Νέα

Αδύνατες ή γεματούλες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Αγγελική
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 780
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

beeroas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2015
Μηνύματα
148
Κριτικές
25
Like
794
Πόντοι
311
Αγγελική οι φωτογραφίες στο προφίλ σου είναι πολλά υποσχόμενες. Περιμένουμε να ωριμάσουν οι συνθήκες να αρχίζεις να μοιράζεις χαρές στον αντρικό πληθυσμό και στον τραπεζικό σου λογαριασμό.

Σχετικά με τον φίλο σου από το λίγο που διάβασα το νήμα κατάλαβα ότι :
1. Δεν κάνει μπάνιο όσο συχνά πρέπει.
2. Μένει με τους γονείς του.
3. Δεν εργάζεται (ασχέτως του πόσα λεφτά έχει η οικογένειά του, και δεν εργάζεται ούτε στα χωράφια της οικογένειας).

Όσες συζητήσεις έχω κάνει με όλες τις γυναίκες που γνώρισα στη ζωή μου τα πρώτα 3 red flags που βάζουν σε άντρα είναι ακριβώς αυτά που περιγράφεις. Επομένως αφήνω ένα πολύ μικρό περιθώριο να μας τρολάρεις. Πιστεύω πως ούτε εσύ θα γυρνούσες να κοιτάξεις τέτοιον άντρα όσο όμορφος και να ήταν.
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
385
Like
1.665
Πόντοι
201
Ξανά σκέψου το πάντως.Είναι πολύ δύσκολη η σεξεργασία.Βλέπω ότι είσαι διστακτική και λες για δοκιμαστικά.
σαν τι δυσκολία να έχει δηλαδή; απλα να,να δω πώς είναι οι συνθηκες ,και βλέπουμε
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
385
Like
1.665
Πόντοι
201
Αγγελική οι φωτογραφίες στο προφίλ σου είναι πολλά υποσχόμενες. Περιμένουμε να ωριμάσουν οι συνθήκες να αρχίζεις να μοιράζεις χαρές στον αντρικό πληθυσμό και στον τραπεζικό σου λογαριασμό.

Σχετικά με τον φίλο σου από το λίγο που διάβασα το νήμα κατάλαβα ότι :
1. Δεν κάνει μπάνιο όσο συχνά πρέπει.
2. Μένει με τους γονείς του.
3. Δεν εργάζεται (ασχέτως του πόσα λεφτά έχει η οικογένειά του, και δεν εργάζεται ούτε στα χωράφια της οικογένειας).

Όσες συζητήσεις έχω κάνει με όλες τις γυναίκες που γνώρισα στη ζωή μου τα πρώτα 3 red flags που βάζουν σε άντρα είναι ακριβώς αυτά που περιγράφεις. Επομένως αφήνω ένα πολύ μικρό περιθώριο να μας τρολάρεις. Πιστεύω πως ούτε εσύ θα γυρνούσες να κοιτάξεις τέτοιον άντρα όσο όμορφος και να ήταν.
οχι βέβαια,γιατι εγω θέλω να θαυμαζω αυτόν που έχω δίπλα μου,να κάνει κατι παραγωγικό,να έχει στοχους
 

beeroas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2015
Μηνύματα
148
Κριτικές
25
Like
794
Πόντοι
311
και για να απαντήσω στην ερώτηση που έθεσες : νορμάλ σώμα αλλά με βυζάρες. αν γίνεται άνω του μεσαίου μεγέθους αν είναι δυνατον.
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.623
Κριτικές
1
Like
5.119
Πόντοι
1.056
σαν τι δυσκολία να έχει δηλαδή; απλα να,να δω πώς είναι οι συνθηκες ,και βλέπουμε
ισως συζητηθηκε κ το εχασα αλλα αφου δεν εχεις εμπειρια με σεξεργασια γτ δε βρισκεις απλα εναν "χορηγο";
 

beeroas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2015
Μηνύματα
148
Κριτικές
25
Like
794
Πόντοι
311
οχι βέβαια,γιατι εγω θέλω να θαυμαζω αυτόν που έχω δίπλα μου,να κάνει κατι παραγωγικό,να έχει στοχους
να γιατί απορρίπτεται ο φίλος σου κατ εξακολούθηση και κατά συρροή και κατ επανάληψη.
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
385
Like
1.665
Πόντοι
201
ισως συζητηθηκε κ το εχασα αλλα αφου δεν εχεις εμπειρια με σεξεργασια γτ δε βρισκεις απλα εναν "χορηγο";
και που δεν εχω,δεν είναι και πυρηνική φυσικη,ξερω απο σεξ και απο αντρες
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.266
Like
15.920
Πόντοι
3.656
Σε
σαν τι δυσκολία να έχει δηλαδή; απλα να,να δω πώς είναι οι συνθηκες ,και βλέπουμε
Αν ανέχεσαι τον άλλο και δεν μισείς τους άνδρες , δεν πρέπει να είναι δύσκολο .

Μαντεύεις ότι όλοι όσοι γράφουν εδώ τώρα ... θέλουν να σε βατέψουν !
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
385
Like
1.665
Πόντοι
201
να γιατί απορρίπτεται ο φίλος σου κατ εξακολούθηση και κατά συρροή και κατ επανάληψη.
και βγηκανε κάποιοι να πουνε γιατι δεν κάνω εγω κανα ψυχικο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σε

Αν ανέχεσαι τον άλλο και δεν μισείς τους άνδρες , δεν πρέπει να είναι δύσκολο .

Μαντεύεις ότι όλοι όσοι γράφουν εδώ τώρα ... θέλουν να σε βατέψουν !
μα αμα μισουσα τους αντρες δεν θα έγραφα εδω μέσα,εμ δεν το ξερω,και λεω οτι άμα γραψω ενημερωση οτι ειμαι σε στουντιο απο τότε μεχρι τότε,μην έρθουν! ναι,το θεωρώ πιθανο
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.623
Κριτικές
1
Like
5.119
Πόντοι
1.056
και που δεν εχω,δεν είναι και πυρηνική φυσικη,ξερω απο σεξ και απο αντρες
ναι οκ αλλα δε θα ηταν πιο ευκολο να εβρισκες εναν που σου καλυπτει αυτα που ζητας στο υλικο κομματι (εφοσον εχει κ καλο πακετο) απο το να το κανεις με τον καθε εναν τυχοντα;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: noblue

beeroas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2015
Μηνύματα
148
Κριτικές
25
Like
794
Πόντοι
311
και βγηκανε κάποιοι να πουνε γιατι δεν κάνω εγω κανα ψυχικο
Άσε τα ψυχικά για το Ψυχικό της Αθήνας. Όρισε τιμές και υπηρεσίες κάποια στιγμή όταν νιώσεις έτοιμη. Ήδη αισθάνομαι πορτοφόλια να ανοίγουν για να μετρηθεί χρήμα στο εσωτερικό τους.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.266
Like
15.920
Πόντοι
3.656
Άσε τα ψυχικά για το Ψυχικό της Αθήνας. Όρισε τιμές και υπηρεσίες κάποια στιγμή όταν νιώσεις έτοιμη. Ήδη αισθάνομαι πορτοφόλια να ανοίγουν για να μετρηθεί χρήμα στο εσωτερικό τους.


Καλά ... αν έλεγε εδώ ότι ξεκινάει ραντεβού ... είχε κλείσει από σήμερα ...
για μέχρι τη μεθεπόμενη φορά που θα περάσει ο κομήτης του χάλλεϋ .....
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.783
Πόντοι
3.786
σαν τι δυσκολία να έχει δηλαδή; απλα να,να δω πώς είναι οι συνθηκες ,και βλέπουμε
Μιλάς για στούντιο.Κάθε μέρα θα κάνεις σεξ με πολλά άτομα.Δεν θα διαλέγεις όπως κάνεις στην προσωπική σου ζωή,αλλά θα σε διαλέγουν.Εκτός από τους σωστούς,θα πρέπει να κάνεις σεξ και με βρωμιάρηδες και με κάφρους που θα σου φερθούν άσχημα.Αυτά πρέπει να τα γνωρίζεις πριν κάνεις αυτό το βήμα.
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
385
Like
1.665
Πόντοι
201
ναι οκ αλλα δε θα ηταν πιο ευκολο να εβρισκες εναν που σου καλυπτει αυτα που ζητας στο υλικο κομματι (εφοσον εχει κ καλο πακετο) απο το να το κανεις με τον καθε εναν τυχοντα;;
να,συνηθως αυτο φαντάζει περισσοτερο προς εκμετάλλευση,και πού ξερεις τι θα γινει στο μελλον,οτι δεν θα χωρίσεις; και θα είναι περισσοτερο σαν σχέση αφου θα περνάτε ποσο χρονο μαζί
 

beeroas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2015
Μηνύματα
148
Κριτικές
25
Like
794
Πόντοι
311
Μιλάς για στούντιο.Κάθε μέρα θα κάνεις σεξ με πολλά άτομα.Δεν θα διαλέγεις όπως κάνεις στην προσωπική σου ζωή,αλλά θα σε διαλέγουν.Εκτός από τους σωστούς,θα πρέπει να κάνεις σεξ και με βρωμιάρηδες και με κάφρους που θα σου φερθούν άσχημα.Αυτά πρέπει να τα γνωρίζεις πριν κάνεις αυτό το βήμα.
πολύ σωστός
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.266
Like
15.920
Πόντοι
3.656
Μιλάς για στούντιο.Κάθε μέρα θα κάνεις σεξ με πολλά άτομα.Δεν θα διαλέγεις όπως κάνεις στην προσωπική σου ζωή,αλλά θα σε διαλέγουν.Εκτός από τους σωστούς,θα πρέπει να κάνεις σεξ και με βρωμιάρηδες και με κάφρους που θα σου φερθούν άσχημα.Αυτά πρέπει να τα γνωρίζεις πριν κάνεις αυτό το βήμα.
Το στούντιο δεν είναι ρδέλο . Δεν πάνε τέρμα τελευταίοι .
Βίζιτα βέβαια , βλέπει λιγότερους . Και ακόμη πιο χλίδες.
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
385
Like
1.665
Πόντοι
201
Άσε τα ψυχικά για το Ψυχικό της Αθήνας. Όρισε τιμές και υπηρεσίες κάποια στιγμή όταν νιώσεις έτοιμη. Ήδη αισθάνομαι πορτοφόλια να ανοίγουν για να μετρηθεί χρήμα στο εσωτερικό τους.
δεν θα τις ορίσω εγω τις τιμες,αλλά το στούντιο
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
385
Like
1.665
Πόντοι
201
Μιλάς για στούντιο.Κάθε μέρα θα κάνεις σεξ με πολλά άτομα.Δεν θα διαλέγεις όπως κάνεις στην προσωπική σου ζωή,αλλά θα σε διαλέγουν.Εκτός από τους σωστούς,θα πρέπει να κάνεις σεξ και με βρωμιάρηδες και με κάφρους που θα σου φερθούν άσχημα.Αυτά πρέπει να τα γνωρίζεις πριν κάνεις αυτό το βήμα.
τα ξερω,και όπως επισης ξερω οτι προφανως και δεν θα έχω δικαιωμα να πω οχι αν δεν μου αρέσει καποιος σε εμφάνιση,αν και σκεφτομουν σε καποια φαση,σιγα πόσοι θα μου ερθουν;
 

Tsourekis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2024
Μηνύματα
41
Like
36
Πόντοι
0
σαν τι δυσκολία να έχει δηλαδή; απλα να,να δω πώς είναι οι συνθηκες ,και βλέπουμε
Το να πρέπει να πάρεις πίπα σε κάποιον που βρωμάει και ζέχνει δεν πρέπει να είναι και το πιο εύκολο πράγμα στον κόσμο.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.783
Πόντοι
3.786
Το στούντιο δεν είναι ρδέλο . Δεν πάνε τέρμα τελευταίοι .
Βίζιτα βέβαια , βλέπει λιγότερους . Και ακόμη πιο χλίδες.
Στην Αθήνα υπάρχει όντως ο διαχωρισμός μπουρδέλου και στούντιο,και φαίνεται και από τις τιμές.Στη Θεσσαλονίκη και την επαρχία όμως υπάρχει μια κατηγορία οίκων ανοχής με τιμές που ξεκινάνε από €30 ανάλογα τις υπηρεσίες και την εμφάνιση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom