Νέα

Αφροδιτη....ισως η κορυφαια ελληνιδα τρανσεξουαλ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα David
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Ανοίγω αυτό το θέμα μπας και μάθουμε κάτι για την συγκεκριμένη...


Κάποιοι που είναι 30+ θα την θυμούνται όπως κι εγώ.

Ξέρει κανείς κάτι?

Ας μας πουν και κάποιες κοπέλες του χώρου, που σίγουρα την γνωρίζουν
 

juliani

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
τι μου θύμησες ρε φίλε? Την είχα πάρει Φ99 και είχε μπει φορώντας μόνο τις μπότες της, απίστευτο κορμί κλαι πρόσωπο. Ράδιο αρβύλα της εποχής τότε ότι σταμάτησε και συζούσε με έναν ματσό.    :dancing:
 

terminator

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
150
Πόντοι
1
Στανταρ καβλακι της εποχης... οι περισσοτερι δεν φανταζομασταν πως μπορει να βγει τοσο ομορφη τρανς...
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Στανταρ καβλακι της εποχης... οι περισσοτερι δεν φανταζομασταν πως μπορει να βγει τοσο ομορφη τρανς...
:think:Μαγγες,η Αφροδιτη,αφησε,μετα την Τζενη Χελουδακι,εποχη!!! Ειναι,πολλυ καλλη,σε ολλα!Μια απο της καλλες{ΤΡΑΝΣΕΞΟΥΑΛ}Εαν δεν κανω λαθος,πρεπει να ειναι,στο Σαρρη!Πλ.Κουμουνδουρου! :smitten:
 
OP
OP
D

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
 :think:Μαγγες,η Αφροδιτη,αφησε,μετα την Τζενη Χελουδακι,εποχη!!! Ειναι,πολλυ καλλη,σε ολλα!Μια απο της καλλες{ΤΡΑΝΣΕΞΟΥΑΛ}Εαν δεν κανω λαθος,πρεπει να ειναι,στο Σαρρη!Πλ.Κουμουνδουρου! :smitten:

Ελπίζω να μην χάλασε όσο και η Τζένη, αλλά με το χρόνο ποιος τα βάζει...

Κορυφαία καύλα ήταν πάντως και μεγάλο απωθημένο μου, πριν λίγο την βρήκα τυχαία και την θυμήθηκα.

Τα τότες βέβαια και τα επειδής που έλεγε στον βουτηρομπουληδημοσιογράφο άφησαν και αυτά εποχή, αλλά σαν σύνολο πρέπει να ήταν ΚΟΡΥΦΑΙΑ....

Τι λες ρε τύπε τώρα δουλεύει σε μπουρδέλο σήμερα???  :headbang: :headbang: :headbang:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Την ειχα παρει τρεις φορες,δυο στη λουκα νικκα στου ψυρρη και μια στο 99 πριν εικοσι χρονια
Στου λουκα νικα ερχοντουσαν απιστευτα πλασματα,τα οποια επειδη ημουν στην εφηβεια δεν μπορουσα να καταλαβω οτι ηταν τρανσεξουαλ.Οταν αρχιζα να το καταλαβαινω κατοπιν δεν εμπαινα γιατι μπλοκαρα εγκεφαλικα
Στα του αγωνα σαν εμφανιση εφερνε αρκετα στη μαριαννα απο αγκυρας 1 απλα η αφροδιτη ειχε λεπτο πισινο και επισης πολυ καλιγραμμο σωμα,ψηλη και λεπτη.Οι τρανσεξουαλ ηταν παντοτε φοβερες στο κρεβατι,ερωτικες και προστυχες,το ιδιο συνεβαινε και με την αφροδιτη
Απο λουκα νικα εχει περασει πριν 25 χρονια μια φιλιπινεζα που δεν παιζοτανε,ανωτερη απ ολες ενω στο ιδιο σπιτακι στη πρωινη βαρδια δουλευε μια μελαγχροινη τρανσεξουαλ που ηταν τουλαχιστον απιστευτη..Μορφη και ο τσατσος με το σγουρο μαλλι που παντα εβαζε χερι..
Κλασσικη συμπεριφορα των τρανσεξουαλ ηταν να ρχονται πρωτα απο πανω σου,να τριβονται στο σωμα σου,να σε καβλωνουν με γλυψιματα και προστυχολογα.Καμια σχεση με τη κατευθειαν τοποθετηση του προφυλακτικου σε πεσμενο πεος οπως κανουν τα κοριτσακια σημερα
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Που δουλευει τωρα? Να την τιμησουμε κι εμεις οι μιλφαγκιλφακηδες?
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Ανοίγω αυτό το θέμα μπας και μάθουμε κάτι για την συγκεκριμένη...


Κάποιοι που είναι 30+ θα την θυμούνται όπως κι εγώ.

Ξέρει κανείς κάτι?

Ας μας πουν και κάποιες κοπέλες του χώρου, που σίγουρα την γνωρίζουν
που το θυμηθηκες αυτο ρε τυπε?ειχα δει την συγκεκριμενη εκπομπη.ρε τον τραγκα... :grin: :grin:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
91
Like
2.896
Πόντοι
5.435
Τι μου θύμησες τώρα ρε τύπε, από αυτή την εκπομπή έμαθα πως η Αφροδίτη που είχα πάρει στο Φ99 πριν καμιά 15αριά μέρες ήταν τρανς  :2funny:
Μιλάμε μου πέσανε τα σαγόνια, πιτσιρικάς τότε 17 χρονών που να καταλάβω...  :tooth:
Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι είχα περάσει τέλεια, και με αυτήν και με τη Τζενάρα πιο πριν  :rockon:
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Τι μου θύμησες τώρα ρε τύπε, από αυτή την εκπομπή έμαθα πως η Αφροδίτη που είχα πάρει στο Φ99 πριν καμιά 15αριά μέρες ήταν τρανς  :2funny:
Μιλάμε μου πέσανε τα σαγόνια, πιτσιρικάς τότε 17 χρονών που να καταλάβω...  :tooth:
Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι είχα περάσει τέλεια, και με αυτήν και με τη Τζενάρα πιο πριν  :rockon:
:lheel:Παιδες,εγω,πιστευω,το κραβατι,που κανουν,οι{ΤΡΑΝΣΕΞΟΥΑΛ}οχι ΤΡΑΝΣ!Μην τα μπερδευουμε.Δεν το κανουν,οι γυναικες! Το ΜΑΡΑΚΙ! στο Φυλης71,η ΑΛΙΝΑ! η ΜΑΡΙΑΝΝΑ!η ΧΕΛΟΥΔΑΚΙ!η ΚΑΡΜΕΝ!ηΑΦΡΟΔΙΤΗ! η ΡΑΝΙΑκαι ποσες αλλες??? ΑΣΤΕΡΙΑ!τωρα,εχουν χαθει! Παντως,η ΑΦΡΟΔΙΤΗ!πριν καιρο,ειταν στο σπιτακι,Σαρρη!Πλ,Κουμουνδουρου :kissass:
 

Mariner38

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κι εγώ την είχα πατήσει με αυτήν.Είχα πάει 3-4 φορές στη φυλής,εκεί στο υπογειο.Πού να ήξερα ότι ήταν ο...Βαγγέλης!
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Κι εγώ την είχα πατήσει με αυτήν.Είχα πάει 3-4 φορές στη φυλής,εκεί στο υπογειο.Πού να ήξερα ότι ήταν ο...Βαγγέλης!
Νομίζω ότι ανέκαθεν ήταν γνωστό το "υπόγειο" τί "κοπέλες" φέρνει.Πάντως το ανακοινώνει νομίζω ο τσάτσος περί τίνος πρόκειται.
 

Mariner38

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αναφέρομαι κάπου στο 1992-1993.Δε θυμάμαι ποτέ να ανακοινώθηκε κάτι τέτοιο από την τσατσά
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
91
Like
2.896
Πόντοι
5.435
Αναφέρομαι κάπου στο 1992-1993.Δε θυμάμαι ποτέ να ανακοινώθηκε κάτι τέτοιο από την τσατσά
όντως τότε δεν τα λέγανε, σε αφήνανε στην άγνοια σου, και μην ξεχνάτε τότε δεν υπήρχε ενημέρωση καλή ούτε ιντερνετ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom