Νέα

Αφροδίτη απο θεσσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trotro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Λεμε για την ιδια?παντως ηταν ψηλη για γυναικα...χαχαχα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ξεχασμενο το θρεντ για καιρο αλλα παντα επικαιρο.εγω ψηφιζω σαρα(πρωην ερως) ως την πιο ομορφη πουτανα της θεσσαλονικης.και μιλαω μονο για εμφανιση.αραγε τι γνωμες υπαρχουν απο συναγωνιστες?,ας αρχισει ενας διαλογος.τωρα που εχουμε και ψηφοφοριες..και τονιζω μονο εμφανιση οχι επιδοσεις...κριμα να αδρανοποιειται ενα ωραιο θρεντ απο βρισιες που ειχαν προηγηθει παλια.και περι ορεξεως ...ουτε λογος
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Ξεχασμενο το θρεντ για καιρο αλλα παντα επικαιρο.εγω ψηφιζω σαρα(πρωην ερως) ως την πιο ομορφη πουτανα της θεσσαλονικης.και μιλαω μονο για εμφανιση.αραγε τι γνωμες υπαρχουν απο συναγωνιστες?,ας αρχισει ενας διαλογος.τωρα που εχουμε και ψηφοφοριες..και τονιζω μονο εμφανιση οχι επιδοσεις...κριμα να αδρανοποιειται ενα ωραιο θρεντ απο βρισιες που ειχαν προηγηθει παλια.και περι ορεξεως ...ουτε λογος
φιλε την μονικα απο το στουντιο στην φριξου
την εχεις παρει;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ελα καλησπερα καλα εισαι?δεν την εχω παρει και απο αυτα που διαβασα σε κριτικες προβληματιστηκα και δεν το βλεπω ουτε και στο μελλον...ειμαι διακοπες ..θα αργησω να γυρισω..παντως διακρινω εναν ερωτα...χαχαχαχ ανοιξε ενα θεμα γιαυτην...χαχαχαχ
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Λετε να κανουμε κι αλλη ψηφοφορια σαν καλλιστεία?χαχαχα
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Ελα καλησπερα καλα εισαι?δεν την εχω παρει και απο αυτα που διαβασα σε κριτικες προβληματιστηκα και δεν το βλεπω ουτε και στο μελλον...ειμαι διακοπες ..θα αργησω να γυρισω..παντως διακρινω εναν ερωτα...χαχαχαχ ανοιξε ενα θεμα γιαυτην...χαχαχαχ
οχι ρε εφαγα καζο στας διακοπας
και λεω να τιμησω καμια τανα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906

thomx2009

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Αφηστε το δουλεμα ρε παιδες
1. οχι δεν ηταν τραβελι, οσο για τοσο εχουμε ματια...
2. οχι δεν ειμαι νταβας, εξαλλου το ειπα, η Αφρω απο Κωλεττη ειναι πολυ πιο φιλικη και θερμη απο αυτην, αλλά γουστα ειναι αυτα, τι να κανουμε
σε καποιο αλλο θρεντ διαβασα οτι μετα το αλουμινατο, δουλευε στο Ερως πρωινα?
Ξερεις κανεις που ειναι τωρα?
Έστω και σε PM

Ευχαριστω και παλι
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Αφηστε το δουλεμα ρε παιδες
1. οχι δεν ηταν τραβελι, οσο για τοσο εχουμε ματια...
2. οχι δεν ειμαι νταβας, εξαλλου το ειπα, η Αφρω απο Κωλεττη ειναι πολυ πιο φιλικη και θερμη απο αυτην, αλλά γουστα ειναι αυτα, τι να κανουμε
σε καποιο αλλο θρεντ διαβασα οτι μετα το αλουμινατο, δουλευε στο Ερως πρωινα?
Ξερεις κανεις που ειναι τωρα?
Έστω και σε PM

Ευχαριστω και παλι
δουλευε και ερως16 αρκετο καιρο και ημουν πελατης..απο τα καλυτερα μουνια της πολης που εχουν περασει περα απο την πλακα Νο1 τοτε για μενα ..αλλα κι εγω την εχασα και αγνοω τελειως τι απεγινε γιαυτο ανοιξα παλι την συζητηση!
 

Nasout

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Αλιμονο σε εμας που δεν απολαυσαμε το πουλι αυτο!
Πραγματικα ωραια γυναικα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Συνηθως εμφανιση και καλο κρεβατι δεν παν μαζι...ε αυτη ηταν απο τις λιγες εξαιρεσεις..ηξερε πως να σε κανει να τα δωσεις ολα σε κορυφωση και ειχε συμμετοχη..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom