Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

BATMAN

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
105
Like
70
Πόντοι
1
Έχεις αγγελία για αυτή. Αν είναι η ίδια με αυτή που έχω δει θα σου πω.
Καλημέρα μια είναι σε ένα site γνωριμιών και επειδή είναι σίγουρη για τον εαυτό της λέει πάρτε με με video call να δείτε ότι είναι εγω
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
295
Κριτικές
1
Like
470
Πόντοι
21
Καλημέρα μια είναι σε ένα site γνωριμιών και επειδή είναι σίγουρη για τον εαυτό της λέει πάρτε με με video call να δείτε ότι είναι εγω
Αυτή;
 

BarberPit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2019
Μηνύματα
75
Κριτικές
15
Like
563
Πόντοι
290


Δηλώνει 25cm.... και εργάστηκε στην διάνοιξη της σύραγγας των Τεμπών :-)
Εγω πάντως απ οταν ειδα το post σου , εχω φάει κόλημα!
Μιλησαμε με μνμ - 100 ευρω η μισω ωρα κλασικα. Περιοχη Μοναστρακι.
Αν καταφερω να παω θα ενημερωσω (οπως πάντα άλλωστε).
 

BATMAN

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
105
Like
70
Πόντοι
1
Αυτή;
Nαι Ναι !!!
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.388
Πόντοι
456
Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση για γνώστες ή και τυχόν παθόντες
Πολλές φορές μπαίνω από τη δουλειά στο bourdela.com και καταλήγω στα γνωστά site αγγελιών για κορίτσια ή τρανς (ελληνικά και ξένα). Όπως πολλοί φαντάζομαι.
Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει φόβος από τα cookies (ή πως στον πούτσο λέγονται), να αρχίσει να πετάει τρανς ή αγγελίες από τρανς σε όλους τους υπολογιστές του γραφείου σαν διαφήμιση καθώς όλα περνάνε από κεντρικό server; Πως όταν βλέπεις ένα παπούτσι σε κάποιο αθλητικό site, και μετά στο πετάει συνεχώς σε οποιοδήποτε site αν μπεις. Κάτι τέτοιο.
Δε ξέρω, πάντα το είχα φόβο, παρόλο που επιλέγω μόνο τα απαραίτητα cookies, δε μπορώ να το εμπιστευτώ στο 100%. Ειδικά σε τέτοιο λεπτό θέμα.
Ας απαντήσει όποιος γνωρίζει, νομίζω δεν θα απασχολεί μόνο εμένα αυτό.
αν μπαίνεις χρησιμοποιώντας τον Firefox, υπάρχει ένα πολύ χρήσιμο addon που μπορεις να βάλεις, το uBlock Origin που κόβει τις περισσότερες διαφημίσεις και τα αναδυόμενα παράθυρα
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
1.099
Πόντοι
201
αν μπαίνεις χρησιμοποιώντας τον Firefox, υπάρχει ένα πολύ χρήσιμο addon που μπορεις να βάλεις, το uBlock Origin που κόβει τις περισσότερες διαφημίσεις και τα αναδυόμενα παράθυρα
Chrome χρησιμοποιώ με αντίστοιχη εφαρμογή το AdBlock. Δε ξέρω αν κάνουν την ίδια δουλειά
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
401
Like
1.445
Πόντοι
201
Αν κάποιος θέλει να κόψει τις διαφημίσεις, ο καλύτερος browser (τουλάχιστον για τις συσκευές που τρέχουν android) είναι χαλαρά ο Brave. Από τότε που τον εγκατέστησα χρόνια πριν, δεν κοίταξα πίσω. Όχι ότι χρησιμεύει η παραπάνω πληροφορία στον φίλο μια και τον ενδιαφέρει τι έχουν οι υπόλοιποι στη δουλειά του εγκατεστημένο, απλώς το αναφέρω για όποιον ενδιαφέρεται για προσωπικό browser. Για desktop Firefox και για κινητά Brave είναι μάλλον η ντριμ τιμ. Chrome ούτε για πλάκα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: abcxyz

Carlo.Kneels

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2011
Μηνύματα
80
Κριτικές
9
Like
145
Πόντοι
0
αν μπαίνεις χρησιμοποιώντας τον Firefox, υπάρχει ένα πολύ χρήσιμο addon που μπορεις να βάλεις, το uBlock Origin που κόβει τις περισσότερες διαφημίσεις και τα αναδυόμενα παράθυρα

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση για γνώστες ή και τυχόν παθόντες
Πολλές φορές μπαίνω από τη δουλειά στο bourdela.com και καταλήγω στα γνωστά site αγγελιών για κορίτσια ή τρανς (ελληνικά και ξένα). Όπως πολλοί φαντάζομαι.
Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει φόβος από τα cookies (ή πως στον πούτσο λέγονται), να αρχίσει να πετάει τρανς ή αγγελίες από τρανς σε όλους τους υπολογιστές του γραφείου σαν διαφήμιση καθώς όλα περνάνε από κεντρικό server; Πως όταν βλέπεις ένα παπούτσι σε κάποιο αθλητικό site, και μετά στο πετάει συνεχώς σε οποιοδήποτε site αν μπεις. Κάτι τέτοιο.
Δε ξέρω, πάντα το είχα φόβο, παρόλο που επιλέγω μόνο τα απαραίτητα cookies, δε μπορώ να το εμπιστευτώ στο 100%. Ειδικά σε τέτοιο λεπτό θέμα.
Ας απαντήσει όποιος γνωρίζει, νομίζω δεν θα απασχολεί μόνο εμένα αυτό.
Αυτό θα γίνει μονο αν εσυ καθίσεις σε έναν υπολογιστή και κάνεις login. Οι διαφημίσεις βγαίνουν για σένα μονο προσωπικά.
Περισσότερο να προσέχεις μήπως σε μυριστεί ο διαχειριστής που μπορεί και βλέπει τα ΠΑΝΤΑ ....που μπαίνεις, πόσο κάθεσαι κλπ κλπ και είτε σε κάνει βούκινο είτε σε δώσει στεγνά στον Boss
Γιαυτό από την δουλειά δεν μπαίνουμε ΠΟΤΕ.
 

Carlo.Kneels

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2011
Μηνύματα
80
Κριτικές
9
Like
145
Πόντοι
0
Εγω πάντως απ οταν ειδα το post σου , εχω φάει κόλημα!
Μιλησαμε με μνμ - 100 ευρω η μισω ωρα κλασικα. Περιοχη Μοναστρακι.
Αν καταφερω να παω θα ενημερωσω (οπως πάντα άλλωστε).
Τέτοια γιγαντοκολώνα μόνο για υπεραθλήτριες!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση για γνώστες ή και τυχόν παθόντες
Πολλές φορές μπαίνω από τη δουλειά στο bourdela.com και καταλήγω στα γνωστά site αγγελιών για κορίτσια ή τρανς (ελληνικά και ξένα). Όπως πολλοί φαντάζομαι.
Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει φόβος από τα cookies (ή πως στον πούτσο λέγονται), να αρχίσει να πετάει τρανς ή αγγελίες από τρανς σε όλους τους υπολογιστές του γραφείου σαν διαφήμιση καθώς όλα περνάνε από κεντρικό server; Πως όταν βλέπεις ένα παπούτσι σε κάποιο αθλητικό site, και μετά στο πετάει συνεχώς σε οποιοδήποτε site αν μπεις. Κάτι τέτοιο.
Δε ξέρω, πάντα το είχα φόβο, παρόλο που επιλέγω μόνο τα απαραίτητα cookies, δε μπορώ να το εμπιστευτώ στο 100%. Ειδικά σε τέτοιο λεπτό θέμα.
Ας απαντήσει όποιος γνωρίζει, νομίζω δεν θα απασχολεί μόνο εμένα αυτό.
φιλε την εκανες εχεις γυνει ρομπα στ λεω απο πρωτο χερι !!!στανταρ οτυ υδες τ δαν ολη ..εκτως αν καθε φορα κανεις διαγραφη ιστορικου και παλυ δεν εισαι συγουρος
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2022
Μηνύματα
103
Like
155
Πόντοι
1
Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση για γνώστες ή και τυχόν παθόντες
Πολλές φορές μπαίνω από τη δουλειά στο bourdela.com και καταλήγω στα γνωστά site αγγελιών για κορίτσια ή τρανς (ελληνικά και ξένα). Όπως πολλοί φαντάζομαι.
Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει φόβος από τα cookies (ή πως στον πούτσο λέγονται), να αρχίσει να πετάει τρανς ή αγγελίες από τρανς σε όλους τους υπολογιστές του γραφείου σαν διαφήμιση καθώς όλα περνάνε από κεντρικό server; Πως όταν βλέπεις ένα παπούτσι σε κάποιο αθλητικό site, και μετά στο πετάει συνεχώς σε οποιοδήποτε site αν μπεις. Κάτι τέτοιο.
Δε ξέρω, πάντα το είχα φόβο, παρόλο που επιλέγω μόνο τα απαραίτητα cookies, δε μπορώ να το εμπιστευτώ στο 100%. Ειδικά σε τέτοιο λεπτό θέμα.
Ας απαντήσει όποιος γνωρίζει, νομίζω δεν θα απασχολεί μόνο εμένα αυτό.
Πάντα υπάρχει μια πιθανότητα να γίνει κάτι περίεργο με τις διαφημίσεις και είναι πολύ περίπλοκες οι μέθοδοι της google οπότε κανείς δεν μπορεί να προβλέψει κάτι 100%. Οπότε η απάντηση μου είναι μάλλον όχι αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

Τι μπορείς να κάνεις:
Διέγραψε τα cookies.
Βάλε ένα δωρεάν vpn πχ το proton vpn του CERN. Είναι δωρεάν και αξιόπιστο.

Ουσιαστικά καλείσαι να ζυγίσεις πόσο είσαι διαθέσιμος να ξεβολευτείς και να μάθεις δύο πράγματα παραπάνω για να "κρυφτείς".
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Καλησπερα. Ξερεις καποιος κατι γι'αυτην; Αξιζει;

 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
αν μπαίνεις χρησιμοποιώντας τον Firefox, υπάρχει ένα πολύ χρήσιμο addon που μπορεις να βάλεις, το uBlock Origin που κόβει τις περισσότερες διαφημίσεις και τα αναδυόμενα παράθυρα
σημαντική διευκρίνηση, τίποτα από αυτά δεν λειτουργεί σε private και ινκογκνιτο παράθυρα ...
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
481
Like
1.756
Πόντοι
201
Καλησπερα. Ξερεις καποιος κατι γι'αυτην; Αξιζει;

αυτό που ξέρω είναι πως τελευταία όλοι οι γκέι και τα πουστρακια ντύνονται γυναίκες και βάζουν αγγελίες ζητώντας και χρήματα για να τα γαμησεις. Παλιότερα πλήρωναν έστω και για να σου πάρουν πίπα. γεμάτο κρος το διαδίκτυο και καλά κάνουν. αλλά όταν υπάρχουν πελάτες που πληρώνουν 50αρικα για αντρικό Κόλο επειδή φοράει Στρινγκ και γόβα ανέβένει και η τιμή από τις τρανσέξουαλ με στήθος κλπ.
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
406
Κριτικές
6
Like
2.113
Πόντοι
481
αυτό που ξέρω είναι πως τελευταία όλοι οι γκέι και τα πουστρακια ντύνονται γυναίκες και βάζουν αγγελίες ζητώντας και χρήματα για να τα γαμησεις. Παλιότερα πλήρωναν έστω και για να σου πάρουν πίπα. γεμάτο κρος το διαδίκτυο και καλά κάνουν. αλλά όταν υπάρχουν πελάτες που πληρώνουν 50αρικα για αντρικό Κόλο επειδή φοράει Στρινγκ και γόβα ανέβένει και η τιμή από τις τρανσέξουαλ με στήθος κλπ.
Επίσης μόνιμη η σύγχιση τρανς και κρος!!!!! Αλλο μια περούκα και άλλο η τρανς!!! Κάπου έλεος δηλαδή, να προσθέσω ότι δεν έχω τπτ με τις κρος, ίσα ίσα τρελαίνομαι αν είναι θηλυπρεπείς, αλλά μην δηλώνεις κάτι που δεν είσαι!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom