Νέα

Αδιέξοδο...Η Αδερφή της Αδερφής μου.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ntelikanis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ntelikanis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
939
Like
185
Πόντοι
6
Θα ήταν νόμιμο αν έκανα κάτι με την αδερφή της αδερφής μου η οποία είναι από άλλη μάνα κ πατέρα ;

Η μάνα της αδερφής μου είναι ήταν παντρεμένη με τον πατέρα μου χώρισαν κ αυτή έχει κάνει άλλη κόρη οπότε εγώ μπορώ να κάνω κάτι μαζί τής;
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Θα ήταν νόμιμο αν έκανα κάτι με την αδερφή της αδερφής μου η οποία είναι από άλλη μάνα κ πατέρα ;

Η μάνα της αδερφής μου είναι ήταν παντρεμένη με τον πατέρα μου χώρισαν κ αυτή έχει κάνει άλλη κόρη οπότε εγώ μπορώ να κάνω κάτι μαζί τής;

Φοράει μασέλα ;
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.019
Like
1.121
Πόντοι
216
ασφαλώς κα μπορείς. Και ο γαμος μεταξυ σας επιτρεπεται από την εκλησία γιατι δεν υπαρχει συγκενεια αιματος. Όπως επισης δύο αδερφια μπορουν να κανουν γαμο με αλλα δυο ατομα που είναι μεταξύ τους αδερφια.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Θα ήταν νόμιμο αν έκανα κάτι με την αδερφή της αδερφής μου η οποία είναι από άλλη μάνα κ πατέρα ;

Η μάνα της αδερφής μου είναι ήταν παντρεμένη με τον πατέρα μου χώρισαν κ αυτή έχει κάνει άλλη κόρη οπότε εγώ μπορώ να κάνω κάτι μαζί τής;

Βασικά αυτή σε θέλει ή μήπως ΔΕΝ το γνωρίζει ακόμα ;;  :think:
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Θα ήταν νόμιμο αν έκανα κάτι με την αδερφή της αδερφής μου η οποία είναι από άλλη μάνα κ πατέρα ;

Η μάνα της αδερφής μου είναι ήταν παντρεμένη με τον πατέρα μου χώρισαν κ αυτή έχει κάνει άλλη κόρη οπότε εγώ μπορώ να κάνω κάτι μαζί τής;
αν εχει κορη η αδερφη της μανας σου, δεν ειναι ξαδερφη σου τυπε? :huh:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.094
Κριτικές
1
Like
29.780
Πόντοι
8.006
Θα ήταν νόμιμο αν έκανα κάτι με την αδερφή της αδερφής μου η οποία είναι από άλλη μάνα κ πατέρα ;

Η μάνα της αδερφής μου είναι ήταν παντρεμένη με τον πατέρα μου χώρισαν κ αυτή έχει κάνει άλλη κόρη οπότε εγώ μπορώ να κάνω κάτι μαζί τής;
Η αγχιστεία, δηλαδη η συγγενεια λογω γαμου, παραμενει ως κωλυμα γαμου ακομη και μετα το διαζυγιο.

Εντελως χοντρα να το πω, αν ο πατερας σου παντρευτει καποια, αυτη γινεται μητρια σου. Συγγενης σου δηλαδη εξ αγχιστειας.
Ακομη κι αν χωρισει με τον πατερα σου, παραμενει συγγενης σου κατα πλασμα νομου. Αρα και το παιδι που θα κανει μετα με αλλον, εχει κωλυμα γαμου με σενα.

Αυτα βεβαια αν μιλαμε παντα για γαμο.
Αν μιλαμε για κανενα πηδημα, προφανως δεν ειναι αιμομιξια.
Αλλά αιμομιξια δεν θα ηταν να πηδηξεις και την μητρια, αν το παρουμε ετσι. Υποθετω συζηταμε για νομικο κωλυμα γαμου.
 

JAMESON21

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
135
Like
45
Πόντοι
1
ε δεν μπορει να μην εχεις καμμια σχεση ρε συ  Μαλλον σε αναβεει οτι καπου στο βαθος το βλεπεις σαν αιμομιξια . να το δεις αυτο ..
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.627
Like
14.611
Πόντοι
3.656
Θα ήταν νόμιμο αν έκανα κάτι με την αδερφή της αδερφής μου η οποία είναι από άλλη μάνα κ πατέρα ;

Η μάνα της αδερφής μου είναι ήταν παντρεμένη με τον πατέρα μου χώρισαν κ αυτή έχει κάνει άλλη κόρη οπότε εγώ μπορώ να κάνω κάτι μαζί τής;


τυπε ενας αλλος τυπος ειχε ανοιξει θρεντ που ηθελε να γαμησει τη μανα του αλλα δεν ξερω αν ηταν εξ'αγχιστειας    :S :S :S
 
OP
OP
ntelikanis

ntelikanis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
939
Like
185
Πόντοι
6
ε δεν μπορει να μην εχεις καμμια σχεση ρε συ  Μαλλον σε αναβεει οτι καπου στο βαθος το βλεπεις σαν αιμομιξια . να το δεις αυτο ..

Ρε Η μάνα της αδερφής μου πρώην σύζυγος του πάτερα μου έχει μια κόρη τώρα κατάλαβες;

Το θέμα είναι ότι αν εμείς μπλέξουμε η αδερφή μου θα λέει τα αδέρφια μου πηδιουνται .... εκεί σκέφτομαι ότι υπάρχει θέμα
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.650
Like
1.917
Πόντοι
216
Ρε Η μάνα της αδερφής μου πρώην σύζυγος του πάτερα μου έχει μια κόρη τώρα κατάλαβες;

Το θέμα είναι ότι αν εμείς μπλέξουμε η αδερφή μου θα λέει τα αδέρφια μου πηδιουνται .... εκεί σκέφτομαι ότι υπάρχει θέμα

καμμία σχέση, προχώρα άφοβα, δεν έχετε εξ αίματος σχέση, τα υπόλοιπα είναι της εκκλησίας φανταστικά κωλύμματα που χαλάνε τις ζωές των ανθρώπων
 

Phineas.Freak

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
207
Κριτικές
5
Like
19
Πόντοι
1
...αν το θέτεις από καθαρά σεξουαλική άποψη τότε και βέβαια μπορείς!

...και μάλιστα όχι μόνο με αυτήν αλλά και με την αδελφή σου ή ακόμα και την μάνα σου την ίδια άμα φτιάχνεστε και γουστάρετε και οι δύο (no offence!!). Πάντα βέβαια πολύυυυυ διακριτικά.

Αν όμως ρωτάς για το αν μπορείς να έχεις επίσημη σχέση θα σου έλεγα να μην μπλέξεις ρε φίλε.
Φαντάσου μόνο σε τι θέση θα έφερνες τον πατέρα σου όταν το μάθαινε!
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.560
Κριτικές
12
Like
6.395
Πόντοι
2.646
Τυπε, άμα είναι καλό, ξεκώλιασε την. Αμα είναι κανένα σκουπίδι, γράψε την στα παπάρια σου και πρόβαλε τις πίπες περί συγγένειας
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Μαλακίας το ανάγνωσμα
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Ρε Η μάνα της αδερφής μου πρώην σύζυγος του πάτερα μου έχει μια κόρη τώρα κατάλαβες;

Το θέμα είναι ότι αν εμείς μπλέξουμε η αδερφή μου θα λέει τα αδέρφια μου πηδιουνται .... εκεί σκέφτομαι ότι υπάρχει θέμα

Η μάνα της αδερφής σου και του πατέρα σου δεν είναι μάνα σου ? Που σε βρήκαν εσένα ?  Αναρωτιέσαι αν με την κόρη της μάνας σου είστε συγγενείς αίματος ? Αδερφή σου είναι εξ αγχιστείας.
 

O Mitsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
763
Κριτικές
6
Like
2.446
Πόντοι
726
Θα ήταν νόμιμο αν έκανα κάτι με την αδερφή της αδερφής μου η οποία είναι από άλλη μάνα κ πατέρα ;

Η μάνα της αδερφής μου είναι ήταν παντρεμένη με τον πατέρα μου χώρισαν κ αυτή έχει κάνει άλλη κόρη οπότε εγώ μπορώ να κάνω κάτι μαζί τής;

Φίλε μου Τότε ο πατέρας σου και η πρώην γυναίκα του θα γίνουν συμπέθεροι.  :headbang:  :headbang:

ωραίες οικογενειακές ιστορίες
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
τι άλλο θα ακούσουμε ;;;;;
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
φιλε για εδω εισαι

asa.jpg
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Θα ήταν νόμιμο αν έκανα κάτι με την αδερφή της αδερφής μου η οποία είναι από άλλη μάνα κ πατέρα ;

Η μάνα της αδερφής μου είναι ήταν παντρεμένη με τον πατέρα μου χώρισαν κ αυτή έχει κάνει άλλη κόρη οπότε εγώ μπορώ να κάνω κάτι μαζί τής;
Φιλε μου ξεκωλιασε την.Εγω γαμησα την αδερφη της νυφης μου και την γαμουσα για πολλα χρονια. Αφου ηταν καριολα και ηθελε πουτσα να της χαλασω χατηρι? μια χαρα γαμησα για καμια 5αρια χρονια. οπου την εβρισκα την γαμουσα.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.173
Κριτικές
35
Like
4.495
Πόντοι
2.046
Θα ήταν νόμιμο αν έκανα κάτι με την αδερφή της αδερφής μου η οποία είναι από άλλη μάνα κ πατέρα ;

Η μάνα της αδερφής μου είναι ήταν παντρεμένη με τον πατέρα μου χώρισαν κ αυτή έχει κάνει άλλη κόρη οπότε εγώ μπορώ να κάνω κάτι μαζί τής;
Τυπε αν σε γουσταρει μη μασας μια παρτην απ ολες τις τρυπες της ουτε συγγενεια εχετε ουτε τιποτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom