Νέα

Αγια πετρουπολη -εικονες και σαλουν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 74
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Επαιξες καθολου μεσω tinder?

6 REASONS YOU NEED TO VISIT SAINT PETERSBURG

In St Petersburg, for whatever reason, I achieved a large number of matches and went out on dates with the most attractive girls I clicked with.

Και σε αυτο το αρθρο αλλα και σε φιλο που επαιζε tinder Ρωσια μου εχει πει οτι τα matches ειναι απειρως μεγαλυτερα απο καθε αλλη χωρα εκτος Λευκορωσιας
Βεβαια το ποσοστο αυτο δεν μου λεει κατι αμα δεν απαντανε η αν το συνολο ειναι βιζιτες...

Παντως Ρωσια εχω στα σχεδια να παω
1000 χρονια να ζησει ο Πουτιν αμα γινει καμια μαλακια και μπει η ελευθερη αγορα και εκει ολο το μουνι θα το τσιμπησουν Αμερικανοι και Ευρωπαιοι και εμεις με τους Τουρκους θα τρωμε τα αποφαγια
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.698
Κριτικές
178
Like
39.190
Πόντοι
21.896
επαιξα και εγραψα παραπανω οτι ειχα πανω απο 60-70 ματσ ενω πηρα με γουατσαπ 25- κ βλε τηλεφωνο και εγραψα και τι μου ετυχε φιλε
 

zevs555

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
257
Like
210
Πόντοι
1
θα ειθελα να επιισκεεφτο τη ρουσσια αλλα θελο παρεα ξερω καλα ρωσικα αν θελει κανης να ερθη ας γραψη ΠΜ
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.698
Κριτικές
178
Like
39.190
Πόντοι
21.896
τωρα αξιζει να πας περισσοτερο ρωσσια αφου σε 5 μερες το ρουβι βυθιστηκε 15 τοις εκατο και απο 70 ρουβλια ενα ευρω πηγε 79
ο πουτιν ζει ακομα στην εποχη του ψυχρου πολεμου μαζι ε τον ομοσταυλο του σουλτνο ερντογαν αλλα οι αγορες δεν χαμπαριαζουν απο οπλα κυριε βλαιμηρε κι ταγιπ

περαστηκα τους

οσο θα υπαρχει καπιτλισμος θα υπαρχει και δυνατη δυση και οσο η γυναικε δεν τα βρισκει με τον εαυτο της και την ομορφια της τοτε θα υπαρχει και καπιταλισμος :grin:
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.701
Πόντοι
7.216
Μπράβο φίλε για την ακριβή ενημέρωση!
Σε ευχαριστούμε για τις πολυτιμες πληροφορίες σου!

οσο θα υπαρχει καπιτλισμος θα υπαρχει και δυνατη δυση και οσο η γυναικε δεν τα βρισκει με τον εαυτο της και την ομορφια της τοτε θα υπαρχει και καπιταλισμος :grin:
Μπορείς να αναλύσεις την παραπάνω προτασή σου γιατί μου φαίνεται οτι είπες μεγάλη κουβέντα??!
:hi:
 

sildenafil

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2012
Μηνύματα
188
Like
20
Πόντοι
1
Ελπίζω να δες φωτογράφηση γάμου στο άγαλμα του Μ. Πέτρου ( ειδικά τις κουμπάρες!)

στα σαλον βάζουν τουρίστες που ξέρουν μόνο αγγλικά ή πρέπει να πας με κάποιον που μιλάει ρώσσικα ?
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Αψογος φιλε , ευγε.
30 ευρω για μιση ωρα στα σαλον ειναι ακριβως οι ιδιες τιμες και στο Κιεβο , τελικα φθηνη εγινε και η Αγια Πετρουπολη λογω της υποτιμησης του νομισματος τους.
Απο κλαμπ τι λεει ?
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.698
Κριτικές
178
Like
39.190
Πόντοι
21.896
τασο μονο μετρο klampaki konta kentro πηγα αλλα μου μυριζε τουριστικο μερος με κραχτες και επειδη εγω σαν τουριστας μιας εβδομαδας ειμαι του φαστ τρακ γαμησιου αυτες το καταλαβαιναν και ηταν μονο αρπαχτρηκα αλλα πιστευω αν μενεις μονιμα πανω με 1000 ευρω τοτε θα τρως καλα μουνια
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.698
Κριτικές
178
Like
39.190
Πόντοι
21.896
Ελπίζω να δες φωτογράφηση γάμου στο άγαλμα του Μ. Πέτρου ( ειδικά τις κουμπάρες!)

στα σαλον βάζουν τουρίστες που ξέρουν μόνο αγγλικά ή πρέπει να πας με κάποιον που μιλάει ρώσσικα ?
φιλε την πρωτη προταση δεν την καταλαβα μπορεις να την επαναλαβεις

οσο για την ερωτηση  δεν ξερω γιατι μιλω λιγα ρωσικα ενω ειναι απαραδευτει η υποδοχη που δεν μιλαει καθολου αγγλικα αλλα με γοογλε μεταφραση αν παει καποιος θα βγαλει ακρη
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
τασο μονο μετρο klampaki konta kentro πηγα αλλα μου μυριζε τουριστικο μερος με κραχτες και επειδη εγω σαν τουριστας μιας εβδομαδας ειμαι του φαστ τρακ γαμησιου αυτες το καταλαβαιναν και ηταν μονο αρπαχτρηκα αλλα πιστευω αν μενεις μονιμα πανω με 1000 ευρω τοτε θα τρως καλα μουνια
Σωστος.
 

sildenafil

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2012
Μηνύματα
188
Like
20
Πόντοι
1
φιλε την πρωτη προταση δεν την καταλαβα μπορεις να την επαναλαβεις

οσο για την ερωτηση  δεν ξερω γιατι μιλω λιγα ρωσικα ενω ειναι απαραδευτει η υποδοχη που δεν μιλαει καθολου αγγλικα αλλα με γοογλε μεταφραση αν παει καποιος θα βγαλει ακρη

Στο άγαλμα του Μ. Πέτρου πανε οι νεόνυμφοι να βγάλουν φωτογραφίες και είναι μαζί φίλοι, κουμπάρες, γονείς κλπ. Ερχονται με κάτι τεράστια λιμο και κερνανε μέσα από ταπεράκια κάτι γλυκάκια, μετά το "γλέντι" γίνεται σε καφετέριες!
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.698
Κριτικές
178
Like
39.190
Πόντοι
21.896
Στο άγαλμα του Μ. Πέτρου πανε οι νεόνυμφοι να βγάλουν φωτογραφίες και είναι μαζί φίλοι, κουμπάρες, γονείς κλπ. Ερχονται με κάτι τεράστια λιμο και κερνανε μέσα από ταπεράκια κάτι γλυκάκια, μετά το "γλέντι" γίνεται σε καφετέριες!
οχι δυστυχως δεν μου ετυχε κατι τετοιο!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom