Νέα

Αγορά αυτοκινήτου-αξιόπιστοι έμποροι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manaconda13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

αγορα μεταχειρισμενου απο μαντρα


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    7
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
OP
OP
manaconda13

manaconda13

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
24
Like
2.318
Πόντοι
2.420
γιατί δεν μου κάθετε καλά να πάρω hyundai
Ρε φίλε κ εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω. Είχα κλείσει ένα kona μτχ.. τη μία μέρα έστειλα τα χαρτιά που χρειάζονταν για το δάνειο κ το επόμενο πρωί το ακύρωσα. Είμαι alfisti. Τι να κάνω;;
Μου γύρισε το μυαλό..
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
432
Like
650
Πόντοι
81
εγώ που έχω φάει ψωμί με τα αυτοκίνητα, να σας πω και μερικά πράγματα για δίσκο συμπλέκτη, όταν αγοράζεις μεταχειρισμένο, πάντα πρέπει να έχεις στο μυαλό ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να χρειαστεί αλλαγή, εδώ εγώ που είχα αντιπροσωπεία παλιά, που ξέρω να ακούω με το ακουστικό τα σασμαν, και πάλι δεν είμαι σίγουρος ποτέ.
Δισκος πλατώ πάντα να έχετε το νου να το βάλετε στα πιθανά έξοδα.
Αγοράζεις μεταχειρισμένο; Πάντα καβάντζα 500 ευρώ για δίσκο πλατω και κανα 500 αρικο ακόμα για άλλες μαλακίτσες....
Γι αυτό αγοράζουμε ηλεκτρικά αυτοκίνητα που δεν έχουν δισκο-πλατω!!
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.749
Πόντοι
6.186
Ρε φίλε κ εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω. Είχα κλείσει ένα kona μτχ.. τη μία μέρα έστειλα τα χαρτιά που χρειάζονταν για το δάνειο κ το επόμενο πρωί το ακύρωσα. Είμαι alfisti. Τι να κάνω;;
Μου γύρισε το μυαλό..
τι να κάνω ρε φίλε μου φαίνεται ξεπεσμός! Πριν είχα Ford focus st, audi s3, tesla m3, golf 7,5 κ τώρα μου φαίνεται κάπως.
 
OP
OP
manaconda13

manaconda13

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
24
Like
2.318
Πόντοι
2.420
τι να κάνω ρε φίλε μου φαίνεται ξεπεσμός! Πριν είχα Ford focus st, audi s3, tesla m3, golf 7,5 κ τώρα μου φαίνεται κάπως.
Έχεις 1000 δίκια. Ότι σου λέει η καρδιά φίλε. Δεν είναι πουκάμισο να το πετάξεις κ να πάρεις άλλο..
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
411
Like
1.440
Πόντοι
201
Τι αξιοπιστοι έμποροι ρε παιδιά;Με 12 και 15 μήνες αναμονή για καινούριο δεν υπάρχουν πια μεταχειρισμένα κάνουν εισαγωγή ότι τρακαρισμένο χρεπι υπάρχει το σενιαρουν και το πουλάνε σαν ελληνικό και ευκαιρία πήγα και είδα σε γνωστό εμπορο αμάξι 2021 μοντέλο μου λέει ευκαιρία 2ετιας και ελληνικό όταν ζήτησα να δω τα χαρτιά είδα ότι το αμάξι είναι περασμένο ΚΤΕΟ εδώ Ελλάδα το 2022 συνεπώς είναι στην καλύτερη 2018 μοντέλο μιας και πρώτο ΚΤΕΟ περνας στα τέσσερα χρόνια από όσα είπα παραπανω είναι φανερό ότι η άδεια κυκλοφορίας ειναι πρώτης ταξινόμησης στην Ελλάδα και βάση νόμου έχει και επισήμανση χιλιομέτρων εισαγωγής η άδεια όπου έλεγε 51.000km φαντάσου πόσα km. θα κατέβασε πριν το φέρει Ελλάδα και το περάσει ΚΤΕΟ.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Παιδιά λέμε ναι σίγουρα στο μεταχειρισμένο,
αλλά καλά ειναι να είναι από κάποιων φίλο ή συγγενή να το ξέρουμε το αυτοκίνητο,
να ξέρουμε το ιστορικό του.
Ο άνθρωπος μας τα χρόνια αυτά αφού έχουμε επικοινωνία θα μας πει ξέρεις είχα αυτό το χτύπημα η έπαθα αυτήν την βλάβη.
Θα μου πείτε είναι λίγο δύσκολο να καθησει η φάση όταν θέλουμε εμείς να πάρουμε αμάξι, να το πουλάει εκείνος....δυσκολο αλλά όχι ομως ακατόρθωτο.
Τωρα όλα τα άλλα είναι....βιβλια service, κτεο, μπαίνει χέρι παντού.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom