Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
128
Like
240
Πόντοι
21
μιλαμε για περιπτωση που οι κριτικες ειναι ολες ψηλα και χωρις ψεγαδι...ασε που τετοιο πλασμα δεν μπορω να σκεφτω οτι το πρωτο που θα ψαξεις τι εργαλειο εχει...αλλα αυτα ειναι περι ορεξεως...παντως ειναι κουκλακι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
2088690.jpg


πανεμορφο

 

yoloyolo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
υπαρχει κανενα καλο μωρο για προταρη ...
 

fantezii80

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει σπίτι/studio με τρανς/cd αυτή την εποχή Αθήνα?
 

pinturicio13

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
46
Like
22
Πόντοι
0
Την πηρα τηλ,το σηκωνει,ευγενεστατη και φωνη εντελως γυναικεια.Μου λεει οτι δουλευει νοτια προαστεια σε ξενοδοχειο που το κλεινω εγω και το δωρακι της ειναι στα 50 ευρω.Κανονιζουμε ραντεβου,παω ξενοδοχειο παιρνω δωματιο και την περιμενω ακομη να ερθει..Αν ειναι αληθινες οι φοτος της δεν ξερω να σου πω.χαχα
Για να ειμαι δικαιος,με πηρε τηλ μετα απο μερες μου ζητησε συγνωμη και μου εξηγησε οτι ειχε θεμα και δεν ηρθε.Την πιστεψα γιατι ακουγεται πολυ ενταξει απο τον τροπο που μιλαει και μολις κατεβω Αθηνα θα το ξαναπροσπαθησω.Εχει πολυ αισθησιακη φωνη και πιστευω οτι ειναι ενταξει ατομο απο τον τροπο που μιλαει και απλα της ετυχε στραβη μια φορα.Συμβαινουν αυτα
 

zombiekingzero

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2015
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
παιδες καμμια αξιολογη τρανς ενεργητικη με δυνατο εργαλειο κοντα στο μοναστηρακι , μπορειτε να προτεινετε ?
 

Johnvirgin

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2018
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια περθενος ειμαι και ψαχνω καποια για παθητικο που γνωριζει να με παει με το μαλακο
 

nuni

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα καυλιαρικο αγόρια ειμαι η Νανσυ η μουναρα για καυτά τσυμπουκια και καυλιαρικο σεξ στην κολαρα μου έχω χορό στην καλληθεα κοντα στην συγκρου για άντρες που ξέρουν τι θέλουν :knockinb: :knockinb: :knockinb: :tn04:

Γαμάς κιόλας;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom