Νέα

Αφροδίσια νοσήματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mkavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mkavlos

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
67
Κριτικές
267
Like
3.441
Πόντοι
10.450
διάβασα ότι η σύφιλη κ η βλενορρια (γονορρια) μεταδίδονται με πίπα κ γλυφομουνι. Θορυβηθηκα κ πήγα στο Συγγρού γιατί μια μέρα πριν μου είχαν κάνει άκαποτη πιπα. Οι γιατροί μου επιβεβαίωσαν αυτό που διάβασα. Επίσης μου είπαν να αποφεύγω κ τα φιλιά με άγνωστες διότι υπάρχει κ η βλενορια του λάρυγγα. Μου είπαν σε ένα μήνα να πάω για εξετάσεις, κ με τις ιερόδουλες πάντα προφυλακτικό κ όχι φιλιά κ όχι αιδειοχειλια (κοινώς γλυφομουνι)
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.924
Πόντοι
2.306
διάβασα ότι η σύφιλη κ η βλενορρια (γονορρια) μεταδίδονται με πίπα κ γλυφομουνι. Θορυβηθηκα κ πήγα στο Συγγρού γιατί μια μέρα πριν μου είχαν κάνει άκαποτη πιπα. Οι γιατροί μου επιβεβαίωσαν αυτό που διάβασα. Επίσης μου είπαν να αποφεύγω κ τα φιλιά με άγνωστες διότι υπάρχει κ η βλενορια του λάρυγγα. Μου είπαν σε ένα μήνα να πάω για εξετάσεις, κ με τις ιερόδουλες πάντα προφυλακτικό κ όχι φιλιά κ όχι αιδειοχειλια (κοινώς γλυφομουνι)
Η ιατρικη μου συμβουλη ειναι να σταματησεις να διαβαζεις:confused:
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.247
Like
1.697
Πόντοι
216
διάβασα ότι η σύφιλη κ η βλενορρια (γονορρια) μεταδίδονται με πίπα κ γλυφομουνι. Θορυβηθηκα κ πήγα στο Συγγρού γιατί μια μέρα πριν μου είχαν κάνει άκαποτη πιπα. Οι γιατροί μου επιβεβαίωσαν αυτό που διάβασα. Επίσης μου είπαν να αποφεύγω κ τα φιλιά με άγνωστες διότι υπάρχει κ η βλενορια του λάρυγγα. Μου είπαν σε ένα μήνα να πάω για εξετάσεις, κ με τις ιερόδουλες πάντα προφυλακτικό κ όχι φιλιά κ όχι αιδειοχειλια (κοινώς γλυφομουνι)
Μιά χαρά τα είπανε οι δερματολόγοι-αφροδισιολόγοι και έτσι κάνουνε όταν μιλάνε σε κάποιον από τον γενικό πληθυσμό για να έχουνε καλυμμένη την ιατρική τους υπόσταση.
Εάν δεν γνωρίζουνε λεπτομέρειες δεν προκειται να πούνε "ναι,μωρέ πήγαινε ελεύθερα.σε αυτές τις περιπτώσεις είναι λίγες οι πιθανότητες να τσιμπήσεις κάποιο σεξο-μικρόβιο"
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.002
Πόντοι
10.336
δεν σου εκαναν τυπε τα 15 νηματα που ηδη υπαρχουν, ηθελες να ανοιξεις δικο σου το οποιο να λεει τα ιδια πραγματα;

Τα χουμε πει 1εκ. φορες, οποιος φοβαται, πεφτει και κοιμαται. Πουτανιλικι χωρις ρισκο δεν υπαρχει. Και απλο προγραμμα να παρεις, εισαι εκτεθειμενος ακομα και σε απλα δερματολογικα. Τα βυζια και τα χειλη που φιλας, ή τα χερια που σου χαιδευουν τα αρχιδια, πριν απο εσενα, ερχοντουσαν σε επαφη με τα φλοκια του προηγουμενου. ή επλεναν με μη αντισηπτικες διαδικασιες ενα βρωμομουνι. ή επιαναν το χερουλι της πορτας που το ειχαν πιασει αλλοι 100. deal with it.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.565
Like
11.322
Πόντοι
3.656
δεν σου εκαναν τυπε τα 15 νηματα που ηδη υπαρχουν, ηθελες να ανοιξεις δικο σου το οποιο να λεει τα ιδια πραγματα;

Τα χουμε πει 1εκ. φορες, οποιος φοβαται, πεφτει και κοιμαται. Πουτανιλικι χωρις ρισκο δεν υπαρχει. Και απλο προγραμμα να παρεις, εισαι εκτεθειμενος ακομα και σε απλα δερματολογικα. Τα βυζια και τα χειλη που φιλας, ή τα χερια που σου χαιδευουν τα αρχιδια, πριν απο εσενα, ερχοντουσαν σε επαφη με τα φλοκια του προηγουμενου. ή επλεναν με μη αντισηπτικες διαδικασιες ενα βρωμομουνι. ή επιαναν το χερουλι της πορτας που το ειχαν πιασει αλλοι 100. deal with it.
υπάρχει λύση γιατί κοροϊδεύεις το παιδί?
 

Συνημμένα

  • video-undefined-19911E9A00000578-112_636x358.jpg
    video-undefined-19911E9A00000578-112_636x358.jpg
    30,1 KB · Εμφανίσεις: 54
  • Χαχα
Αντιδράσεις: sTeL77
OP
OP
mkavlos

mkavlos

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
67
Κριτικές
267
Like
3.441
Πόντοι
10.450
Η ιατρικη μου συμβουλη ειναι να σταματησεις να διαβαζεις:confused:
Η γιατρός μου είπε ότι αν κόλλησα βλενοροια θα φανεί σε 10 μέρες περίπου. Πριν λίγο που πήγα τουαλέτα είδα άσπρο λεκέ στο βρακι κ όντως βγαίνει κάτι από μεσα
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.165
Like
15.914
Πόντοι
3.556
Η γιατρός μου είπε ότι αν κόλλησα βλενοροια θα φανεί σε 10 μέρες περίπου. Πριν λίγο που πήγα τουαλέτα είδα άσπρο λεκέ στο βρακι κ όντως βγαίνει κάτι από μεσα
τύπε σκεφτηκες να αλλαξεις απορρυπαντικό να πουμε μηπως βρεις λυση ; :undecided::undecided::undecided: δεν παιζεις με αυτα τα πραματα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.824
Κριτικές
62
Like
40.207
Πόντοι
8.530
Κατι τετοια διαβαζει και η γυναικα μου, και δεν μου κανει τσιμπουκι, πλεον, χωρις προφυλακτικο. Με καποτα δεν μου πολυαρεσει
Να χαίρεσαι που έχετε ένα κοινό με την σύζυγό...χαίρεστε να μπαίνετε στο λατρεμένο μας bou...ανοιχτομυαλη η σύζυγος και μπράβο της!
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
430
Πόντοι
21
διάβασα ότι η σύφιλη κ η βλενορρια (γονορρια) μεταδίδονται με πίπα κ γλυφομουνι. Θορυβηθηκα κ πήγα στο Συγγρού γιατί μια μέρα πριν μου είχαν κάνει άκαποτη πιπα. Οι γιατροί μου επιβεβαίωσαν αυτό που διάβασα. Επίσης μου είπαν να αποφεύγω κ τα φιλιά με άγνωστες διότι υπάρχει κ η βλενορια του λάρυγγα. Μου είπαν σε ένα μήνα να πάω για εξετάσεις, κ με τις ιερόδουλες πάντα προφυλακτικό κ όχι φιλιά κ όχι αιδειοχειλια (κοινώς γλυφομουνι)
συφιλη και βλενορρια συμφωνω οτι κολλας απο ελευθερο στοματικο ή γλυφομουνι το εχω διαβασει στο ιντερνετ αλλωστε,ομως απο τα φιλια δε κολλας τιποτα μη γινομαστε υπερβολικοι,ακου βλενορια του λαρυγγα(βλενοροια κολλας μονο απο στοματικο σεξ ή κολπικο σεξ χωρις προφυλαξεις),γενικως οι γιατροι καλα σου ειπαν οτι στο ελευθερο στοματικο ή στο γλυφομουνι κολας αρωστιες οπως βλενοροια και σιφιλη στα φιλια ομως δε κολλας τιποτα αντε να βγαλεις καναν ερπη μεχρι εκει.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.002
Πόντοι
10.336
συφιλη και βλενορρια συμφωνω οτι κολλας απο ελευθερο στοματικο ή γλυφομουνι το εχω διαβασει στο ιντερνετ αλλωστε,ομως απο τα φιλια δε κολλας τιποτα μη γινομαστε υπερβολικοι,ακου βλενορια του λαρυγγα(βλενοροια κολλας μονο απο στοματικο σεξ ή κολπικο σεξ χωρις προφυλαξεις),γενικως οι γιατροι καλα σου ειπαν οτι στο ελευθερο στοματικο ή στο γλυφομουνι κολας αρωστιες οπως βλενοροια και σιφιλη στα φιλια ομως δε κολλας τιποτα αντε να βγαλεις καναν ερπη μεχρι εκει.
αμαθεια > ημιμαθεια
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
430
Πόντοι
21
αμαθεια > ημιμαθεια
τι να σου πω ρε μαν,εγω εχω φιλησει παντως σε ιεροδουλες συνολο 13-14 φορες και δε επαθα ποτε τιποτα και γενικα εχω διαβασει οτι απο φιλια μεχρι κανα ερπη να βγαλεις οχι κατι αλλο,μιλαω συμφωνα με τις εμπειριες μου και απο αυτα που εχω διαβασει στο ιντερνετ αλλα και εδω στο σαιτ οι περισσοτεροι γραφαν οτι κολλησαν σοβαρες αρωστιες οπως βλενοροια απο πιπα και οχι απο φιλια,απο φιλια καναν ερπη το πολυ.
 

tarzan71

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2019
Μηνύματα
122
Like
326
Πόντοι
21
Η γιατρός μου είπε ότι αν κόλλησα βλενοροια θα φανεί σε 10 μέρες περίπου. Πριν λίγο που πήγα τουαλέτα είδα άσπρο λεκέ στο βρακι κ όντως βγαίνει κάτι από μεσα
Τύπε 99% δεν έχεις κάτι αλλά επειδή θα βλέπεις διάφορα μέχρι να σου φύγει η αγωνία τράβα σε ένα ιδιώτη αφροδισιολόγο αύριο γιατί είναι κρίμα να τα πληρώνεις μετά σε ψυχοφάρμακα
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
430
Πόντοι
21
δεν σου εκαναν τυπε τα 15 νηματα που ηδη υπαρχουν, ηθελες να ανοιξεις δικο σου το οποιο να λεει τα ιδια πραγματα;

Τα χουμε πει 1εκ. φορες, οποιος φοβαται, πεφτει και κοιμαται. Πουτανιλικι χωρις ρισκο δεν υπαρχει. Και απλο προγραμμα να παρεις, εισαι εκτεθειμενος ακομα και σε απλα δερματολογικα. Τα βυζια και τα χειλη που φιλας, ή τα χερια που σου χαιδευουν τα αρχιδια, πριν απο εσενα, ερχοντουσαν σε επαφη με τα φλοκια του προηγουμενου. ή επλεναν με μη αντισηπτικες διαδικασιες ενα βρωμομουνι. ή επιαναν το χερουλι της πορτας που το ειχαν πιασει αλλοι 100. deal with it.
μη λεμε υπερβολες αν παρεις απλο προγραμμα δε υπαρχει κυνδινος να αρπαξεις το παραμικρο εκτος και αν σπασει αθελα σου η καποτα.Οσο για τα βυζια και τα χειλη που φιλαω ή τα χερια που μου χαιδευουν τα αρχιδια το οτι ερχοντουσαν σε επαφη με αλλα πραγματα πριν δε σημαινει πως θα παθεις κατι σοβαρο απο αυτα αντε καναν ερπη το πολυ πολυ,τις σοβαρες αρωστιες οπως συφιλη,βλενοροια,υπατιτιδες κλπ τα κολλας ΜΟΝΟ απο στοματικη,πρωκτικη και κολπικη επαφη,αν φιλησεις βυζια,στομα,η σου πιασει τα αρχιδια ιεροδουλη δε παθαινεις τιποτα αντε κανας ερπης το πολυ πολυ ή κανα σπυρακι που φευγει σε 2 μερες μονο του.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.002
Πόντοι
10.336
τι να σου πω ρε μαν,εγω εχω φιλησει παντως σε ιεροδουλες συνολο 13-14 φορες και δε επαθα ποτε τιποτα και γενικα εχω διαβασει οτι απο φιλια μεχρι κανα ερπη να βγαλεις οχι κατι αλλο,μιλαω συμφωνα με τις εμπειριες μου και απο αυτα που εχω διαβασει στο ιντερνετ αλλα και εδω στο σαιτ οι περισσοτεροι γραφαν οτι κολλησαν σοβαρες αρωστιες οπως βλενοροια απο πιπα και οχι απο φιλια,απο φιλια καναν ερπη το πολυ.
η προσωπικη σου εμπειρια ειναι ημιμαθεια.
Και γω εχω οδηγησει μεθυσμενος 1000 φορες χωρις να τρακαρω. Αρα η οδηγηση υπο την επηρρεια δεν ειναι επικινδυνη;
Η επιστημη ειναι σαφεστατη ειδικα σε τοσο απλα θεματα. Στο ιντερνετ γραφει αλλα. Ξαναψαξε σωστα και διαβασε.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
430
Πόντοι
21
η προσωπικη σου εμπειρια ειναι ημιμαθεια.
Και γω εχω οδηγησει μεθυσμενος 1000 φορες χωρις να τρακαρω. Αρα η οδηγηση υπο την επηρρεια δεν ειναι επικινδυνη;
Η επιστημη ειναι σαφεστατη ειδικα σε τοσο απλα θεματα. Στο ιντερνετ γραφει αλλα. Ξαναψαξε σωστα και διαβασε.
δε ξερω τυπε εγω λεω σχετικα με τις εμπειριες μου ή απο αυτα που λενε εδω οι συναγωνιστες οι οποιοι το 98 τοις εκατο λενε κολλησαν αρωστιες οπως σιφιλη,βλενοροια μονο απο στοματικη κολπικη και πρωκτικη επαφη ή στο ιντερνετ(που εχω κανει καλη ερευνα για να τα ξερω),απο φιλια κολλας το πολυ πολυ καναν ερπη,τωρα αν φιλησεις βυζια ή σου πιασει τα αρχιδια πουτανα δε κολλας τιποτα αντε κανα σπυρακι που φευγει σε 2 μερες μονο του,τη στοματικη,πρωκτικη,κολπικη επαφη να φοβασαι τυπε οχι τα υπολοιπα.
 

tarzan71

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2019
Μηνύματα
122
Like
326
Πόντοι
21
τι να σου πω ρε μαν,εγω εχω φιλησει παντως σε ιεροδουλες συνολο 13-14 φορες και δε επαθα ποτε τιποτα και γενικα εχω διαβασει οτι απο φιλια μεχρι κανα ερπη να βγαλεις οχι κατι αλλο,μιλαω συμφωνα με τις εμπειριες μου και απο αυτα που εχω διαβασει στο ιντερνετ αλλα και εδω στο σαιτ οι περισσοτεροι γραφαν οτι κολλησαν σοβαρες αρωστιες οπως βλενοροια απο πιπα και οχι απο φιλια,απο φιλια καναν ερπη το πολυ.
Τύπε και εγώ παλιά είχα ένα CBR RR και είχα δει μια φορά 300 στο κοντέρ στην εθνική αλλά δεν έπαθα τίποτα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.002
Πόντοι
10.336
οπως ειπα τα εχουμε συζητησει 1000 φορες. Βαριεμαι.
δεν θα κανω εγω μαθηματα στους νεοπες καθε φορα :coffee:

Αμα εγω πληρωσω εξτρα μια πουτανα του απλου, για να τα παρει στο στομα και στα βυζια, και στα καπακια παει στον επομενο πελατη απλυτη στο διπλα δωματιο για αγκαλιτσες και φιλακια, θα του κερασει ολα τα μικροβια μου :rockon:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
διάβασα ότι η σύφιλη κ η βλενορρια (γονορρια) μεταδίδονται με πίπα κ γλυφομουνι. Θορυβηθηκα κ πήγα στο Συγγρού γιατί μια μέρα πριν μου είχαν κάνει άκαποτη πιπα. Οι γιατροί μου επιβεβαίωσαν αυτό που διάβασα. Επίσης μου είπαν να αποφεύγω κ τα φιλιά με άγνωστες διότι υπάρχει κ η βλενορια του λάρυγγα. Μου είπαν σε ένα μήνα να πάω για εξετάσεις, κ με τις ιερόδουλες πάντα προφυλακτικό κ όχι φιλιά κ όχι αιδειοχειλια (κοινώς γλυφομουνι)
Κυριακή τυπε, χρειαζόταν και η μ@λακια σου. Απέφυγε γενικά να βγαίνεις από το σπίτι σου, μπες από μόνος σου σε λοκνταουν και διάβαζε καλά το φόρουμ να ξεστραβωθεις.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
430
Πόντοι
21
οπως ειπα τα εχουμε συζητησει 1000 φορες. Βαριεμαι.
δεν θα κανω εγω μαθηματα στους νεοπες καθε φορα :coffee:

Αμα εγω πληρωσω εξτρα μια πουτανα του απλου, για να τα παρει στο στομα και στα βυζια, και στα καπακια παει στον επομενο πελατη απλυτη στο διπλα δωματιο για αγκαλιτσες και φιλακια, θα του κερασει ολα τα μικροβια μου :rockon:
ναι αδερφε θα κερασει τα μικροβια σου στον επομενο ομως αυτα τα μικροβια δε θα τον επηρεασουν σε αρωσιτες οπως σιφηλη και βλενοροια επειδη θα φιληθουν στο στομα ή θα τις γλυψει τα βυζια,αμα κανει στοματικο,πρωκτικο και κολπικο χωρις προφυλαξεις εκει εννοειται θα κολλησει τις αρωστιες σου αν τις εχεις αλλα με φιλακια στο στομα και φιλακια στα βυζακια δε κολλας κατι σοβαρο αντε κανα σπυρακι που φευγει σε 2 μερες μονο του ή καναν ερπη.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τύπε και εγώ παλιά είχα ένα CBR RR και είχα δει μια φορά 300 στο κοντέρ στην εθνική αλλά δεν έπαθα τίποτα
ενταξει δε συμφωνουμε,εγω ειμαι συγουρος οτι με φιλακια στο στομα και στα βυζακια πλην ερπη ή κανενος σπυριου που φευγει μονο του αποκλιεται να κολλησεις κατι αλλο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom