Νέα

Άδεια παραμονής σε Ρωσίδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 185
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
εμενα μου ειπε ο γνωστος οτι εκανε συμφωνο ελευθερης συμβιωσης στο συμβολαιογραφο,και μετα κατεθεσαν στην περιφερεια το φακελο για να παρει η ρωσιδα την καρτα παραμονης,αν δεν ισχυει η περιφερεια πως παρελαβε το φακελο?
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Σπυράκο μην ασχολήσε με τις σλάβες, παμε να ανοίξουμε γραφείο εισαγωγης από Κούμπα
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
εμενα μου ειπε ο γνωστος οτι εκανε συμφωνο ελευθερης συμβιωσης στο συμβολαιογραφο,και μετα κατεθεσαν στην περιφερεια το φακελο για να παρει η ρωσιδα την καρτα παραμονης,αν δεν ισχυει η περιφερεια πως παρελαβε το φακελο?
Μηπως δεν ηταν ελευθερης συμβιωσης και ηταν συμφωνιτικο γαμου?
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
sotirof συμφωνο ελευθερης συμβιωσης αυτο που που κανανε νομο πριν κανα δυο χρονθια και εχει την ιδια ισχυ με πολιτικο η θρησκευτικο γαμο
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
sotirof συμφωνο ελευθερης συμβιωσης αυτο που που κανανε νομο πριν κανα δυο χρονθια και εχει την ιδια ισχυ με πολιτικο η θρησκευτικο γαμο
Προς το παρων παντως το τμημα αλδ.στα δημαρχεια δεν το κανη δεκτο!
 

Επισκέπτης
Ο συνηγορος του πολιτη το λεει ξεκαθαρα. Με συμφωνο ελευθερης συμβιωσης δε παραλαμβανουν καθολου τις αιτησεις για αδεια παραμονης ή τις παραλαμβανουν και μετά τις απορριπτουν.

εμενα μου ειπε ο γνωστος οτι εκανε συμφωνο ελευθερης συμβιωσης στο συμβολαιογραφο,και μετα κατεθεσαν στην περιφερεια το φακελο για να παρει η ρωσιδα την καρτα παραμονης,αν δεν ισχυει η περιφερεια πως παρελαβε το φακελο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom