Νέα

52χρονος επιχειρηματίας τραυματίστηκε σοβαρά κατά την ένοπλη ληστεία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα midas69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 202
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.918
Like
30.171
Πόντοι
5.006
Φίλε μασαζονομάχε στο ηλίθιοι θα συμπληρώσω και άσχετοι με το αντικείμενο αρα αυτό απο μόνο του δημιουργεί έναν πολύ επικίνδυνο συνδυασμό.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.742
Κριτικές
1
Like
29.430
Πόντοι
8.006
Ελβετια εχουν ολοι,δεν ακουσα για καποιο παιδι σκοτωμενο
αντιθετα διαβασα για κατι αφρικανους που τουδεκισαν οταν μπηκαν αφελως με κατι μαχαιρια να κλεψουν απειλησουν σκοτωσουν σε καπιες συνοριακες πολεις οπως το Μπαζελ,Σ.Γκαλεν ....
Αντε παλι το παραδειγμα της Ελβετιας. Μας κοβεις για Ελβετους ρε τύπε? Μα ελεος δηλαδη, τι παραδειγμα ειναι αυτο?
 

Επισκέπτης
Να κανω τον δικηγορο του διαβολου. Το οπλο προφανως οπλισμενο και ετοιμο εννοεις. Οχι λυμενο και κρυμμενο, γιατι τοτε δεν εχει νοημα.

Ρωτω λοιπον.

Θεωρεις οτι η ελληνικη κοινωνια αντεχει εικοσι παιδακια σκοτωμενα το χρονο απο ατυχημα, και διακοσιους αντρες και γυναικες νεκρους πανω σε καυγα ενδοοικογενειακης βιας?

Απλη ερωτηση κανω.
απο που προκυπτουν τα νουμερα αυτα ?

 
OP
OP
midas69

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Να κανω τον δικηγορο του διαβολου. Το οπλο προφανως οπλισμενο και ετοιμο εννοεις. Οχι λυμενο και κρυμμενο, γιατι τοτε δεν εχει νοημα.

Ρωτω λοιπον.

Θεωρεις οτι η ελληνικη κοινωνια αντεχει εικοσι παιδακια σκοτωμενα το χρονο απο ατυχημα, και διακοσιους αντρες και γυναικες νεκρους πανω σε καυγα ενδοοικογενειακης βιας?

Απλη ερωτηση κανω.
Ελβετια εχουν ολοι,δεν ακουσα για καποιο παιδι σκοτωμενο
αντιθετα διαβασα για κατι αφρικανους που τουδεκισαν οταν μπηκαν αφελως με κατι μαχαιρια να κλεψουν απειλησουν σκοτωσουν σε καπιες συνοριακες πολεις οπως το Μπαζελ,Σ.Γκαλεν ....

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.742
Κριτικές
1
Like
29.430
Πόντοι
8.006
απο που προκυπτουν τα νουμερα αυτα ?
Σωστα, το λογικο ειναι να ειναι πολυ μεγαλυτερα. Θεωρεις οτι ο Ελληνας θα παει να χαλασει χρονο για να εκπαιδευθει στην χρηση του οπλου? Θεωρεις οτι εκει που δερνει την γυναικα του δεν θα τη σημαδεψει με το οπλο αν το εχει ευκαιρο? Θα σηκωθει απο τον καναπε να ασχοληθει αν το πενταχρονο παιδι του παει προς το δωματιο των γονιων του να παιξει με το οπλο?
Εδω ο Ελληνας δεν εχει παιδεια να κανει ανακυκλωση, θα εχει παιδεια να χρησιμοποιει οπλο στο σπιτι. Δεν με χεζετε ρε τύποι.
 
OP
OP
midas69

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.742
Κριτικές
1
Like
29.430
Πόντοι
8.006
κι εγω τα βρισκω υπερβολικα
σιγουρα θα γινουν ατυχηματα..για ελληνες μιλαμε ,δηλ μαλακες,αλλα εδω που πηγε η φαση δεν υπαρχει αλλη λυση
Πού πηγε η φαση τύπε?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.742
Κριτικές
1
Like
29.430
Πόντοι
8.006
απο που προκυπτουν τα νουμερα αυτα ?
Εδω ρε τύπε κατι κυνηγετικες καραμπινες εχουν καποιοι, και τις αφηνουν δεμενες και τις παιρνουν τα παιδια τους και σκοτωνονται. Και μου λετε απο πού προκυπτουν τα νουμερα και οτι στην Ελβετια εχουν ολοι. Ναι, θα γινουμε ολοι ραμπο να πυροβολαμε ληστες. Απλως πλεον ο ληστης πρωτα θα πυροβολει και μετα θα κλεβει, αν ξερει οτι ολοι εχουν οπλα στο σπιτι. Αντε κανε το μαγκα εσυ στον γεωργιανό. Ηθελα να ηξερα πώς σκεφτεστε καμια φορα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.742
Κριτικές
1
Like
29.430
Πόντοι
8.006
ΜΠΟΥΚΑΡΟΥΝ ΑΝΕΞΕΛΕΓΚΤΑ ΒΑΣΑΝΙΖΟΥΝ ΒΙΑΖΟΥΝ ΒΙΟΠΡΑΓΟΥΝ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ολοι οσοι γουσταρουν,κι αν τους πιασουν σε 6 μηνες βγαινουν εξω
εκει πηγε

Τύπε εσυ εξωτερικο δεν μένεις? Πού γνωριζεις τι γινεται εδω?
 
OP
OP
midas69

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Πού πηγε η φαση τύπε?
ΜΠΟΥΚΑΡΟΥΝ ΑΝΕΞΕΛΕΓΚΤΑ ΒΑΣΑΝΙΖΟΥΝ ΒΙΑΖΟΥΝ ΒΙΟΠΡΑΓΟΥΝ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ολοι οσοι γουσταρουν,κι αν τους πιασουν σε 6 μηνες βγαινουν εξω
εκει πηγε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.742
Κριτικές
1
Like
29.430
Πόντοι
8.006
οι σκληροι ληστες θα παραμεινουν,τα τσολια θα μειωθουν δραστικα ομως
εγω αισθανομαι πολυ πιο ανετα οταν παω ελλαδα κι εχω καραμπινα στο εξοχικο που μενω,παρα αν εμενα ετσι σαν ξεβρακωτος στα αγγουρια
Η κατοχη οπλου σε κανει να νιωθεις ακομη πιο ανασφαλης.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.742
Κριτικές
1
Like
29.430
Πόντοι
8.006
αλλη μαλακια θα γραψεις????
σοβαρεψου

..."και δηλωνω υπευθυνα,γραφη κι αναγνωση γνωριζω"....και τηλαεοραση βλεπω  :jerking:
Γιατι, δεν μενεις εξωτερικο? Πού ειπα μαλακια?

Η γνωση σου λοιπον περιοριζεται στα ρεπορταζ του σταρ τσανελ?
 
OP
OP
midas69

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Εδω ρε τύπε κατι κυνηγετικες καραμπινες εχουν καποιοι, και τις αφηνουν δεμενες και τις παιρνουν τα παιδια τους και σκοτωνονται. Και μου λετε απο πού προκυπτουν τα νουμερα και οτι στην Ελβετια εχουν ολοι. Ναι, θα γινουμε ολοι ραμπο να πυροβολαμε ληστες. Απλως πλεον ο ληστης πρωτα θα πυροβολει και μετα θα κλεβει, αν ξερει οτι ολοι εχουν οπλα στο σπιτι. Αντε κανε το μαγκα εσυ στον γεωργιανό. Ηθελα να ηξερα πώς σκεφτεστε καμια φορα.
οι σκληροι ληστες θα παραμεινουν,τα τσολια θα μειωθουν δραστικα ομως
εγω αισθανομαι πολυ πιο ανετα οταν παω ελλαδα κι εχω καραμπινα στο εξοχικο που μενω,παρα αν εμενα ετσι σαν ξεβρακωτος στα αγγουρια
 
OP
OP
midas69

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Τύπε εσυ εξωτερικο δεν μένεις? Πού γνωριζεις τι γινεται εδω?
αλλη μαλακια θα γραψεις????
σοβαρεψου

..."και δηλωνω υπευθυνα,γραφη κι αναγνωση γνωριζω"....και τηλαεοραση βλεπω  :jerking:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.742
Κριτικές
1
Like
29.430
Πόντοι
8.006
ασε τα δικηγοριστικα ρε μαστορα
Το εχω αντιληφθει ότι καθε φορα που σας στριμωχνω με καποιο επιχειρημα, η απαντηση ειναι "ασε τα δικηγοριστικα".
Ελα ομως που εχω απολυτο δικιο.
 
OP
OP
midas69

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Η κατοχη οπλου σε κανει να νιωθεις ακομη πιο ανασφαλης.
?????
τεσπα ξεφυγαμε..
εγω αισθανομαι πολυ σιγουρος,μεχρι που παρακαλαω να με διαλεξουν κ να μπουκαρουν τιποπτα γυφτοι η αλαβανοι αλανια
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
Εδω ρε τύπε κατι κυνηγετικες καραμπινες εχουν καποιοι, και τις αφηνουν δεμενες και τις παιρνουν τα παιδια τους και σκοτωνονται. Και μου λετε απο πού προκυπτουν τα νουμερα και οτι στην Ελβετια εχουν ολοι. Ναι, θα γινουμε ολοι ραμπο να πυροβολαμε ληστες. Απλως πλεον ο ληστης πρωτα θα πυροβολει και μετα θα κλεβει, αν ξερει οτι ολοι εχουν οπλα στο σπιτι. Αντε κανε το μαγκα εσυ στον γεωργιανό. Ηθελα να ηξερα πώς σκεφτεστε καμια φορα.

ασε τα δικηγοριστικα ρε μαστορα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.742
Κριτικές
1
Like
29.430
Πόντοι
8.006
?????
τεσπα ξεφυγαμε..
εγω αισθανομαι πολυ σιγουρος,μεχρι που παρακαλαω να με διαλεξουν κ να μπουκαρουν τιποπτα γυφτοι η αλαβανοι αλανια
Ωπα ρε Τσαρλς Μπρονσον
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom