Νέα

Αεροβόλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kamenosentelws
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Έχω πάρει το αεροβόλο το Μ16Α1 με πλαστικές μπίλιες και μπορώ να πω ότι είναι σχετικά ακίνδυνο, αρκεί να μην πετύχει κάποιον στο μάτι.Προσοχή όμως δεν είναι παιχνίδι και είναι μόνο για ενήλικες.Επίσης να ενημερώσω ότι το όπλο είναι εντελώς αρύθμιστο, δηλαδή έχει αρκετή απόκλιση από εκεί που σημαδεύεις και δεν γίνεται να ρυθμιστεί, οπότε δεν κάνει για σκοποβολή.Είναι απλά ένα ενθύμιο γαι να θυμάμαι την θητεία μου στις ειδικές δυνάμεις.Η τιμή του είναι 155 Ε.Ένα πιο σοβαρό όπλο είναι το αεροβόλο τύπου Μ16Μ4 με μολύβδυνα βλήματα που εκσφενδονίζονται με την βοήθεια αμπούλας C02, το οποίο όπως καταλαβένεται μπορεί να κάνει σοβαρή ζημιά και εκτός κεφαλής.Η τιμή του στα 950 Ε.
ΕΛΛΑΣ,ΕΛΛΑΣ ΚΟΜΑΝΤΟ ΕΛΛΑΣ.Ι ΜΟΙΡΑ ΑΜΦΙΒΙΩΝ ΚΑΤΑΔΡΟΜΩΝ 
Kαι το πραγματικο Α2 και Μ4 ειναι παναλαφρα......
Ειδικα το Μ4.
Ειχα και M203 βομβιδοβολο.
Παντως το M4 μεταμορφωνεται στο λεπτο......
Με τον σιγαστηρα γινεται σχεδον διπλασιο σε μηκος.
Παιρνει ενα σκασμο 'μπιχλιμπιδια' πανω,
Πιο μουρικη φαση ειναι με το λειζερ που πατας το κουμπακι......
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
βασικα τα αεροβολα ειναι δε λενε.

Καλη φαση ειναι να 'χεις κανα glock...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.684
Κριτικές
61
Like
40.114
Πόντοι
22.785
Μακρια απο οποιδηποτε οπλο... εχασα τον αδελφο μου εγω
πριν οχτω χρονια απο εκπυρσοκροτηση μακρια και παλι
Πολυ μακρια
 

Επισκέπτης
Έχω πάρει το αεροβόλο το Μ16Α1 με πλαστικές μπίλιες και μπορώ να πω ότι είναι σχετικά ακίνδυνο, αρκεί να μην πετύχει κάποιον στο μάτι.Προσοχή όμως δεν είναι παιχνίδι και είναι μόνο για ενήλικες.Επίσης να ενημερώσω ότι το όπλο είναι εντελώς αρύθμιστο, δηλαδή έχει αρκετή απόκλιση από εκεί που σημαδεύεις και δεν γίνεται να ρυθμιστεί, οπότε δεν κάνει για σκοποβολή.Είναι απλά ένα ενθύμιο γαι να θυμάμαι την θητεία μου στις ειδικές δυνάμεις.Η τιμή του είναι 155 Ε.Ένα πιο σοβαρό όπλο είναι το αεροβόλο τύπου Μ16Μ4 με μολύβδυνα βλήματα που εκσφενδονίζονται με την βοήθεια αμπούλας C02, το οποίο όπως καταλαβένεται μπορεί να κάνει σοβαρή ζημιά και εκτός κεφαλής.Η τιμή του στα 950 Ε.
ΕΛΛΑΣ,ΕΛΛΑΣ ΚΟΜΑΝΤΟ ΕΛΛΑΣ.Ι ΜΟΙΡΑ ΑΜΦΙΒΙΩΝ ΚΑΤΑΔΡΟΜΩΝ 

κομάντο, δες 2 σοβαρά οπλάκια που μπορούν να κάνουν ζημιά και είναι πανομοιότυπα μοντέλα με τα αληθινά (colt & beretta). Τα συγκεκριμένα στρατιωτικά που αναφέρεις δεν πιανουν τίποτα μπροστά τους
 

Συνημμένα

  • colt.gif
    colt.gif
    24,1 KB · Εμφανίσεις: 21
  • beretta.gif
    beretta.gif
    29 KB · Εμφανίσεις: 18

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
ε μαγκεσ και εγω εχω αεροβολο στην κρητη Diana γερμανικο οπως ολα τα καλα οπλα. Μου αρεσουν πολυ θυμαμαι απο το ναυτικο. Το αγαπημενο ηταν το Colt ηθελα να σκοτωσω κατι κολοπουστηδες εκει μεσα αλλα ηθικες αναστολες με σωσαν. Μου αρεσουν και τα μαχαιρια. Με το αεροβολο σκοτωνω σπουργιτια περιστερια και τετοια παρασιτα καποια απο αυτα τα κρεμαγα μετα.

Η μανα μου μου ελεγε μα γιατι το κανεις αυτο??Απο μικροσ βασανιζα ζωα και μου αρεσε.Ειμαι αρρωστος συναγωνιστες και τωρα τελευταια εχω φονικες ορμες οποτε προσεχτε
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
μου αρεσουν και τα αλυσοπριονα ξεχασα να πω αγαπημενη ταινια  μου Texas Chainsaw massacre.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ρε παιδια τι μαλακιες . Η αγαμισια σας εχει χτυπήσει στο κεφάλι
ειδικες δυναμεις και κουραφεξαλα
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Με το αεροβολο σκοτωνω σπουργιτια περιστερια και τετοια παρασιτα καποια απο αυτα τα κρεμαγα μετα.

Η μανα μου μου ελεγε μα γιατι το κανεις αυτο??Απο μικροσ βασανιζα ζωα και μου αρεσε.Ειμαι αρρωστος συναγωνιστες και τωρα τελευταια εχω φονικες ορμες οποτε προσεχτε

και είσαι περήφανος γι αυτό;;;  :uglystupid: :jerking:
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
το Glock παντως γαμαει.....


Εδω ειναι το αληθινο


Εδω το αεροβολο



Η καυλα ειναι στο αυτοματο.........
 

κομάντο_2

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
10
BbWlover πρόσεχε πως μιλάς για τις ειδικές δυνάμεις.Έχουν πεθάνει παλικάρια των ειδικών δυνάμεων για την πατρίδα για να είσαι εσύ σήμερα ελεύθερος.
Γη και ύδωρ ου δίδομεν-Ι Μοίρα αμφίβιων καταδρομών
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
BbWlover πρόσεχε πως μιλάς για τις ειδικές δυνάμεις.Έχουν πεθάνει παλικάρια των ειδικών δυνάμεων για την πατρίδα για να είσαι εσύ σήμερα ελεύθερος.
Γη και ύδωρ ου δίδομεν-Ι Μοίρα αμφίβιων καταδρομών
Κι'έγω αμφιβιος στη Σαμο ημουν........
 

κομάντο_2

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
10
Τι σειρά είσαι αδερφέ? Εγώ 297.Κόρινθος-Πεύκο-Ι ΜΑΚ
 

κομάντο_2

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
10
Ήμουν εκπτης στο Πεύκο όταν ήσουν νέος.Σε ποίο λόχο ήσουνα? Σίγουρα θα με θυμάσαι.Απλά πες μου ποιους είχες εκπτες ή περιέγραψέ τους μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom