Νέα

Αγορά Smartphone Μεσαίας Κατηγορίας.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα King Of East
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
456
Κριτικές
26
Like
1.360
Πόντοι
1.011
Μετά από σχεδόν 3 απροβληματιστα χρόνια με ένα redmi Note 4x, σκέφτομαι να το αλλάξω.
Ο λόγος είναι η μνήμη, μιας και τα 16gb είναι πλέον ανεπαρκή. Αυτός είναι ο μόνος λόγος που το σκέφτομαι. Δεν μπορεί να κάνει αναβάθμιση.
Είμαι ανάμεσα στο redmi note 8 pro και σε samsung Α50/Α70

Όσοι έχετε εμπειρία από αυτά τα 3, τι προτείνετε;
 

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.241
Κριτικές
95
Like
12.445
Πόντοι
18.036
Μετά από σχεδόν 3 απροβληματιστα χρόνια με ένα redmi Note 4x, σκέφτομαι να το αλλάξω.
Ο λόγος είναι η μνήμη, μιας και τα 16gb είναι πλέον ανεπαρκή. Αυτός είναι ο μόνος λόγος που το σκέφτομαι. Δεν μπορεί να κάνει αναβάθμιση.
Είμαι ανάμεσα στο redmi note 8 pro και σε samsung Α50/Α70

Όσοι έχετε εμπειρία από αυτά τα 3, τι προτείνετε;

Πήρα δωρο για συγγενικό πρόσωπο το Note 8 pro.
To δοκίμασα 2-3 μερες,πραγματικά έμεινα άφωνος για 220 ευρω κινητό.Απόδοση για κινητό 700-1000 ευρώ έχει.
Πάρα πολύ γρήγορο,μεγάλη μπαταρία,ωραία εμφάνιση,ελαφρως μεγάλο βεβαια σε μέγεθος.(και μέτρια κάμερα,αν και με την επιλογή 64 megapixel βγάζει καλές φώτο-καλό και το nightmode,το βίντεο πάντως μέτριο κι αυτό)

Δεν ξέρω τί διάρκεια θα έχει η σουπερ απόδοσή του,αλλά σκέφτομαι σοβαρά να το πάρω για δικό μου.
(Από όσο εχω καταλάβει όλες οι εταιρείες τα υποβαθμίζουν με τον καιρό για να πάρεις καινούριο.)
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
huawei p30 lite...απλα Ε Ξ Α Ι Ρ Ε Τ Ι Κ Ο!!!! καμεράρες, απίστευτος ευρυγώνιος φακός, ανάλυση σε βάθος και φωτεινότητα...γρήγορο, δεν κολλάει ενώ και σε συνδυασμό με το band είναι απίστευτο vfm!!! :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom