Νέα

Αφήνετε τα τραβέλια να σας χύνουν στο στόμα ή σιχαίνεστε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
χτες μια βολτα απο καβαλας και βλεπω την νανσυ παλια φιλη που την ξερω! πηγαμε στο διαμερισματακι της με γαμησε και μετα εγω! με αφησε να τελειωσω στο στομα της και αυτη τελειωσε πανω στο στηθος μου!  :kissass: :cum: :tits:  σημερα θα παω προς συγγρου να τσεκαρω καινουρια τεμαχια  :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
χτες μια βολτα απο καβαλας και βλεπω την νανσυ παλια φιλη που την ξερω! πηγαμε στο διαμερισματακι της με γαμησε και μετα εγω! με αφησε να τελειωσω στο στομα της και αυτη τελειωσε πανω στο στηθος μου!  :kissass: :cum: :tits:  σημερα θα παω προς συγγρου να τσεκαρω καινουρια τεμαχια  :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:

Πισωγλεντζε  παλι  το  ρουφηξες  ..................... :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:

ΟΥΟΥΟΥΟΥΣΤ    ΒΡΩΜΟΠΟΥΣΤΑ  ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΕ........

Χαρα  που εκανε  ο  πατερας  σου  που  εκανε  ΓΙΟ........


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Π Ο Υ Σ Τ Α Ρ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....................
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Χαρα  που εκανε  ο  πατερας  σου  που  εκανε  ΓΙΟ

Τα πιο άχρηστα πεταμένα λεφτά:
Αυτά που ξόδεψε ο πατέρας του (όταν γεννήθηκε) για να κεράσει τις νοσοκόμες.
Που απέκτησε (όπως είπες) γυιό!
Που να 'ξερε ο φουκαράς ότι σήμερα τον χύνουν τράβελοι το γιόκα του.
 

Επισκέπτης
μπραβο πισωγλεντηδες,βρωμοπουστες!!!! μπραβοοοοοοοοοοοο!!! εγω αποψε θα παω να καβαλισω και παλι μια ψωλαρα 20 ποντους και εσυ κατσε με την μαλακια  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:    καραβλαχε βρωμοπουστα να πεις το παιδι σου οχι εμενα!
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
μπραβο πισωγλεντηδες,βρωμοπουστες!!!! μπραβοοοοοοοοοοοο!!! εγω αποψε θα παω να καβαλισω και παλι μια ψωλαρα 20 ποντους και εσυ κατσε με την μαλακια  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:    καραβλαχε βρωμοπουστα να πεις το παιδι σου οχι εμενα!
ε οχι και να σε πει πουστη!! καλα του τα λες!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
απο την στιγμη που δεν τον ενοχλω να μην μηλαει μαζι μου! εγω δεν ενοχλω κανενα! αν ενοχλω να φυγω απο το site!
Όχι ψηλέ.....να μην φύγεις........να φύγει αυτός.......πρόβλημα σου τι βάζεις στον λο-κώ σου!!! :fuck2:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Σε ζηλευουν μεγαλε-μεγαλε!!!!

ρε παιδια τι σας χαλαει εσας για τα δικα του γουστα αφου δεν ενοχλει ο ανθρωπος τι του τα χωνετε? δεν ειναι και σαν τον λιλα (respect)
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
ρε παιδια τι σας χαλαει εσας για τα δικα του γουστα αφου δεν ενοχλει ο ανθρωπος τι του τα χωνετε? δεν ειναι και σαν τον λιλα (respect)
Εχει προοπτικες και ολο το μελλον μπροστα του ομως.
:dancing:
 

Επισκέπτης
Εχει προοπτικες και ολο το μελλον μπροστα του ομως.
:dancing:

o λιλα ειναι crosaki τι σχεση εχω εγω με αυτον??? καμια σχεση, επειδη τον περνω? το 80% εδω μεσα το γλεναταει απο πισω αλλα δεν εχoυμε σχεση καμια με το λιλα! ο λιλα ειναι cross!
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
o λιλα ειναι crosaki τι σχεση εχω εγω με αυτον??? καμια σχεση, επειδη τον περνω? το 80% εδω μεσα το γλεναταει απο πισω αλλα δεν εχoυμε σχεση καμια με το λιλα! ο λιλα ειναι cross!

ΠΑΡΤΟ ΠΙΣΩ ΑΥΤΟ!!!!!!
 

Επισκέπτης
Τώρα το τραβάει ο οργανισμός σου............. :2funny:

αν δεις τα π.μ που δεχομαι για αλαξοκωλιες καθε μερα απο ''straight'' ατομα θα καταλαβεις οτι εδω μεσα δεν ειναι και φανατικοι αντρες!
εγω χεστηκα για αυτο, εχω θελω να μην με βριζουνε απο την στιγμη που δεν βριζω κανενα  :)  μαζι σου δεν εχω κανενα προβλημα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom