Νέα

53χρονος εξέδιδε 12χρονη για 50 ευρώ μέσα σε αυτοκίνητα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα unknowndark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 313K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να δοθούν τα ονόματα των 213 στη δημοσιότητα;

  • Ναι

    Ψήφοι: 235 82,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 50 17,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    285
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.067
Like
5.495
Πόντοι
1.206
Τί να πω, στα είπε ό άλλος. Έχεις εμμονές και βγάζεις αυθαίρετα και όχι λογικά συμπεράσμστα.
Η συνήθης αιτία είναι ο φανατισμός, για σκέψου μήπως είσαι φανατικός;
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.319
Κριτικές
16
Like
13.392
Πόντοι
5.577
ο κοπέλα του φύσσα κατέθεσε ότι παρακάλαγε τους διας να πάνε να επέμβουν και αυτοί κάθονταν από μακρυά επειδή οι καραφλοί ήταν πάρα πολλοί.

Δεν θα ανοίξουμε τώρα την υπόθεση του φύσσα....αν σε ενοχλεί τόσο ένας άνθρωπος που τον σκότωσαν χωρίς λόγο και η μάνα του που θρηνεί χωρίς να σε επηρεάζει....με γεια σου.
η κοπελα του φυσσα σιγουρα θα ηταν αντικειμενικος μαρτυρας :grin:
οκ το εξαντλησαμε το θεμα, σεβομαι τις αποψεις σου
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.481
Κριτικές
2
Like
64.383
Πόντοι
12.056
σήμερα μετά την απόφαση δικαιολογείσαι να λες ανοησίες , φταίει η σφαλιάρα της απόφασης , η πίκρα

Τόσες μέρες λέγαμε πως η πρόταση της εισαγγελέως θα απαξιωθεί, θα πάει άκλαυτη διότι ήταν πέραν πάσης λογικής
και μάλιστα σε μιά υπόθεση πανεύκολη με ομολογία δράστη και πλήθος μαρτυριών κ αποδείξεων
Αλλά εσύ εκεί , Κουλοταλιμπάνος - τζιχάντ :dunno:

εδώ η καλή μπαλίτσα 2.png


μάθε γράμματα.png
εχουμε τζιχαντιστες εδω :think: που ειναι ο χρυσοχοιδης να τους εξοντωσει :cool2:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.313
Like
11.159
Πόντοι
3.656
Τί να πω, στα είπε ό άλλος. Έχεις εμμονές και βγάζεις αυθαίρετα και όχι λογικά συμπεράσμστα.
Η συνήθης αιτία είναι ο φανατισμός, για σκέψου μήπως είσαι φανατικός;
Κάτι δεν έχεις πάρει χαμπάρι νομίζω....

φανατικός με ποιον? εγώ δεν είμαι ούτε νδ ούτε σύριζα και φυσικά ούτε φασίστας νεοναζί

ποιον υποστηρίζω? Αν δεν το κατάλαβες λίγο πολύ συμφώνησα μαζί σου ότι δεν στεκόταν στο δικαστήριο η κατηγορία για την εγκληματική οργάνωση επειδή δεν είχαν αρκετά στοιχεία. Αυτό έχω καταλάβει.

Νομίζω ότι για να σεβαστείτε κάποιον πρέπει να όχι μόνο να έχει τις ίδιες απόψεις με εσάς αλλά να τις εκφράζει και με τρόπο που μπορείτε να τις καταλάβετε.


Μήπως άλλοι είναι οι φανατικοί αντι-οτιδήποτε δεν είναι αυτό που τους αρέσει?
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.481
Κριτικές
2
Like
64.383
Πόντοι
12.056
η κοπελα του φυσσα σιγουρα θα ηταν αντικειμενικος μαρτυρας :grin:
οκ το εξαντλησαμε το θεμα, σεβομαι τις αποψεις σου
ο ρουπακιας ειχε ολοκληρη ομαδα πισω του αυτο αποδειχθηκε απο διαφορα βιντεο
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.067
Like
5.495
Πόντοι
1.206
ο κοπέλα του φύσσα κατέθεσε ότι παρακάλαγε τους διας να πάνε να επέμβουν και αυτοί κάθονταν από μακρυά επειδή οι καραφλοί ήταν πάρα πολλοί.

Δεν θα ανοίξουμε τώρα την υπόθεση του φύσσα....αν σε ενοχλεί τόσο ένας άνθρωπος που τον σκότωσαν χωρίς λόγο και η μάνα του που θρηνεί χωρίς να σε επηρεάζει....με γεια σου.
Το "χωρίς λόγο" είναι σχετικό. Κανένας θάνατος νέου ανθρωπου δεν είναι καλός αλλά το μακαρίτη δεν τον πήρε σβάρνα φορτηγό όπως περνούσε το δρόμο ούτε βρισκόταν στο τραίνο που τρακάρησε. Πάνω σε καυγά που είχε προκαλέσει ο ίδιος σκοτώθηκε.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.313
Like
11.159
Πόντοι
3.656
η κοπελα του φυσσα σιγουρα θα ηταν αντικειμενικος μαρτυρας :grin:
οκ το εξαντλησαμε το θεμα, σεβομαι τις αποψεις σου
όσο είναι και η δίας που μπορεί να κότεψαν να πάνε να επέμβουν :confused:

δεν έχει και νόημα...ο άνθρωπος πέθανε...ο δολοφόνος έφαγε την ποινή του.

η μάνα έμεινε πίσω να τυραννιέται κάθε μέρα. Γνώμη μου αφήστε την να έχει και το δικαίωμα να κάνει και καμιά μαλακία παραπάνω. Αυτό είναι το ανθρώπινο.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.313
Like
11.159
Πόντοι
3.656
Το "χωρίς λόγο" είναι σχετικό. Κανένας θάνατος νέου ανθρωπου δεν είναι καλός αλλά το μακαρίτη δεν τον πήρε σβάρνα φορτηγό όπως περνούσε το δρόμο ούτε βρισκόταν στο τραίνο που τρακάρησε. Πάνω σε καυγά που είχε προκαλέσει ο ίδιος σκοτώθηκε.
Δεν είσαι καθόλου με τα καλά σου φίλε

είχε αυτός μαχαίρι πάνω του? ο άλλος είχε άρα ο άλλος ήταν ικανός να σκοτώσει όχι ο φύσσας


αν εγώ σε τρακάρω στο δρόμο και έρθεις να μου ζητήσεις το λόγο με τραμπούκα και σε σφάξω στο γόνατο θα έχω λόγο?

ρε τι ακούμε...και μας βγάζουν και χαζούς από πάνω :tooth:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
2
Like
13.376
Πόντοι
3.556
εχουμε τζιχαντιστες εδω :think: που ειναι ο χρυσοχοιδης να τους εξοντωσει :cool2:
θα τον έπαιρνε η μπάλα κι αυτόν μαζί με το γκόλουμ του Μαξίμου αλλά για επικοινωνιακούς λόγους τον άφησαν στη θέση του ,
τυγχάνει εκλεκτός κ της πρεσβείας μην το ξεχνάμε

Τα είχαμε πεί σε άλλο νήμα πριν γίνει η κέντα στη γιορτή του Χοντρού ..
Έχουμε διασυνδέσεις-πληροφόρηση απ' ευθείας στην πηγή , Μαξίμου :eyebrows:

εδώ η καλή  μπαλίτσα.png
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.592
Like
2.931
Πόντοι
1.706
Επειδή βαριέμαι να ψάχνω όλα τα σημερινά μηνύματα, μπορεί κάποιος να μου πει σε πιο σημείο έγινε η κωλοτούμπα του χασοδίκη Αλεξ;
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.156
Like
10.401
Πόντοι
2.256
Η νδ μπορεί να είναι άλλου είδους εγκληματική οργάνωση αλλά όχι με τον ίδιο τρόπο που ήταν η χρυσή αυγή.
Είναι η εγκληματική οργάνωση των γραββατομένων και των αρίστων. Βάζει πάντα άλλους για τη βρώμικη δουλειά, μη λερωθούν οι μανσέττες.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.684
Κριτικές
1
Like
29.395
Πόντοι
8.006
Επειδή βαριέμαι να ψάχνω όλα τα σημερινά μηνύματα, μπορεί κάποιος να μου πει σε πιο σημείο έγινε η κωλοτούμπα του χασοδίκη Αλεξ;
Κωλοτούμπα σε τι?
Ειχα πει τουλαχιστον τρεις φορες οτι αυτη θα ειναι η αποφαση
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.478
Κριτικές
8
Like
23.764
Πόντοι
6.336
Kαταλαβαινετε γιατι γκρινιαζω?
Αλλά καποιοι λενε οτι παω κοντρα στη λογικη...
Τελος παντων, παμε παρακατω.
Προφανώς και υπάρχει παράνοια.
Αλλα αυτό που τα βλέπεις όλα(η τα πιο πολλά) καλώς καμώμενα(όχι για αυτό,για άλλα θέματα) είναι εκνευριστικό μερικές φορές.

:hi:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.067
Like
5.495
Πόντοι
1.206
Κωλοτούμπα σε τι?
Ειχα πει τουλαχιστον τρεις φορες οτι αυτη θα ειναι η αποφαση
Ήταν αυτονόητη. Το γιατί δεν καταδικάστηκε κι η μάνα μόνο παραμένει μυστήριο;.Η κόρη που της πήγαινε τόσα λεφτά από που υπέθετε ότι τα έβρισκε; Δν τη ρώτησε ποτέ; Το ότι έλειπε τόσο συχνά από το σπίτι δεν την έβαλε σε υποψίες; Τέλος ο μισός Κολωνός είχε πάρει τη μικρή, τίποτα δεν είχε φτάσει στ' αυτιά της;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.684
Κριτικές
1
Like
29.395
Πόντοι
8.006
Ρε κολομπούρδα, πλακα εχεις

Ενα σωρο "ειδημονες" εδω μεσα ηταν βεβαιοι οτι θα επεφτε στα μαλακα ο Μιχος και σημερα εξαφανισθηκαν για να αποφυγουν την κωλοτουμπα που θα επρεπε να κάνουν, κι εσυ αναζητάς την δική μου κωλοτούμπα που εγινε ακριβως ό,τι προβλεψα?

Ειλικρινα δεν καταλαβαινω πώς σκεφτεσαι, μια εμμονη μαζι μου διακρινω.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.313
Like
11.159
Πόντοι
3.656
Είναι η εγκληματική οργάνωση των γραββατομένων και των αρίστων. Βάζει πάντα άλλους για τη βρώμικη δουλειά, μη λερωθούν οι μανσέττες.
Δεν είναι αυτό το θέμα...

είναι άλλα τα κίνητρα....οι μεν το κάνουν από ψυχοπάθεια....τίγκα στους μπράβους και τους τραμπούκους ήταν...οι άλλοι είναι σαν την μαφία...έχουν οικονομικά κίνητρα.

οι μεν ήταν ''ιδεολόγοι'' νεοναζί και οι δε ενώ είναι λαμόγια δεν θα σκότωναν έναν πακιστανό για την ευχαρίστηση τους ούτε θα την έβρισκαν με το ξύλο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.684
Κριτικές
1
Like
29.395
Πόντοι
8.006
Ήταν αυτονόητη. Το γιατί δεν καταδικάστηκε κι η μάνα μόνο παραμένει μυστήριο;.Η κόρη που της πήγαινε τόσα λεφτά από που υπέθετε ότι τα έβρισκε; Δν τη ρώτησε ποτέ; Το ότι έλειπε τόσο συχνά από το σπίτι δεν την έβαλε σε υποψίες; Τέλος ο μισός Κολωνός είχε πάρει τη μικρή, τίποτα δεν είχε φτάσει στ' αυτιά της;
Κανενα μυστηριο τύπε

Εστειλε επιστολη η 12χρονη στο δικαστηριο (χαχαχαχαχαχααχχα)
Μαζευτηκαν συλλογικοτητες απ' εξω υπερ της μανας
Εκανε αναρτησεις υπερ της μανας η Ελενα Ακριτα
Εμφανισθηκε και η Μαγδα Φυσσα εξω απο το δικαστηριο

Αυτονοητη η αθωωτικη αποφαση
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.067
Like
5.495
Πόντοι
1.206
Προφανώς και υπάρχει παράνοια.
Αλλα αυτό που τα βλέπεις όλα(η τα πιο πολλά) καλώς καμώμενα(όχι για αυτό,για άλλα θέματα) είναι εκνευριστικό μερικές φορές.

:hi:
Κι εγώ του τα λέω, αλλά δεν μ' ακούει.:grin::grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.684
Κριτικές
1
Like
29.395
Πόντοι
8.006
Προφανώς και υπάρχει παράνοια.
Αλλα αυτό που τα βλέπεις όλα(η τα πιο πολλά) καλώς καμώμενα(όχι για αυτό,για άλλα θέματα) είναι εκνευριστικό μερικές φορές.

:hi:
Τα βλεπω ακριβως οπως ειναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom