάνω μια βόλτα πρώτα. .Κατά την διάρκεια που έκανα να φύγω φώναξε τον παίχτη με το όνομα του και τον πέρασε στον δωμάτιο. .
Μετά από κανένα δεκάλεπτο επέστρεψα για να πάρω την πτάνα . . Ήταν στο σαλόνι λογικά με την μάνα του παιδιού και συζητούσαν. .

Στο δια ταύτα μου έκανε εντύπωση το όλο σκηνικό αλλά και το έργο που επιτελεί σε μια κοινωνία η πουτάνα καθώς και η επιλογή της μάνας . .
"Βγαίνει το ξανθό άλογο και κάνει το γνωστό σαλονάρισμα, του παίχτη του έτρεχαν τα σάλια  (δεν κάνω πλάκα) μου λέει πάμε;"

Για παρτούζα?
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Βάζω τον ανώτερο τίτλο μιας και σε μια πρωινή μου επίσκεψη στην φυλής σταματάει ένα ταξί και κατεβαίνει άτομο με ειδικές ανάγκες λες και ήταν υπνωτισμένος, λες και τον τραβούσε μαγνήτης. . Και μπαίνει σε οίκο! Από πίσω του ακολούθησε και μια κυρία 50 / 60 ετών .. Στον ίδιο οίκο πήγαινα και εγώ οπότε και σε λίγα δευτερόλεπτα βρεθήκαμε και οι τρεις στην αναμονή. . Βγαίνει το ξανθό άλογο και κάνει το γνωστό σαλονάρισμα, του παίχτη του έτρεχαν τα σάλια  (δεν κάνω πλάκα) μου λέει πάμε; Απάντησα θα κάνω μια βόλτα πρώτα. .Κατά την διάρκεια που έκανα να φύγω φώναξε τον παίχτη με το όνομα του και τον πέρασε στον δωμάτιο. .
Μετά από κανένα δεκάλεπτο επέστρεψα για να πάρω την πτάνα . . Ήταν στο σαλόνι λογικά με την μάνα του παιδιού και συζητούσαν. .

Στο δια ταύτα μου έκανε εντύπωση το όλο σκηνικό αλλά και το έργο που επιτελεί σε μια κοινωνία η πουτάνα καθώς και η επιλογή της μάνας . .

Οι ιεροδουλες/πουτανες ειναι οι καλυτερες γυναικες.
Τοσο απλη ειναι η απαντηση....

Αυτη ειναι η αληθεια.
 

Επισκέπτης
Δε θα το λεγα... Υπαρχουν πουτανες που ειναι σωστες γυναικες αλλα υπαρχουν και πολλες που δεν ειναι.
Η συντριπτικη πλειοψηφεια παντως ειναι καθυστερημενες με ψυχολογικα και τρελα κομπλεξ

οι πουτανες ολες ειναι μια χαρα
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.054
Κριτικές
52
Like
16.653
Πόντοι
10.686
Δε θα το λεγα... Υπαρχουν πουτανες που ειναι σωστες γυναικες αλλα υπαρχουν και πολλες που δεν ειναι.
Η συντριπτικη πλειοψηφεια παντως ειναι καθυστερημενες με ψυχολογικα και τρελα κομπλεξ
Οι πουτάνες είναι ό,τι είναι,καλές ή κακές,με τα όποια ''θέματα'' και κόμπλεξ κουβαλάνε.Μήπως συμβαίνει το αντίστοιχο με πολλούς μπουρδελιάρηδες,και το μίγμα γίνεται εκρηκτικό με απρόβλεπτες αλυσιδωτές αντιδράσεις;Μεγάλη κουβέντα,ένας @Mindreader χρειάζεται εδώ για να το νηματοθετήσει.
 

Επισκέπτης
Οι πουτάνες είναι ό,τι είναι,καλές ή κακές,με τα όποια ''θέματα'' και κόμπλεξ κουβαλάνε.Μήπως συμβαίνει το αντίστοιχο με πολλούς μπουρδελιάρηδες,και το μίγμα γίνεται εκρηκτικό με απρόβλεπτες αλυσιδωτές αντιδράσεις;Μεγάλη κουβέντα,ένας @Mindreader χρειάζεται εδώ για να το νηματοθετήσει.

αυτος ο τυπος απο την πολυ σκεψη μπουρδουκλωνεται και χανει τη μπαλα
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Η συντριπτικη πλειοψηφεια παντως ειναι καθυστερημενες με ψυχολογικα και τρελα κομπλεξ
Ακομα και ετσι.....

Συγκρινε τωρα μια τετοια πουτανα που λες με μια <<κανονικη>> γυναικα που να ειναι και αυτη το ιδιο και πες μου πια ειναι η καλυτερη!

Ποια θα ειναι παντα εκει για εσενα διαθεσιμη και προθυμη να σου προσφερει το σωμα της......
Ποια ειναι αυτη που θα προσπαθησει να σε ικανοποιησει χωρις να σε ξερει καν......

Αν οι πουτανες στην πλειοψηφεια τους ειναι καθστερημενες και με ψυχολογικα και κομπλεξ τοτε οι <<κανονικες>> γυναικες τι πρεπει να ειναι?????

 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.054
Κριτικές
52
Like
16.653
Πόντοι
10.686
Ακομα και ετσι.....

Συγκρινε τωρα μια τετοια πουτανα που λες με μια <<κανονικη>> γυναικα που να ειναι και αυτη το ιδιο και πες μου πια ειναι η καλυτερη!

Ποια θα ειναι παντα εκει για εσενα διαθεσιμη και προθυμη να σου προσφερει το σωμα της......
Ποια ειναι αυτη που θα προσπαθησει να σε ικανοποιησει χωρις να σε ξερει καν......

Αν οι πουτανες στην πλειοψηφεια τους ειναι καθστερημενες και και ψυχολογικα και κομπλεξ τοτε οι <<κανονικες>> γυναικες τι πρεπει να ειναι?????
Μα αυτή είναι η δουλειά της!Είναι σαν να λες ότι η αποκλειστική ξεσκατίζει τους γέρους επειδή έχει το ψώνιο της κοινωνικής προσφοράς!
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Μα αυτή είναι η δουλειά της!Είναι σαν να λες ότι η αποκλειστική ξεσκατίζει τους γέρους επειδή έχει το ψώνιο της κοινωνικής προσφοράς!

Μην συγκρινεις το σεξ-ερωτα που ειναι η υπερτατη ηδονη και ευχαριστηση του ανθρωπου με τιποτα αλλο.......

Δεν ειναι δουλεια.......ειναι σεξ-ερωτας-γαμησι....

<<Δουλεια>> τους ειναι να γαμιουνται και <<δουλεια>> μας να γαμαμε.....
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.054
Κριτικές
52
Like
16.653
Πόντοι
10.686
Μην συγκρινεις το σεξ-ερωτα που ειναι η υπερτατη ηδονη και ευχαριστηση του ανθρωπου με τιποτα αλλο.......

Δεν ειναι δουλεια.......

Δουλεια τους ειναι να γαμιουνται και δουλεια μας να γαμαμε.....
Δηλαδή γίνεται και αφιλοκερδώς;  :think:(Πλην κάποιων εξαιρετικών περιπτώσεων,και εκτός τσαρδιού πάντα...).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom