Νέα

75άρες στη Σερρών που δίνουν κώλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chance Boudreaux
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xarhs76

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Ναι, αλλά Χαρις, αυτά που λες δε συμβαδίζουν!

Αυτοαναιρείσαι!

"Καλή Χρονιά" και "υγεία" με τα υπόλοιπα που γράφεις, συμβαδίζουν?

φιλε καλημερα και καλη χρονια και παλι!!
δεν ειπα οτι εγω γαμησα την γρια. αλλοι το χωνουν σε γριες, αλλοι κανουν ακαποτα στην διδυμου και αλλοι γαμανε μαυρες με την ασφαλεια οτι τισ εκαναν μπανιο!

καθενας και οι επιλογες του και η υγιεινη του!

για την ιστορια να ξερεις οτι ελαβα αρκετα pm που ζητανε πληροφοριες για την περιπτωση !

καλη χρονια με υγεια!!!
χαρης
 

Inalterabile

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως εάν γουστάρετε "ώριμη" γιαγιά, παίζει μία στον παράδρομο της λεωφόρου Κηφισού στο ύψος της Δυρραχίου, στην κάθοδο προς Πειραιά έξω από τα Lidl. Μία μπότα ξανθιά γύρω στα 62. Συνήθως πιατσάρει μετά τις 10:30 (βράδυ εννοείτε).  :uglystupid: :S :idiot: :helpplea:
 

PEOKLHS

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
80
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Ρε φιλε,η"γρια"που βλεπεις εξω απο το LIDL,ειναι ο γνωστος"Βαγγελης",ετσι τον εχω ονομασει,ειναι τραβελι,και κανει πιατσα το΄λαχιστον τα τρια-τεσσερα τελευταια χρονια εκει...
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
ο τιτλος και μονο του θρεντ ειναι τρομακτικος.... :o
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Ήρωες τα παλικάρια που γαμάνε τις γριές σε αυτές τις φωτογραφίες.Τύφλα να έχει το Στάλινγκραντ.
 

Inalterabile

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φιλε,η"γρια"που βλεπεις εξω απο το LIDL,ειναι ο γνωστος"Βαγγελης",ετσι τον εχω ονομασει,ειναι τραβελι,και κανει πιατσα το΄λαχιστον τα τρια-τεσσερα τελευταια χρονια εκει...

Μη χειρότερα................ Ευτυχώς που δεν έχω πάει από κοντά!!!! :helpplea: :o
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ελα ρε εσεις μια χαρα κοριτσα ειναι και αυτα.
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Πωωωωωωωωωωωωωωωωω! ρε μαλακα και τρωω μια πιτσα μας γαμησες!! :2funny: :2funny:
 

xarhs76

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
ο απιστευτος ηρωας γειτονας ξαναχτυπησε ! τον ειδα να μπαινει στο σπιτι γριεντζως και του την εστησα απ εξω ταχα αδιαφορα!

μολις βγηκε του λεω και καλα αδιαφορα πως απο δω κτλ, με τα πολλα τα ξερασε ολα!

με προφαση ...την βρυση (how 80s !) η γρια (70φευγα) τον εβαλε μεσα και τον κερασε μπριζολα! πιπα-πισωκολλητο (και καλα για να μην βλεπει) και χυσιμο στο στομα (φτυσιμο)

υπαρχουν ακομα ηρωες!!!!!!!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
JUST FOR ONE DAY

και κερασματάκι η ... :kissass2:
 

kwnstantinos80

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
εγω περασα εχθες το απογευμα 18.30 το απογευμα.ειδα δυο κοπελες του ειδους εξω απο μια ψησταρια και κοιτουσαν λιγο περιεργα και επιμονα! : oπως σε κοιτουν οταν πηγαινεις στα χωρια...?!
δεν σταματησα γιατι φοβηθηκα μην βγει κανεις κρεοπωλης απο μεσα απο την ψησταρια και με επαιρνε στο κυνηγι.
αν γνωριζετε οτι το παζαρι γινεται εκει ας ενημερωσει καποιος...αλλιως θα παρω το θαρρος να περασω καποια αλλξη ημερα και να μπω στο ψητο και θα σας ενημερωσω!!!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Φίλε γεννήθηκες το 80 ή είσαι 80?  :think:
 

kwnstantinos80

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
χαχα!!!γεννηθηκα το 80 αλλα θελω να δοκιμασω τον ερωτα με ενα τετοιο κοριτσι!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom