Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
405
Κριτικές
6
Like
2.109
Πόντοι
481
αυτό που ξέρω είναι πως τελευταία όλοι οι γκέι και τα πουστρακια ντύνονται γυναίκες και βάζουν αγγελίες ζητώντας και χρήματα για να τα γαμησεις. Παλιότερα πλήρωναν έστω και για να σου πάρουν πίπα. γεμάτο κρος το διαδίκτυο και καλά κάνουν. αλλά όταν υπάρχουν πελάτες που πληρώνουν 50αρικα για αντρικό Κόλο επειδή φοράει Στρινγκ και γόβα ανέβένει και η τιμή από τις τρανσέξουαλ με στήθος κλπ.
Επίσης μόνιμη η σύγχιση τρανς και κρος!!!!! Αλλο μια περούκα και άλλο η τρανς!!! Κάπου έλεος δηλαδή, να προσθέσω ότι δεν έχω τπτ με τις κρος, ίσα ίσα τρελαίνομαι αν είναι θηλυπρεπείς, αλλά μην δηλώνεις κάτι που δεν είσαι!!
 
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
16
Like
12
Πόντοι
0

Έχει πάει κανείς στην κοπέλα να μας πει εντυπώσεις;
 

Lentis1

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
28
Like
24
Πόντοι
0

Έχει πάει κανείς στην κοπέλα να μας πει εντυπώσεις;
Δεν το σηκωνει με τη καμια.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
δεν θ παει ποτε κανενας :rockon:
 

♖REDROOK♖

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2018
Μηνύματα
61
Κριτικές
1
Like
127
Πόντοι
0

Έχει πάει κανείς στην κοπέλα να μας πει εντυπώσεις;
Τύπε αν το έχεις παρατηρήσει, οι αγγελίες της ανεβαίνουν σε στανταρ ώρες, με τις ίδιες φωτογραφίες. Πάντα μέσα στην αγγελία, διαφημίζει το OF της. Οπότε πιστεύω ότι απλά ανεβάζει αυτές τις αγγελίες για αυτόν ακριβώς τον λόγο, τη διαφήμιση του OF της. Ολο και κάποιος θα τσιμπήσει.
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
475
Like
1.725
Πόντοι
201
Τύπε αν το έχεις παρατηρήσει, οι αγγελίες της ανεβαίνουν σε στανταρ ώρες, με τις ίδιες φωτογραφίες. Πάντα μέσα στην αγγελία, διαφημίζει το OF της. Οπότε πιστεύω ότι απλά ανεβάζει αυτές τις αγγελίες για αυτόν ακριβώς τον λόγο, τη διαφήμιση του OF της. Ολο και κάποιος θα τσιμπήσει.
πολύ σωστά, γενικά με το ΟΦ παίρνουν ξεκούραστα φραγκακια
 

KOLOMER

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
50
Like
110
Πόντοι
0
Τύπε αν το έχεις παρατηρήσει, οι αγγελίες της ανεβαίνουν σε στανταρ ώρες, με τις ίδιες φωτογραφίες. Πάντα μέσα στην αγγελία, διαφημίζει το OF της. Οπότε πιστεύω ότι απλά ανεβάζει αυτές τις αγγελίες για αυτόν ακριβώς τον λόγο, τη διαφήμιση του OF της. Ολο και κάποιος θα τσιμπήσει.
Την έχω παρεί εγω το καλοκαιρι του 21 αλλα ειχε το ονομα gingerprincess σε αγγελιες της. Ειναι ωραιο μωρο απο κοντα (τουλαχιστον τοτε) αλλα ειναι φουλ επιλεκτικη , δηλαδη αμα δεν της αρεσεις θα κλαις τα λεφτα σου. Ενα 50αρικο ηταν τοτε ,δεν νομιζω να ξαναπηγαινα (αν και δεν την βρισκεις πλεον ποτε στο τηλεφωνο).
 
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
16
Like
12
Πόντοι
0
Τύπε αν το έχεις παρατηρήσει, οι αγγελίες της ανεβαίνουν σε στανταρ ώρες, με τις ίδιες φωτογραφίες. Πάντα μέσα στην αγγελία, διαφημίζει το OF της. Οπότε πιστεύω ότι απλά ανεβάζει αυτές τις αγγελίες για αυτόν ακριβώς τον λόγο, τη διαφήμιση του OF της. Ολο και κάποιος θα τσιμπήσει.
Ίσως να έχεις δίκιο δικέ μου. Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές..... Και πολύ καλύτερες θεωρώ.
 

JohnK00

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
6
Like
16
Πόντοι
0
Τύπε αν το έχεις παρατηρήσει, οι αγγελίες της ανεβαίνουν σε στανταρ ώρες, με τις ίδιες φωτογραφίες. Πάντα μέσα στην αγγελία, διαφημίζει το OF της. Οπότε πιστεύω ότι απλά ανεβάζει αυτές τις αγγελίες για αυτόν ακριβώς τον λόγο, τη διαφήμιση του OF της. Ολο και κάποιος θα τσιμπήσει.
Αν ψάξετε στο google i_miss_behave θα δείτε βιντεάκια της τσάμπα από OF & Chaturbate. Είναι κουκλί η άτιμη αλλά άφαντη.
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
475
Like
1.725
Πόντοι
201
Αν ψάξετε στο google i_miss_behave θα δείτε βιντεάκια της τσάμπα από OF & Chaturbate. Είναι κουκλί η άτιμη αλλά άφαντη.
ναι , και τη βυζάρες είναι αυτές, φαίνονται να είναι μόνο ορμονούχες
 

♖REDROOK♖

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2018
Μηνύματα
61
Κριτικές
1
Like
127
Πόντοι
0
Αν ψάξετε στο google i_miss_behave θα δείτε βιντεάκια της τσάμπα από OF & Chaturbate. Είναι κουκλί η άτιμη αλλά άφαντη.
Είσαι ωραίος. Έχει ωραίο κορμί αλλά προσωπικά όταν είδα το πρόσωπό της, κάτι με χάλασε. Τουλάχιστον τώρα μου έφυγε η καψούρα. Φοιτήτρια 21 ετών, όπως η ίδια αναφέρει στις αγγελίες της, λίγο δύσκολο...
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Έτσι όπως τα γράφουν οι φίλοι πιο πάνω, μάλλον την ενδιαφέρει μόνο το διαδικτυακό κομμάτι και όχι κάτι παραπάνω. Δεν είναι τυχαίο άλλωστε ότι έχει αποκλείσει την πρόσβαση στο chaturbate σε όσους μπαίνουν από την χώρα μας. Ίσως να το ξεκίνησε για να κάνει συναντήσεις, αλλά να κατάλαβε ότι μπορεί να βγάλει τα ίδια και περισσότερα, χωρίς να την ξεσκίζει όποιος να' ναι.Ισως και να υπάρχει κάτι στην προσωπική της ζωη και να μην θέλει να κάνει συναντήσεις και αυτό παίζει.
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
219
Like
98
Πόντοι
1
Ξέρει κανεις αν η Βαλέρια έχει σταματήσει;
 

Mikesia

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα , για πρώτη φορά με τρανς και περισσότερο με εμενα στο παθητικό κομμάτι έχετε να προτείνετε κάποια ;

μου άρεσε η kakao αλλά αγχώνομαι μήπως δεν μπορέσω στο παθητικό κομμάτι σαν πρώτη φορα .
 

Carlo.Kneels

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2011
Μηνύματα
80
Κριτικές
9
Like
145
Πόντοι
0
Καλησπέρα , για πρώτη φορά με τρανς και περισσότερο με εμενα στο παθητικό κομμάτι έχετε να προτείνετε κάποια ;

μου άρεσε η kakao αλλά αγχώνομαι μήπως δεν μπορέσω στο παθητικό κομμάτι σαν πρώτη φορα .
Ίσως είναι νωρίς για 24άρια. Θα σου πρότεινα την Αλύσα... ευγενική, έμπειρη, τιμαει την φανέλα, θα το απολαύσεις, οικονομικά και στο τέλος θα μπορείς και να καθίσεις :embarrased:


Αν πάλι αποφασίσεις ξέσκισμα τοτε ότι και να διαλέξεις φρόντισε να είσαι προπονημένος με κανένα dildo.
Αντε και με ένα πόνο!
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.337
Like
2.898
Πόντοι
456
Καλησπέρα , για πρώτη φορά με τρανς και περισσότερο με εμενα στο παθητικό κομμάτι έχετε να προτείνετε κάποια ;

μου άρεσε η kakao αλλά αγχώνομαι μήπως δεν μπορέσω στο παθητικό κομμάτι σαν πρώτη φορα .
Μιχαελα...πολύ αισθησιακή και με νορμάλ εργαλείο για να τον φας πρώτη φορά:P

δοκίμασε και Ντόρα που είναι ειδική στο ενεργητικό
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
392
Like
1.409
Πόντοι
201
Η Ντόρα δε συνιστάται για τους τελείως άπειρους. Είναι επιθετική.
Ότι θα μπει, θα μπει, φυσικά, αλλά θα ζοριστεί ο φίλος.

(Από την άλλη, και το ζόρισμα μέρος της χαράς είναι θα έλεγε κανείς. Κάπως...)
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.337
Like
2.898
Πόντοι
456
Αμα της πει ότι είναι πρωταρης θα τον πάει σιγά σιγά ( στην αρχή) μετά που θα το ζητάει μόνος του δεν θα έχει θέμα :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom