Νέα

Άχρηστα μέλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα azazel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tayrus1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
14
Like
787
Πόντοι
311
Παρακολουθώ το φόρουμ παρα πολλά χρόνια αλλά έγινα μέλος σχετικά πρόσφατα.
Θέλω κάποιος χωρίς τρολαρισμα να μου δώσει τον ορισμό του "κλώνου"
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
1
Like
4.898
Πόντοι
1.756
Παρακολουθώ το φόρουμ παρα πολλά χρόνια αλλά έγινα μέλος σχετικά πρόσφατα.
Θέλω κάποιος χωρίς τρολαρισμα να μου δώσει τον ορισμό του "κλώνου"
κλωνος ειναι ειτε δευτερο και τριτο ψευτικο προφιλ ιδιου ατομου που εξυπηρετει ιδιους σκοπους...

πχ γραφω εγω μια παπαρια εχω και 2 κλωνους δικους μου να γραφουν απο κατω τι ωραια που τα λες κλπ κλπ κλπ.....

η μπορει να τα εχει ως αντερκαβερ σε περιπτωση που καποιο προφιλ εχει "καει" με την εννοια οτι εκτεθηκε ανεπανορθωτα (προμοτορας, σπαμερ, καμμενο νταλι κλπ)

ειτε απλα το κυριο προφιλ εχει φαει σουτ απο τη διαχειριση και κανει νεο προφιλ (φαινονται ομως οι ΙΡ οπως και αργα η γρηγορα οι αποψεις φανερωνουν το ποιον και το χαρακτηρα εκτος απο οντως κατι σαικο που εχουν γραμμενες σε σημειωματαριο τις περσονες τους οσον αφορα τη βασικη τους γραμμη για το τι δηλωνουν)

απο κει και περα αν πεις καποιον κλωνο εδω μεσα μπορει να μη το εννοεις. επικρατει και ως "βρισια" στην αργκο εδω.
 

tayrus1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
14
Like
787
Πόντοι
311
κλωνος ειναι ειτε δευτερο και τριτο ψευτικο προφιλ ιδιου ατομου που εξυπηρετει ιδιους σκοπους...

πχ γραφω εγω μια παπαρια εχω και 2 κλωνους δικους μου να γραφουν απο κατω τι ωραια που τα λες κλπ κλπ κλπ.....

η μπορει να τα εχει ως αντερκαβερ σε περιπτωση που καποιο προφιλ εχει "καει" με την εννοια οτι εκτεθηκε ανεπανορθωτα (προμοτορας, σπαμερ, καμμενο νταλι κλπ)

ειτε απλα το κυριο προφιλ εχει φαει σουτ απο τη διαχειριση και κανει νεο προφιλ (φαινονται ομως οι ΙΡ οπως και αργα η γρηγορα οι αποψεις φανερωνουν το ποιον και το χαρακτηρα εκτος απο οντως κατι σαικο που εχουν γραμμενες σε σημειωματαριο τις περσονες τους οσον αφορα τη βασικη τους γραμμη για το τι δηλωνουν)

απο κει και περα αν πεις καποιον κλωνο εδω μεσα μπορει να μη το εννοεις. επικρατει και ως "βρισια" στην αργκο εδω.
Πλήρως κατανοητός! Έδωσες ορισμό για εγκυκλοπαίδεια, ωραιος
 
OP
OP
azazel

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
216
Like
17.291
Πόντοι
35.697

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
1
Like
4.898
Πόντοι
1.756
Δεν ξέρω αν το έχεις καταλάβει,αλλά είσαι ένα άχρηστο μέλος...
δε ξερω γιατι αλλα χαιρομαι που ειμαι ενα "αχρηστο" μελος, απο το να τροφοδοτω αχρηστους, αχαριστους και παρασιτα!

αχαριστος παντως δεν ημουν και δεν ειμαι και αυτο το εχουν κρινει αυτοι που πρεπει.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.006
Κριτικές
99
Like
47.427
Πόντοι
21.511

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
1
Like
4.898
Πόντοι
1.756
μετα βιας θα ελεγα γιατι λογω καραντινας δεν ειμαι και φιτ (εχω ενα κοιλιακο δηλαδη)! στο φαι και στο γαμησι ο θεος δε κανει κριση!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.006
Κριτικές
99
Like
47.427
Πόντοι
21.511
μετα βιας θα ελεγα γιατι λογω καραντινας δεν ειμαι και φιτ (εχω ενα κοιλιακο δηλαδη)! στο φαι και στο γαμησι ο θεος δε κανει κριση!
αμα βλεπεσαι φατσικως, εισαι οκ, γκαραντι αυτο.
εκτος αν εισαι χιπο.
 

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
390
Like
450
Πόντοι
21
μετα βιας θα ελεγα γιατι λογω καραντινας δεν ειμαι και φιτ (εχω ενα κοιλιακο δηλαδη)! στο φαι και στο γαμησι ο θεος δε κανει κριση!
ο θεος δεν κανει κριση ?

- ΟΧΙ ΤΡΑΒΕΣΤΙ - ΟΧΙ GAYS - ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ -
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
1
Like
4.898
Πόντοι
1.756
αμα βλεπεσαι φατσικως, εισαι οκ, γκαραντι αυτο.
εκτος αν εισαι χιπο.
ε δεν ειμαι και μοντελο σαν την γουαην. εμεις πουλαμε χαρακτηρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ο θεος δεν κανει κριση ?

- ΟΧΙ ΤΡΑΒΕΣΤΙ - ΟΧΙ GAYS - ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ -
σχημα του λογου. ουτως η αλλως δεν υπαρχει θεος τυπε.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.006
Κριτικές
99
Like
47.427
Πόντοι
21.511
- ΟΧΙ ΤΡΑΒΕΣΤΙ - ΟΧΙ GAYS - ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ -
:tooth: ρε κλοπυ paster XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
 

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
390
Like
450
Πόντοι
21
ε δεν ειμαι και μοντελο σαν την γουαην. εμεις πουλαμε χαρακτηρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


σχημα του λογου. ουτως η αλλως δεν υπαρχει θεος τυπε.
1622673424355.png
 

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
390
Like
450
Πόντοι
21
:tooth: ρε κλοπυ paster XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
Επ,πακετακιας εδω εισαι

 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
1
Like
4.898
Πόντοι
1.756
1622673554427.png

προσκυνηστε το ειδωλο ποταποι αφισοκολλητες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom