Νέα

Αγορά βιντεοπροτζέκτορα έως 5000-6000 ευρώ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MovieLover1975
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
M

MovieLover1975

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2018
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0

Την LG δεν έχω εμπιστοσύνη... Ένα monitor που είχα κάηκε μετά από ένα χρόνο όπως επίσης και ένα DVD Player που μετά από έξι μήνες δεν αναγνώριζε ούτε τα αυθεντικά DVD... (Όπως επίσης και την Sony που την έχω "στείλει για banιο" εδώ και 15 περίπου χρόνια)
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Πάρε πληροφορίες από τα τσοντοσινεμά
Ξέρουν τα αφεντικά εκεί. Αλλιώς δες εδώ:
Κώδικας:
[URL unfurl="true"]https://avclub.gr/forum/forum.php[/code[/URL]]
Δουλεύουν τα προβόλια πολλές ώρες.
 :zombie: :zombie: :zombie:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.806
Like
142
Πόντοι
16

Κορυφαιο VFM...Δε χρειαζεται να δωσεις παραπανω λεφτα,με τη καμμια..
Το laser ειναι το μελλον..και 20.000 ωρες η λαμπα..
Εχω 3 LG προτζεκτορες led...Κανενα προβλημα απολυτως.

Το μονο προβλημα αυτων των προτζεκτορ ειναι οτι δεν εχουν μεγαλο ζουμ..Δηλαδη στην αποσταση που θα τους τοποθετησεις δεν μπορεις να επεμβεις πανω απο 10% στο μεγεθος της προβαλλομενης οθονης.
Ο συγκεκριμενος ομως ειναι short throw ratio..Μεγαλη οθονη απο μικρη αποσταση

Και βεβαια εχει της παναγιας τα ματια απο multimedia καλουδια και συνδεσεις..Μεχρι και bluetooth audio...Βαζεις στο σεταρισμα με τα ηχεια ενα ανταπτορακι bluetooth με 20-30 ευρω και στελνεις ασυρματα τον ηχο στα ηχεια.Ουτε καλωδια ουτε απωλειες
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.011
Like
1.423
Πόντοι
216
ΟΧΙ και ούτε με ενδιαφέρει να βάλω. Όταν θέλω να δω μια ταινία πάω και την νοικιάζω από το video club. Άλλωστε νοικιάζω 1-2 γνωστές ταινίες την εβδομάδα για τα Σαββατοκύριακα που είμαι αραχτός στην σπιτούμπα μου και έχω όλο τον χρόνο να τον αφιερώσω  σε αυτές... Ούτε κατεβάζω ούτε τίποτα γιατί το κατέβασμα αργεί. Το Video Club είναι 5 λεπτά με τα πόδια από το σπίτι μου...

Ποιος νοικιάζει πλέον ταινίες οταν και η γιαγια μου κατεβαζει;Πίστευα ότι τα videoclub είχαν πεθάνει.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.806
Like
142
Πόντοι
16
Ποιος νοικιάζει πλέον ταινίες οταν και η γιαγια μου κατεβαζει;Πίστευα ότι τα videoclub είχαν πεθάνει.
Οταν εισαι μερακλης..εχεις στησει ενα γαματο home cinema...Τοτε αν θες να απολαυσεις μια ταινια στο μεγιστο,με dolby surround,thx κλπ,μονο ενοικιαση απο video club..Οι ταινιες που κατεβαζεις πασχουν απο ηχο.
Βεβαια αν εχεις 2 απλα ηχειακια συνδεδεμενα,διαφορα δεν θα δεις στον ηχο.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.054
Like
25.672
Πόντοι
5.506
Οταν εισαι μερακλης..εχεις στησει ενα γαματο home cinema...Τοτε αν θες να απολαυσεις μια ταινια στο μεγιστο,με dolby surround,thx κλπ,μονο ενοικιαση απο video club..Οι ταινιες που κατεβαζεις πασχουν απο ηχο.
Βεβαια αν εχεις 2 απλα ηχειακια συνδεδεμενα,διαφορα δεν θα δεις στον ηχο.
γιατι το λες ρε τυπε?
υπαρχουν ριπ με αριστο ηχο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom