Νέα

Acapoeira vs Το πουλι Ο μεγαλος τελικός

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Με ποιόν είστε

  • px75

    Ψήφοι: 2 22,2%
  • Jean Claud

    Ψήφοι: 4 44,4%
  • Kανείς από τους δυο

    Ψήφοι: 3 33,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.284
Κριτικές
15
Like
5.782
Πόντοι
1.496
Καλή ιδέα τρελέ μου! :rockon:

Όμως το να βάζεις σε ψηφοφορία τον acapoeira με τον ΑΡΓΥΡΟ ΜΑΛΑΚΑ του site είναι λίγο άδικο, αν και μέλη τύπου Βαν Πούστεν και τα κλωνάρια τους θα στηρίξουν ΑΡΓΥΡΟ ΜΑΛΑΚΑ

Όσο για το πως ξεκίνησε η κόντρα..
Το πουλί πουλώντας ηθική του κώλου, γράφει ότι υπερασπίζετε τον πίκερ. :jerking:

Η αλήθεια όμως είναι οτι ζαχαρώνει την πούτσα του acapoeira,γιατί βαρέθηκε της πακιστανικές πούτσες που ρουφάει στις πιάτσες :effemine:
Εγω με αυτα που γραφεις και με οσα εχω παρακολουθησει, πολιτικα τα κινητρα, η απλως προσωπικης αντιπαθειας, οπως συμβαινει πολυ εδω μεσα. Αδικαιολογητα ολα.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
Καλή ιδέα τρελέ μου! :rockon:

Όμως το να βάζεις σε ψηφοφορία τον acapoeira με τον ΑΡΓΥΡΟ ΜΑΛΑΚΑ του site είναι λίγο άδικο, αν και μέλη τύπου Βαν Πούστεν και τα κλωνάρια τους θα στηρίξουν ΑΡΓΥΡΟ ΜΑΛΑΚΑ

Όσο για το πως ξεκίνησε η κόντρα..
Το πουλί πουλώντας ηθική του κώλου, γράφει ότι υπερασπίζετε τον πίκερ. :jerking:

Η αλήθεια όμως είναι οτι ζαχαρώνει την πούτσα του acapoeira,γιατί βαρέθηκε της πακιστανικές πούτσες που ρουφάει στις πιάτσες :effemine:
προκειται για τον δευτερο αρχιμαλακα του σαη μετα τον ακαποβλακα
καθαριζει γερμανικους καμπινεδες σε μια υπογα ακουγωντας καζατζιδη και περηφανευεται οτι γαμαει μια γερμανιδα ποσταρωντας εδω μεσα ενα παραθυρο με ανοιχτη ανακλιση (επειδη υποτιθεται οι γερμανιδες κοιμουνται με ανακλιση)
αυτος θα φαει τον αχελωο με σκατα
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.310
Κριτικές
10
Like
1.619
Πόντοι
5.975
παιδια να κρατησουμε ενα επιπεδο στο νημα...ευχαριστω
Μην ανησυχείς παίκτη... Αυτό το thread σίγουρα θα έχει ένα επίπεδο... Τώρα τι είδους επίπεδο θα είναι αυτό, είναι μεγάλη κουβέντα!!!  :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Μην ανησυχείς παίκτη... Αυτό το thread σίγουρα θα έχει ένα επίπεδο... Τώρα τι είδους επίπεδο θα είναι αυτό, είναι μεγάλη κουβέντα!!!  :grin: :grin: :grin:

Το επίπεδο είναι ήδη ανεβασμένο! :grin:
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.180
Like
8.627
Πόντοι
1.406

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.169
Πόντοι
206
Και μιας και δεν ξέρω πως ξεκίνησε αυτή η μεγάλη κόντρα,έχω απορία να μάθω.Ας μιλήσουν και οι 2 ή και κανένας ουδέτερος,αν ξέρει.

Kαι οι δύο είναι μεγάλοι μαλάκες. Απλά το πουλί είναι μεγαλύτερος...
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
η κοντρα με το μαλακιστηρι ξεκινησε απο το θρεντ του πικη οταν εμπαινε και εκραζε αγρια τους πικεριστες

στην αρχη το εριχνα στην πλακα, τον ψιλοειρωνευομουνα, τον τρολαριζα κλπ

μετα οταν το χοντρυνε και μιλουσε για οικογενειες, μπηκα στο προφιλ του και διαβασα καμια 10αρια σελιδες, διαπιστωνοντας ποσο αγαμητος ειναι

και παλι εδωσα τοπο στην οργη

μετα αρχισε στα πολιτικα θρεντς να βριζει ΝΔ και να λεει ψηφιστε Χρυση Αυγη να τρωμε με χρυσα κουταλια και κατι τετοια αυτιστικα. εβριζε την εκκλησια και τους χριστιανους, ελεγε κατι παπαριες να φερουμε τη θρησκεια των βαλτικων χωρων στην ελλαδα κλπ

ειδα οτι ειναι λιγος, αγραμματος και φτωχομπινες και ειπα ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΘΑ ΣΟΥ ΓΑΜΗΣΩ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ
θα γινω μαλακας αλλα δε γλιτωνεις απο μενα

και απο τοτε τον παω κωλοφερατζα

αμα ζητησει συγγνωμη στο νημα του πικη θα τον αφησω να λεει τα ψεματα του ησυχος
αλλιως νιαγαρας με σκατα, τα ειπαμε

ΑΡΓΥΡΕ ΜΑΛΑΚΑ

Ο λογος της διαμαχης προερχεται απο τον φοβο σου μην χασει ο κουλης τις εκλογες και μεινεις αδιοριστος ΑΝΕΠΡΟΚΟΠΕ

Η κοντρα ξεκινησε απο τα πολιτικα οταν σε ποστ μου απαντησες ουγκ ουγκ χρυσαυγιτες κλπ. Σου απαντησα τοτε πως οι "ακροδεξιοι" στο σαιτ εχουμε καριερες οδοντιατρου, πιλοτου, πανεπιστημιακων στο εξωτερικο κλπ
Τοτε αρχισες να αμφισβητεις την ιδιοτητα μου αναγκαζοντας με καθε φορα να σε κανω ΠΑΛΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ

Επισης οι ΛΟΥΓΚΡΕΣ σαν εσενα μου προκαλουν απεχθεια ισως αυτο να σε εξιταρει ΔΗΛΩΜΕΝΕ ΛΑΘΡΟΛΑΓΝΕ ΠΟΥΣΤΗ
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
ΑΡΓΥΡΕ ΜΑΛΑΚΑ

Ο λογος της διαμαχης προερχεται απο τον φοβο σου μην χασει ο κουλης τις εκλογες και μεινεις αδιοριστος ΑΝΕΠΡΟΚΟΠΕ

Η κοντρα ξεκινησε απο τα πολιτικα οταν σε ποστ μου απαντησες ουγκ ουγκ χρυσαυγιτες κλπ. Σου απαντησα τοτε πως οι "ακροδεξιοι" στο σαιτ εχουμε καριερες οδοντιατρου, πιλοτου, πανεπιστημιακων στο εξωτερικο κλπ
Τοτε αρχισες να αμφισβητεις την ιδιοτητα μου αναγκαζοντας με καθε φορα να σε κανω ΠΑΛΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ

Επισης οι ΛΟΥΓΚΡΕΣ σαν εσενα μου προκαλουν απεχθεια ισως αυτο να σε εξιταρει ΔΗΛΩΜΕΝΕ ΛΑΘΡΟΛΑΓΝΕ ΠΟΥΣΤΗ
αυτο με τα πολιτικα ηρθε εκ των υστερων αγιαναργυρε σαλτιμπαγκε
η πρωτη φορα που εμαθα τη θλιβερη υπαρξη σου ηταν στο νημα του νομου του πικερ που ειχες πρηξει μπαλες με τη θεωρια της εξελιξης οτι εσυ που εισαι γαματος θα αφησεις απογονους ενω οι πικεριστες οι προβληματικοι θα πεθανουν μονοι τους
και οτι εσυ γαμας ακαποτα μουνακια και εσυ εισαι ο θεος και ο πικερ ντροπιαζει την οικογενεια του και και και και
και μετα εμαθα οτι ησουν ο nocticulent προηγουμενως και μπαινω στα παλια μηνυματα και διαβαζω οτι ησουν αγαμητος μεχρι 22 χρονων
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
προκειται για τον δευτερο αρχιμαλακα του σαη μετα τον ακαποβλακα
καθαριζει γερμανικους καμπινεδες σε μια υπογα ακουγωντας καζατζιδη και περηφανευεται οτι γαμαει μια γερμανιδα ποσταρωντας εδω μεσα ενα παραθυρο με ανοιχτη ανακλιση (επειδη υποτιθεται οι γερμανιδες κοιμουνται με ανακλιση)
αυτος θα φαει τον αχελωο με σκατα

Άλλον ψηφισαν τα μέλη

ΕΣΕΝΑ  :2funny:

Δώσε καμιά συμβουλή για γκόμενες ρε, με το γνωστό περισπούδαστο υφάκι σου.

Αλλά ξέχασα...

ΚΑΤΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΟΜΟΛΟΓΙΑ,ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΠΟΤΕ ΣΟΥ :birdman:

Η ζωή σου συνοψίζεται σε μια πρόταση: Οι γυναίκες σε κλάνουν και οι άντρες σε αναδεικνύουν ΑΡΓΥΡΟ ΜΑΛΑΚΑ :2funny:



 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
Άλλον ψηφισαν τα μέλη

ΕΣΕΝΑ  :2funny:

Δώσε καμιά συμβουλή για γκόμενες ρε, με το γνωστό περισπούδαστο υφάκι σου.

Αλλά ξέχασα...

ΚΑΤΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΟΜΟΛΟΓΙΑ,ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΠΟΤΕ ΣΟΥ :birdman:

Η ζωή σου συνοψίζεται σε μια πρόταση: Οι γυναίκες σε κλάνουν και οι άντρες σε αναδεικνύουν ΑΡΓΥΡΟ ΜΑΛΑΚΑ :2funny:
ναι καμπινεδοκαθαριστη ο,τι πεις
να τα μουλιαζεις πρωτα τα ξερα σκατα να μην παθεις τενοντιτιδα απο το τριψιμο
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
ναι καμπινεδοκαθαριστη ο,τι πεις
να τα μουλιαζεις πρωτα τα ξερα σκατα να μην παθεις τενοντιτιδα απο το τριψιμο

Ότι πεις ΜΑΛΑΚΑ που θα ψοφήσεις χωρίς να χύσεις ΠΟΤΕ ακάποτα σε ζεστό μουνάκι  :birdman:

Μια ζωή τα λεφτά στο κομοδίνο και το χρονομεντρο στο χέρι.

Λογικό που το γύρισες στις πούτσες,σαν το φιλαράκι σου που το έστειλαν να σπουδάσει Αγγλία και γύρισε αδερφή :effemine:

ΝΑΥΑΓΙΟ
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
αυτο με τα πολιτικα ηρθε εκ των υστερων αγιαναργυρε σαλτιμπαγκε
η πρωτη φορα που εμαθα τη θλιβερη υπαρξη σου ηταν στο νημα του νομου του πικερ που ειχες πρηξει μπαλες με τη θεωρια της εξελιξης οτι εσυ που εισαι γαματος θα αφησεις απογονους ενω οι πικεριστες οι προβληματικοι θα πεθανουν μονοι τους
και οτι εσυ γαμας ακαποτα μουνακια και εσυ εισαι ο θεος και ο πικερ ντροπιαζει την οικογενεια του και και και και
και μετα εμαθα οτι ησουν ο nocticulent προηγουμενως και μπαινω στα παλια μηνυματα και διαβαζω οτι ησουν αγαμητος μεχρι 22 χρονων

Βγαζεις πραγματα απο τον ΚΩΛΟ σου και θα τον μπερδεψεις, εχει συνηθισει μονο να του βαζεις
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
Ότι πεις ΜΑΛΑΚΑ που θα ψοφήσεις χωρίς να χύσεις ΠΟΤΕ ακάποτα σε ζεστό μουνάκι  :birdman:

Μια ζωή τα λεφτά στο κομοδίνο και το χρονομεντρο στο χέρι.

Λογικό που το γύρισες στις πούτσες,σαν το φιλαράκι σου που το έστειλαν να σπουδάσει Αγγλία και γύρισε αδερφή :effemine:

ΝΑΥΑΓΙΟ
ζεστο σου φαινεται το μουνακι της κωλοχοντρης 60αρας γερμανιδας που σε σπιτωσε, οπως εδω σπιτωνουν οι κωλοχοντρες αγαμητες τους πακιστανους, επειδη εχει πιασει ροκφορ γιατι τελευταια φορα γαμηθηκε το μαη του 68

πασχα εχεις κανει με τη θεια, σου φαινεται απιστευτο που βρηκες ακομα κι εσυ γυναικα με τετοια μαγουλα

αλλα παλι καλα που βρεθηκε κι αυτη να σε περιμαζεψει εκει στο μοναχο που καθαριζεις καμπινεδες γιατι αλλιως θα γαμαγες τιποτα μαξιλαρια και σωληνες απο ηλεκτρικες σκουπες
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
Βγαζεις πραγματα απο τον ΚΩΛΟ σου και θα τον μπερδεψεις, εχει συνηθισει μονο να του βαζεις
αμα σου πεταξω τα μηνυματα σου στη μαπα που ελεγες τον nik1410 πατερα σου στο μπου.κομ που στο εμαθε και επιασες γυναικειο χερι θα σου πω εγω
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom