Νέα

53χρονος εξέδιδε 12χρονη για 50 ευρώ μέσα σε αυτοκίνητα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα unknowndark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να δοθούν τα ονόματα των 213 στη δημοσιότητα;

  • Ναι

    Ψήφοι: 235 82,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 50 17,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    285
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.201
Κριτικές
1
Like
29.863
Πόντοι
8.006
Μπροστά στην κατακραυγή όλης της Ελλάδας αλλά και ΚΥΡΙΩΣ ΤΗΝ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΑΠΏΛΕΙΑ ΨΗΦΩΝ στα τάρταρα πήγε η πρόταση της εισαγγελέας ,, κοινώς την έκαναν με πηδηματακια. Γλυκιά η καρέκλα της εξουσίας.
Ναι, τα γνωστα
Αν βγει αποφαση αντιθετη με αυτο που θελουμε, υπαρχει συγκαλυψη
Αν βγει αποφαση οπως την θελουμε, τα καταφεραμε εμεις που φωναζαμε
Ούτε 10 χρονων
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.391
Κριτικές
10
Like
2.804
Πόντοι
3.385
ΚΑΝΕΝΑΣ δεν πρόκειται να μπλέξει το όνομα του με αυτόν. Ο τύπος έκανε το χειρότερο πράγμα που υπάρχει στην κοινωνία μας. Βασικά το δεύτερο χειρότερο καθώς το πρώτο είναι να ήταν γονιός και παιδί. Όσες γνωριμίες θεωρείτε πως έχει, την επόμενη της σύλληψης τις έχασε.

Και ρωτάω πάλι. Τι παζάρια; Ποιος Βουλευτής θα δεχτεί να κάνει το παραμικρό παζάρι ρισκάροντας ΤΑ ΠΑΝΤΑ γι' αυτόν τον τύπο; Φίλε μου δεν μιλάμε για μια παράνομη άδεια οικοδομής. Ακόμη και τα Τέμπη είναι πταίσμα μπροστά στην όποια εμπλοκή ονόματος.

Ο τύπος ήταν κυριολεκτικό κομματόσκυλο ΧΩΡΙΣ δύναμη. Μόνο για τις φωτογραφίες. Το κοριτσάκι το έτρεχε σε μπουρδέλα που ΚΑΝΕΝΑΣ "υψηλά ιστάμενος" άνθρωπος δεν πάει για να μη γίνει βούκινο και δεν έχει κανένα στοιχείο στα χέρια του. Αν είχε θα το είχαν δώσει ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ στη δημοσιότητα για να πάει αλλού η ευθύνη.
Δεν το ξέρεις; όταν είσαι υπουργός/ μεγαλοβουλευτής που βγαίνεις στα κανάλια και είσαι και παιδεραστής, πας και βρίσκεις τον ψιλικατζή του Κολωνού που κάνει παράλληλα και το μαστροπό και σε πάει στο Μεταξουργείο για να ικανοποιήσεις το πάθος σου.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
737
Κριτικές
5
Like
2.789
Πόντοι
726
Ναι, τα γνωστα
Αν βγει αποφαση αντιθετη με αυτο που θελουμε, υπαρχει συγκαλυψη
Αν βγει αποφαση οπως την θελουμε, τα καταφεραμε εμεις που φωναζαμε
Ούτε 10 χρονων
Άσε μας κύριε,που γεννήθηκαμε ,στον Άρη; Να συνδυάσουμε την ενοχή του με την αθώωση της μητέρας,να δούμε ποιός βγαίνει κερδισμένος;
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.201
Κριτικές
1
Like
29.863
Πόντοι
8.006

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
860
Like
1.323
Πόντοι
206
Δεν το ξέρεις; όταν είσαι υπουργός/ μεγαλοβουλευτής που βγαίνεις στα κανάλια και είσαι και παιδεραστής, πας και βρίσκεις στον ψιλικατζή του Κολωνού και κάνει παράλληλα και το μαστροπό και σε πάει στο Μεταξουργείο για να ικανοποιήσεις το πάθος σου.

Και το τραγικό είναι ότι όλα αυτά γράφονται ΕΔΩ. Όχι σε κάποιο άσχετο site.

Να πεις ότι δεν ξέρουμε; Δεν έχουμε πάει από τις γνωστές πιάτσες; Πλησιάζει εκεί άνθρωπος; Ή μήπως δεν ξέρουμε για τις κυριλάτες γκόμενες που μπορείς να τις βγάλεις βόλτα; Και φυσικά αναφέρομαι στις ημιδιάσημες ανθυποσελέμπριτι ινφλουενσερ που είναι γεμάτο το IG.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.391
Κριτικές
10
Like
2.804
Πόντοι
3.385
Και το τραγικό είναι ότι όλα αυτά γράφονται ΕΔΩ. Όχι σε κάποιο άσχετο site.

Να πεις ότι δεν ξέρουμε; Δεν έχουμε πάει από τις γνωστές πιάτσες; Πλησιάζει εκεί άνθρωπος; Ή μήπως δεν ξέρουμε για τις κυριλάτες γκόμενες που μπορείς να τις βγάλεις βόλτα; Και φυσικά αναφέρομαι στις ημιδιάσημες ανθυποσελέμπριτι ινφλουενσερ που είναι γεμάτο το IG.
Τι λες ρε αδερφέ; εγώ όποτε είχα πάει Μεταξουργείο, έβλεπα τουλάχιστον 2 υπουργούς, 5 βουλευτές και 7 μεγαλοδημοσιογράφους μπροστά μου.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.117
Κριτικές
2
Like
13.892
Πόντοι
3.556
ΚΑΝΕΝΑΣ δεν πρόκειται να μπλέξει το όνομα του με αυτόν. Ο τύπος έκανε το χειρότερο πράγμα που υπάρχει στην κοινωνία μας. Βασικά το δεύτερο χειρότερο καθώς το πρώτο είναι να ήταν γονιός και παιδί. Όσες γνωριμίες θεωρείτε πως έχει, την επόμενη της σύλληψης τις έχασε.

Και ρωτάω πάλι. Τι παζάρια; Ποιος Βουλευτής θα δεχτεί να κάνει το παραμικρό παζάρι ρισκάροντας ΤΑ ΠΑΝΤΑ γι' αυτόν τον τύπο; Φίλε μου δεν μιλάμε για μια παράνομη άδεια οικοδομής. Ακόμη και τα Τέμπη είναι πταίσμα μπροστά στην όποια εμπλοκή ονόματος.

Ο τύπος ήταν κυριολεκτικό κομματόσκυλο ΧΩΡΙΣ δύναμη. Μόνο για τις φωτογραφίες. Το κοριτσάκι το έτρεχε σε μπουρδέλα που ΚΑΝΕΝΑΣ "υψηλά ιστάμενος" άνθρωπος δεν πάει για να μη γίνει βούκινο και δεν έχει κανένα στοιχείο στα χέρια του. Αν είχε θα το είχαν δώσει ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ στη δημοσιότητα για να πάει αλλού η ευθύνη.
τύπε δεν θα βγεί κανένας με τη ντουντούκα να φωνάζει μίχος φρη
Τηλεφωνάκια πέφτουν ,άλλου τρόπου συνεννοήσεις όπως με την εισαγγελέα
που από δημόσιος κατήγορος μετατράπηκε σε συνήγορο υπεράσπισης
του "ερωτευμένου" παιδοβιαστή,
"διευκολυντή" μαστροπού ,ανατινάζοντας την λογική και το Βούλευμα δεκάδων ανακριτών-επιστημόνων
Και ο Μίχος δεν ήταν κανάς τυχαίος , λάμβανε απ΄ευθείας δωράκια αναθέσεις από το καθεστώς
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
860
Like
1.323
Πόντοι
206
Τι λες ρε αδερφέ; εγώ όποτε είχα πάει Μεταξουργείο, έβλεπα τουλάχιστον 2 υπουργούς, 5 βουλευτές και 7 μεγαλοδημοσιογράφους μπροστά μου.

Πόσοι πάνε Ταϊλάνδη κάθε χρόνο; Όλοι αυτοί πάνε εκεί για να απολαύσουν τις διακοπές τους "φτηνά". Μη χέσω. 1500€ αλέ ρετούρ έχει το εισιτήριο την άλλη εβδομάδα με την Emirates. Ποια φτήνια; Για να πηδήξουν τσάμπα πάνε. Θα δώσουν 2500€ για μια εβδομάδα και θα γαμήσουν ότι κινείται. Ναι και ladyboys.

Το ίδιο κάνουν και οι δήθεν "μεγάλοι" πελάτες του Μίχου. Δεν πάνε στο "Μετάξι" αλλά πάνε αλλού για τα γούστα τους. Σιγά μη διακινδυνεύσουν τη φήμη τους για ένα πήδημα.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
737
Κριτικές
5
Like
2.789
Πόντοι
726
Mε μετρο τα τσίπουρα πρωινιάτικα τύπε
Δεν πίνω δικηγόρε ,είμαι συνωμοσιολογίας,βλέπω φαντάσματα, βλέπω δύο σταυρούς στις πλάτες της νουδουλας ,ο ένας τα Τέμπη και ο άλλος ο Μίχος με την αθώα μητέρα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.201
Κριτικές
1
Like
29.863
Πόντοι
8.006
Πόσοι πάνε Ταϊλάνδη κάθε χρόνο; Όλοι αυτοί πάνε εκεί για να απολαύσουν τις διακοπές τους "φτηνά". Μη χέσω. 1500€ αλέ ρετούρ έχει το εισιτήριο την άλλη εβδομάδα με την Emirates. Ποια φτήνια; Για να πηδήξουν τσάμπα πάνε. Θα δώσουν 2500€ για μια εβδομάδα και θα γαμήσουν ότι κινείται. Ναι και ladyboys.

Το ίδιο κάνουν και οι δήθεν "μεγάλοι" πελάτες του Μίχου. Δεν πάνε στο "Μετάξι" αλλά πάνε αλλού για τα γούστα τους. Σιγά μη διακινδυνεύσουν τη φήμη τους για ένα πήδημα.
Αυτη η κοινη λογικη γιατι ειναι ζητουμενο για καποιους?

Μερικοι λενε τοσο οφθαλμοφανείς ανοησιες, ωστε πραγματικα σκεφτεσαι μηπως εχουμε να κανουμε πραγματικα με ανθρωπους του 0,60 ευρω το ποστ απο τα υπογεια της Κουμουνδουρου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν πίνω δικηγόρε ,είμαι συνωμοσιολογίας,βλέπω φαντάσματα, βλέπω δύο σταυρούς στις πλάτες της νουδουλας ,ο ένας τα Τέμπη και ο άλλος ο Μίχος με την αθώα μητέρα.
Μπορεις να βλεπεις και ροζ αγελαδες με μαυρες βουλες τύπε, δεν μπορω να κανω κατι γι αυτο
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.117
Κριτικές
2
Like
13.892
Πόντοι
3.556
Δεν πίνω δικηγόρε ,είμαι συνωμοσιολογίας,βλέπω φαντάσματα, βλέπω δύο σταυρούς στις πλάτες της νουδουλας ,ο ένας τα Τέμπη και ο άλλος ο Μίχος με την αθώα μητέρα.
μην του μιλάς ,τον καθυστερείς... να πάει καμιά κούτα τσιγάρα στον συναγωνιστή του Μίχο , να πιούν σκέτο καφεδάκι της παρηγοριάς,
πάνω από όλα το Κουλοκόμμα :2funny:
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
860
Like
1.323
Πόντοι
206
τύπε δεν θα βγεί κανένας με τη ντουντούκα να φωνάζει μίχος φρη
Τηλεφωνάκια πέφτουν ,άλλου τρόπου συνεννοήσεις όπως με την εισαγγελέα
που από δημόσιος κατήγορος μετατράπηκε σε συνήγορο υπεράσπισης
του "ερωτευμένου" παιδοβιαστή,
"διευκολυντή" μαστροπού ,ανατινάζοντας την λογική και το Βούλευμα δεκάδων ανακριτών-επιστημόνων
Και ο Μίχος δεν ήταν κανάς τυχαίος , λάμβανε απ΄ευθείας δωράκια αναθέσεις από το καθεστώς

Ρε ΞΕΚΟΛΛΑ. Ποια τα δωράκια; Τα κωλόχαρτα; Στην Αθήνα των 5000000 κατοίκων και θεωρείς ότι κάτι έκανε;

Ζω σε επαρχία και έχω μαγαζάτορες που ο άλλος δεν τους βλέπει καν με τις διαπλοκές τους. Τι λες τώρα;

Και στο τέλος ΠΟΙΟ το αποτέλεσμα με τη διαπλοκή; Μπήκε ΦΥΛΑΚΗ. Αυτό είναι; Τέτοιους διαπλεκόμενους έχουμε στη χώρα μας;

Μη τα γράφετε αυτά διότι θα αναστηθεί ο Αντρέας και ο Άκης. Καλά για το Λαλιώτη δε το συζητάω. Εδώ και ένα χρόνο πρέπει να έχει κάνει καινούριο συκώτι από τα γέλια.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.117
Κριτικές
2
Like
13.892
Πόντοι
3.556
Ρε ΞΕΚΟΛΛΑ. Ποια τα δωράκια; Τα κωλόχαρτα; Στην Αθήνα των 5000000 κατοίκων και θεωρείς ότι κάτι έκανε;

Ζω σε επαρχία και έχω μαγαζάτορες που ο άλλος δεν τους βλέπει καν με τις διαπλοκές τους. Τι λες τώρα;

Και στο τέλος ΠΟΙΟ το αποτέλεσμα με τη διαπλοκή; Μπήκε ΦΥΛΑΚΗ. Αυτό είναι; Τέτοιους διαπλεκόμενους έχουμε στη χώρα μας;

Μη τα γράφετε αυτά διότι θα αναστηθεί ο Αντρέας και ο Άκης. Καλά για το Λαλιώτη δε το συζητάω. Εδώ και ένα χρόνο πρέπει να έχει κάνει καινούριο συκώτι από τα γέλια.
τι σχέση έχουν όλα αυτά που λες ,
με το ότι δίνανε του Μίχου απ'ευθείας μάσα (αναθέσεις) ?
Δηλαδή για κάθε διαπλοκή του κράτους θα έχουμε το άλλοθι του Λαλιώτη κ του Άκη ?
Το αποτέλεσμα είναι πως η μιλημένη εισαγγελέας πήγε άκλαυτη μαζί με το κομματόσκυλο ,
διότι όπως είπαμε κακοποίησαν βάναυσα όχι μόνον το παιδί αλλά κ κάθε έννοια λογικής
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
860
Like
1.323
Πόντοι
206
τι σχέση έχουν όλα αυτά που λες ,
με το ότι δίνανε του Μίχου απ'ευθείας μάσα (αναθέσεις) ?
Δηλαδή για κάθε διαπλοκή του κράτους θα έχουμε το άλλοθι του Λαλιώτη κ του Άκη ?
Το αποτέλεσμα είναι πως η μιλημένη εισαγγελέας πήγε άκλαυτη μαζί με το κομματόσκυλο ,
διότι όπως είπαμε κακοποίησαν βάναυσα όχι μόνον το παιδί αλλά κ κάθε έννοια λογικής

Το αποτέλεσμα είναι ότι για ακόμη μια φορά πήγατε κουβά και προσπαθείτε να βγείτε από πάνω. Πως το είχε κάνει ο Λουτσέσκου στον ΠΑΟΚ ότι "για εμένα έχουμε κερδίσει"; Κάτι τέτοιο.

Ο Μίχος καταδικάστηκε για ΌΛΑ όσα τον είχε κατηγορήσει η εισαγγελέας που την θεωρείτε άχρηστη και επιπλέον για το βιασμό. Αλλά για κάποιο λόγο έχετε αγνοήσει τα υπόλοιπα λες και η εισαγγελέας είχε πει σε όλα αθώος.

Επιπλέον θα μπει ισόβια αλλά πάλι προσπαθείτε να μας πείσετε ότι είναι κομματόσκυλο το οποίο είναι τόσο ισχυρό που τον τρέμουν όλοι και γι' αυτό έπεσαν τηλεφωνήματα για να μειωθεί η ποινή του. Τώρα ποια μείωση είδατε δεν ξέρω. Η θανατική ποινή έχει καταργηθεί εδώ και μερικές δεκαετίες.

Ρε τραβάτε στη γωνία να δείτε αν έρχεται ο φούφουτος. Γιατί αυτόν περιμένετε. Ένα φάντασμα που δεν υπάρχει.

Καταλάβετε το ότι ο Κούλης θα μας ξεσκίσει όλους διότι δεν έχετε ιδέα τι γίνεται. Αντιπολίτευση ΜΗΔΕΝ. Βγήκε ο ανύπαρκτος ο Μίχος και προσπαθείτε να πας πείσετε ότι είναι ο εκ δεξιών. Έγιναν τα Τέμπη και αντί να ξηλωθεί όλο το πελατειακό κράτος βγαίνουν κάποιοι ακόμη και σήμερα και κλαίνε για τους μετανάστες που ταξίδευαν και δεν τους έχει αναζητήσει κανένας. Πνίγηκαν στη Θεσσαλία και 6 μήνες μετά τους έχουμε ξεχάσει στα social.

Κάποιοι σαν και εσένα είναι αυτοί που του δίνουν δύναμη. Γιατί γράφετε χαζομάρες για να μην πω κάτι χειρότερο και στο τέλος ο άσχετος μπάρμπας βλέπει τα ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΑ. Πως να πειστεί ο μπάρμπας για τον Κασελάκη όταν μέσα σε 2 μέρες ο Κούλης "ξύρισε" τον κολλητό του Μίχο και ΔΥΟ ΥΠΟΥΡΓΟΥΣ; Σου λέει αυτός έχει αρχίδια και κάνει για ΠΘ. Θα τον ψηφίσω. Ο Τσίπρας από την άλλη μέσω του Παρασκευόπουλου έβγαλε τους μισούς ισοβίτες από τη φυλακή. Αυτό δεν το ξεχνάει ο μπάρμπας.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.117
Κριτικές
2
Like
13.892
Πόντοι
3.556
Το αποτέλεσμα είναι ότι για ακόμη μια φορά πήγατε κουβά και προσπαθείτε να βγείτε από πάνω. Πως το είχε κάνει ο Λουτσέσκου στον ΠΑΟΚ ότι "για εμένα έχουμε κερδίσει"; Κάτι τέτοιο.

Ο Μίχος καταδικάστηκε για ΌΛΑ όσα τον είχε κατηγορήσει η εισαγγελέας που την θεωρείτε άχρηστη και επιπλέον για το βιασμό. Αλλά για κάποιο λόγο έχετε αγνοήσει τα υπόλοιπα λες και η εισαγγελέας είχε πει σε όλα αθώος.

Επιπλέον θα μπει ισόβια αλλά πάλι προσπαθείτε να μας πείσετε ότι είναι κομματόσκυλο το οποίο είναι τόσο ισχυρό που τον τρέμουν όλοι και γι' αυτό έπεσαν τηλεφωνήματα για να μειωθεί η ποινή του. Τώρα ποια μείωση είδατε δεν ξέρω. Η θανατική ποινή έχει καταργηθεί εδώ και μερικές δεκαετίες.

Ρε τραβάτε στη γωνία να δείτε αν έρχεται ο φούφουτος. Γιατί αυτόν περιμένετε. Ένα φάντασμα που δεν υπάρχει.

Καταλάβετε το ότι ο Κούλης θα μας ξεσκίσει όλους διότι δεν έχετε ιδέα τι γίνεται. Αντιπολίτευση ΜΗΔΕΝ. Βγήκε ο ανύπαρκτος ο Μίχος και προσπαθείτε να πας πείσετε ότι είναι ο εκ δεξιών. Έγιναν τα Τέμπη και αντί να ξηλωθεί όλο το πελατειακό κράτος βγαίνουν κάποιοι ακόμη και σήμερα και κλαίνε για τους μετανάστες που ταξίδευαν και δεν τους έχει αναζητήσει κανένας. Πνίγηκαν στη Θεσσαλία και 6 μήνες μετά τους έχουμε ξεχάσει στα social.

Κάποιοι σαν και εσένα είναι αυτοί που του δίνουν δύναμη. Γιατί γράφετε χαζομάρες για να μην πω κάτι χειρότερο και στο τέλος ο άσχετος μπάρμπας βλέπει τα ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΑ. Πως να πειστεί ο μπάρμπας για τον Κασελάκη όταν μέσα σε 2 μέρες ο Κούλης "ξύρισε" τον κολλητό του Μίχο και ΔΥΟ ΥΠΟΥΡΓΟΥΣ; Σου λέει αυτός έχει αρχίδια και κάνει για ΠΘ. Θα τον ψηφίσω. Ο Τσίπρας από την άλλη μέσω του Παρασκευόπουλου έβγαλε τους μισούς ισοβίτες από τη φυλακή. Αυτό δεν το ξεχνάει ο μπάρμπας.
τύπε μου τα έχεις κάνει αχταρμά
Ελπίζω να μην είναι από το πικρό ποτήρι που ήπιανε χτες οι μπραβοκούληδες
Δεν πιστεύω να μην βλέπεις στα Τέμπη συγκάλυψη εεέ ?
Διότι οι αφισοκολλητές της Κούλας εδώ σαχλαμαρίζουν στο νήμα του ομοιδεάτη τους παιδοβιαστή
και στο νήμα για το έγκλημα των Τεμπών, την συγκάλυψη
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
860
Like
1.323
Πόντοι
206
τύπε μου τα έχεις κάνει αχταρμά
Ελπίζω να μην είναι από το πικρό ποτήρι που ήπιανε χτες οι μπραβοκούληδες
Δεν πιστεύω να μην βλέπεις στα Τέμπη συγκάλυψη εεέ ?
Διότι οι αφισοκολλητές της Κούλας εδώ σαχλαμαρίζουν στο νήμα του ομοιδεάτη τους παιδοβιαστή
και στο νήμα για το έγκλημα των Τεμπών, την συγκάλυψη


Αν ζητήσεις να πεθάνω
και να πέσω στον γκρεμό
ευχαρίστως θα το κάνω
για να δεις πως σ’ αγαπώ.
Εσύ ό,τι πεις, εσύ ό,τι πεις
θα κάνω, ναι, λόγω τιμής!
Είσαι μέσα στο κορμί μου
η καρδιά και η ψυχή.
Και αν σε χάσω η ζωή μου
θα ’ναι μαύρη και πικρή.
Εσύ ό,τι πεις, εσύ ό,τι πεις
θα κάνω, ναι, λόγω τιμής!
Εσύ ό,τι πεις, εσύ ό,τι πεις,
αρκεί ποτέ μη μ’ αρνηθείς.

Αφιερωμένο γιατί ΔΕΝ έχεις πάρει χαμπάρι τι γίνεται. Σου έχω γράψει πόσα μηνύματα και ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΜΙΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΙΩΔΗΣ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ.

Ο άλλος βάζει μέσον για να του σβήσουν μια κλήση για παράνομο παρκάρισμα και εσείς πιστεύετε ότι τα ισόβια που έφαγε ο Μίχος είναι αποτέλεσμα της βαθιάς κομματικής του σχέσης.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
737
Κριτικές
5
Like
2.789
Πόντοι
726
Αυτη η κοινη λογικη γιατι ειναι ζητουμενο για καποιους?

Μερικοι λενε τοσο οφθαλμοφανείς ανοησιες, ωστε πραγματικα σκεφτεσαι μηπως εχουμε να κανουμε πραγματικα με ανθρωπους του 0,60 ευρω το ποστ απο τα υπογεια της Κουμουνδουρου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μπορεις να βλεπεις και ροζ αγελαδες με μαυρες βουλες τύπε, δεν μπορω να κανω κατι γι αυτο
Βλέπω μουνοπ@να όμως που παίρνουν και βραβεία και ούτε μπορώ να κάνω κάτι και εγώ για αυτό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom