Νέα

53χρονος εξέδιδε 12χρονη για 50 ευρώ μέσα σε αυτοκίνητα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα unknowndark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να δοθούν τα ονόματα των 213 στη δημοσιότητα;

  • Ναι

    Ψήφοι: 235 82,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 50 17,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    285
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.697
Like
29.073
Πόντοι
6.056
Μια χαρά γίνεται και η αναπηρία που αναγνωρίζεται είναι στο 80% με συνέπεια να μπορούν να πάρουν κάποια επιδόματα και βοηθήματα, πάμε παρακάτω.
Επίδομα ΑΜΕΑ παίρνουν απο 67% και πανω μιας και απο αυτο το ποσοστό θεωρησε βαριά ανάπηρος.
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.805
Like
3.067
Πόντοι
1.706
Ο Παιδερας δούλευε κανονικά στο νοσοκομείο!

Φυλακή γιατί δεν μπαίνει?

Με περιπολικό από τις φυλακές....θα τον πηγαίνουν στο νοσοκομείο κάθε τόσο να κάνει την αιμοκάθαρση του....κι όλα Good!


Βρήκε την παραμυθα την αιμοκάθαρση ο Παιδερας....????





#Κομματοσκυλο - Βυσματοσκυλο θα'ναι της Νέας Πεδαιραστιας και την καπουλαρε την μπουζου!
Θέλει τρεις φορές την εβδομάδα επί 4 ώρες, κάπου θα γαμηθούν αυτοί που θα κάνουν τις μεταγωγές.
Καλύτερα έξω μα αν δεν παρουσιαστεί στο νεφρό πεθαίνει, οπότε εύκολα τον βρίσκουν.
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
όλα καλά κ όμορφα , την τελευταία πρόταση τι την ήθελες ? ΔΕΝ υπάρχει κανονική σχέση 60άρη με 25άρα ,εκτός αν πέφτει κασέρι :confused:

Ένα θετικό που υπάρχει είναι ότι πλέον τα γκομενάκια 20-25 γουστάρουν σχέσεις με συνομηλίκους τους
συμφωνω και επαυξανω 20αρα-25αρα που θα κανει σχεση ή ξεπετα με 60αρη θα ειναι μονο για τα φραγκα και ελληνιδες πολλες τετοιες δε εχει,ειπαμε οι ελληνιδες ειναι της αποψης οτι ειμαι εγω θα ειναι και ο αλλος,ειμαι λεπτη θα ειναι λεπτος,ειμαι ομορφη θα ειναι ομορφος,ειμαι ντιβα θα ειναι ντιβος,ειμαι νεα θα ειναι νεος γιατι τι θα πει ο κοσμος οι ελληνιδες εχουν ταμπού τι θα πει ο κοσμος κλπ ειναι στημενες οποτε οποιος λεει οι ελληνιδες πανε με γερους ή πακιστανους ή αραπηδες ειτε για σχεση ειτε για ξεπετα απλα δε ξερει τι λεει τελος
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.979
Κριτικές
2
Like
13.609
Πόντοι
3.556
συμφωνω και επαυξανω 20αρα-25αρα που θα κανει σχεση ή ξεπετα με 60αρη θα ειναι μονο για τα φραγκα και ελληνιδες πολλες τετοιες δε εχει,ειπαμε οι ελληνιδες ειναι της αποψης οτι ειμαι εγω θα ειναι και ο αλλος,ειμαι λεπτη θα ειναι λεπτος,ειμαι ομορφη θα ειναι ομορφος,ειμαι ντιβα θα ειναι ντιβος,ειμαι νεα θα ειναι νεος γιατι τι θα πει ο κοσμος οι ελληνιδες εχουν ταμπού τι θα πει ο κοσμος κλπ ειναι στημενες οποτε οποιος λεει οι ελληνιδες πανε με γερους ή πακιστανους ή αραπηδες ειτε για σχεση ειτε για ξεπετα απλα δε ξερει τι λεει τελος
τα είπες άριστα !!!
Ένα θετικό στοιχείο που προέκυψε μέσα σε αυτό το γενικό χάλι είναι ότι οι σχέσεις γίνανε πιο συμβατές ηλικιακά
Δηλαδή οι γκόμενες 18-20-25-27 χρονών τα φτιάχνουν με συνομίληκους τους ή έως +5 έτη μεγαλύτερους
Έπαψε η γελοιότητα οι 20σάρες να ψάχνονται για σχέση με 40άρηδες . Αυτό βέβαια είναι δυσάρεστο για πολλούς αλλά είναι κοινωνικά υγιές κ καλαίσθητο. Μέχρι οι πουτάνες στα ρδέλα αν τις ρωτήσεις πιτσιρίκους θα σου πούνε ότι γουστάρουνε όχι μόνο στη δουλειά τους αλλά κ έξω για καφέ πετώντας έρχονται
 

Tony Montana 1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2018
Μηνύματα
529
Κριτικές
7
Like
1.004
Πόντοι
366
Κυριοι μηπως ξερουμε εντελη ποια ειναι η περιφημη διαδικτυακή πλατφόρμα που χρησιμοποιουσαν ?? Ελπιζω να μην ηταν απο εδω !!!
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
20221022010447.jpg
20221022010459.jpg
20221022010528.jpg
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
τα είπες άριστα !!!
Ένα θετικό στοιχείο που προέκυψε μέσα σε αυτό το γενικό χάλι είναι ότι οι σχέσεις γίνανε πιο συμβατές ηλικιακά
Δηλαδή οι γκόμενες 18-20-25-27 χρονών τα φτιάχνουν με συνομίληκους τους ή έως +5 έτη μεγαλύτερους
Έπαψε η γελοιότητα οι 20σάρες να ψάχνονται για σχέση με 40άρηδες . Αυτό βέβαια είναι δυσάρεστο για πολλούς αλλά είναι κοινωνικά υγιές κ καλαίσθητο. Μέχρι οι πουτάνες στα ρδέλα αν τις ρωτήσεις πιτσιρίκους θα σου πούνε ότι γουστάρουνε όχι μόνο στη δουλειά τους αλλά κ έξω για καφέ πετώντας έρχονται
ναι ρε εχεις απολυτο δικιο σε ολα και οι τανες νεους θελουν και λογικο ειναι,οπως και οι αντρες θελουν νεες ετσι και οι γυναικες θελουν νεους τι θα θελουν τα μουσεια?
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
ναι ρε εχεις απολυτο δικιο σε ολα και οι τανες νεους θελουν και λογικο ειναι,οπως και οι αντρες θελουν νεες ετσι και οι γυναικες θελουν νεους τι θα θελουν τα μουσεια?
Screenshot_2022-10-22-01-15-49-805.jpeg
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
με τη μονη διαφορα οτι αυτη η τυπισα ειναι ξενη εγω για τις ελληνιδες μιλησα οτι δε το κανουν αυτο οι ξενες και με γερους γαμιουνται και με αραπηδες και με πακιστανους και με οτι θες
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.979
Κριτικές
2
Like
13.609
Πόντοι
3.556

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.979
Κριτικές
2
Like
13.609
Πόντοι
3.556
με τη μονη διαφορα οτι αυτη η τυπισα ειναι ξενη εγω για τις ελληνιδες μιλησα οτι δε το κανουν αυτο οι ξενες και με γερους γαμιουνται και με αραπηδες και με πακιστανους και με οτι θες
εδώ μιλάει το κασέρι κ η κληρονομιά:tooth:
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Τι έκανε λέει....????:cool2:
Πλάκα κάνεις....????:2funny:

Ξέρω περίπτωση που........

Κωλογερος μπασταρδοΕλληνας καθηγητής πανεπιστημίου.... έχει δεσμό με την συμφοιτητρια Ελλεηνιδα φίλη της κόρης του!

Άστο μην το ψάχνεις!
Έχε πολύ βρωμιά εκεί έξω!

:shit:
επειδη ξερεις μια περιπτωση και συ βλεπεις συχνα εξω νεες ελληνιδες με γερους μη λεμε και οτι μαλακια μας κατεβει ρε μπρο να ουμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
εννοώ για σχέσεις σοβαρές-ντεμί-παρέας έτσι ?

για γούστα ,ξεπέτες μεγαλώνει η γκάμα
Θα πηδούστε γυναίκα 60 με 70 χρόνων; - bourdela.com forum
ναι θες να πεις οτι οι ελληνιδες γαμιουνται με γερους?τι λες ρε?εδω δε πανε με τους νεους θα πανε με τα γεροντια?σου εχω πει οι ελληνιδες εχουν την εξης αποψη οτι ειμαι εγω θα ειναι και ο αλλος δλδ θα γαμηθω με καποιον που ειναι σα και μενα,δλδ η ομορφη θα γαμηθει με σχετικα ομορφο ή αντε λιγο πιο κατω απο εκεινη οχι τρελη διαφορα,μια λεπτη αντε να παει με κανονικο οχι με χοντρο,μια νεα αντε να παει με καποιον που ειναι 5 χρονια μεγαλυτερος της ετσι λειτουργουν οι ελληνες τελος ειναι στημενες εγω εξω οσους βλεπω στο 95 τοις εκατο ειναι ταιριαστοι σπανια βλεπω κατι παρατερο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.979
Κριτικές
2
Like
13.609
Πόντοι
3.556
ναι θες να πεις οτι οι ελληνιδες γαμιουνται με γερους?τι λες ρε?εδω δε πανε με τους νεους θα πανε με τα γεροντια?σου εχω πει οι ελληνιδες εχουν την εξης αποψη οτι ειμαι εγω θα ειναι και ο αλλος δλδ θα γαμηθω με καποιον που ειναι σα και μενα,δλδ η ομορφη θα γαμηθει με σχετικα ομορφο ή αντε λιγο πιο κατω απο εκεινη οχι τρελη διαφορα,μια λεπτη αντε να παει με κανονικο οχι με χοντρο,μια νεα αντε να παει με καποιον που ειναι 5 χρονια μεγαλυτερος της ετσι λειτουργουν οι ελληνες τελος ειναι στημενες εγω εξω οσους βλεπω στο 95 τοις εκατο ειναι ταιριαστοι σπανια βλεπω κατι παρατερο.


60ares και 80άρες μουνάρες αγάμητες θα τις αφήσουμε ?

συμφωνώ απόλυτα για τις νεώτερες , γκαζι θησείο κηφισιά κολωνακι κλαμπάκια ποτάδικα παραλια όλα ταιριαστά είναι τα ζευγάρια πλεον ιδια ηλικια
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
καλα καλα οκ εχεις δικιο εσυ,ξερω γω τι ειναι οι ελληνιδες και οτι εχουν ταμπου αλλα οκ οπως θες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

60ares και 80άρες μουνάρες αγάμητες θα τις αφήσουμε ?

συμφωνώ απόλυτα για τις νεώτερες , γκαζι θησείο κηφισιά κολωνακι κλαμπάκια ποτάδικα παραλια όλα ταιριαστά είναι τα ζευγάρια πλεον ιδια ηλικια
και ακομα και τα μη ζευγαρια ως φιλοι ενας αντρας και μια γυνικα ειναι νεας ηλικιας εχουν τα μπου οι ελληνιδες τελος
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.979
Κριτικές
2
Like
13.609
Πόντοι
3.556
καλα καλα οκ εχεις δικιο εσυ,ξερω γω τι ειναι οι ελληνιδες και οτι εχουν ταμπου αλλα οκ οπως θες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


και ακομα και τα μη ζευγαρια ως φιλοι ενας αντρας και μια γυνικα ειναι νεας ηλικιας εχουν τα μπου οι ελληνιδες τελος
δεν υπαρχει σκετο φιλια μετξυ αντρα γυναικας
 

Tony Montana 1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2018
Μηνύματα
529
Κριτικές
7
Like
1.004
Πόντοι
366
Κυριοι μηπως ξερουμε εντελη ποια ειναι η περιφημη διαδικτυακή πλατφόρμα που χρησιμοποιουσαν ?? Ελπιζω να μην ηταν απο εδω !!! Αν ξερει καποιος παρακαλω!
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
δεν υπαρχει σκετο φιλια μετξυ αντρα γυναικας
ναι αλλα βλεπεις πολλους εξω που δε πιανονται χερι χερι και φαινονται οτι βγηκαν απλα για να συζητησουν,αυτοι φιλοι ειναι τι ειναι?πολλοι που βλεπεις εξω δε ειναι ζευγαρια αλλα βγαινουν φιλικα
 

Kvel

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
271
Like
737
Πόντοι
81
ΧΙΟ ΨΥΧΑΚΙΑ :birdman::birdman::birdman:

ΒΑΛΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ ΣΟΥ :2on1:
 

AndrosP69

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
61
Like
120
Πόντοι
0
ναι θες να πεις οτι οι ελληνιδες γαμιουνται με γερους?τι λες ρε?εδω δε πανε με τους νεους θα πανε με τα γεροντια?σου εχω πει οι ελληνιδες εχουν την εξης αποψη οτι ειμαι εγω θα ειναι και ο αλλος δλδ θα γαμηθω με καποιον που ειναι σα και μενα,δλδ η ομορφη θα γαμηθει με σχετικα ομορφο ή αντε λιγο πιο κατω απο εκεινη οχι τρελη διαφορα,μια λεπτη αντε να παει με κανονικο οχι με χοντρο,μια νεα αντε να παει με καποιον που ειναι 5 χρονια μεγαλυτερος της ετσι λειτουργουν οι ελληνες τελος ειναι στημενες εγω εξω οσους βλεπω στο 95 τοις εκατο ειναι ταιριαστοι σπανια βλεπω κατι παρατερο.
Πολυ αξια δε δινουμε ρε παιδια στις ελλεηνιδες αστες εκει να αραχνιασει το μ@υνι τους απο την αγαμια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom