Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Αχαρνών & Κύμης 9 - Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.972
Πόντοι
3.237
ο λακης ειναι ικανος να παει σε μπουρδελο στο μετάξι και να του βγαλουν βανίλια υποβρύχιο λέγοντάς του οτι εκει ειναι σοβαρο μαγαζι και δεν κανουν τετοια πραματα..
:2funny:
πινασα
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
4
Like
1.652
Πόντοι
266
ο λακης ειναι ικανος να παει σε μπουρδελο στο μετάξι και να του βγαλουν βανίλια υποβρύχιο λέγοντάς του οτι εκει ειναι σοβαρο μαγαζι και δεν κανουν τετοια πραματα..

...Τον κόβουν ότι είναι ΕΘΝΙΚΟΦΡΩΝ...Ανατολικές αυτές...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ...
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
  ο σώζων εαυτόν σωθήτω βαλεντινε.  :2funny: .  ειπαμε δημοκρατικεs διαδικασιεs.       παντωs εγω δεν θα καμαρωνω σαν γυφτικο σκερπανι, οπωs κανουν καποιοι με καποιεs  σε καποια μαγαζια.      αν ενδιαφερεσαι να παμε να σε συστησω.

:thumbsup:
Tnx, keep in mind! (καταλαβαίνεις ... Ελληνικά φαντάζομαι :grin:)
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Πες περισσότερα.
Ποιά είναι;
Το ... πάει το γράμμα;
ποια υποτιθεται οτι ειναι τo αστερι εκει μεσα?    η πολωνεζα η γνωστη σε καποιουs.    εχει αλλαξει καπωs και το ονομα τηs.  παντωs και το νεο απο Κ  αρχιζει.  αποκαλεσε την καυλα και θα καταλαβει αυτη. :grin: 
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
ο λακης ειναι ικανος να παει σε μπουρδελο στο μετάξι και να του βγαλουν βανίλια υποβρύχιο λέγοντάς του οτι εκει ειναι σοβαρο μαγαζι και δεν κανουν τετοια πραματα..

τί μαλάκα είναι!!!!! :2funny:
 

pigasos_

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
25
Like
75
Πόντοι
10
Δεν παει να χεστει η πολωνεζα κ καθε μια που κοροιδευει τον κοσμο....θελουμε κ μεσον για φουλ προγραμμα με τετοια κριση.. μαυροοοοοο :rockon:
 

spetses7

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Μουφα μαγαζί... μακρυά....τζάμπα λεφτά....
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.800
Κριτικές
36
Like
35.700
Πόντοι
18.565
Οταν κατεβω Αθηνα θα επισκευτω το εν λογω καταστημα και θα σας λυσω τις αποριες. Εμενα λογω ηλικιας-κωλογερος  :woldman: σου λεει ειναι αυτος,θα του τα παρουμε χωρις να κανει τιποτα- οσες ειναι φουλ και καμμια φορα και αυτες που δεν ειναι μου καθονται.(ειναι τα καλα της ηλικιας}. Γενικα μαυρο απο οσα εχω παει τα τελευταια 25 χρονια μονο Ηπειρου και Πατριαρχου Ιωακειμ εχω ριξει.Απο ολα ταλλα εστω και ενα φραπε τον επαιρνα.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Οταν κατεβω Αθηνα θα επισκευτω το εν λογω καταστημα και θα σας λυσω τις αποριες. Εμενα λογω ηλικιας-κωλογερος  :woldman: σου λεει ειναι αυτος,θα του τα παρουμε χωρις να κανει τιποτα- οσες ειναι φουλ και καμμια φορα και αυτες που δεν ειναι μου καθονται.(ειναι τα καλα της ηλικιας}. Γενικα μαυρο απο οσα εχω παει τα τελευταια 25 χρονια μονο Ηπειρου και Πατριαρχου Ιωακειμ εχω ριξει.Απο ολα ταλλα εστω και ενα φραπε τον επαιρνα.
  θα περιμενουμε κυριε- κωλογερε.    σαν κομητηs  πεταs ενα μηνυμα και μετα εξαφανιζεσαι.    δεν σε προλαβαινουμε.  νεα τακτικη ειναι αυτη?    κατσε να κουβεντιασουμε και λιγο. 
 

spetses7

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Το μαγαζί είναι άθλιο ....
Περιγράφω σκηνή....

Ανοίγει την πόρτα κοντοπούτανο άβυζο σαν βλάχα δασκάλα με κάτι μπιμπίκια στο μέτωπο και γυαλάκια....
Στην είσοδο αναμένει ΜΙΛΦ σα να την έχεις δείρει και την έχεις βάλει τιμωρία....
Σε περνά στο δωμάτιο και το κλασσικό .. Εχεις ξανάρθει? Οχι λέω αλλά γνωρίζω την ιδιοκτήτρια..... Με κοιτά σαν UFO... Θα κάτσετε με ρωτά? να δω τις κοπέλες ρωτώ? Γιατί με ρωτά?  Τι γιατί κυρά μου?  Μα δεν καταλαβαίνω...μασάζ θα κάνετε  μου λέει... κάπου εκεί άρχισα να φορτώνω... που είναι η ιδιοκτήτρια τη ρωτώ (ιδιοκτήτρια βυζομάνα ΜΙΛΦ γνωστή από άλλα ιδρύματα) ,,, εγώ είμαι μου λέει και κάπου εκεί την έχεσα και έφυγα μπας και προλάβω να σώσω και το αμάξι από καμια δεκαριά μαύρους που το περιτριργύριζαν... (καλη γειτονια)
ΕΙΝΑΙ δυνατον μέσα στην κρίση να κάνουν δουλειά αυτές οι γελοίες?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Το μαγαζί είναι άθλιο ....
Περιγράφω σκηνή....

Ανοίγει την πόρτα κοντοπούτανο άβυζο σαν βλάχα δασκάλα με κάτι μπιμπίκια στο μέτωπο και γυαλάκια....
Στην είσοδο αναμένει ΜΙΛΦ σα να την έχεις δείρει και την έχεις βάλει τιμωρία....
Σε περνά στο δωμάτιο και το κλασσικό .. Εχεις ξανάρθει? Οχι λέω αλλά γνωρίζω την ιδιοκτήτρια..... Με κοιτά σαν UFO... Θα κάτσετε με ρωτά? να δω τις κοπέλες ρωτώ? Γιατί με ρωτά?  Τι γιατί κυρά μου?  Μα δεν καταλαβαίνω...μασάζ θα κάνετε  μου λέει... κάπου εκεί άρχισα να φορτώνω... που είναι η ιδιοκτήτρια τη ρωτώ (ιδιοκτήτρια βυζομάνα ΜΙΛΦ γνωστή από άλλα ιδρύματα) ,,, εγώ είμαι μου λέει και κάπου εκεί την έχεσα και έφυγα μπας και προλάβω να σώσω και το αμάξι από καμια δεκαριά μαύρους που το περιτριργύριζαν... (καλη γειτονια)
ΕΙΝΑΙ δυνατον μέσα στην κρίση να κάνουν δουλειά αυτές οι γελοίες?
αυτη με τα γυαλακια  πραγματι ειναι λιγο περιεργη,  δεν ξερει πωs να φερθει,  και το παιζει οτι ειναι το αφεντικο.    καλυτερα η συννενοηση με  τιs 1-2 κοπελλεs που υπαρχουν εκει, αν σε αφησει βεβαια και αν προλαβειs, γιατι στεκεται απο πανω και παρακολουθει.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.800
Κριτικές
36
Like
35.700
Πόντοι
18.565
 θα περιμενουμε κυριε- κωλογερε.     σαν κομητηs  πεταs ενα μηνυμα και μετα εξαφανιζεσαι.     δεν σε προλαβαινουμε.   νεα τακτικη ειναι αυτη?    κατσε να κουβεντιασουμε και λιγο.  
[/quote) Αφου ξερεις οτι ειμαι υπο καθεστως διαρκους επιτηρησης :s&m_2:.Οτι προλαβει και αρπαξει το ματι μου και οτι προλαβω να γραψω στο πληκτρολογιο.Απο μεσα Οκτωμβριου και μετα ξελασκαρουν τα πραγματα.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
..λουκετο και σε αυτο....ενοικιαζεται χωρος 240τμ+120τμ...πληροφοριες μεσητικο γραφειο...για οποιον ενδιαφερεται ;) :cheesy:
 

Επισκέπτης
..λουκετο και σε αυτο....ενοικιαζεται χωρος 240τμ+120τμ...πληροφοριες μεσητικο γραφειο...για οποιον ενδιαφερεται ;) :cheesy:

Φαίνεται μόνο ο Ζεro έπαιρνε πλήρες πρόγραμμα εκεί,
οι υπόλοιποι όχι , οπότε έριχναν μαυρο ,
δεν ξαναπάταγαν και έκλεισε.
Μόνο με το Zero δεν κρατιόταν το μαγαζί ...
 

jevjev

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Εχει κανεις υπόψιν του για το που βρισκεται η Κωνσταντίνα ?

Μελαχροινή καλό δώμα , φιλική......
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Εχει κανεις υπόψιν του για το που βρισκεται η Κωνσταντίνα ?

Μελαχροινή καλό δώμα , φιλική......
Όταν τις καλαφατίζουμε τις διάφορες "Κωνσταντίνες" και καλοπερνάμε, δε λέμε/γράφουμε κουβέντα...

Όταν εξαφανιστούν, αρχίζουνε οι αναζητήσεις του Ε.Σ. με περιγραφές και απ΄'ολα...  :s&m_2:

Γενικά μιλάω... :tickedoff:
 

Επισκέπτης
Το μαγαζί υπάρχει ακόμη ή είναι κλειστόν ;;;;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom